ביקור 3 של הפנל: אצל יהושע

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
איך כל כך ברור לך (בלי לשמוע אפילו!) שיהושע עשה "טעות בסיסית", שאתה "מוריד אותו בדרגה" מ"אודיופיל וותיק ומנוסה מהמוכרים בארץ" לכדי "חובב מוזיקה בעל טרנזיסטור"?

עמיר

עמיר , מה קרה ? גש שתה כוס מים או וויסקי ותירגע.
קרא מחדש את ההלצה ששירבתתי , זה הכל. לא צריך להיות כל כך כבד ולהתייחס לכל אנקדוטה כאילו היא יההרג ובל יעבור.

חס ושלום שאני אטיל ספק ויערער על מומחיותו של יהושוע, הרי ברור שבית זה לא כבל ( מעריך )וישנם אילוצים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
עמיר , מה קרה ? גש שתה כוס מים או וויסקי ותירגע.
קרא מחדש את ההלצה ששירבתתי , זה הכל. לא צריך להיות כל כך כבד ולהתייחס לכל אנקדוטה כאילו היא יההרג ובל יעבור.

חס ושלום שאני אטיל ספק ויערער על מומחיותו של יהושוע, הרי ברור שבית זה לא כבל ( מעריך )וישנם אילוצים.
אני רגוע!!! (מתופף באצבעות על השולחן ומקפיץ את הברך)
אני רגוע!!! (בואנה, אתה! מה פ'תום תה אומר שאני עצבן, הא!?!?)
וכו' :D

ההלצה כבודה במקומה מונח, אבל המשפט הפותח והמשפט המסיים נותנים לזה גוון לא הלצתי במיוחד...

ע

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
אני קורא את הפוסט ולא מאמין...:מה??????????:

יש ליהושע מערכת מצוינת בכל קנה מידה ואתם אומרים לו "תחליף בית"?

נו , ברצינות....
תמיד יש מה לשפר אבל רבאק, יש גבול לכל דבר.

אין לי ספק ששום "הצעה" שהועלתה פה לא חידשה ליהושע והוא מוזמן לתקן אותי אם אני טועה.

מה נהיה פה?
בן אדם פותח את ביתו ומשמיע את המערכת שלו , ובמקרה הזה מדובר על מערכת שהושקעה בה לא מעט מחשבה, ניסיון (וגם טעייה...) וממון ובמקום לשאול שאלות ענייניות, שיכולות ללמד כיצד בחר יהושע את הרכיבים ומול מה הוא השווה אותם במטרה שכל אחד ילמד לעצמו מה מתאים לו ומה הוא יכול לאמץ, אז נכתבים פה מיני "עצות" ו"ביקורות" ....(N)
ואני לא מתכוון לכתיבה של חברי הפאנל, שהיתה מהנה ועניינית.

לא אהבתי ולדעתי מחטיא את המטרה.

מותר ורצוי לפרגן, גם אם כל אחד מאיתנו היה בוחר בדרך שונה וברכיבי מערכת אחרים.

מישהו שאל את יהושע מה הוא מרגיש שחסר לו? מה היה רוצה לשפר?
יכול להיות שפספסתי את זה.

ארז

נערך לאחרונה ב:

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
אני רגוע!!! (מתופף באצבעות על השולחן ומקפיץ את הברך)
אני רגוע!!! (בואנה, אתה! מה פ'תום תה אומר שאני עצבן, הא!?!?)
וכו' :D

ההלצה כבודה במקומה מונח, אבל המשפט הפותח והמשפט המסיים נותנים לזה גוון לא הלצתי במיוחד...

ע

בגלל זה אסור להוציא את המשפטים חלקית . אלא להתייחס לכל הנכתב ונאמר ולא כמו עיתונאי המשחר לטרף ולכותרות השקריות בד"כ ועליהם לבנות טהוריות שלא היו ולא נבראו.

חוץ מזה מה קרה עברת לחתום רק ב ע'.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
בגלל זה אסור להוציא את המשפטים חלקית . אלא להתייחס לכל הנכתב ונאמר ולא כמו עיתונאי המשחר לטרף ולכותרות השקריות בד"כ ועליהם לבנות טהוריות שלא היו ולא נבראו.

חוץ מזה מה קרה עברת לחתום רק ב ע'.
עם כל הכבוד, גם ההלצה יכולה בקלות להתפרש בשיעור ליהושע, שייחכם וייקנה ביית לפני שהוא קונה מערכת, ומסתיימת ב-לתשומת ליבו, כך שאין כאן היתפסות למשפט בודד, הוצאה מההקשר, שיחור לטרף, שקרים, תיאוריות ועוד כאלה.

נסחפת קמעה, חבר.

ע

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אני קורא את הפוסט ולא מאמין...:מה??????????:

יש ליהושע מערכת מצוינת בכל קנה מידה ואתם אומרים לו "תחליף בית"?

נו , ברצינות....
תמיד יש מה לשפר אבל רבאק, יש גבול לכל דבר.

אין לי ספק ששום "הצעה" שהועלתה פה לא חידשה ליהושע והוא מוזמן לתקן אותי אם אני טועה.

מה נהיה פה?
בן אדם פותח את ביתו ומשמיע את המערכת שלו , ובמקרה הזה מדובר על מערכת שהושקעה בה לא מעט מחשבה, ניסיון (וגם טעייה...) וממון ובמקום לשאול שאלות ענייניות, שיכולות ללמד כיצד בחר יהושע את הרכיבים ומול מה הוא השווה אותם במטרה שכל אחד ילמד לעצמו מה מתאים לו ומה הוא יכול לאמץ, אז נכתבים פה מיני "עצות" ו"ביקורות" ....(N)
ואני לא מתכוון לכתיבה של חברי הפאנל, שהיתה מהנה ועניינית.

לא אהבתי ולדעתי מחטיא את המטרה.

מותר ורצוי לפרגן, גם אם כל אחד מאיתנו היה בוחר בדרך שונה וברכיבי מערכת אחרים.

מישהו שאל את יהושע מה הוא מרגיש שחסר לו? מה היה רוצה לשפר?
יכול להיות שפספסתי את זה.

ארז

זה אופייני לרמה של ה"דיונים" כאן.
להנהלת הפורום לא משנה מה כותבים כאן, משנה לה רק דבר אחד, שיהיו יותר כניסות לפורום – על מנת להגדיל את ההכנסות שלהם מפרסום.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
יהושוע - מה שאתה לא מבין שאתה היחיד שלא משתתף בחגיגה - כולנו פה מקבלים אחוזים מריווחי העתק של האתר הזה, וכמה שנכתוב פה יותר שטויות נרוויח יותר כסף .... אז אתה רוצה שנפסיק ? ? ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ברקץ.

כמה סגרנו? אני כבר לא זוכר :p

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אגב יהושוע.

חשוב לנו שיהיה רייטינג על מנת שכמה שיותר אנשים יחשפו לתחום.
חשוב לנו שיהיה רייטינג בשביל שאנשים ישמרו על האש בתחום האודיו.
וחשוב לנו שיהיה כאן רייטינג טוב גם בשביל שתוכל למכור מהר יותר את המוצרים שאתה מפרסם כאן בלוחות.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
להנהלת הפורום לא משנה מה כותבים כאן
בוא נדמיין לרגע עולם שבו זה כן משנה להנהלה, איך זה הייה נראה?
מה הייה קורה אז שלא קורה היום?

ע

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אגב יהושוע.

חשוב לנו שיהיה רייטינג על מנת שכמה שיותר אנשים יחשפו לתחום.
חשוב לנו שיהיה רייטינג בשביל שאנשים ישמרו על האש בתחום האודיו.
וחשוב לנו שיהיה כאן רייטינג טוב גם בשביל שתוכל למכור מהר יותר את המוצרים שאתה מפרסם כאן בלוחות.

מדבריך משתמע שאתם גוף פילנטרופי, שאינו נושא רווחים – אולי יהיה מי שיקנה את זה. מי שעיניו בראשו לא קונה את זה.
מה גם שכציודופיל מובהק אתה מעודד ציודופיליה, לא אודיופיליה.
כל כך חשוב לכם הרייטינג עד שאתם האתר היחיד בתחום זה בארץ שאינו מוחק התייחסויות אישיות פוגעות – לטובת הרייטינג, הכול כשר בעיניכם.

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
עם כל הכבוד, גם ההלצה יכולה בקלות להתפרש בשיעור ליהושע, שייחכם וייקנה ביית לפני שהוא קונה מערכת, ומסתיימת ב-לתשומת ליבו, כך שאין כאן היתפסות למשפט בודד, הוצאה מההקשר, שיחור לטרף, שקרים, תיאוריות ועוד כאלה.

נסחפת קמעה, חבר.

ע

אם את מה שכתבתי יהושוע או כל אחד אחר כהלצה ( ובכל בדיחה יש מהאמת ). ייפרש כשיעור שצריך ללמוד ממנו וליישמו אז מגיע לו.

חוץ מזה יש לקרוא כשמגיבים את הכל ולצטט את הכל אם רוצים לתקוף.

בנוסף זה ממש מעליב שכשאתה מתדיין איתי אתה חותם רק ע'. הרי אם האחרים אתה חותם בשמך המלא.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
אם את מה שכתבתי יהושוע או כל אחד אחר כהלצה ( ובכל בדיחה יש מהאמת ). ייפרש כשיעור שצריך ללמוד ממנו וליישמו אז מגיע לו.

חוץ מזה יש לקרוא כשמגיבים את הכל ולצטט את הכל אם רוצים לתקוף.

בנוסף זה ממש מעליב שכשאתה מתדיין איתי אתה חותם רק ע'. הרי אם האחרים אתה חותם בשמך המלא.
ראשית, לא בכל הלצה יש מהאמת.

שנית, קראתי הכל -- באותה רוח ובאותו הקשר שנוצר ע"י המשפט הראשון

שלישית, אין שום כלל/חובה לצטט הכל או בכלל, ויעיל יותר לצטט את הקטע שאליו מתייחסים

רביעית, יש לא מעט מיקרים שחתמתי "ע" בלבד

חמישית, לא חתמתי "ז", אז אין ממה להיעלב, אלא אם מחפשים מתחת לשולחן

ע

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
היי עמיר, הכל בידידות

ובכלל קוראים לי מיכאל.

אז ביי
ושבת שלום שיהיה לך ולכולם
אצלי זה שלום לשבת.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113

gil

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
מדבריך משתמע שאתם גוף פילנטרופי, שאינו נושא רווחים – אולי יהיה מי שיקנה את זה. מי שעיניו בראשו לא קונה את זה.
כל כך חשוב לכם הרייטינג עד שאתם האתר היחיד בתחום זה בארץ שאינו מוחק התייחסויות אישיות פוגעות – לטובת הרייטינג, הכול כשר בעיניכם.

חבר, אתה חופר.
אולי יותר עדיף שתחפור בשרשור ותתיחס לשאלתי?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
ראשית, ניתנה כאן רשימה של דברים שנוספים לעניינים הריווחיים הטריוויאליים והידועים לכל, אבל לא הייתה אמירה/כוונה שזו הרשימה המלאה, כך שבשום פנים לא משתמע מזה שזה גוף פילאנטרופי.

שנית, מה רע בלעודד ציודופילייה -- זה לא אפילו סותר אהבת מוזיקה!

ושלישית, מהתופעה הנתונה של אי מחיקת הודעות כל אחד יכול להמציא הסברים כראות עיניו ולפי דימיונו. ייתכן למשל שזו עצלנות, או פרשנות שונה משלך למה זה "פוגעני", או מדיניות של הימנעות מצינזור -- שאולי זה ערך חיובי לכשעצמו, וכו'.

אתה בוחר להציג את זה כאילו המניע הייחיד (או העיקרי) הוא תאוות בצע, אבל מי אמר שפרשנות הזו היא הנכונה? אני מעדיף את הפרשנות האחרונה, אבל גם היא יכולה להיות לא נכונה בדיוק באותה מידה.

בקיצור, חזרת להתקרבן.

ע

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48

לכתוב על חבר פורום בפומבי שהוא גנב זה גם כשר מבחינתך? או שזה בסדר ואת זה לא צריך למחוק?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

עצם העובדה שאתה יכול לכתוב את מה שאתה כותב מבלי שנעיף אותך מכאן כבר מראה כמה אנחנו ליברלים.
נסה לכתוב את זה בשני האתרים האחרים, ספור עד 10, תתנתק ותנסה להתחבר שוב. אופס - כנראה שנחסמת.:D

יהושוע.
בחייך, תפסיק לעשות מעצמך צחוק, תן לי להציל אותך מהשטויות שאתה כותב כאן בכל הנוגע להתנהלות של האתר הזה. האתר הזה, הוא אולי האתר האחרון שמוכן שמישהו יגיד מילה רעה על ההנהלה מבלי שיערך או יחסם, חבל שאתה תהיה כאן תקדים.

אתה אמרת לאדם אחד שהוא גנב, לשני אמרת שהוא נכה ולא רק בגוף, השלישי היה איתך במלחמה אין סופית של גידופים הדדים ועוד ועוד ועוד. הרי אם היינו לא ליברלים היית נחסם מזמן. ראה איך האיפוק והליברליות שלנו השאירו אותך כאן.

אתה טוען טענות חצפות בזמן שאתה מפרסם ומקפיץ את מודעות המכירה שלך באתר הזה. הרי אם אנחנו כל כך רעבים לכסף {והאמן לי שמצבינו הכלכלי לא רע בכלל גם בלי האתר} אני אמור גם לגבות ממך עבור פרסום המודעות. לא?

שים לב שהתגובות שלי כלפייך הן רחוקות מפסים אישיים, אין לי שום סיבה להתכסח איתך, לא בגלל שאני חושש ממך, בטח לא במצב בו אתה חושף את עצמך בצורה כזו אומללה ומייצר אנטיגוניזם כלפייך תוך כדי זה שאתה יורד כמעט על כל אחד בפורום הזה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור