האם השקעתם בטיפול לחשמל במערכת שלכם?

חשמל - השקעתם?

• Total voters
    30

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אין לי עניין להכנס לריב לא איתך ולא עם אחרים.
אסיים את התיחסותי רק באמירה שלדעתי אתה שוגה באמירה שלך.
עם כל הכבוד, אתה לא בר סמכא לקבוע מי "עושה את הדברים נכון" ומי לא ומי רשאי לכתוב בפורום ולתת עצות ומי לא.
נכנסת לשטח שלא אתה ולא אף אחד אחר אמור להכנס אליו.
בזאת סיימתי.

ארז

ארז
א. אתה יכול להיות רגוע אני לא הולך לריב איתך, בטח לא בכל מה שקשור לכתיבה של אנשים אחרים כאן.

ב. כמו שאני מכבד את דעתך כשאתה אומר "לדעתי אתה שוגה באמירה שלך" כבד את דעתי כשאני חולק על אנשים אחרים. כשאתה כותב שאני לא בר סמכא לקבוע מי "עושה את הדברים נכון" ומי לא ומי רשאי לכתוב בפורום ולתת עצות ומי לא, אתה בעצם עושה את מה שאתה אומר לי לא לעשות. 

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
ארז
א. אתה יכול להיות רגוע אני לא הולך לריב איתך, בטח לא בכל מה שקשור לכתיבה של אנשים אחרים כאן.

חן חן (ורד)

ב. כמו שאני מכבד את דעתך כשאתה אומר "לדעתי אתה שוגה באמירה שלך" כבד את דעתי כשאני חולק על אנשים אחרים.
בוודאי שזכותך להביע את עמדתך ולחלוק על דעות של אחרים. לא לזה התכוונתי.

כשאתה כותב שאני לא בר סמכא לקבוע מי "עושה את הדברים נכון" ומי לא ומי רשאי לכתוב בפורום ולתת עצות ומי לא, אתה בעצם עושה את מה שאתה אומר לי לא לעשות. 

אולי לא ניסחתי את דברי כהלכה.
נא להתעלם מהאמירה המתיחסת ל "בר סמכא".
הכוונה שלי הייתה שאין לאף אחד בפורום את הזכות או המנדט לקבוע מי עושה את הדברים נכון ומי רשאי לתת עצות ומי לא.

זה פורום פתוח שלכל אחד הזכות להביע את דעתו. כל אחד בוחר איזה עצות לקחת ברצינות ואיזה עצות לא לקחת ברצינות.

נושא השרשור הוא חשמל ומשום מה מצאת לנכון לתת עצה בנושא אקוסטיקה למישהו שלא ביקש עצה, רק בגלל שלדעתך הוא לא פעל נכון.
יתרה מכך, כתבת שהיות ולדעתך הוא לא פעל נכון אז שיתכבד לא לתת עצות לאחרים, שזו למעשה, שלילת זכות לגיטימית שיש לכל גולש כאן.

לפי התפישה שאתה מייצג כאן, בכל הבעת עמדה של שניצל בכל פוסט זה בסדר שתתערב ותכתוב לו שהיות ולדעתך הוא טעה בנושא האקוסטיקה אצלו בבית אז דעותיו לא ראויות להתיחסות. זאת המשמעות של האמירה שלך "מי שיש לו נסיון ולא עושה את הדברים נכון שלא ייתן עצות".

הדברים שכתבתי טובים לכל חבר בפורום ולא מופנים כלפיך אישית. הייתי כותב אותם לכל מי שמייצג את העמדה הזאת.
מקווה שכעת אני מובן יותר טוב.

ארז

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
חן חן (ורד)

בוודאי שזכותך להביע את עמדתך ולחלוק על דעות של אחרים. לא לזה התכוונתי.

אולי לא ניסחתי את דברי כהלכה.
נא להתעלם מהאמירה המתיחסת ל "בר סמכא".
הכוונה שלי הייתה שאין לאף אחד בפורום את הזכות או המנדט לקבוע מי עושה את הדברים נכון ומי רשאי לתת עצות ומי לא.

זה פורום פתוח שלכל אחד הזכות להביע את דעתו. כל אחד בוחר איזה עצות לקחת ברצינות ואיזה עצות לא לקחת ברצינות.

נושא השרשור הוא חשמל ומשום מה מצאת לנכון לתת עצה בנושא אקוסטיקה למישהו שלא ביקש עצה, רק בגלל שלדעתך הוא לא פעל נכון.
יתרה מכך, כתבת שהיות ולדעתך הוא לא פעל נכון אז שיתכבד לא לתת עצות לאחרים, שזו למעשה, שלילת זכות לגיטימית שיש לכל גולש כאן.

לפי התפישה שאתה מייצג כאן, בכל הבעת עמדה של שניצל בכל פוסט זה בסדר שתתערב ותכתוב לו שהיות ולדעתך הוא טעה בנושא האקוסטיקה אצלו בבית אז דעותיו לא ראויות להתיחסות. זאת המשמעות של האמירה שלך "מי שיש לו נסיון ולא עושה את הדברים נכון שלא ייתן עצות".

הדברים שכתבתי טובים לכל חבר בפורום ולא מופנים כלפיך אישית. הייתי כותב אותם לכל מי שמייצג את העמדה הזאת.
מקווה שכעת אני מובן יותר טוב.

ארז
ולי הבחור נשמע קצת לא מאוזן ,אבל יפה כתבת.!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שמעון בוזגלו כתב- " לא, איש, אמנם השקט בחוץ נעים בהחלט, אבל חשמל זה שם המשחק.
האמת, אני בעסק הזה של אודיופיליה משנת 90-89 בערך, וכבר אז הבנתי, תוך כמה חודשים, את החשיבות העליונה של חשמל טוב למערכת. מאז כבר קמו לא מעט חברות שעוסקות רק בטיפול בחשמל, וכל חברות האודיו הבינו את החשיבות הגדולה של הנושא הזה, ורק בפורום די טאון יש עדיין כמה ... (השלם את החסר) שעדיין מסרבים להכיר בזה שהארץ אליפטית. די, הלאה! "
וזה בדיוק מה שאני חושב בקשר לחשמל - וההתיחסות של פנתר בקשר לאליפסה.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48

כנראה שלא הבהרתי נכון את עמדתי ובזאת אומר שוב: סהכ טענתי בהתחלה שלפני שעושים טיפול כל כך אינטנסיבי ויקר בחשמל ראוי לתת צומת לב גם לאקוסטיקה שכן השינויים בחשמל למערכת שהיא גם ככה מטופלת טוב יהיו יותר זניחים מאשר טיפול אקוסטי על ידי איש מקצוע.
יתכן שהיה מיותר מצידי להסב את צומת לב הגולשים בעניין זה, ועוד כשמדובר באודיופיל שעושה "הכל נכון"

לא צריך להגזים, לא בכל הבעת עמדה של השניצל אלה רק בחלק הביע את עמדתי.(איפה שאחשוב לנכון) אין מין הנמנע שמי שרוצה להקשיב לדעותיו יעשה כן. אני לא העמוד מנגד רק אתן את דעתי בעיניין.

הדברים שכתבתי טובים לכל חבר בפורום ולא מופנים כלפיך אישית.
ארז

לא לוקח שום דבר באופן אישי, בטח לא מדבריך אתה יכול להיות רגוע.(ורד)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
שניצל, אלהים היום בפורום כיפורים באתר מתוך "קבוצת HT" הוא לא יכול לראות מה אתה כותב :D

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אם ככה אני מוכן ליום כיפור כל השנה.

כלומר, אני נראה לך מיותר פה?
ודעתי יותר טוב שאשמור אותה לעצמי?
האם הבנתי אותך?

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
כלומר, אני נראה לך מיותר פה?
ודעתי יותר טוב שאשמור אותה לעצמי?
האם הבנתי אותך?

סליחה שאני עונה באיחור, כשאתה גר על דונם יש הרבה עבודה בחצר:(
לשאלתך ממש לא! תתפלא אבל אתה אחד האנשים שאני יותר מעריך כאן בפורום וגם בתור בן אדם,
יתכן ששאלתי אליך לא היתה במקום ובזמן המתאים ואני מתנצל(ורד)
לפעמים דעותנו חלוקות אבל אני מוכרח לומר שבהרבה מקרים אני מסכים עם דעתך.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור