הגברה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תודה על התגובות והעצות הרבות חברים, משעמם לא יהיה.

jcdenton

חבר אתר
מעורבות
5
נקודות
3
הבעיה, לך תמצא D'augostino משולב במחיר הזה..אם היה בלוחות היה נחטף מהר מאד. ללכת על מגבר כח של החברה ולקוות שיעבוד טוב עם פרה פסיבי או אחר בתקציב נמוך, לא יודע אם כדאי. וד"א איציק ומיכאל, לא נראה לי שאתם מדברים על אותו מגבר..מיכאל מן הסתם בדק את ה RS 100. ה Signature של ויטוס לא ישמע חריף בשום מצב, גם אחרי כמה דקות מההדלקה

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
. וד"א איציק ומיכאל, לא נראה לי שאתם מדברים על אותו מגבר..מיכאל מן הסתם בדק את ה RS 100. ה Signature של ויטוס לא ישמע חריף בשום מצב, גם אחרי כמה דקות מההדלקה

צודק לגמרי, אחד קיבל את הויטוס בגרסה האשכנזית והשני את הגרסה הספרדית (חריף) ;)

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
תודה על התגובות והעצות הרבות חברים, משעמם לא יהיה.
המלצות מעולות קיבלת....
רק ״שכחו״ להודיע לך שמשולב של dagostino עולה X3 מהתקציב שכתבת

אז המלצות לחוד ומציאות לחוד

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
סתם רעיונות..

לא חושב ש"סתם" משמיעים מג'יקו עם לקסמן. היה פה פרה פלוס פאואר בלוחות...

קונסטלשן זה משהו שונה ומיוחד. לפי המעט ששמעתי (לא בהשוואה ab מול מגברים במחירו). לא הייתי מוותר על שמיעה.

אביעד בחיפה חיבר מונובלוקים מנורות של מיכאל. שווה לנסות את הכיוון..

ראיתי שברוך גליסקו הביא לארץ משולב של bat שלא הוזכר פה. תוסיף לרשימה.

לא יודע למה כולם מתייחסים למג'יקו בתור תינוק מפונק. ברור (כמו כל רמקול) שכמה שתשקיע באלקטרוניקה תקבל ממנו יןתר. אבל המג'יקו רמקול שקוף - אתה יכול לחבר אליו כל מיני הגברות, ולקבל בכל פעם תוצאה שונה - מעולה אבל שונה. מפה והלאה זה בעיקר עניין של טעם.

ואחרון אחרון חביב : יש היום הגברה קלאס D באיכויות שלא נופלות מהגברות קונבנציונליות. אני כבר שנים מנסה את הניופורס שלי מול מגברים אחרים, ולא מצאתי עדיין הגברה במחיר "סביר" שתיתן לי את הפירוט ואת השליטה בנמוכים שאני מקבל. תפתח את הראש... תנסה. אולי תופתע.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
גיא, מה אם BURNMESTER? נראה "das ist fantastisch" :)
לא יודע האם קיים יבואן עדיין בארץ...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
עוד רעיון, מה דעתך על מקינטוש MA9000, מגבר משולב, 2 ערוצים 300 וואט לערוץ, שליטה ב-8 ערוצי איקוולייזר, ממיר (DAC) פנימי ו-MC לפטיפון?

MA9000 Front Top Balanced.jpg

תמונות מצורפות

• MA9000 Front Top Balanced.jpg
    MA9000 Front Top Balanced.jpg
    KB 65.1 · צפיות: 388

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
באופן אישי יש לי סלידה ממקינטוש
לא מתחבר לא ל"צבעוניות" שלהם ולא הלוק המעייף שלהם.

אבל כאמור לא להתפס למותגים כרגע ולנקות את הראש.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
שום דבר אישי חס ושלום, אתה העלית השוואה עם רכבים, ניסיון יפה לשכנוע עצמי שעם החלפת הרמקול תצטרך כן להחליף את כל השרשרת, וזה ממש לא צריך להיות כך.
על הצד ההפוך, מה אם אני קונה רכב חדש אני צריך להחליף גם את החניה שבה הוא עומד, את השער החשמלי וגם את המגירה שאני מניח בה את המפתחות כל יום כשאני חוזר מהעבודה, הריי זה הזוי שהחלפת רכיב מסויים תדרוש החלפה של כל מה שמשורשר אליו , אם זה כדיי להיות ב לבל זהה במחירים של הביוקר אז וולקאם אתה תצטרך להחליף הכל.
אתה יודע מה, אתה צודק, לא משנה, תעשה מהשאתה רוצה, עשה ותצליח.

אם היתה לך חנייה לאוטוביאנקי ורכשת פול טריילר, כנראה שכן תצטרך להחליף את השער והחנייה ;)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גיא ,תתחדש ותיהנה.
שמעת את הלקסמן 509 עם הרמקול שלך או הפרה+פאוור שלהם אצל ערן?
מה עם מקינטוש ?

לא מתחבר ללוק שלמקינטוש, את ה 509 לא שמעתי בשילוב עם המג'יקו.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
המלצות מעולות קיבלת....

לא צריכים לעדכן, אני מודע למחיר האוגוסטינו - אכן מחוץ למסגרת התקציב אותו אני מוכן להוציא על התחביב.

972lior

אוהב את התחום
מעורבות
109
נקודות
43
אותם המג'יקו אצלי מחוברים ללקסמן 590, ניסיתי את הvitus ri100 ואת ה509 החדש אבל משום מה ה590 עדיין שילוב נעים יותר. ברור שמבחינת נתונים יבשים היו אמורים השניים האחרים להוביל אבל כך יצא. בינתיים...

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
לא צריכים לעדכן, אני מודע למחיר האוגוסטינו - אכן מחוץ למסגרת התקציב אותו אני מוכן להוציא על התחביב.
המלצות מעולות קיבלת....

אפשר להשיג מגבר של d' agostino מסדרת מומנטום (+ פרה פסיבי מעולה) בסביבות 13-14 אלף יורו מיד שניה.
אולי עוד קצת בשביל המע"מ..
המגברים האלו מתוכננים לעבוד יותר הרבה יותר שנים ממה שלרובנו נשאר לחיות, כך שגם אם עבד כמה שנים זה חסר משמעות.
לפי הבדיקות שלו, רגישות הכניסה שלו היא 140mv ועכבת כניסה של 1 מגה אוהם הופכת אותו לפרטנר מושלם לפרה-פסיבי שכדי להיות שידוך מצויין, זקוק לעכבת כניסה של מעל 250k ohm בערך ורגישות של פחות מ 500 mv.
אפשר לוודא את הנתונים של המגבר, אבל זה מה שאני קראתי.

web

חבר משקיען
מעורבות
489
נקודות
63
אפשר להשיג מגבר של d' agostino מסדרת מומנטום (+ פרה פסיבי מעולה) בסביבות 13-14 אלף יורו מיד שניה.
המגברים האלו מתוכננים לעבוד יותר הרבה יותר שנים ממה שלרובנו נשאר לחיות, כך שגם אם עבד כמה שנים זה חסר משמעות.
לפי הבדיקות שלו, רגישות הכניסה שלו היא 140mv ועכבת כניסה של 1 מגה אוהם הופכת אותו לפרטנר מושלם לפרה-פסיבי שכדי להיות שידוך מצויין, זקוק לעכבת כניסה של מעל 250k ohm בערך ורגישות של פחות מ 500 mv.

הכל אפשרי....
יש בארץ את הציוד הזה במחיר הזה?
אז לקנות מחו"ל בלי לשמוע לפי רשימת מכולת כי זה טוב או בטח יתאים לציוד אחר לפי נתונים זה מתכון למפח נפש.
אחרי זה רואים את התוצאה בלוחות

סתם לזרוק שמות מפוצצים של ציוד טוב ויקר?
עדיף כבר ההמלצה ה"צנועה" של הלקסמן 590 של בעל ניסיון עם הרמקולים...
יש תקציב (לא שאני מסכים לגמרי) אבל זה מה יש

רמקולים יקרים קשה להביא הביתה לשמוע לפני הקנייה, אבל הגברה זה סיפור אחר

סיימון

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
8
אני רואה ברשת שמגיקו מציגים הרבה בחול עם מגברים של soulution

מישהו מכיר ?

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
הכל אפשרי....
יש בארץ את הציוד הזה במחיר הזה?
אז לקנות מחו"ל בלי לשמוע לפי רשימת מכולת כי זה טוב או בטח יתאים לציוד אחר לפי נתונים זה מתכון למפח נפש.
אחרי זה רואים את התוצאה בלוחות

סתם לזרוק שמות מפוצצים של ציוד טוב ויקר?
עדיף כבר ההמלצה ה"צנועה" של הלקסמן 590 של בעל ניסיון עם הרמקולים...
יש תקציב (לא שאני מסכים לגמרי) אבל זה מה יש

רמקולים יקרים קשה להביא הביתה לשמוע לפני הקנייה, אבל הגברה זה סיפור אחר

ברמות האלו מתנהלים אחרת. לא רק באודיו. בהרבה תחומים
ממה שראיתי כאן, לא נמר ולא אלדר ולא שלמה ועוד כמה מאלו שקנו ציוד קצה (פטיפונים, כבלים, רמקולים) לא שמעו אותו קודם בבית על הסט-אפ שלהם
ההמלצה של לשמוע בבית עם הציוד שלך מעולה ורלוונטית כשליבואן יש הצדקה להחזיק אותו כי יש עוד מספיק לקוחות פוטנציאלים.
בעיני לא צריך להתפשר בגלל זה ואם קונים יד שניה בשליש מחיר ממילא אין סיכון ואפשר תמיד למכור אם לא מתאים בכמה שקלים פחות.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113

חברים שימו לב לכתוב כאן, זה אלף בית בלמצוא התאמה בין רכיבי המערכת, לא באופן אבסולוטי כמובן כי התאמת "גוונים" גם חשובה, כשיש בהרבה מקומות המלצות על ציוד שמשתלב מצויין בד"כ זה נובע גם מההתאמה החשמלית ואנשים מבלי לדעת זאת מרגישים זאת באוזניהם.

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
אותם המג'יקו אצלי מחוברים ללקסמן 590, ניסיתי את הvitus ri100 ואת ה509 החדש אבל משום מה ה590 עדיין שילוב נעים יותר. ברור שמבחינת נתונים יבשים היו אמורים השניים האחרים להוביל אבל כך יצא. בינתיים...
זאת התשובה לכל מי שזורק באוויר שמות מפוצצים מבלי לשמוע אותם בשילוב הרמקולים המדוברים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור