אמרתם וודו,שמן נחשים...אז אמרתם..אתם צודקים?????

• פותח הנושא zs
  • פורסם בתאריך

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
תומר מאז השתנו כל כך הרבה דברים באקוסטיקה ובהתאם הסאונד.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
סליחה שאני מציג את זה בצורה הבאה, מי שנותן הדוגמה של הכוס פשוט לא בדק את הנושא לעומק וכמו שצריך, ואני עומד מאחורי כל מילה שאני אומר בנדון!
אתה מוכן לבוא עם טיעונים קונקרטיים על ההבדלים בין כוס קריסטל לרזונטור קטנצ'יק ולא קביעה הוליסטית של - "לא בדק את הנושא לעומק" ?

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
אני לא אכתוב ששמעתי כי אני לא אשמע דבר כזה......היי, אבל אני חטייאר בן 60 ששומע בקושי עד 16.2 KHz (בעוצמות חזקות) ועד 14.5 KHz (בעוצמות סבירות)......אבל כאן באתר יש "עוללים" עם שמיעה Hi Res....... אקוויולנט ל 8K בוידאו.;)
מבטיח לך שאם תגיע אלי, אתה תשמע מה ששלמה שמע.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא מבין למה רבים פה עד טיפת הדם האחרונה , מה זה הגנה על המולדת או המשפחה ? תרגעו !
מה מפריע שהזוג אודי ומשה תולה נוצות טווס בחדר האזנה , למי זה מפריע ,שיהנו !!!!!
לגמריי.
לפעמים זה מרגיש שאסור לשאול כלום או לומר ואם כבר עשית את זה אז כנראה ישר יצעקו עלייך שאין לך מספיק גדול להכנס למועדון הזה.

תרגיעו כבר עם העניינים האישיים. באמת, אתם רק מרחיקים אנשים מהתחום.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מבטיח לך שאם תגיע אלי, אתה תשמע מה ששלמה שמע.

כתבתי לך זאת מס' פעמים בעבר....שלפי מראה עייניים בלבד אני בטוח ששומעים אצלך מצויין.

אני מצטט מעצמי מפוסט מלפני שנתיים שכתבתי לך בעקבות הביקור של תומר:
---------------------------------------------------------------
בזמנו פתחתי שרשור בשם " האם ניתן "לראות" איך נשמע חלל האזנה? " (לינק) ובו אני טוען שמהסתכלות מדוקדקת בחדר ניתן להבין איך הוא נשמע מבחינה אקוסטית. זו דוגמה מצוינת לכך שמהסתכלות בתמונות של החדר של Moshe 625 ניתן להבין שהוא פיצוץ מבחינה אקוסטית (וילונות, שטיח, זווית בפינות, שפריץ גס בקירות וכו') .......ועם ציוד מעולה כמו שלו .....בכלל......
-----------------------------------------------------------------

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
Arb ,מאיפה הנחישות , הרי אני נסעתי בעניין יותר רוורס מאשר אתה קדימה , ואני עדיין סקפטי

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
:בעד:

עם זה אני פחות מסכים משום שיש בתגובה כזאת צליל של זלזול , אמירה שזה לא רציני....תתלו נוצות טווס, תיקחו בצל ושימו בפינות החדר, קחו הינומה של כלה ותלו אותה על הקיר - כל אלה הן אמירות שבאוזני נשמעות לא מכבדות את הדיווח של פותח השרשור (ZS) ושל אחרים שיש להם ניסיון של "חודש-חודשיים" בתחום:
exupgh12, רוזי 1, נמר, moshe625 , לוני מאורק אודיו (שלא משווק את המוצרים האלה) , שוני.
ייתכן שלא הייתה כוונה לזלזל אבל זה לא נשמע טוב...

אני רואה בפוסט של ZS סוג של הזמנה להתנסות.
למי שלא מתאים או סבור שאין בזה ממש, מוזמן להתעלם ולהמשיך הלאה...
ארז
מישהו אבל צריך לומר שהמלך עירום אחרי שנים של הכרות עם המלך

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
כתבתי לך זאת מס' פעמים בעבר....שלפי מראה עייניים בלבד אני בטוח ששומעים אצלך מצויין.

אני מצטט מעצמי מפוסט מלפני שנתיים שכתבתי לך בעקבות הביקור של תומר:
---------------------------------------------------------------
בזמנו פתחתי שרשור בשם " האם ניתן "לראות" איך נשמע חלל האזנה? " (לינק) ובו אני טוען שמהסתכלות מדוקדקת בחדר ניתן להבין איך הוא נשמע מבחינה אקוסטית. זו דוגמה מצוינת לכך שמהסתכלות בתמונות של החדר של Moshe 625 ניתן להבין שהוא פיצוץ מבחינה אקוסטית (וילונות, שטיח, זווית בפינות, שפריץ גס בקירות וכו') .......ועם ציוד מעולה כמו שלו .....בכלל......
-----------------------------------------------------------------
רוברט עזוב איך שומעים אצלי. אני מתכוון שתשמע איך הרזונטור הקטנציק משפיע .זה באמת מעניין כל הנושא הזה ומאתגר.

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
מאיפה הנחישות , הרי אני נסעתי בעניין יותר רוורס מאשר אתה קדימה , ואני עדיין סקפטי
אני חושב שאני יכול "לשמוע את החדר מהסתכלות מדוקדקת בו" וזאת בתדרי הגבוהים, אמצע ובס גבוה .......בפירוש לא בתדרי הבס הנמוך !!!....זו דעתי.

הערות:
א. כמובן שאם אני רואה בתמונת החדר קיר, אני מניח שזה קיר מבלוקים, ולא "עובדים עלי" וזה קיר מקלקר.

ב. בתדרי בס לא ניתן להבין כלל איך ישמע חדר........זאת מאחר שיש הבדל עצום בהתנהגות הבס בין קירות גבס, בטון, רצפה מעץ וכו'....וכמובן שלא ניתן לדעת מהסתכלות בחדר ההאזנה מאיזה חומר קירות ורצפת החדר עשויים.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אני לא אכתוב ששמעתי כי אני לא אשמע דבר כזה......היי, אבל אני חטייאר בן 60 ששומע בקושי עד 16.2 KHz (בעוצמות חזקות) ועד 14.5 KHz (בעוצמות סבירות)......אבל כאן באתר יש "עוללים" עם שמיעה Hi Res....... אקוויולנט ל 8K בוידאו.;)
מגיל 20 לא ניסיתה...אתה חסר ניסיון ומביע דעה כבעל ניסיון.
אין לך שמץ עקב החוסר נסיון שלך.
אתה עכשיו בסבבה עם שניצל כי משום מה הוא לא אוהב את הצמד.תגיד לשניצל שאין הבדלים בין כבלים....????

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
בתקופה האחרונה אני ושניצל מחפשים את המשותף.......בת-ים וג'סי כהן לדוגמא (מחוזות ילדותינו).

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
בתקופה האחרונה אני ושניצל מחפשים את המשותף.......בת-ים וג'סי כהן לדוגמא (מחוזות ילדותינו).
כן....מעניין גם אני נולדתי בגבול בת ים יפו ג'.חיפוש מועיל,לא נראה לי שתמצאו הרבה משותף.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
הייתי כן מציע למישהו ששומע הבדלים בכבלים ואין לא הרבה שעות ביקור והאזנה במקומות שונים,לבקש ממוישה להאזין למערכת שלו.בטוח אני שיחווה חוויה .
תחשבו על כך שחברה "כבדים עם ציוד ונסיון"
נמר,שוני ועוד אכן כן מדווחים עלתופעה מהנה וחיובית ושיפור אקוסטי שמיע בהחלט.

שלמה כמו שכתבתי ולא בזילזול הפעמונים משמשים כדפיוזרים שוברים את גלי קול ומונעים החזרים והפרעות בתנאי שממוקמים במקומות שהתוצאה היא שיפור באיפיון הצליל ושאר המושגים אודיופילים המוכרים לנו.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יש הבדל בין רסונטור לדיפיוזר , דיפיוזר שמים בפירסט רפלקטיין בכדי שלא יטוס הצליל לאוזן בסמיכות לצליל מן הרמקול , שאז הרי יקלקל לנו הבמה ,לעומת זאת הרסונטור מתנהג עם הצליל קרוב מאוד לכמו שהאור עובר דרך חרך צר ,(הידעת שדרך חרך צר תוכל לראות אותיות קטנות גם ללא משקפייםo_O)
כלומר זו התנהגות אחרת לגמרי למרות טענותיו של ARB שאני אומלל וחסר מסיון ,
כמו כן הועלתה ההשערה שגלי קול משנים התנהגותם כשעוברים דרך חרירים (SUGER CUBES ) והפעמונים שניצבים על 3 רגליים בעדינות מצלצלים בתדר גבוה ובלתי שמיע וכך נותנים צילצול ועומק לבמה ,
כמו כן קערות טקסים מהמזרח שכשמקישים עליהם נותנים צליל ממושך , ולכן באם תמקם קערה שכזו או קערת ברונזה של אודיו (יש כזו ) במרכז החדר בין הרמקולים תגרום בצילצולה למיקוד הפוקוס במרכז ,
אני בעוונותי יש לי מהכל , אפילו צלחות מצילות של מתופף שפיזרתי ברחבי החדר , בניתי רזונטורים מזוג פעמוני יכטה , יש לי עדיין קריסטלים בצורת יהלום אדים ממוקמות ברחבי החדר , פעמוני זהב של צאנג , "קוביות סוכר " שהם קוביית עץ עם מספר חורים של מילימטר וחרוזי זכוכית עם אותו חריר , דיסקיו עץ אבוני דבוקות לויטרינה למניעת צילצול הזכוכית , קונוסים של אבוני תלויים במרחב מאחרי המערכת ועוד ועוד ,
ולסיום מה שעובד אצלי לפחות הוא האקוסטיקה האמיתית , אין לי בעיה להוציא כל הרסונטורים כולל 20 סינרגיסטיק ועוד , אבל זה כייף להתרגש גם מזה !
האמת , אני אוהב שטויות כאלו , ויש לי הרבה שאני מתבייש אפילו לספר לכם , אבל היום במוד של מבוגר אחראי , ולא שהדברים הללו יצילו חרא של מערכת או יעשו איזה וונדר , קרוב לוודאי יעשו אותו אפקט של הכלבים שלי שמסתובבים בחדר ולא גומים לי לקשור הכלבה בנקודת הG(לא אישתי:מלאך:)

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שלמה ! מה זה אלדר לא אוהב את משה ואודי ?, יש להם דרייב ותאווה לאודיו טוב , מתאמצים בשביל זה , יפה מאוד!!!
לא חייבים להיות חברים טובים שלי , כל אחד והחברים שלו !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לגמריי.
לפעמים זה מרגיש שאסור לשאול כלום או לומר ואם כבר עשית את זה אז כנראה ישר יצעקו עלייך שאין לך מספיק גדול להכנס למועדון הזה.

תרגיעו כבר עם העניינים האישיים. באמת, אתם רק מרחיקים אנשים מהתחום.
לא חושב שזה תלוי מערכת , ונניח מוכר המערכת וקונה זוג מוניטורים עם מגברי ADCOM (ככה במרפאה ) , אז אבדה הזכות להכנס פה ?

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
יש הבדל בין רסונטור לדיפיוזר , דיפיוזר שמים בפירסט רפלקטיין בכדי שלא יטוס הצליל לאוזן בסמיכות לצליל מן הרמקול , שאז הרי יקלקל לנו הבמה ,לעומת זאת הרסונטור מתנהג עם הצליל קרוב מאוד לכמו שהאור עובר דרך חרך צר ,(הידעת שדרך חרך צר תוכל לראות אותיות קטנות גם ללא משקפייםo_O)
כלומר זו התנהגות אחרת לגמרי למרות טענותיו של ARB שאני אומלל וחסר מסיון ,
כמו כן הועלתה ההשערה שגלי קול משנים התנהגותם כשעוברים דרך חרירים (SUGER CUBES ) והפעמונים שניצבים על 3 רגליים בעדינות מצלצלים בתדר גבוה ובלתי שמיע וכך נותנים צילצול ועומק לבמה ,
כמו כן קערות טקסים מהמזרח שכשמקישים עליהם נותנים צליל ממושך , ולכן באם תמקם קערה שכזו או קערת ברונזה של אודיו (יש כזו ) במרכז החדר בין הרמקולים תגרום בצילצולה למיקוד הפוקוס במרכז ,
אני בעוונותי יש לי מהכל , אפילו צלחות מצילות של מתופף שפיזרתי ברחבי החדר , בניתי רזונטורים מזוג פעמוני יכטה , יש לי עדיין קריסטלים בצורת יהלום אדים ממוקמות ברחבי החדר , פעמוני זהב של צאנג , "קוביות סוכר " שהם קוביית עץ עם מספר חורים של מילימטר וחרוזי זכוכית עם אותו חריר , דיסקיו עץ אבוני דבוקות לויטרינה למניעת צילצול הזכוכית , קונוסים של אבוני תלויים במרחב מאחרי המערכת ועוד ועוד ,
ולסיום מה שעובד אצלי לפחות הוא האקוסטיקה האמיתית , אין לי בעיה להוציא כל הרסונטורים כולל 20 סינרגיסטיק ועוד , אבל זה כייף להתרגש גם מזה !
האמת , אני אוהב שטויות כאלו , ויש לי הרבה שאני מתבייש אפילו לספר לכם , אבל היום במוד של מבוגר אחראי , ולא שהדברים הללו יצילו חרא של מערכת או יעשו איזה וונדר , קרוב לוודאי יעשו אותו אפקט של הכלבים שלי שמסתובבים בחדר ולא גומים לי לקשור הכלבה בנקודת הG(לא אישתי:מלאך:)

בדרך כלל האנשים שמרנים, ישראלי לא יקנה רכב עד שיקבל הכרה רחבה שהוא מוביל בקטגוריה שלו, בדומה גם עם כל מיני טוויקים חדשים באקוסטיקה, הרי אם תזרוק פאזל על הריצפה תקבל בלאגן עם חלקים מפוזרים, צריך להשקיע אנרגיה רבה לחבר את הלקים לתמונה שלמה, עם רזנטורים אותו סיפור התשה, זה דומה שקספיר לתרגם לאידיש עם תוספות,
לעומת טיפול אקוסטי מקובל.

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
מישהו אבל צריך לומר שהמלך עירום אחרי שנים של הכרות עם המלך

מודה שלא מצליח להבין אותך.
איך הנ"ל מסתדר עם אמירות אחרות שלך "למי זה מפריע? שכל אחד יעשה מה שנוח לו" וכן עם רשימת הציוד הארוכה שפירטת שיש לך בתחום הזה ?
הרי כשרכשת או הכנת את האביזרים האלה ושיתפת ברשמיך, בחלק מהמקרים דיווחת על הבדל שמיע ובחלק לא.
לא חששת לכתוב בחלק מהמקרים שאצלך זה לא עובד, מבלי להיכנס לסיבות.
אז עכשיו פתאום "המלך הוא עירום" באופן גורף ?
עכשיו יש רק אמת אחת ? כל האביזרים האלה ללא יוצא מן הכלל לא עושים שום דבר ?

חסרים לי יותר מידי חלקים בפאזל הזה על מנת להבין מה קורה.
ארז

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
לא חושב שזה תלוי מערכת , ונניח מוכר המערכת וקונה זוג מוניטורים עם מגברי ADCOM (ככה במרפאה ) , אז אבדה הזכות להכנס פה ?
אני האחרון שאעצור מישהו להכנס.
אבל לפעמים זה מרגיש כאילו ״רק מה שאנחנו יודעים זה האמת וכולכם דבילים״ ואם זה לא עובד אז זה ״אין לך מספיק בשביל להבין כי....״ אל אף שזה לא אומר כלום על הידע שלך.

זה שיש לך BMW לא אומר שאתה יודע לנהוג.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור