החיים קצרים בשביל ברייק-אין ארוך

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אני לא מכיר מישהו שרץ ל RC לפני בחירת מערכת טובה.
אתה מכיר ?
שוב אינך מבין אותי, די ברור שהתכוונתי למערכת קיימת. אתה רואה זאת מנקודת השקפתך שקודם מסדרים חדר ואח”כ מכניסים מערכת, בעולם אוטופי זה כך.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
276
נקודות
63
שוב אינך מבין אותי, די ברור שהתכוונתי למערכת קיימת. אתה רואה זאת מנקודת השקפתך שקודם מסדרים חדר ואח”כ מכניסים מערכת, בעולם אוטופי זה כך.
לא הבנתה את דן.

מסדרים חדר בהתאם למערכת שקונים.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
לא גדי.
נדירים המקרים שזה מתאפשר.
מערכת הכיול/אקוסטיקה - לא תפצה על מערכת לא טובה .
היא רק תגרום למערכת לזרוח כי היא תמזהר את השפעות החדר .
במילים אחרות - היא תהיה נאמנה למקור . בחזרה למקור.
המקור לא סובל מתנודות של עשרות דציבלים וגם לא מזמני הדהוד נוראים וגם לא מדיליי של תדרים מסוימים במאות מילי שניות.
לכן כל העניין הזה - לא ברור לי בשום צורה.
כל הדיבור על פיוריזם בסיגנל - הוא נהדר. חייב לשמור עליו - ומפני שהסיגנל מנוגן בחדר השמעה ולא במדבר והחדר הוא חלק ענק /עצום מהסיגנל - אנו נדרשים להתייחס לחדר - גם אם זה קשה,גם אם זה משעמם בהתחלה וגם אם זה לא סקסי וזורח ויש 13 שכבות של לקה.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
תירגע, לא סובל אותך ברמות אבל לא רוצה שתמות.

ותכניס את זה כבר לראש, אני לא נגד מדידות אלא הריצה העיוורת אליהן בלי לקחת בחשבון פרמטרים אחרים לפני שישר תוקעים RC לתוך המערכת.
אתה טוען שאני אנאכרוניסטי, תגיד, הדור של היום שרץ למצוא פתרון לבעיותיו באפליקציות בלי להתמודד עם החיים האמתיים זה נורמלי? בדיוק כמו ישר לרוץ ל RC, סליחה, SC שזה כפי שאני טוען system correction.

אתה יודע גדי, יש כאן בחור, שאני מאוד מעריך, שאני לא אנקוב בשמו, אחד הבודדים שאני מחזיק מאוד מאיך שהם שומעים, חבר טוב, שאני מנהל איתו כבר שנים שיח כזה.
הבחור מדבר איתי על סוויצ' ומקורות וחשמל ואני מסביר לו ,שמדובר בתאלכס, בהתעסקות בשטיחונים לרכב ולא ברכב, אבל זה לא באמת עוזר לי :).

ואז, לפני מספר ימים, ראינו איזה משחק ביחד ובמחצית אמרתי לו, תשמע, בוא תראה משהו...
והוצאתי את המיקרופון של REW.

ראשית, וידאתי איתו שהוא מבין שכרגע ה TEST SIGNAL שיוצא, באמצעות המחשב, לא ישתנה אם ה CH שלי יוחלף לכל מגבר אחר ולא ישתנה אם הטרינוב יוחלף לכל פרה אחר. לאחר שיישרנו קו בעניין הזה, מדדנו כל רמקול בנפרד, את שניהם ביחד, את הסאב וכיוצ"ב.

ואז היה מעניין להסתכל על הבעת הפנים שלו, כי הוא הבין שהוא כרגע מסתכל על מדידה של רמקולים, מוערכים מאוד ב 60,000 אירו, שהיצרן טוען שהם יורדים ל 20 הרץ , אבל בפועל, לאחד מהם אין כבר מה למכור ב 60 הרץ והשני מתחיל להשתולל לגמרי ב 40 הרץ ובכלל, כל הגרף נראה כמו איזה אקורדיון שאיבד כיוון וכל רמקול מגיב שונה לגמרי.

זה בדיוק הרגע שהוא הבין.

ואז שאלתי אותו, קדימה, תציע בבקשה פתרון.
מה אתה מציע?
להחליף מקור, מגבר, פרה אחר, אולי סוויץ', אולי כבל חשמל?

לצערי, אנשים נמצאים בתוך איזה מטריקס ולא מוכנים בשום צורה להשתחרר ממנו וזה בסדר אגב, כל עוד הם לא משתלחים בצד השני שמסביר להם ומוכיח להם שהם חיים בתוך מטריקס.

רן

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אתה יודע גדי, יש כאן בחור, שאני מאוד מעריך, שאני לא אנקוב בשמו, אחד הבודדים שאני מחזיק מאוד מאיך שהם שומעים, חבר טוב, שאני מנהל איתו כבר שנים שיח כזה.
הבחור מדבר איתי על סוויצ' ומקורות וחשמל ואני מסביר לו ,שמדובר בתאלכס, בהתעסקות בשטיחונים לרכב ולא ברכב, אבל זה לא באמת עוזר לי :).

ואז, לפני מספר ימים, ראינו איזה משחק ביחד ובמחצית אמרתי לו, תשמע, בוא תראה משהו...
והוצאתי את המיקרופון של REW.

ראשית, וידאתי איתו שהוא מבין שכרגע ה TEST SIGNAL שיוצא, באמצעות המחשב, לא ישתנה אם ה CH שלי יוחלף לכל מגבר אחר ולא ישתנה אם הטרינוב יוחלף לכל פרה אחר. לאחר שיישרנו קו בעניין הזה, מדדנו כל רמקול בנפרד, את שניהם ביחד, את הסאב וכיוצ"ב.

ואז היה מעניין להסתכל על הבעת הפנים שלו, כי הוא הבין שהוא כרגע מסתכל על מדידה של רמקולים, מוערכים מאוד ב 60,000 אירו, שהיצרן טוען שהם יורדים ל 20 הרץ , אבל בפועל, לאחד מהם אין כבר מה למכור ב 60 הרץ והשני מתחיל להשתולל לגמרי ב 40 הרץ ובכלל, כל הגרף נראה כמו איזה אקורדיון שאיבד כיוון וכל רמקול מגיב שונה לגמרי.

זה בדיוק הרגע שהוא הבין.

ואז שאלתי אותו, קדימה, תציע בבקשה פתרון.
מה אתה מציע?
להחליף מקור, מגבר, פרה אחר, אולי סוויץ', אולי כבל חשמל?

לצערי, אנשים נמצאים בתוך איזה מטריקס ולא מוכנים בשום צורה להשתחרר ממנו וזה בסדר אגב, כל עוד הם לא משתלחים בצד השני שמסביר להם ומוכיח להם שהם חיים בתוך מטריקס.

רן
תראה רן, כל זה, מחשבים, מיקרופון, מגברים, פרה הגברה, רמקולים, חדר. והיגיון? אפס. בעצמך כתבת: "כל הגרף נראה כמו איזה אקורדיון שאיבד כיוון וכל רמקול מגיב שונה לגמרי". המסקנה הפשוטה היא שיש בעיה בגרף. יותר זול להחליף גרף, כולה כמה פיקסלים. תבוא אצלי נחליף לך מסך קומפלט פלוס מטלית עם ווינדקס על חשבון הבית.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
ודבר אחרון, אני לא פועל עם שמעון. אין לנו כנופיה משלנו. תתפלא.
מצטער להגיד לך שאתה טוען טענה לא אמינה
באתר של בוזגלו יש הפניה לייצוג החברות הנוסף שהוא מייצג וכולם שלך- כלומר ,כולם זה המדבקות של המוצרים שאתה שם באתר שלך וטוען שאתה מייצג אותם . באורך פלאי, שמעון כותב, כמעין ביקורת התרשמות שלו, על מוצרים שהמדבקות של השמות שלהם מופיעים באתר שלך ולמעשה גם שלו .הוא לא כותב ולא מצרף לאתר מדבקות של מוצרים מיבואנים אחרים .
תן לפחות קצת קרדיט לאנשים כאן - שאנחנו לא לגמרי מטומטמים

תדעדכן :
https://www.dtown.co.il/הכירו-את-vivaldi-audio

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
תראה רן, כל זה, מחשבים, מיקרופון, מגברים, פרה הגברה, רמקולים, חדר. והיגיון? אפס. בעצמך כתבת: "כל הגרף נראה כמו איזה אקורדיון שאיבד כיוון וכל רמקול מגיב שונה לגמרי". המסקנה הפשוטה היא שיש בעיה בגרף. יותר זול להחליף גרף, כולה כמה פיקסלים. תבוא אצלי נחליף לך מסך קומפלט פלוס מטלית עם ווינדקס על חשבון הבית.
יש בזה משהו...:)

בפועל, אנשים מגיבים אחרת כשהם אוזרים אומץ ומתנסים במשהו, עד אז, הם יעדיפו להשמיץ, לא להקשיב ולא להתנסות.

באנגלית אומרים:
ignorance is bliss

רן

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
מצטער להגיד לך שאתה טוען טענה לא אמינה
באתר של בוזגלו יש הפניה לייצוג החברות הנוסף שהוא מייצג וכולם שלך- כלומר ,כולם זה המדבקות של המוצרים שאתה שם באתר שלך וטוען שאתה מייצג אותם . באורך פלאי, שמעון כותב, כמעין ביקורת התרשמות שלו, על מוצרים שהמדבקות של השמות שלהם מופיעים באתר שלך ולמעשה גם שלו .הוא לא כותב ולא מצרף לאתר מדבקות של מוצרים מיבואנים אחרים .
תן לפחות קצת קרדיט לאנשים כאן - שאנחנו לא לגמרי מטומטמים

תדעדכן :
https://www.dtown.co.il/הכירו-את-vivaldi-audio

מה ששמעון מפרסם לא באחריותי. עכשיו שמעון מייבא דברים משלו.

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
למרות שטענת כאן שאתה מפסיק, אתה ממשיך וממשיך והסברתי לך כבר לפני 10 עמודים, ברגע שתחליט לפנות אליי אישית ולא להשאר מקצועי- אני אגיב.

אחרי השרשור הזה, אני בספק, אם מישהו יקנה ממך בורג ואתה יודע למה?

כי אתה תמהוני ומוזר, שזה ברמת הידע הכללי, אבל נוספה לכך העובדה שאתה לא אמין, לא מתמצא לגמרי בחומר ומנותק מהתחביב.

וזה חביבי, מטריד מאוד.

מי יילך וישים אצלך עשרות, או מאות אלפי שקלים, כאשר יש סבירות מאוד גבוהה לשמוע שבעוד שלושה חודשים עברת למכור שרשראות וטבעות בשוק של קמדן, לובש שורטס וסנדלים באפס מעלות ומנהל ויכוחים עם הבריטים, איפה למד מוצרט בגיל 12...

מאנשים כאלה, אני לא קונה אפילו בורג

ואתה יודע מה , גם שרשרת לא אקנה ממך.

רן

אני מצפצף על דברי הבלע שלך, לא מזיזים את קצה הזרת שלי.
אני מוכר היי אנד כמעט 20 שנה לאנשים קצת יותר ..גבוהים ממך.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
אני מצפצף על דברי הבלע שלך, לא מזיזים את קצה הזרת שלי.
אני מוכר היי אנד כמעט 20 שנה לאנשים קצת יותר ..גבוהים ממך.
אתה ממשיך וממשיך , למרות שטענת שאתה מפסיק.

ערכתי את ההודעה שלי, כי הגעתי לשלב שאני בכנות מרחם עליך, אתה גורם לעצמך נזק, שאתה אפילו לא מודע לו.
שלא לדבר על זה שעברת על כל חוק אפשרי הקשור עם הפורום הזה, בהיותך סוחר.

תצליח.

רן

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
מה ששמעון מפרסם לא באחריותי. עכשיו שמעון מייבא דברים משלו.

אז הוא יבואן מקביל שלך?

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
אז הוא יבואן מקביל שלך?

למה אתה לא בודק איתו?
אתה מתעניין בכבל הזה?

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
לא מבין מה קורה פה בזמן האחרון ומאיפה כל הרעל הזה. בנימה אישית מכיר את עופר כמה שנים וקניתי ממנו כמה מוצרים, סוחר הגון ומקצועי שכיף לקנות ממנו. עכשיו עשיתם לי חשק לקנות ממנו שוב .... עופר תכין את הגריפון אני מגיע :כל-הכבוד:

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
+1

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
לא מבין מה קורה פה בזמן האחרון ומאיפה כל הרעל הזה. בנימה אישית מכיר את עופר כמה שנים וקניתי ממנו כמה מוצרים, סוחר הגון ומקצועי שכיף לקנות ממנו. עכשיו עשיתם לי חשק לקנות ממנו שוב .... עופר תכין את הגריפון אני מגיע :כל-הכבוד:
כמה אנשים שיש להם אג'נדה אישית מול עופר, אחד שעופר לא רצה להיות צינור העברת כספים שלו, אחד שעופר חשף שהוא לא ה audiogod כמו שהוא חושב, וכאלה שמשליכים על עופר רק בגלל שהוא מיודד עם שמעון ויולדי שמשווק כמה דברים שעופר מביא את שנאתם לשמעון.
רן, אתה מדבר על התייחסות לגופו של אדם כקו אדום, אתה אפילו לא שמת לב שלעגת לעופר על לקויות גופניות מסויימות בוש לך!!!
ובכלל לחסל פרנסה של עוסק בתחום שלא הונה או רימה אף אחד ולעשות זאת כמאפיה איפה אתה נמר !!!

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
עופר שחורי הוא קסם של בחור ואת זה אני אומר לכם באחריות.

זה שכועס עליו בעיקר (לא רוצה להיכנס לשמות), השאיר אדמה חרוכה בכל מה שנגע, הרס ושרף את מערכות האודיו שהיו לו ושיש לו.

נערך לבקשת האיש.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
276
נקודות
63
זה שכועס עליו בעיקר (לא רוצה להיכנס לשמות), השאיר אדמה חרוכה בכל מה שנגע, הרס ושרף את מערכות האודיו שהיו לו ושיש לו.
זה קורה לכולנו :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור