האם השקעתם בטיפול לחשמל במערכת שלכם?

חשמל - השקעתם?

• Total voters
    30

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לגבי השנאי מבדל, מה הסיבה העיקרית שהחלטת להוסיף אותו, ובאיזה תבחר.
יש פה מישהו עם נסיון שלילי עם שנאי כזה?

לאחר שיצא לי לשמוע את המערכת שלי עם שנאי מבדל החלטתי שזה שיפור ששווה את הכסף.

שידוך שנאי מבדל למערכת הציג שיפור אדיר בנקיון, במיקרו דינמיות ובפרטים. את השיפור הזה לא הצלחתי לקבל עם מוצרים אחרים בעלי תג מחיר הגיוני.

אני עדיין לא בחרתי בשנאי מבדל אך כנראה שאחפש את השנאי שיעשה את העבודה במחיר הכי זול שאפשר ואולי אפילו אבדוק אופציה לבנות אחד כזה {לא אני כמובן}, אתה מוזמן להאזין שמערכת שלי עם שילוב שנאי מבדל ובלעדיו.(ורד)

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שמעון, תרגיע עם הבעלות על המונח אודיופיל ונפנוף הסלוגנים והצטטות ,פרונטו חביבי.
אני אכבד את זה בתשובה עניינית הפעם:

אם היית טורח לקרוא בהקשר למה כתבתי, היית מבין שזה בהקשר למה שפנתר אומר פה:
"הכי גרוע שיש חברי פורום שהם חדשים בתחום האודיופיליה ועשויים לחשוב שחשמל מושקע למערכת אודיו יכול לבוא במקום טיפול אקוסטי בסיסי שלא נגיד מקצועי לבעלי הכיס הרחב."

נושא השרשור הוא חשמל והשקעה בו.
ועם כל הכבוד, ויש כבוד.

לא מעניין אותי לשמוע הצעות יעול שלא קשורות וביקורת על הבחירות האודיופיליות שעשה אדם שבאדיבותו אירח אותם בביתו.

גם ססמאות לא רלבנטיות של עליונות אודיופיליה כמו שלך בלי שום תוכן מעניינות את הסבתא.
איך זה עוזר למישהו לקדם את "עניינם הוא לשפר את המערכת" ?

זה מסיט את השרשור מהנושא ולא מאפשר לשרשור שום התקדמות רלוונטית, ולא עוזר לאף אחד לשפר נאדא, הבנת את זה?

ווי, טריטון, נראה לי שנעלבת קשות ממשהו. הירגע, ידידי, אין ספק שאתה זקוק לטיפול בחשמל...

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נו טוב, אין חכם כבעל נסיון שמעון,
כשאני אעשה את זה אני אדע למי לפנות ליעוץ מומחה :O.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אקוסטיקה קטנה

אלדר עכשיו אתה מתנהג כמו ילד.
אני לא כתבתי שום דבר פוגע או מעליב, אתה יכול לכתוב מה שאתה רוצה על הזינגלי מי שחי איתם זה אני לשמחתי. מה שמשגע אותי זה למה אתה לא יכול לקבל ביקורת בונה וכל הזמן חושב שרוצים ברעתך? אני הפנמתי מזמן שטיפול אקוסטי יעשה אצלי שינוי הרבה יותר רציני בסאונד מכל קבל חשמל באלפי $ולרים.

אולי לא אמרתי זאת עד היום,אבל בחדר שלי וגם יצרתי ונתתי לחברים שלי מעין רסונטורים שהינם כעין חיקוי של מוצר מסחרי ניפלא שמיובא עיי יגאל לסרי, מדובר בכעין גבעים קטנטנים של כסף וזהב שמונחים על 3 שפיצים חדים קטנטנים ומקובעים לקובית עץ , הגביעים הללו עובדים כעין פעמונים שהגיעים אלים הצלילים מהרמקול ויוצרים כעין , OVERTONS , בנוסף יש לי בחדר עשרות רבות של SUGER CUBS , גם מוצר שמיובא עיי יגאל לסרי(חפשו בגוגל ותבינו),בקיצור מכיוון שהשרשור מתמקד בחלקו באקוסטיקה של שניצל-לשניצל יש לטובת האקוסטיקה מכשיר של רום קורקשיין ,והרבה הרבה אקוסטיקה מיניאטורית שלא פוגעת במראה של הסלון כפי שאישתי חפצה,האמת היא שלי באופן אישי לא מפריעה בעיין האקוסטיקה הגדולה של ספוגים דפלקטורים ,קולטי בסים וכו , אבל בינתיים חילקתי אותם לחברים (חלק לנמר וגם לאחרים) , אבל מה שמרגיז אותי זה שהפנתר הזה עם שתי הכריות המעופשות שתלויות ליד התיקרה מעביר לי ביקורת , והוא בעצמו לא עושה דבר לצורך העניין,ואפילו הלינק עם הפלטות הורודות שלח כאן למעלה שזה חרטבונה אחת גדולה, בנוסף מי שבאמת סובל מבעיה אקוסטית מחרידהשאינה מאפשרת לשמוע מוזיקה כלל,ומכלה כל חלקה טובהזה דווקא פנתרנו היקר,ואז את ההדהוד הנורא הזה מסביר הבחור כבס עמוק , ולקינוח "יעני כקונטרה לביקורת" נכנס בכל מה שקשור לשניצל בכל הזדמנות אפשרית,וכל זאת במסווה של "ביקורת בונה",
לא כותב את הדברים מתוך התנשאות חלילה,אבל גם לא יכול להתעלם מהמגמתיות המיותרת.
מסכים שאקוסטיקה חשובה ,אבל מצד שני לשמוע את כל הדראק של החשמל זה לא גליק גדול,
"אלקטריסיטי איס דה מוסט אימפורטנט טינג"(במבטא יווני).

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אני מסכים שאצל פנטר שכשר היתי אצלו (ליפני שעבר דירה למען ההגינות ) היתה בעית הידהוד נוראית .

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
, אבל מה שמרגיז אותי זה שהפנתר הזה עם שתי הכריות המעופשות שתלויות ליד התיקרה מעביר לי ביקורת , והוא בעצמו לא עושה דבר לצורך העניין,

הפנתר הזה גם לא השקיע עשרות אלפי$ בחשמל ליפני שטיפל באקוסטיקה כמו ששניצל עשה ועכשיו בא עם בתרוצים של כל מיני צעצועים של גביעים קדושים רום קורקשן סוני פליסטיישן

מסכים שאקוסטיקה חשובה ,אבל מצד שני לשמוע את כל הדראק של החשמל זה לא גליק גדול,
"אלקטריסיטי איס דה מוסט אימפורטנט טינג"(במבטא יווני).

אז תשקיע עוד כמה עשרות אלפי$ בחשמל זה יפתור לך את עניין האקוסטיקה, (במבטא ישראלי לא מועיל לא מזיק)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הפנתר הזה גם לא השקיע עשרות אלפי$ בחשמל ליפני שטיפל באקוסטיקה כמו ששניצל עשה ועכשיו בא עם בתרוצים של כל מיני צעצועים של גביעים קדושים רום קורקשן סוני פליסטיישן

אז תשקיע עוד כמה עשרות אלפי$ בחשמל זה יפתור לך את עניין האקוסטיקה, (במבטא ישראלי לא מועיל לא מזיק)

יום כיפורים היום,מנוע מלומר את דעתי ,אלוהים לא יסלח לי.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
עדו,

רק מקריאת פוסטים של שניצל אני מתרשם מהידע ומהניסיון שלו.

אתה באמת סבור שהוא זקוק לעצות, בפרט כשהוא לא מבקש אותן?

זה באמת עימות מיותר....

ארז

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אני מסכים שאצל פנטר שכשר היתי אצלו (ליפני שעבר דירה למען ההגינות ) היתה בעית הידהוד נוראית .

כן התוצאה אצלו הייתה כל כך גרועה עד שלא התבישתי לטלפן אליו לבקש שיביא לי את הנגן שלו אלי הביתה.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
עדו,

רק מקריאת פוסטים של שניצל אני מתרשם מהידע ומהניסיון שלו.

אתה באמת סבור שהוא זקוק לעצות, בפרט כשהוא לא מבקש אותן?

זה באמת עימות מיותר....

ארז

ארז אתה צודק, עימות מיותר בהחלט.
ממתי אסור לאדם עם נסיון לקבל "עצה"?

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
ארז אתה צודק, עימות מיותר בהחלט.
ממתי אסור לאדם עם נסיון לקבל "עצה"?

למה לייעץ למי שלא מבקש?

יש לא מעט תלונות של אנשים שמבקשים עצה ולא מקבלים התייחסות. האם לא מוטב לייעץ למי שמבקש?

ארז

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
מי שיש לו נסיון ולא עושה את הדברים נכון שלא ייתן עצות.
לגבי עצות כאן באתר התרשמותי אחרת משלך, אני סבור שיש כאן מספיק אנשים שיכולים לתת עצות ונותנים אותה בשמחה כל עוד יכולים.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0

ומה בעניין מי שגם אין לו ניסיון וגם לא עושה את הדברים נכון?

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
ומה בעניין מי שגם אין לו ניסיון וגם לא עושה את הדברים נכון?

מוצא את עצמו מוכר רכיבים פנטסטים בלוחות אחרי שטען שלא שמע כמותם בכל חייו(lol)

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113

אין לי עניין להכנס לריב לא איתך ולא עם אחרים.
אסיים את התיחסותי רק באמירה שלדעתי אתה שוגה באמירה שלך.
עם כל הכבוד, אתה לא בר סמכא לקבוע מי "עושה את הדברים נכון" ומי לא ומי רשאי לכתוב בפורום ולתת עצות ומי לא.
נכנסת לשטח שלא אתה ולא אף אחד אחר אמור להכנס אליו.
בזאת סיימתי.

ארז

123tomer

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
נהייה חם פה
אש

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יאללה אני בעד ליצר מערכת שעובדת על אבקת חשמל.
הבעיה היא איך מייצרים אבקת חשמל נקיה מספיק?

ואם כן, האם זה שהחייל פזצתא הביא אותה זה מוריד לה את האיכות? או שמא רק אם תגיע עם היבואן עתיר השמות והחלקים יביאה אז תקבל את תו התקן?

או האם שומשה ע"י האודיופיל הנכבד מר %*@#$ אז קיבלה את תו התקן הנכון?
ואם שומשה, אבל הונחה בדלי ללא פעמונים, היא רזוננטית מדיי?

על כך ועוד בתזה מאת שחקן הקלפים המתחזה בעתיד.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אורי, הצום גורם להזיות? (lol)

לא הבנתי מה אדוני אומר...

ארז

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני לא צם.
תקרה שוב, ואת השרשור תבין בדיוק :)

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אנסה מחר...
קשה לי להתרכז בשעה כזאת.

לילה טוב.

ארז

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור