בדרך לארץ משלוח של כבלי חשמל של German Physiks

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
235
נקודות
43
בדרך לארץ משלוח של כבלי חשמל של German Physiks.
החברה מייצרת כבל חשמל אחד בלבד – והכי טוב שהיא יודעת לעשות (זאת גם התפיסה של החברה במוצרי ההגברה שלה).
זהו כבל רפרנס אמיתי, בלי שטויות ונצנצים, ובמחיר של שליש ורבע – ואפילו פחות מכך – מכבלי רפרנס אחרים: 6500 ₪ בלבד!

054-2901166

GP-pion-cable1.jpg

הרחבה קלה:
למעלה מ-30 שנות חפירה בכבלי חשמל, בכל רמת מחיר, לימדו אותי שזה אולי הכבל הבעייתי ביותר באודיו.
למה אני מתכוון?
כבל חשמל טוב עובד במישור הכמותי – לא להגביל בשום צורה את הזרם, כדי לאפשר דינמיקה לא מרוסנת; ובמישור האיכותי – הנחתת רצפת הרעש של המכשיר שאליו הוא מחובר, וכל מה שנובע מכך: שיפור בהגדרה של התדרים השונים, בפירוט, בגודל הבמה ועוד.
אבל!
הבעיה המרכזית שקיימת כמעט בכל כבל חשמל היא שתמיד דברים באים שם על חשבון דברים אחרים: נפח צליל על חשבון איטיות, פירוט על חשבון רזון, צבע על חשבון ניטרליות והלאה והלאה.
כבל חשמל המאפשר דינמיקה לא מוגבלת, רצפת רעש אפסית, ועם זאת הוא מאוזן בכל הפקטורים הוא דבר נדיר כמו מטבע בן שלושה שקלים. בגלל זה ראיתי פה ושם במשך השנים אודיופילים שהרימו ידיים ועברו, למרות כל המגבלות שלהם, לכבלי קומקום...
בנוסף, כבל חשמל טוב איננו תבלין: הוא לא בא לתקן מגרעות בציוד ו/או בחלל. מה שאומר שכבל חשמל טוב מתאים לכל מכשיר, ולא רק למכשיר כזה או אחר.
ועוד: כבל חשמל טוב הוא כזה שנעלם בשקט בתוך התוצאה הכללית, ולא צועק "תראו אותי". כלומר, לא מדובר בכבל המשגר זיקוקי דינור בשעה הראשונה, ואחר כך מטריף את האוזניים ו/או את האיזון במערכת.

במילים אחרות, אחרי יותר משלושים שנים של חיפוש אחרי כבל חשמל טוב – כפי שהגדרתי למעלה – אני יכול לומר בוודאות שהכבל של German Physiks הוא הכבל הזה.

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
235
נקודות
43
בינתיים, ניתן להתרשם מהכבלים ב-Vivaldi audio. הם מחוברים לציוד של German physiks.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור