הגברה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בתור רמקול נטו המגיקו טובים מהאופרה.
השאלה היא האם הם טובים לך, אני חושב ש לא. על ציוד טופ, המגיקו יישמע טוב מה אופרה ב סגנונות מסויימים.
השאלה היא היא האם אתה הולך להעמיד עכשיו ציוד טופ (מקור\הגברה), הסכום שהקצבת לעניין לא יכסה חלק אחד שהוא נחשב "טופ".
האופרה לא צריכים ציוד קצה בשביל להוציא מהם את המיטב שהוא לא פחות טוב מהמגיקו, בסגנונות מסויימים, בעוד שלהוציא מהמגיקו משהו זה מוות בציודים.
את הלוגיקה בתחום הזה קשה ללמוד אבל עם הנסיון מבינים ש 1 ועוד 1 זה לא תמיד 2.
בנוגע לכבלים אתה מתעסק ב תפל ולא ב עיקר.

בו אחדש לך, כרגע הסטאפ טוב ברוב התחומים ממה שהיה לפני כן, בין כשמדובר בגילוי שכבות נוספות של כלים שלא ידעתי שהיו שם לפני כן, בקול אנושי, באס עמוק ומדויק יותר וכו...
מגבלות המגבר שלא הורגשו כאשר חובר לאופרה מורגשות עבורי כיום. הרי אם הייתי מחליף רכב משפחתי במכונית ספורט ונשאר עם מנוע של מכונית ספורט ברור לכולנו מה היו הביצועים, כנ"ל כאן.

משום מה נראה לי שיש לך משהו מאוד אישי עם הרמקולים שלי, רוצה לשתף אותנו בנושא?

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אם תמצא Vitus Sia-025 יד שניה, זה הכיוון שהייתי חושב עליו. המגבר עובד הן ב Class a והן ב AB, יש לו טון דומה לאקופייז ולקסמן, עם שליטה טובה יותר בנמוכים ומיד משובח. בפורומים בחו''ל תראה כמה אנשים עם Magico S3 ו S5 שיש להם את המגבר הזה וממליצים עליו מאד. כמובן אופציה אחת מיני רבות..

המגבר האמור הוא האופציה הראשונה שלי, אבל המחיר כחדש גבוה מהסכום שאני מעוניין להוציא.
ישנו ה 101 שבהחלט נכנס לקטגוריה וממה שהצלחתי ללקט ברשת מצליח להתקרב ל 025

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
המגבר האמור הוא האופציה הראשונה שלי, אבל המחיר כחדש גבוה מהסכום שאני מעוניין להוציא.
ישנו ה 110 שבהחלט נכנס לקטגוריה וממה שהצלחתי ללקט ברשת מצליח להתקרב ל 025
מה זה 110?
לדעתי הויטוס - מבחינה סונית שווה לסט של PRE POWER בעלות של כ 100 אל"ש (ללא תוספת בגין מדף וכבלים),
ובלי הכאב ראש של התאמות.

חבל שאין לו יבואן.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
471
נקודות
83
שום דבר אישי חס ושלום, אתה העלית השוואה עם רכבים, ניסיון יפה לשכנוע עצמי שעם החלפת הרמקול תצטרך כן להחליף את כל השרשרת, וזה ממש לא צריך להיות כך.
על הצד ההפוך, מה אם אני קונה רכב חדש אני צריך להחליף גם את החניה שבה הוא עומד, את השער החשמלי וגם את המגירה שאני מניח בה את המפתחות כל יום כשאני חוזר מהעבודה, הריי זה הזוי שהחלפת רכיב מסויים תדרוש החלפה של כל מה שמשורשר אליו , אם זה כדיי להיות ב לבל זהה במחירים של הביוקר אז וולקאם אתה תצטרך להחליף הכל.
אתה יודע מה, אתה צודק, לא משנה, תעשה מהשאתה רוצה, עשה ותצליח.

נערך לאחרונה ב:

סיימון

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
8
למה לא boulder ? שמעתי אותו וזה אינטגרייטד חלום ופחות יקר מהויטוס
יש אותו לשחורי

הייתי בודק גם אינטגרייטד של מארק לוינסון 585. אפשר למצוא ב- Audiogon
וגם קונסטלישן וירגו שהוא לא פחות ממדהים

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
ישנו ה 110 שבהחלט נכנס לקטגוריה וממה שהצלחתי ללקט ברשת מצליח להתקרב ל 025
מי מיבא את וויטוס? עופר?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
יש אותו לשחורי

יש לעופר בולדר פתוח להדגמה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מה זה 110?
לדעתי הויטוס - מבחינה סונית שווה לסט של PRE POWER בעלות של כ 100 אל"ש (ללא תוספת בגין מדף וכבלים),
ובלי הכאב ראש של התאמות.

חבל שאין לו יבואן.

שגיאת הקלדה, המספר הוא RI 101
http://www.vitusaudio.com/en/137062-reference-series

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
יש אותו לשחורי

להבדיל מהרבה דברים שאני מייבא בעצמי, באודיו אני מעדיף כתובת ושירות בארץ.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
שום דבר אישי חס ושלום, אתה העלית השוואה עם רכבים, ניסיון יפה לשכנוע עצמי שעם החלפת הרמקול תצטרך כן להחליף את כל השרשרת, וזה ממש לא צריך להיות כך.
על הצד ההפוך, מה אם אני קונה רכב חדש אני צריך להחליף גם את החניה שבה הוא עומד, את השער החשמלי וגם את המגירה שאני מניח בה את המפתחות כל יום כשאני חוזר מהעבודה, הריי זה הזוי שהחלפת רכיב מסויים תדרוש החלפה של כל מה שמשורשר אליו , אם זה כדיי להיות ב לבל זהה במחירים של הביוקר אז וולקאם אתה תצטרך להחליף הכל.
אתה יודע מה, אתה צודק, לא משנה, תעשה מהשאתה רוצה, עשה ותצליח.

בחייאת משה, שתף אותנו מה באמת מפריע לך, אין מצב לכתיבה כזו אלה אם מדובר בחוויה פרטיקולרית שאתה מסתיר.
מספיק שנים אני עובד עם, ומול אנשים כדי להבין שתגובות כפי שרשמת לא מגיעות בחלל ריק.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
להבתי (ממה ששמעתי, לא האזנתי) ממש לא באותה ליגה כמו ה CLASS A

ה SIA 025 עובד ב class A ב 25 W הראשונים, ה 101 ב 5W הראשונים, לא מדובר באותם מגברים, הראשון שייך לסדרה בחירה יותר, תקרא בין השורות ברשת ה 101 אינו ה 100 וע"פ הנכתב ברשת הוא מצמצם פערים ל 025 - כמה, זו שאלה טובה.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
ה SIA 025 עובד ב class A ב 25 W הראשונים, ה 101 ב 5W הראשונים, לא מדובר באותם מגברים, הראשון שייך לסדרה בחירה יותר, תקרא בין השורות ברשת ה 101 אינו ה 100 וע"פ הנכתב ברשת הוא מצמצם פערים ל 025 - כמה, זו שאלה טובה.
אם הייתי שוקל את ה101 - היו לו כנראה הרבה חלופות
לגבי ה 025 - היו לו משמעותית פחות חלופות(בקטגורית המשולבים והמחיר)

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
טוב לדעת! אבל איך אפשר לשמוע, למיטב ידיעתי ומניסיוני בחיפוש מגברים - במחירים אלו מיביאם רק לפי הזמנה...
וגם אם יש במלאי - לא יפתחו...

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
תנסה גם את perreaux

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
אם ערן היבואן למה הוא לא מפרסם כלום על ויטוס??

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
מי מיבא את וויטוס? עופר?

ניל היה מביא לפני כמה שנים.
מי בוחר מגבר לפי תמונות בכלל?
אחד המגברים הפשוטים שלו היה אצלי, ולמרות שהייתי יכול לקבל אותו "במחיר הסתדרות" כמו שאומרים, החזרתי. אני חושב שזאת פעם ראשונה שהבנתי מה זה "סאונד חריף". צריך לחבר אותו בחדר לרמקולים שלך ולתת כמה ימים. כל השאר - קשקוש. חוץ מזה, מגברים נורא כבדים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור