האם השקעתם בטיפול לחשמל במערכת שלכם?

חשמל - השקעתם?

• Total voters
    30

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שזה כולל את המוצרים הבאים או חלקם: כבלי חשמל, שקעים אודיופילים, הפרדת פאזה, פיוזים, שנאי מבדל, פילטר חשמל.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שזה כולל את המוצרים הבאים או חלקם: כבלי חשמל, שקעים אודיופילים, הפרדת פאזה, פיוזים, שנאי מבדל, פילטר חשמל.

כל מה שציינת זה רק ההתחלה אצלי בבית.

LiorDrZ

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
מסיים שיפוץ נרחב בבית החדש ובמסגרת השיפוץ השקעתי בכבלי חשמל למקור ולמגבר של PS Audio, שקע אודיופילי של FURUTECH והפרדת פאזה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מסיים שיפוץ נרחב בבית החדש ובמסגרת השיפוץ השקעתי בכבלי חשמל למקור ולמגבר של PS Audio, שקע אודיופילי של FURUTECH והפרדת פאזה.
מעניין איך בחרת דווקא PS AUDIO ,היה יותר טוב מאחרים? מאילו?

LiorDrZ

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
הרכישה שלי היתה עיוורת לחלוטין ואני בטוח שהכבלים האלו יהיו טובים יותר ממה שהיה לי עד כה. רכשתי את ה PerfectWave AC-5 ו PerfectWave AC-10 בחו"ל ולא יצא לי להשוות אותם לכבלים אחרים וטרם יצא לי לבדוק אותם מכיוון שהשיפוץ לא הסתיים והם עדיין ארוזים בקופסא.
ליאור

dansany

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אך אפשר להשוות בין שקעים ומפצלים , זה מסובך לא?

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אף יבואן לא יפתח שקע חדש מהאריזה רק לשם השוואה, אלה אם זה כבר פתוח בתצוגה או יד שנייה.
לשקע חדש לוקח כמה ימים עד שהוא עובר את הברייק ורק אז אפשר בכלל לקבל איזה מושג לגבי הצליל.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אף יבואן לא יפתח שקע חדש מהאריזה רק לשם השוואה, אלה אם זה כבר פתוח בתצוגה או יד שנייה.
לשקע חדש לוקח כמה ימים עד שהוא עובר את הברייק ורק אז אפשר בכלל לקבל איזה מושג לגבי הצליל.
יפתחו,יפתחו.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
לשקע חדש לוקח כמה ימים עד שהוא עובר את הברייק
אתה צוחק, לא? :מבולבל:
מה שעובר את הברייק אין זה אוזניים שלך..

נערך לאחרונה ב:

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אתה צוחק, לא? :מבולבל:
מה שעובר את הברייק אין זה אוזניים שלך..

לא, מיכאל, כאן אתה טועה. שקע חדש זקוק לפחות לשלושה או ארבעה ימים כדי להתייצב, וקצת יותר משבוע כדי להיפתח לגמרי. עובדה פשוטה וקלה לבדיקה, לא מלאכים ולא נביאים.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
חייב להצטרף לשאלה, לא שחס ושלום אני מטיל ספק,
אך הייתי רוצה לדעת איך לבדוק את התופעה ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ראיתי פעם איזו בדיקה שעשו לכבל חשמל {ברמה המדידתית} לכל מה שקורה כאשר עובד בו חשמל כמה שעות ולפני שמעבירים בו חשמל. ההבדלים הדהימו אותי {אני אחפש, חייב למצוא את זה}. אני משער שזה מה שקורה עם השקע.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שמעון, מה אומר, תבורך, אזניים זה לא "קלה ופשוטה "בשבילי, בטח לא על שקע, וזה לא שלא ניסיתי :).

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
דרך אגב, אם זכרוני אינו מטעה אותי,
הרבה מהשקעים האלה עוברים ברייקאין די מסיבי בבדיקה.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
או שזה התקעים.. יאירו את הנושא המתמצאים יותר.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אתה יכול לפרט בבקשה למה אתה מתכוון שניצל?
מה נעשה בדיוק שאלו רק ההתחלה?

3 שנאים מבדלים עם הפרדה של פסה,כמה וכמה ביבי פיוריפריים בדרך,הפרדה בין דיגיטל לאנלוגכבלי כסף ב 3 קוים, הארקה חיצונית נפרדת, 3 קופסאות פיצול עם הארקת כוכב,שקעים של פורוטק ,אוידה ועוד כל מיני סוגים, פיוזים ובתי פיוז עם טיפול קיוגני ועוד.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
3 שנאים מבדלים עם הפרדה של פסה,כמה וכמה ביבי פיוריפריים בדרך,הפרדה בין דיגיטל לאנלוגכבלי כסף ב 3 קוים, הארקה חיצונית נפרדת, 3 קופסאות פיצול עם הארקת כוכב,שקעים של פורוטק ,אוידה ועוד כל מיני סוגים, פיוזים ובתי פיוז עם טיפול קיוגני ועוד.

ההיגיון שלי אומר שאם היית נותן את אותו הסכום שהשקעת בחשמל על טיפול אקוסטי מקצועי התוצאה אצלך הייתה טובה בעשרות מונים ממה שהיא היום.
דברי נאמרים מתוך הערה בונה ולא מתוך התנסות עליך חלילה, אני מאד מעריך את נסיונך בכל הקשור לטיפול החשמל במערכת ובכלל באודיו באופן כללי.

מיכאל
כל השינויים בסאונד שחוויתי עם שקעים של פורטק וכבלי חשמל הם עניין סוביקטיבי לחלוטין ואני בטוח שאם יש לך אוזניים מיומנות ואתה מבדיל בין שקע ישראלי של 20 שח לבין שקע איכותי של פורטק או אוידה אתה תוכל להבדיל מתי השקע האיכותי נשמע טוב יותר אחרי הרצה.
נכון זה לא שינוי של החלפת מקור או מגבר אבל בכל זאת יש שינוי והוא מורגש.
אני חשתי בהתחלה קצת מתכתיות וחוסר נאימות באופי הסאונד במיוחד בגבוהים.
לאחר כמה שעות הרצה של כל הסט חל שיפור ממשי לטובה, ונכון להיום אין זכר למה שהיה בהתחלה.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור