החיים קצרים בשביל ברייק-אין ארוך

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,508
נקודות
113
רק בריאות-0

נערך לאחרונה ב:

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,101
נקודות
113
בוקר טוב לכולם.

אחרי לילה וחשיבה, הדיון שאמור היה להיות חיובי ומקצועי גלש, גם מצידי, למקומות לא נכונים, ואני בהחלט מצר על כך.

ערכתי את התגובות והסרתי ביקורת אישית.

יום טוב לכולם.

רן

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
מציע לך למחוק או לערוך מה שכתבת לפני שאני הולך למשטרה ולעורך דין , מה שאתה כותב לא נכון ,

חבל שמחקתי. אחזור בקיצור על מה שכתבתי לך.
אתה התחלת את כל הבלגן כאן עם ההשמצות הריקות על סימפוניק ליין.
הגיע הזמן שתתבגר ולא תביא לפורום את הבעיות האישיות שלך איתי.
זה לא עניין של אף אחד כאן.

נערך לאחרונה ב:

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
בוקר טוב לכולם.

אחרי לילה וחשיבה, הדיון שאמור היה להיות חיובי ומקצועי גלש, גם מצידי, למקומות לא נכונים, ואני בהחלט מצר על כך.

ערכתי את התגובות והסרתי ביקורת אישית.

יום טוב לכולם.

רן

גם אני מחקתי, לגמרי.

יום שקט לכולם.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני שמח לראות שהרוחות נרגעו. קיבלתי טונות של הודעות ובקשות למחוק את השרשור. הגישה שלי היא להמעיט בעריכות ומחיקות בידיעה שבסוף העניינים (רותחים כעל שיהיו) יביאו את הדוברים כולם להרגיע ולחזור לשפיות. כולנו כאן קהילה עם דעות שונות ומחלוקות. אל לנו להגיע למקומות הללו שוב, בסוף כולנו ניפגש ונצטרך להביט זה לזה בעניים.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,508
נקודות
113
חבל שמחקתי. אחזור בקיצור על מה שכתבתי לך.
אתה התחלת את כל הבלגן כאן עם ההשמצות הריקות על סימפוניק ליין.
הגיע הזמן שתתבגר ולא תביא לפורום את הבעיות האישיות שלך איתי.
זה לא עניין של אף אחד כאן.
אין לי תגובה לשטויות שלך , תהיה בריא !

guy1312

אוהב את התחום
מעורבות
30
נקודות
18
והרי לכם תשובה עניינית וממצא.

באשר למוצר שמצריך שנתיים ברייק אין... בחיים לא שמעתי על כזה דבר ואם אכן ישנו כזה, אז תודה רבה ושיישאר אצל היצרן.
בדרך כלל שנתיים זה הזמן הדרוש ליצרן לפשוט רגל ולהעלם:D

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
בואו נדייק...

בשום מקום לא נכתב ברייק-אין שלש שנים למגבר. לא על ידי ולא על ידי היצרן.

המגבר עובר ברייק-אין כמו כל מגבר אחר.
היצרן טורח לציין במנואל את שלבי הברייק-אין, כפי שגדי ציין.

היצרן מתאר שיפור איטי שחל עם השנים והתופעה הזאת ידועה בקרב משתמשים מזה עשרות שנים.
יש על זה הרבה מאוד חומר קריאה בפורומים בחו"ל ויש לזה סיבות טכניות.

היצרן קיים בשוק עשרות שנים, מכאן שלא נעלם אחרי שנתיים.

התיאור איזוטרי בהחלט קולע למטרה - הנדסה, איכות וכל מה שחשוב.

יש בתצוגה שישה מגברים שונים של סימפוניק, לא צריך לנחש איך הם נשמעים.
השקעה של כסף רב, מדגם הכניסה ועד הסוף.

אל תשפטו ציוד שלא שמעתם. באופן גורף.
התחביב שלכם זו הפרנסה שלנו, היבואנים. חוות דעת כאלה, בעיקר כאלה שמהדהדות דעות של
אחרים שלא שמעו, פוגעות בנו. בבקשה תהיו קצת יותר שקולים לפני שאתם משחררים.
אל תירקו לבאר שאתם שותים ממנה.

תודה,
עופר.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אל תשפטו ציוד שלא שמעתם. באופן גורף.
התחביב שלכם זו הפרנסה שלנו, היבואנים. חוות דעת כאלה, בעיקר כאלה שמהדהדות דעות של
אחרים שלא שמעו, פוגעות בנו. בבקשה תהיו קצת יותר שקולים לפני שאתם משחררים.
אל תירקו לבאר שאתם שותים ממנה.

תודה,
עופר.
אני חופשי שופט ואשפוט מוצרים באשר הם ע"פ הפרסומים לגביהם. אם הפרסום עובר על חוקי הפיזיקה וההיגיון, חופש הדיבור שנתון למפרסם נתון באותה מידה לי. לא שותה, לא יורק ולא באר. מי שלא מוצא חן בעיניו יכול ללכת ולהתחרות באמאזון ובאלה שמוכרים לצרכן ישירות מחו"ל. גם ככה רובינו קונים כמעט על עיוור מאחר ולא יוצא לנו לנסות ציוד בבית כמו שצריך (בערך כמו "לנסות" מזרן בניילון), וזאת סיבה אחת עיקרית למה יש ליבואנים חדרי הדגמה, כדי לגרום ללקוח להאמין שככה או קרוב לזה יהיה הצליל אצלו בבית.

אז במחילה, תחסוך ממני שטויות. שופט, שפטתי ואמשיך לשפוט מוצרים מכל סוג שהוא. לא מתאים לכם? תחליפו את העם, נראה אתכם.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
אני חופשי שופט ואשפוט מוצרים באשר הם ע"פ הפרסומים לגביהם. אם הפרסום עובר על חוקי הפיזיקה וההיגיון, חופש הדיבור שנתון למפרסם נתון באותה מידה לי. לא שותה, לא יורק ולא באר. מי שלא מוצא חן בעיניו יכול ללכת ולהתחרות באמאזון ובאלה שמוכרים לצרכן ישירות מחו"ל. גם ככה רובינו קונים כמעט על עיוור מאחר ולא יוצא לנו לנסות ציוד בבית כמו שצריך (בערך כמו "לנסות" מזרן בניילון), וזאת סיבה אחת עיקרית למה יש ליבואנים חדרי הדגמה, כדי לגרום ללקוח להאמין שככה או קרוב לזה יהיה הצליל אצלו בבית.

אז במחילה, תחסוך ממני שטויות. שופט, שפטתי ואמשיך לשפוט מוצרים מכל סוג שהוא. לא מתאים לכם? תחליפו את העם, נראה אתכם.
כמובן שזו זכותך אך בכל פעם שאתה מביע בפורום דעה על ציוד שלא האזנת לו חשוב שתציין עובדה זו כדי שנדע בכמה רצינות לקחת את השיפוט שלך.

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83

למה אתה קונה על עיוור? לא נותנים לך לשמוע מגבר בבית?
קנית פעם מגבר ב 20 אלף באמזון?

אין מצב בעולם שבחדר הדגמה ישמע כמו אצלך בבית. זה ברור.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
כמובן שזו זכותך אך בכל פעם שאתה מביע בפורום דעה על ציוד שלא האזנת לו חשוב שתציין עובדה זו כדי שנדע בכמה רצינות לקחת את השיפוט שלך.
אני לרוב לא מביע דעה על הציוד עצמו, יותר על הסופרלטיבים ושמן הנחשים שהציוד המדובר מוטבל בו. הרי בכל מקרה אף אחד לא אמור לקחת סקירה שלי ברצינות מאחר והאוזניים שלי שונות משלו, על אחד כמה וכמה אם לא הקשבתי לציוד המדובר בחלל ההאזנה שלי, אחרי ברייק אין סופני, כשהוא מחווט למשעי לשאר הציוד ולתחנת הכח. או שלרגע מתקבל איזה שהוא רושם שהדעה הסובייקטיבית של אדם לא מוכר שווה משהו...?

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
למה אתה הקונה על

קניתי מגבר בחצי מזה, כשהיצרנים המפונפנים דרשו על דומה עד זהה מחיר משולש ומעלה.
צריך רק לקרוא את החתימה שלי. אני יודע, אנגלית שפה קשה.

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
כלומר קנית משהו דומה או זהה אחרי ששמעת אצל היבואנים?

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
כלומר קנית משהו דומה או זהה אחרי ששמעת אצל היבואנים?
כלומר הזמנתי מפרט "על עיוור" בהתחשב בתקציב שלי ובהסתמך על מידע והתרשמות של הקהילה ברשת אחרי שהייתי מרוצה מאד מההזמנה הקודמת מאותו בית מלאכה.

עריכה: ע"מ להסביר טוב יותר, אני לא צריך לשמוע את ההגברה של נלסון פאס או CH כדי לדעת שהיא שיפרה דשופרה. ישנו קונצנזוס מספיק חזק בנושא. השאלה היא האם היא לטעמי וגם היא כבר פחות רלוונטית בהתחשב שמעצם קיומו, הקונצנזוס מראה שההגברה הנ"ל קולעת לטעמם של רבים מעצם איכותה.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,508
נקודות
113
עופר -בוא נדייק - כדאי שתשאר יציב בדבריך,

שחורי-
"ואו נדייק...

בשום מקום לא נכתב ברייק-אין שלש שנים למגבר. לא על ידי ולא על ידי היצרן.

המגבר עובר ברייק-אין כמו כל מגבר אחר.
היצרן טורח לציין במנואל את שלבי הברייק-אין, כפי שגדי ציין."

מר שחורי -
"לגבי סימפוניק ליין,
יש שיפור מתמשך במשך שנים, לא שנה אחת, בביצועי המגבר. זה בגלל איכות הרכיבים ועוד טריק או שניים של רולף.
זה בדוק, על פי נסיון בן עשרות שנים של משתמשים."

תראה את המשפטים הללו כתבת באותו שרשור , לא כדאי להיות קצת קונסיסטנטי? הרי זה משפט והיפוכו ,

בקשר למכשיר עם פריטים סינים , תיקן אותו אז טומי אצל יאיר תמם ,אז אל תאמר שאני שקרן , רק תרים טלפון ליאיר ! יתכן שהיום זה אחרת , לא יודע וגם לא מתכוון לדעת , המהנדסים של אקיופייז , לקסמן, גריפון ,LAMM יש יותר אמצעים לבצע גם תכנון וגם בדיקות הרבה יותר מאיזה טריק של רולף הגלמוד ,
דרך אגב " חרא עדיף לו להתיבש , מכיוון שאם מערבבים מסריח " ,
ותמסור דש חם ל "כנופיה "

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
אם זה כל כך מעניין אותך, גדי ישלח לך עותק של המנואל. ואז תוכל לראות אם אם אני עקבי או לא.
תוכל לקרוא לבד, לחפש שגיאות כתיב ועקבות של מולקולות סיניות עם מיקרוסקופ אלקטרוני.
לא צרי ךאת יאיר תמם. הנגן היה אצלי למכירה. נגן רפרנס בן 19 שנה. ראיתי במו עיני מה יש בפנים. וגם שמעתי.
אפרופו יאיר תמם, שאף אחד לא מתווכח על כשרונו ונסיונו, הביא בזמנו את סימפוניק ליין לארץ. בזכותו יצא לי לשמוע.
רולף הגלמוד, המכונה ״המאסטר״ בגרמניה, מרגיש טוב ומצליח יפה מאוד. הנה ד״ש ממנו:

אשמח לענות על כל שאלה בעניין סימפוניק, וכפי שציינתי קודם, יש הרבה מה לשמוע. החל ממגבר משולב ב 18 אלף ש״ח
ועד מגבר קראפט 300 מפואר. לא מוכרים תמונות מהאתר, צריך לבוא לשמוע.

עכשיו יאשימו אותך שוב שאתה שותף סמוי שלי שגורר אותי לפרסם את סימפוניק. מה יהיה?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,508
נקודות
113
לא מעוניין בקשר כל שהוא עם גדי

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,508
נקודות
113
עופר - נהיית חקלאי , מגדל ירוקים :D

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28

אין מצב בעולם שבחדר הדגמה ישמע כמו אצלך בבית. זה ברור.
אם אתה באמת מאפשר ללקוחות להקשיב בביתם למגברים רמקולים או אפילו כבלים ,לפני שהם רוכשים משהו, כחלק מהליך ההחלטה שלהם וזאת אחר שהמכשירים עברו ברייק אין - זה דבר ראוי לציון. מאחל לכולנו שזה מתרחש במציאות ולא הבטחות בפורומים .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור