הגברה

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
זאת התשובה לכל מי שזורק באוויר שמות מפוצצים מבלי לשמוע אותם בשילוב הרמקולים המדוברים.
תשובה למה?
מגבר מסוים יתן תוצאה שונה על אותם רמקולים בשתי מערכות שונות, כאשר שתי המערכות והחדרים שונים.
תשים את המגבר הכי ניטראלי במערכת שמלכתחילה היא רזה וצרחנית - הוא ישמע פחות טוב על אותה מערכת ממגבר עם סאונד נפוח ואיטי.

itzik2305

אוהב את התחום
מעורבות
149
נקודות
43
תשובה למה?
מגבר מסוים יתן תוצאה שונה על אותם רמקולים בשתי מערכות שונות, כאשר שתי המערכות והחדרים שונים.
תשים את המגבר הכי ניטראלי במערכת שמלכתחילה היא רזה וצרחנית - הוא ישמע פחות טוב על אותה מערכת ממגבר עם סאונד נפוח ואיטי.
רוזי, מסכים איתך, אך כוונתי הייתה שרוב ההמלצות היו סתם זריקת שמות באוויר מבלי לשמוע את השילוב עם הרמקולים, קל וחומר עם יתר הרכיבים והחלל (מחזק את דבריך). lior972 כתב מתוך ניסיון שמוכיח שלא מספיק לקנות שם מפוצץ, צריך לשמוע (ורצוי בשילוב כל הרכיבים אם אפשר).

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
נראה לי שהבנאדם הבין את הפואנטה ואין צורך כבר בלזרוק שמות. מה שחסר עכשיו זה רק שהיבואנים יצטרפו לדיון הזה ויתחילו לשווק את המוצרים שלהם :מנצח::מנצח::מנצח:
הדיון הזה לא נוצר עבור המטרות האלה.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
נראה לי שהבנאדם הבין את הפואנטה ואין צורך כבר בלזרוק שמות. מה שחסר עכשיו זה רק שהיבואנים יצטרפו לדיון הזה ויתחילו לשווק את המוצרים שלהם :מנצח::מנצח::מנצח:
הדיון הזה לא נוצר עבור המטרות האלה.
לא יקרה, דגמים יקרים רק לפי הזמנה וגם אם קיימים במלאי לא יפתחו מסיבה ש״פתחתי - ירידת ערך״… היתי בסרט הזה, מבין אותם לגמריי הרי, אך זה לא עוזר לנו :)

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
שרשור נורא כיפי. קודם כל בגלל השאפו הכללי לגיא שמשחק אותה כמו גדול ובאמת מייצר מערכת על, ודבר שני, בגלל שרובם של המגיבים (אולי למעט מגיב אחד שמדבר מנסיון) צוללים בשרשור זה לעולמות הפנטזיה ויכולים להיות סינדרלה ליום אחד, לזרוק על השולחן ערימות של ציודיי קצה יקרים, בלי שיצטרכו לשלוף קודם את פנקס הצ’קים, ואחר כך לחיות עם התוצאה.
נדמה לי שלא הוחסר פה אף יצרן או יבואן.
אני חושב שהשאלה היא לא איזה מגבר לקחת עכשיו אלא האם אפשר להתגבר על הייצר ״שהכל יהיה מסודר כאן ועכשיו״.
אני לא בטוח שאני הייתי מסוגל לזה. תמיד כשעמדתי בצמתים כאלה, לא הצלחתי להשתחרר מהמחשבות הטורדניות שאני יודע שצריך לעשות עוד מהלך אבל עדיין לא עשיתי אותו.
Having said that- אני הייתי גוזר על עצמי חיי פרישות מרכישות נוספות לחצי שנה (כמו שכתב מי מקודמיי).
בבחינת, התחלת לצאת עם מישהי לפני דקה, אתה כבר קונה דירה? תכיר אותה קודם.
דבר שני, למרות שהמלצתי לך בפרטי על ה mbl n-51 שהוא מגבר פנטסטי לדעתי, אני חושב שכדאי לך לתת עדיפות למותגים ולהתאמות שערן פוגל יכול להציע ולתת. יש לו המון ניסיון עם המגיקו ותמיד עדיף בית אחד לפול סיסטם כי בדרך כלל יש מאחורי זה גם הרבה ניסיון ומחשבה בהתאמה בכלל ובחלקים הספציפיים בפרט.
קיצר - שאפו. כיף לך!

נערך לאחרונה ב:

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
שרשור נורא כיפי. קודם כל בגלל השאפו הכללי לגיא שמשחק אותה כמו גדול ובאמת מייצר מערכת על, ודבר שני, בגלל שרובם של המגיבים (אולי למעט מגיב אחד שמדבר מנסיון) צוללים בשרשור זה לעולמות הפנטזיה ויכולים להיות סינדרלה ליום אחד, לזרוק על השולחן ערימות של ציודיי קצה יקרים, בלי שיצטרכו לשלוף קודם את פנקס הצ’קים, ואחר כך לחיות עם התוצאה.
אני חושב שהשאלה היא לא איזה מגבר לקחת עכשיו אלא האם אפשר להתגבר על הייצר ״שהכל יהיה מסודר כאן ועכשיו״.
אני לא בטוח שאני הייתי מסוגל לזה. תמיד כשעמדתי בצמתים כאלה, לא הצלחתי להשתחרר מהמחשבות הטורדניות שאני יודע שצריך לעשות עוד מהלך אבל עדיין לא עשיתי אותו.
Having said that- אני הייתי גוזר על עצמי חיי פרישות מרכישות נוספות לחצי שנה (כמו שכתב מי מקודמיי).
דבר שני, למרות שהמלצתי לך בפרטי על ה mbl n-51 שהוא מגבר פנטסטי לדעתי, אני חושב שכדאי לך לתת עדיפות למותגים ולהתאמות שערן פוגל יכול להציע ולתת. יש לו המון ניסיון עם המגיקו ותמיד עדיף בית אחד לפול סיסטם כי בדרך כלל יש מאחורי זה גם הרבה ניסיון ומחשבה בהתאמה בכלל ובחלקים הספציפיים בפרט.
קיצר - שאפו. כיף לך!
אולי כדאי להזכיר כאן שגם הרגישות של האוזניים וגם ההבנה באודיו אינה נקבעת על פי עומק הכיס.
אפשר להמליץ גם על מגבר במליון שח אפילו אם אין לך כסף לקנות מגבר ב 5000.
סביר להניח שהשרשור לא נפתח רק כדי לקבל המלצות מבעלי רמקול זהה כי אפשר לספור אותם על יד אחת ואפשר היה לקבל טלפונים שלהם מערן. ואם כן אז זה שיעמום
נפתחו כאן אופציות מעניינות לחשוב עליהן. לרוץ ליבואן שמחזיק את הרמקולים זה הכי קל אבל מאוד מאוד מגביל.
אני עם gds בעניין ההתאמה החשמלית וחושב שזו דרך מעולה לצמצם אופציות.
ואני עם האחרים שהציעו ללכת על יד 2 כדי לספק לרמקולים האלו מגבר ברמתם, אבל היי, אני רק סינדרלה..

נערך לאחרונה ב:

rainbird

אוהב את התחום
מעורבות
32
נקודות
28
איך זה שנגרה לא הוזכרו בשרשור הזה ?!
ממש מוזר...

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
בואו נעשה סדר. הבנאדם הקציב לעצמו עד ל 15 אלף דולר והוא לא קונה מחר. קפצתם מעל הפופיק אנשים. דאגוסטינו, נגרה, קונסטליישנים, עוד מעט תציעו לו גם את הרפרנס של CH. אני בטוח שעם תקציב של 15 אלף דולר במקסימום אפשר להשיג מגבר פגז שיעבוד יפה מאוד.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
לצערי , אין פה לשום המלצה אחיזה במציאות מאחר וכל מותגי העל שצויינו פה מצויינים , אולם ההמלצה היתה נלקחת בחשבון ברצינות יתרה למי שיש רמקול כזה בבית , או היה לו בעבר, לכולם יש פה הגברות טובות או נסיון עם עם הגברות שונות , אבל זה על רמקולים אחרים ולכן עם כל הכבוד זה לא לעניין.

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
לצערי , אין פה לשום המלצה אחיזה במציאות מאחר וכל מותגי העל שצויינו פה מצויינים , אולם ההמלצה היתה נלקחת בחשבון ברצינות יתרה למי שיש רמקול כזה בבית , או היה לו בעבר, לכולם יש פה הגברות טובות או נסיון עם עם הגברות שונות , אבל זה על רמקולים אחרים ולכן עם כל הכבוד זה לא לעניין.

ואם למישהו יש רמקולים דומים וטעם שונה, גם בסאונד וגם במוזיקה, ההצעות שלו תהיינה רלבנטיות? ברור שלא. אם למישהו יש כזה רמקול זה לא אומר דבר.

ברור שהדיון הזה תיאורטי. גיא יצטרך לעבור את התהליך לבד ולבחור לבד, עפ' טעמו האישי.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
ואם למישהו יש רמקולים דומים וטעם שונה, גם בסאונד וגם במוזיקה, ההצעות שלו תהיינה רלבנטיות? ברור שלא. אם למישהו יש כזה רמקול זה לא אומר דבר.

אם יש למישהו רמקולים דומים והוא מרוצה מההגברה אזיי זה היה מעניין את פותח השירשור להתדיין איתו ואולי להגיע אליו
לשמוע למרות שמה שכתבת נכון לגבי טעם אישי, אבל לפחות יש להם את אותו הרמקול ואולי זה היה נותן כיוון .
מה שקרה פה בפועל זה שלאף אחד מאנשי הפורום שהגיבו אין רמקול כזה , ו30 איש כ״א ממליץ לו על מגבר אחר.
ולכן אמרתי שזה לא לעניין מאחר וזה שרשור שמשול למדע בדיוני.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
קיצר - שאפו. כיף לך!
אם יש למישהו רמקולים דומים והוא מרוצה מההגברה אזיי זה היה מעניין את פותח השירשור להתדיין איתו ואולי להגיע אליו
לשמוע למרות שמה שכתבת נכון לגבי טעם אישי, אבל לפחות יש להם את אותו הרמקול ואולי זה היה נותן כיוון .
מה שקרה פה בפועל זה שלאף אחד מאנשי הפורום שהגיבו אין רמקול כזה , ו30 איש כ״א ממליץ לו על מגבר אחר.
.
חברים, עם כל הכבוד זה לא מדע טילים.
בסה"כ לחבר מגבר שישמע טוב עם רמקולים די שקופים ונייטרלים.
לא צריך להיות מיליונר או בעל רמקולים זהים כדי להשמיע קול כאן.
הרבה מאוד מגברים יישמעו מצויין עם הרמקולים האלו, כך שאם יש התאמה בנתונים הטכניים, אז זה בעיקר עניין של טעם.
מי שמכור לפירוט קיצוני, או לחמימות או לכל פרמטר אחר יבחר מגבר בהתאם והרמקולים האלו ישקפו די טוב את המגבר, המקור וכן הלאה.
אז כל המלצה יכולה להיות רלוונטית וחלק מאיתנו בכלל לא מכירים מגברים כאלו ואחרים, אז נחשפים לדגמים.
בקיצור, עם כל הכבוד לשידרוג של חבר פורום כזה או אחר, זהרק תרוץ לתקשורת בינינו, זה לא באמת משנה לנו איזה מגבר יחבר אדם פלוני לרמקולים מסויימים, זה לפי טעמו לא לפי איזה קריטריון אובייקטיבי.
לכן כל המלצה, כל חיווי דעה של מישהו כאן, לגיטימי וראוי.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113

מי כמוך אמור לדעת שרמקול מסוים יכול להישמע שונה מאותו רמקול בשתי מערכות שונות.

מגבר טוב, תמיד יהייה מגבר טוב, גם אם הוא לא נשמע טוב במערכת מסוימת (זאת לא אשמתו).
כך שאפשר וכדאי להמליץ על מגברים, ואני אישית אקנה חלק מאותם מאותם מגברים שהומלצו פה (אם התקציב היה מתאים) על עיוור.

הייתי מתאים מה שצריך במערכת ובחדר (תמיד יש) על מנת שהסאונד עם אותו מגבר יהייה לטעמי. (כבר עברתי את התופעה כמה פעמים)

972lior

אוהב את התחום
מעורבות
109
נקודות
43
גיא, יותר מאשמח שתבוא לשמוע את השילוב ל 590 אצלי. ובכל זאת בדקתי אפשרויות נוספות של מגברים משולבים,
כי תמיד רוצים יותר...

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
מגבר טוב, תמיד יהייה מגבר טוב

צודק בהחלט , מגבר טוב ואיכותי תמיד יהיה כזה ואם הוא מחזיק את הרמקול מבחינת כח הסאונד יהיה טוב.

אבל בקטע של ההמלצות אני חולק עליך מאחר וההמלצות אכן אכותיות וראויות , רק שלהרבה מהממליצים אין את ההמלצות שהומלצו בבית ואין להם נסיון איתם , אבל מה יותר קל כאשר אתה יושב מול מקלדת לזרוק שם מפוצץ בסגנון של :
....תקנה גרייפון , שמעתי / קראתי/ וכו , שהוא סוף הדרך , או , תקנה את האודיו ריסרץ כי ראיתי שהדגימו אותו בתערוכה
עם רמקול דומה ויש עליו ביקורת מהסרטים.

ברור לנו שזה לא מדע טילים , אבל אם המלצה, אז לפחות משהו מנסיון אישי.

אז כוונות טובות לחוד, ונסיון של אנשים לחוד , כלומר גם אם אין לך רמקול כזה אבל יש לך נסיון עם סתם לדוגמא גרייפון דגם X ואתה משתף את נסיונך , זה מעולה כי מטרת הפורום זה שיתוף חוויות ותובנות , אולם לזרוק שמות שראית בסטריאופייל או באיזו תמונה כהמלצה, כאשר בחיים לא היה לך מגבר כזה ואפילו לא שמעת אותו , זה לא לעניין מבחינת המילה המלצה, זו דעתי.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
אנשים זורקים שמות או יותר נכון מכשירים עם תג מחיר, העיקר שיהיה יקר, העיקר שיהיה יקר שייכנס ללבל של הביוקר, מה זה משנה זה בטוח יישמע טוב כי זה יקר, הבנאדם הולך להוציא 30/50/70/100 אלף על סמך שם מפוצצ כמו קונסטליישן לדוגמא ( רק הקונסט.. זה צ'ק של 30 אלף מה עם ה טליישן..), ואחרי זה יגידו לו תחליף כבל כי לא שומעים טוב, תשדרג magico s5 רמקול סוף, או תחכה 7000 שעות כי אחרי ההרצה זה יהיה וואו!

to the infinity and beyond ....

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
גיא, יותר מאשמח שתבוא לשמוע את השילוב ל 590 אצלי. ובכל זאת בדקתי אפשרויות נוספות של מגברים משולבים,
כי תמיד רוצים יותר...

תודה על ההצעה ליאור :בעד:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אנשים זורקים שמות או יותר נכון מכשירים עם תג מחיר, העיקר שיהיה יקר, העיקר שיהיה יקר שייכנס ללבל של הביוקר, מה זה משנה זה בטוח יישמע טוב כי זה יקר, הבנאדם הולך להוציא 30/50/70/100 אלף על סמך שם מפוצצ כמו קונסטליישן לדוגמא ( רק הקונסט.. זה צ'ק של 30 אלף מה עם ה טליישן..), ואחרי זה יגידו לו תחליף כבל כי לא שומעים טוב, תשדרג magico s5 רמקול סוף, או תחכה 7000 שעות כי אחרי ההרצה זה יהיה וואו!

to the infinity and beyond ....

צודק, לא מזיק לשמוע דעות שונות, בסוף ההחלטה היא רק שלי.
כפי שרשמתי באחת התגובות, גם בחיבור למגבר הנוכחי שומעים טוב, טוב יותר מהאופרה למרות שכנראה איש לא חשב על שידוך כזה. מכיוון שאני שמעתי מה באמת הרמקולים הללו מסוגלים להוציא בשידוך עם הגברה טובה יותר אני שואף להגיע לשם, זה הכל - האויב של הטוב והטוב מאוד הוא המצויין.

אם למישהו יש ניסיון פחות מוצלח עם רכיב זה או אחר זו הבעיה הפרטיקולריות שלו ואל לו להשליך את החוויה שלו על אחרים.

לסיכום, הצעות זה טוב ועדיין ההחלטה רק בידים שלי.
השידוך בין המג׳יקו לאופרה עובד טוב בניגוד לכל מיני תחזיות שהועלו כאן בעבר.
אפשר להוציא מהרמקולים הללו יותר ממה שהמגבר הנוכחי, טוב ככול שיהיה מאפשר.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
מנסיון שלי עם לקסמן הגברת החלקים שלהם טובה יותר מהמשולבים. ז"א המשולבים נחמדים לאללה, אבל קדם ומגבר כח שלהם טובים יותר, לא יעזור. אם התקציב מאפשר והכוון הוא לקסמן, סט 700 יכול להתאים (נראה לי פחות או יותר בתקציב שלך)
מה שיפה פה שאם וכאשר יתפנה תקציב "קטן" בעתיד, אפשר להוסיף מגבר ולהפוך את העסק למונובלוקים. ז"א ניתן לשדרג ללא החלפה, לדעתי שיקול חשוב. מה שכן, אתה צריך לאהוב את הצליל וכו, בסוף זה מה שקובע.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
תהפוך דו ערוצי למונו בברידג, לחיבור שכזה יש לא מעט בעיות והגבלות, מנסיון שלי עדיף ש לא, זה אף פעם לא נשמע טוב יותר, פשוט לא, אם זה לא מונו מראש אז זה לא.
הפיתרון: הריי אתה לא תרכוש יד 2 ולא חתול בשק, תלך מאיפה שקנית את הרמקולים ותבקש לשמוע כמה מגברים בבית שלך, דברים ש כן יכולים להתאים, בלי קשר לשמות ומחירים, אוזן נטו, שיביא לך כמה ווריאציות את ההכי טובות שלו לצורך העניין, שמתאימים לרמקול הזה, עדיף להשקיע פעם אחתת לסמן וי, ולסגור את העניין תריץ סשן יום שלם על הגברות ותבחר אחת שתתאים לאופי שאתה מחפש, תשווה אותם מול המגבר הנוכחי שלך אחרת זה לא ייגמר.
ואם זה לא מתאפשר מצד החנות אז תלך ליבואן שכן יסכים להתאים לך את מה שאתה מחפש, סה"כ בסופו של יום על מוצר של ה ביוקר גוזרים קופה יפה.
כבלים,מרימי כבלים, הרצות למיניהם זה לא יעזור פה, הרצה אם זה נשמע פיגוז אז אחרי הרצה זה יישמע פיגוז קומפוט (קטע פסיכולוגי כזה) אבל אם זה לא זה אז זה לא זה.
אולי בכלל המקור שלך הוא הבעייתי ולא המגבר, הבנתה את זה גונסון, סרט בקיצור.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור