בחרו בתמונת השנה ותוכלו לזכות במצלמה משוכללת של סוני!

לאיזו תמונה אתם מצביעים?

• Total voters
    166

d_wolf

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
בחרתי בתמונה 8 "הקש על החמש" - מצלמת סוני NEX-5 במבחן
למרות הפשטות של התמונה יש בה עומק שדה מעניין, משחקי אור יפה על העדשה
והצגה תכליתית ופשוטה של המוצר בו עסק המאמר

idanyd

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
בחרתי בתמונה מס' 1 - ASUS UX21. בלי פרטים מיותרים ברקע, היא מצליחה להעביר את העיצוב החלק והעדין של המחשב.

etmr

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תמונה מספר 3. גם בגלל הטכנולוגיה וגם בגלל התמונה שמצליחה לדעתי להציג מוצר בדרך אומנותית יפה.
איתן

ocp1000

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תמונה 9 - רמקולים Piega ובגדול!
אני לא מומחה בצילום, ובטח לא בסאונד, אבל פרספקטיבת התמונה וזווית הצילום מיד תפסו לי את העיין. אני אוהב תמונות "ארטיסטיות", כאלו שלא מצולמות מזוויות סטנדרטיות, זה "קופץ" לעין ובהחלט גרם לי להתעניין בתמונה.

א

אורח

אורח
תמונה 1

תמונה 1
מעבירה בדיוק את ההתרגשות שבאה עם קבלת מחשב חדש :) ובמיוחד מעוצב בצורה אומנותית כזאת.

טום ניסים

אלעדי

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
הצבעתי למיוזיקל פידליטי X-CAN
כי הוא הכי יפה!

DoronY

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תמונה מספר 10 !
זוית צילום מקורית ומפתיעה בשילוב עם מאקרו נהדר.

shmueliko

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
בחרתי בתמונה 1 - אסוס UX21 - מחשב אשר מהווה לדעת רבים התשובה ל MacBook Air והלואי שכל יצרניות הניידים ילכו בעקבותיו

eranel

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
בחרתי בתמונה 8 צילום המצלמה מהזווית שצולמה יוצר תמונה מושלמת הטשטוש מאחורה והחדות של העינית בעיניי התמונה הזאת היא תמונת השנה ומגיע כבוד למי שצילם אותה וגם שאר התמונות היו יפות אבל זאת תפסה אותי

יפה גולד

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תמונה 6 הנבחרת מבחינתי היא תמונה המבטאת בצורה הכי מקורית את ההתקדמות והחדשנות הטכנולוגית שלנו בצורה הכי אמיתית -מול הטבע..

madror

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תמונה 9 של ה PIEGA - Premium 3 ממרומי גובהם , מבליט את ה"עומק" הקטן שלהם לעומת הסאונד הגדול שלהם, אהבתי .

toli2006

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
בחרתי בתמונה 1 - אסוס UX21 עיצוב ייחודי והכי חשוב סקסי ופרקטי :)

miki000

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
התמונה הניבחרת שלי היא תמונה מס 1,מחשב אולטרה בוק דק ומעוצב.תמונה אחת שווה אלף מילים! התמונה כל כך נקייה ואלגנטית,כל כך מרגשת, וכל כך מחזירה אותי להתרגשות של המחשב הראשון- השני- השלישי, הנייד, האייפד. תמונה כל כך טכנולוגית, עם קומפוזיציה מדליקה שמעבירה את המסר- אני קליל..חוץ מזה, למרות שהתמונה היא תמונה של מחשב, היא מאוד סקסית בעיני.אהבתי מאוד!

nitzanb

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תמונה 6 שמבליטה את הניגוד בין העץ והצמחיה הטבעיים לבין הרמקולים ה"מלאכותיים"

danistar

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
תמונה מספר 5 , בהחלט !!!

תמונה מספר 5 , בהחלט !!!

למה ?? קודם כל הרקע האדום , חזק ווקורא וצועק מבין כל התמונות , מבליט את התמונה מכל השאר ובהחלט לא מרגיע .
שנית אהבתי שבעצם זה צילום מזווית על .. רגע לא זו זווית צד .. קשה להגיד אם צילמו את זה מלמעלה או מהצד- האים הרמקולים תלויים על קיר או עומדים על הרצפה ?? , האים הצלם מצלם מלמעלה ?? ממול ??

שלישית : התמונה כל כך עשירה בגוונים וחדה שצבע הכסף הנוצץ של הרמקולים נשבר לשלל צבעי הקשת והמצלמה לא מפספת אף צבע כזה ..

אהבתי את הקומפוזיציה , את הצעקה ואת השבירה של הצבעים וזה שהמצלמה תופסת את כולם והופכת הכל למרקם אחד יפה .. יש כאן יותר מסתם צילום של תמונה של רמקולים , יש כאן אומנות בצילום .

דני

uaa

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תמונה 3 טשטוש הרקע ההשתקפות של שני הפריטים המוצגים וההבדל בן הקווים הנקיים של המכשיר לבין עטיפת הדיסק המוטרפת קימעה נותנות תמונה מאוד מרשימה כל הכבוד לצלם.

Guy30

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
בחרתי בתמונה מספר 3
השילוב של המגבר יחד עם העטיפה הייחודית עושה חשק גדול מאוד לשמוע בו, וגם משרה סוג של תחושה מאוד נעימה יחד עם הרקע הצבעוני.

א

אורח

אורח
בחרתי בתמונה של הרמקולים!
הצד הוויזואלי מהמם, וזוג הרמקולים הללו יהווה תוספת ויזואלית יחודית בכל מקום בו הם יוצבו :)

niziye

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
למה אני לא מצליח להצביע?

O

oril123

אורח
בחרתי תמונה מספר 1

כי היום עובי (או יותר נכון כמה שיותר דק) הוא שם המשחק.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור