הכבלים הטובים בעולם!

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אגב -יש לי היום יום הולדת פחות או יותר.

בימי הולדת אני אוהב את כולם הרבה ........אפילו הרבה מאוד .....ונשתמש בכמה אייקונים להוכחת אהבתי .........:):אוהב-מאוד:(ורד):לב::מנצח::cool: - שניצל, יום הולדת שמח !!!

בפורום השכן עניין האייקונים הרבה יותר מפותח .......והייתי יכול לעשות לך יום הולדת הרבה יותר שמח בהינתן האייקונים ששם ;) - לתשומת ליבכם ליאור ונמר

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
מזל טוב, חבר שניצל! :אוהב-מאוד:

האם אתה קונה לעצמך איזו מתנה קטנה?
נגיד סט שלם של top of the line של Jorma?

ואם לא - שתשמח במה שייש לך! :בעד:

בברכה! (ורד)
עמיר

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

:) חה ,חה ,חה מזל טוב:בעד:
לא ניראה לי שאתה "גודל":בהלם:
עד 100 כ,20 .
בריאות,בריאות ובריאות.אוהב אותך.

נערך לאחרונה ב:

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
רגע, לא הבנתי - פחות? או יותר?

כך או כך, מזל טוב נשמה גדולה. (ורד)
הרבה אושר, תמשיך להתלהב מכבלים, מרמקולים, ממגברים, שפופרות, טוויקים, בחורות (הבוסית כמובן), בקיצור תמשיך להינות מהחיים.:שתוי:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
כך או כך, מזל טוב נשמה גדולה. (ורד)
הרבה אושר, תמשיך להתלהב מכבלים, מרמקולים, ממגברים, שפופרות, טוויקים, בחורות (הבוסית כמובן), בקיצור תמשיך להינות מהחיים.:שתוי:
1+

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
שלום שניצל ,

אני לא יודע אם אתה זוכר איפה היית אתמול (יום שישי) בערב בין השעות 20:00 – 21:00 , אבל אני יודע בבטחה היכן היית .
ישבת איתנו (וירטואלית) בארוחת יום שישי המשפחתית (אצל ההורים של אישתי ) בכסא הכבוד.

הסיפור בקצרה : עניין הפורום ...כולל כל "כיפופי הידיים " וה"בלגן" הוא נושא שעולה פעמים לא מעטות בביתנו. .......מציצים מאחורי גבי כשאני כותב בפורום .....ואתה שניצל בן בית אצלנו.

כשהבנות רוצות להסתלבט עלי ,בכל נושא כמעט , הן מאיימות "אנו נקרא לשניצל !!! "

וכאמור, בארוחה שישי האחרונה הבנות שלי ( 8 פלוס ו-12) הרחיקו לכת ו"טחנו" אותי , בהומור ובציניות , בקשר לקשרים הרעועים ביננו ........אגב, סיפרתי להם שיש לך יום הולדת ועשינו "סולחה" לפני כניסת השבת - והן שמחו לאללה.
שניצל, אתה היית החוט המקשר והנושא המרכזי לאורך כל הארוחה - היה בידור וכיף אמיתי.

טוב , ומאחר וכך, הדבר הטוב ביותר לעשות ברגע זה הוא להזמין אותך לביתנו - הבנות וכולנו רוצים להכיר אותך ,,...,,ושתראה לנו את כישורי ההתעצבנות שלך :)

ודרך אגב, אתה שניצל , בתמיכת בנותי ובנוסף ,שחקנית החיזוק - אשתי (היותר עצבנית ממך - ובגדול ) , יכולים לחסל אותי סופית – וימי השלווה והרוגע יחזרו לשכון בפורום .

וכמובן , בהזדמנות זו תוכל גם לשמוע ולהתרשם מהמערכת (מאותגרת הכבלים ;)) שלי ........ יהיה כיף לכולנו ! - מבטיח

תנקוב בזמן .....ומקום (ביתנו ) , וכולנו (אני, אשתי והילדות ) נחכה לשניצל העצבני על מפתן ביתנו עם "מים וצוקר" (אגב, אצלנו בבית מתארחים גם לא מלאכים ;) ) .......ואנו גרים בראשל"צ .

ושוב, יום הולדת שמחממשפחת רוברט (ורד)

------------------------------------------------------------------------------------------------

ואחרית דבר : תגיד לי שניצל ......יא נקניק .........מכל החברים בפורום , מי עשה לך את פוסט חגיגת יום ההולדת הכי שמח וצבעוני ???........עם הכי הרבה "בולטים " , צבעים ואייקונים ??? - אני השקעתי הכי רציני באביזרים ובקישוט הפורום:)

אלמלא היה סגור ביום שישי בערב הייתי נוסע לרחוב כפר גלעדי (בדרום תל -אביב) כדי לקנות לך פטיש מפלסטיק , "קצף חוטים" וכמה זוהרים נוספים (כמובן וירטואליים....... לאביזרים וקישוט פוסט יום ההולדת שלך )

ועכשיו לילה טוב

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
בטוח שאם היינו מכירים אישית אחד את השני לא היינו רבים !
רואים שיש לך הרבה אהבה בלב , וזה ניפלא !
אני אשמח לבוא להכיר את הבנות אותך ואישתך !
הטלפון 0524066617

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
בטוח שאם היינו מכירים אישית אחד את השני לא היינו רבים !
רואים שיש לך הרבה אהבה בלב , וזה ניפלא !
אני אשמח לבוא להכיר את הבנות אותך ואישתך !
הטלפון 0524066617

שניצל , כיף לשמוע מילים אלו !!!

ודבר נוסף :

אני חובב של ערץ נשיונאל ג'אוגרפיק ....והתוכניות האהובות עלי ביותר שם הם על ההתנהלות החברתית של קופי האדם הנדולים (שימפנזים , בונובו וגורילות)

לכל האנשים שחושבים שאנו באנו מהעפר ולא מאב קדמון משותף ,אני ממליץ לחשוב מחדש , ולהסתכל על התוכניות בהם הערוץ מציג את ההתנהלות של קופי אדם .

קווי הדמיון החברתיים ביננו לבינם מדהימים - אהבה , שינאה , בריתות , שליטה , פוליטיקה וכו' ,
.
רוב הזמן ה"חברים" עסוקים בלגרד אחד את השני ברוגע .....ולדלות כינים זה מפרוותו של זה . הם מעדיפים את ה"רוגע החברתי" וחיי הנינוחות ........וכנראה הם מכורים לדופמין (הורמון הרוגע שמשתחרר כשאתה אוהב / רגוע / נינוח )

לעיתים רחוקות יש פרצי אלימות (אנדרנלין) כאשר הם בדרך כלל קצרים מאוד אבל מצד שני הם מאוד אינטנסיביים ומשאירים משקעים .

המרחש בפורום הוא בבואה של מציאות זו כאשר אני מודה שאני די מפריע ל"הפרשת הדופמין הקולקטיבית " ...... וגורם ל"פרצי אלימות " קצרים יחסית (שאני מקווה שאפשר ,לאורך זמן , לשכוח , לסלוח ולהתקדם הלאה )

......והדבר החשוב ביותר בהתנהלות בפורום זה , שבסופו של יום ,הדופמין ולא האדרנלין הוא זה שמכתיב את סדר היום .

בברכת שבת שלום לפורום בכלל........ ו-After Party כייפי לשניצל בפרט .

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אם מותר לי לספר קצת מנסיוני עם סילטק בהשוואה לjorma '
סילטק - הינם כבלי כבדים מאוד בצליל ,וגם כבלים איטיים ביותר , הכבלים הללו מתאימים למערכות בהירות וחדות , מכיוון שאז הצליל ה"המוזהב" שלהם בא לידי ביטוי ומסוגל לישר מערכת עקומה , הכבלים הללו באמת מאוד איכותיים בהרכבה שלהם ומכילים מתכות יקרות , אבל אם תפרק אחד שכזה תראה את רמת הסליליות הגבוה של השזירה , ודבר שכזה "סוגר מאוד את הצליל ,אפילו עד לרמה שיש להגביר חזק את הווליום יחסית לכבלים אחרים, כלומר עם סילטק המגבר עובד יותר קשה ,

לסיכום שני הכבלים מצוינים משהו כמו להשוות מטוס מנהלים נוח לעומת מטוס קרב , עם סילטק הכל ילך על מי מנוחות, אבל גורמה יוציא לכם ניצצות המהקירות , כל אחד ונטיות ליבו ולמה המערכת שלו מתאימה,

מניסיוני, מה שאתה כותב לגבי סילטק לא נכון ברובו.
יש לי מן הרגשה ש.... או לא שמעת סילטק כמו שצריך, או שיש לך סוג של בעיה עם המותג/ המחיר/ היבואן/ השד יודע.
"מתאים למערכות בהירות וחדות".... - קשקוש אטומי.
מה שמצחיק, שאחרי שאתה מכסח את האמ אמא של הכבל, נהפכת ג' נטלמן אנגלי ואתה מסכם שזה כבל מצוין...
מצוין למה? לרמת ההרכבה?

מה שלא למדת כנראה אדון שניצל, למרות כל ההחלפות, הניסיון, ההתכנסויות וההתנצחויות, שבתחביב הזה אין ארוחות חינם.
אולי כבל מסוים מהיר יותר, והשני מלא יותר והשלישי פתוח יותר, אבל אין יותר מהכל בכבל או מכשיר או רמקול אחד.

לכן, המנוסים שומעים את התוצאה הכוללת, ושם סילטק משאיר אבר לרוב רובם של הכבלים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
יש לי מן הרגשה ש.... או לא שמעת סילטק כמו שצריך, או שיש לך סוג של בעיה עם המותג/ המחיר/ היבואן/ השד יודע.
מה שמצחיק, שאחרי שאתה מכסח את האמ אמא של הכבל, נהפכת ג' נטלמן אנגלי ואתה מסכם שזה כבל מצוין...
מצוין למה? לרמת ההרכבה?

מה שלא למדת כנראה אדון שניצל, למרות כל ההחלפות, הניסיון, ההתכנסויות וההתנצחויות, שבתחביב הזה אין ארוחות חינם.
אולי כבל מסוים מהיר יותר, והשני מלא יותר והשלישי פתוח יותר, אבל אין יותר מהכל בכבל או מכשיר או רמקול אחד.

למען הגילוי הנאות: האם יש לך סילטק?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
זה לא ברור מאליו מתוכן הפוסט אם מדובר בהגנת סילטק או בהתקפת שניצל או שניהם.

אז מה מהדברים הבאים נראה לך נכון (יותר מתשובה אחת אפשרית):

1. כבל של סילטק יצטיין באותה צורה/מידה בכל מערכת באשר היא, ללא תלות במכשירים שהוא מחבר
  2. שניצל לא יודע איך מחברים סילטק במערכת שלו (אפרופו "לא שמעת סילטק כמו שצריך")
  3. שניצל לא יכול להרשות לעצמו לקנות סילטק, ולכן הקינאה בבעלי סילטק מעוותת את שיפוטו
  4. אוזניו ו/או מוחו של שניצל סתומים
עמיר

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני לא יודע מה שניצל לא יודע,
אני יודע מה אתה יודע, ואת זה אני נוהג לעשות בלילה.
בחיאאת, עזוב אותי.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אני לא יודע מה שניצל לא יודע,
אני יודע מה אתה יודע, ואת זה אני נוהג לעשות בלילה.
בחיאאת, עזוב אותי.
אני חושש שרמת היידע שלך לגבי ידיעותי דומה לרמת שאר היידע שלך בתחומים הנדונים.
אני לא יודע מהם מנהגיך הליליים ואין לי כל עניין בהם.

אם אתה יורד נמוך עד כדי התייחסות אישית, נראה שאין לך שום דבר ענייני לומר בנושא הפוסט שלך לשניצל.
כמו בפוסט האמור, אתה מסתפק בלזרוק לכלוך וללכת.

לא הייתי ממליץ לאף אחד להיכנס לבריכה שטבלת בה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מצוין למה? לרמת ההרכבה?

מדובר ב-"נגד ארוך"לך יש בבית סילטק , אבל לי יש גם דברים אחרים ,ומלא חברים עם סילטק ,למשל לחברי דורון יש בבית את הכבל רמקול קינג דבל קראון או משהו כזה , היה אצלי בבית שבועות , המגבר שלי שלח לי ס.מ.ס שהוא כבר לא יכול לדחוף דרך בדבר הזה , הווליום יורד לחצי והרזולוציות נעלמות , נכון הכל יפה וחלק, והמערכת מתמלאית במין משקל נעים באמצע ,אבל שים לידו איזה אוורסט של אודיוקווסט ,והעסק מתמלא בחיים ,כל מיני גבוהים שורקים לך ליד האוזניים כמו כדורים , נכון המיד פחות מקסים מאשר בסילטק ,אבל כל הזמרים ככה דומים לפרנק סינטרה,
תראה! אני בדקתי המון פירמות המון זמן ,ומכך נובע ההבדל ביננו , גם יש לי בבית פיסית המון סוגים ֿהחל בפחם של ואן דן הול עבור דרך כבלי נחושת ונחושת עם כסף וכלה בכבלי כסף ואלומיניום , כל כבל והחן שלו ,נכון שהגזמתי קצת בתאור למעלה ,אבל זה בדיוק אותו פטנט שיש לטרנספרנט היקרים במודלים שמיועדים לטרנזיסטור(ss } , סתם סיפרתי על ההתנסות שלי ,לא צריך לקחת אישית כל דבר, זה הכוון של הכבלים הגדולים והיקרים של סילטק ממה שאני שמעתי , תרצה לבוא איזה יום לשמוע השוואה ,אני אכין סט של סילטק עצבני ,ונראה מה תאמר ,
בכל מיקרה למרות החיצים פה ושם מחזיק ממך בין האודיופילים היותר רציניים שיש לנו ,וכנראה בגלל זה יש קצת ניצצוצות ,כי הרי כולנו חכמים יותר , מה שבטוח הוא שכל החברות המדוברות פותחות לנו התחת סתם !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113

1. כבל של סילטק יצטיין באותה צורה/מידה בכל מערכת באשר היא, ללא תלות במכשירים שהוא מחבר
  3. שניצל לא יכול להרשות לעצמו לקנות סילטק, ולכן הקינאה בבעלי סילטק מעוותת את שיפוטו
עמיר
אני הולך על תשובה 4 , באם זה היה מבחן אמריקאי.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מה זה?רוזי! השתגעת!

אין לי כח או סבלנות בשבילו.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מדובר ב-"נגד ארוך"לך יש בבית סילטק , אבל לי יש גם דברים אחרים ,ומלא חברים עם סילטק ,למשל לחברי דורון יש בבית את הכבל רמקול קינג דבל קראון או משהו כזה , היה אצלי בבית שבועות , המגבר שלי שלח לי ס.מ.ס שהוא כבר לא יכול לדחוף דרך בדבר הזה , הווליום יורד לחצי והרזולוציות נעלמות , נכון הכל יפה וחלק, והמערכת מתמלאית במין משקל נעים באמצע ,אבל שים לידו איזה אוורסט של אודיוקווסט ,והעסק מתמלא בחיים ,כל מיני גבוהים שורקים לך ליד האוזניים כמו כדורים , נכון המיד פחות מקסים מאשר בסילטק ,אבל כל הזמרים ככה דומים לפרנק סינטרה,
תראה! אני בדקתי המון פירמות המון זמן ,ומכך נובע ההבדל ביננו , גם יש לי בבית פיסית המון סוגים ֿהחל בפחם של ואן דן הול עבור דרך כבלי נחושת ונחושת עם כסף וכלה בכבלי כסף ואלומיניום , כל כבל והחן שלו ,נכון שהגזמתי קצת בתאור למעלה ,אבל זה בדיוק אותו פטנט שיש לטרנספרנט היקרים במודלים שמיועדים לטרנזיסטור(ss } , סתם סיפרתי על ההתנסות שלי ,לא צריך לקחת אישית כל דבר, זה הכוון של הכבלים הגדולים והיקרים של סילטק ממה שאני שמעתי , תרצה לבוא איזה יום לשמוע השוואה ,אני אכין סט של סילטק עצבני ,ונראה מה תאמר ,
בכל מיקרה למרות החיצים פה ושם מחזיק ממך בין האודיופילים היותר רציניים שיש לנו ,וכנראה בגלל זה יש קצת ניצצוצות ,כי הרי כולנו חכמים יותר , מה שבטוח הוא שכל החברות המדוברות פותחות לנו התחת סתם !
אני כנראה שומע אחרת ומחפש דברים אחרים.
סילוטק ממש לא סתומים ומהכבלים השקופים ביותר שיש, רק עושים את זה
בניחותא בלי זיקוקי דינור והרבה רעש.
לגבי הווליום, גם זה מאוד מוזר, אלא אם יש לך מערכת שצריכה כבל
שידגיש את המיד באס כדי שתחשוב שהמגבר שלך דוחף טוב.
שמעתי די הרבה כבלים, ואיני טוען לרגע שסילטק הכי טוב ובטח לא
Vfm. אני בטוח שיש מעט מאוד כבלים שמסוגלים להעביר את המוסיקה ברמת נכונות
ושקיפות כמו סילטק.
מאידך אתה בעצם טוען שרבים מנוסים וטובים הם אהבלים גמורים....
זה בערך כמו הטענה של אילו הטוענים שמי שמשקיע בכבלים הוא טמבל.
בקיצור , זה שסילטק לא עובד בשבילך זה בסדר, רק קצת צניעות
ונתינת קרדיט לאוזניים של אחרים מעולם לא הזיקה ובדרך כלל עוזרת.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

עמיר

נו עמיר,אם רוזי היה טוען שאין לו סילטק,היה מותקף על ידך כי,
איך מעז לדבר על סילטק מבלי שיש לו אחד כזה והרי לשניצל יש.
ואם אמר "ברור "שיש לי ,אז מותקף בגלל שיש לו והבחור יוצא "להגנתם",
או שמה הוא מתקיף את שניצל.
בכל מיקרה ,לא היה יוצא חלק אתך.והשאלה היא למה?
(בטוח גם עלי אתה לא פוסח).(ורד)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור