בחרו בתמונת השנה ותוכלו לזכות במצלמה משוכללת של סוני!

לאיזו תמונה אתם מצביעים?

• Total voters
    166

שרית גרא

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני אהבתי תמונה מספר 6 אהבתי את השילוב של הרמקול עם הטבע איך הוא מתמזג לו בנוף

odedt1983

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תמונה מספר 9.
אני לא מגיע מהתחום ולכן לא אוכל לתת שמות מקצועיים לשיקולי הבחירה.
התמונה יצירתית עם זווית מעניינת ומציגה רמקול מופשט עם רמקול רגיל - מזכיר קצת את מגדלי התאומים.
התמונה נקיה מרעשים ומבליטה את המוצר בצורה הכי טובה.

ystokar

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לדעתי 8, קומופזיציה מדהימה!

kon

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תמונה 6 מפני שהרמקול משתלב בהורמוניה עם הטבע.

yuvalszw

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תמונה מס' 10 - בגלל האלגנטיות שבתמונה

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
הראליסטיות של תמונה מספר 3 מהפנטת. צילום מאלף !

ginat

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
בחירתי היא בתמונה מספר 4, למרות שאני בין מיעוטים.
בתמונה 4 זווית הצילום מאפשרת לנו לראות ולחוות את המוצר, הצילום מדגיש את השוני בין החומרים שמרכיבים את המוצר.
גם הבחירה לצלם אותו בסביבה נקייה על שולחן עץ קלאסי ורקע לבן בצורה לא מתחכמת, רק משרת את המטרה, שהיא להציג את המוצר בצורה ברורה. הצילום נותן "כבוד" למוצר המעוצב ולא מנסה להתחרות בו.
תמונה 4 מציגה לא רק את המוצר הטכנולוגי, המשופר והאיכותי . אלא מציגה גם סוג של אג'נדה, עיצוב שהוא אקלקטי, המשלב בין הישן לחדש. בין המודרני לקלאסי. פריט זה לא רק פונקציונאלי אלא גם דקורטיבי. השילוב המדהים בין החומרים, המתכת והעץ זהו שילוב מנצח. פריט כזה יכול להוות השראה לשאר עיצוב הבית.
בואו נסכם בכך, שבבית החדש שלי, המוצר הזה ישב בגאווה על המזנון ויהווה חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכוללני של הבית. :)

נערך לאחרונה ב:

oz1122

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אין ספק תמונה מס' 5.. הצבע האדום מדגיש את הרמקולים והקונטרס של הכסף והאדום משתלב היטב .

levyair

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
קודם כל, כל התמונות יפות אך מה שמשך לי את העין הנה תמונה 9 שבה זווית הצילום נותנת אשליה כי הרמקולים מאוד גבוהים. ובמקום מסיים הם גם כן מזכירים תמונה שיש לי בבית של מגדלי התאומים.

hilit

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
בחרתי בתמונה 5- פיליפס SoundSphere Fidelio
זו התמונה היחידה שממש קפצה לי לעין, השטיח האדום לא רק יוצר רקע יפה לתמונה אלא מהווה ניגוד מושלם לרמקולים - לצבע ולצורה שלהם, ומצליח להבליט אותם.

lirika18

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום, אני בחרתי בתמונה 8 מפאת שאני בת ה-12 מאוד אוהבת לצלם, צילום זהו תחביב הלוקח אותי למקומות אחרים, קסומים לפעמים, אפשר לומר. כשאני מצלמת תמונה ייפה ומחמאים לי אני מאושרת! וגם כשאני מצלמת סירטון טוב אני בעננים! אני רוצה את המצלמה כי היא יפה, ניראת לי טובה, עדיפה על כלום, ובכלל אני אוהבת צילום, אשמח אם אקבל אותה, יותר מאשמח אהיה מאושרת, ברקיע השביעי.
הייתי רוצה את המצלמה מכיוון שיש לנו מצלמה אחת מאוד טובה של אמא שלי, מכיוון שהיא יקרה וטובה אני לאהמקבלת אותה לעיתים קרובות, ובאמת? הגיע הזמן שאקבל מצלמה משלי.
המשך יום נפלא!

lirika18

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
נ.ב: המצלמה הייתה טובה ויקרה, היא כבר די מיושנת למען האמת....

Fisching

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
בחרתי בתמונה מספר 2 בגלל שהטלוויזיה מוצגת במקום שהכי לא מצפים לו, חדר מדרגות, וההשתקפות של המשך המדרגות בטלוויזיה, יחד עם זאת שהיא עומדת שלא במקביל לקיר, מציגה את הצלילות, הדקות והחדות שלה.

talvalentine

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אני בחרתי בתמונה 5 כי זה התמונה הכי יפה ואסטתית ולעומת זאת עם קצת אופי.
לעומת תמונה מספר 1 שהיא באמת גם מרשימה אבל אין בה כל כך חיים והיא סתם נראית קטלוגית...

lahadc

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תמונה מספר 6.
שילוב יפה של מוסיקה וטבע.

mos4som

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
טלוויזיה נראית פצצה ומלאה בכל התכונות הנדרשות!!

avishay3

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אני אוהב את תמונה מספר 3, בעיקר בגלל שילוב הצבעים מהדיסק ההשתקפות של המגבר והדיסק על השולחן והרקע המטושטש :)

אמיר6969

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תמונה 6 שילוב אולטימטיבי של האסטרטגיה הטכנולוגית המהווה השראה לכרטיס כניסה פתוח לשערי גן העדן...

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ההצבעה נסגרה, תודה לכל המשתתפים!
נודיע על התוצאות והזוכה בהגרלה בזמן הקרוב.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור