כבלים אם יש לי ארוך יותר, אז ?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לגבי המחליף, אודיופיל או לא אודיופיל, אין לזה שום משמעות. לחץ יהיה כאשר תהיה לידי ותחכה שאכשל כל רגע. או במילים אחרות, תהיה היריב שלי. ואז ייכנסו נתונים לא רלוונטים למשוואה.

בכל מקרה, אני אוהב את מקומי על העץ ואין לי שום בעיה לעמוד בהצעתי. אם יש לך 5000 ש"ח, שים אותם אצל נאמן בטוח (עמיר למשל). אני אעשה אותו דבר ואחכה לך במפתן דלתי.
מה שחשוב לגבי המחליף/ה (זכר או נקבה) זה שאי אפשר יהייה לדעת מההבעות ו/או שפת הגוף האם בוצעה החלפה ואם כן איזו.

תוכלו לתת צ'קים למוטב בלבד, כל אחד לפקודת האחר, אפילו לאיזה שכן, אבל אני מוכן לשמש כנאמן.

נראה לי שצריכה להיות למתנוש הזכות לבחוור איזה כבלים שהוא רוצה, ולהתכונן מראש כמה שהוא רוצה.
אם אין הבדלים, כל זה לא יעזור לו ממילא, ומבחינת רוברט העניין מכור ממילא...

לילטוב! (ורד)
עמיר

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
רוברט: "אני חוזר - ההנדסה לא מכירה " הפרדה בין כלים"

מעניין. כלומר, כל הכלים באמצע, כמו במונו. ואם החליל משמאל והפסנתר באמצע והגיטרה מימין - אז זה לא הפרדת כלים?

ואולי אין לך מושג על מה שאתה מדבר, כולל ובעיקר על מה "שההנדסה מכירה או לא מכירה"?

אולי הידע שלך והידע העכשווי של ההנדסה הם לא חברים?

ואולי, אם מכניסים את הנ"ל להרגלי השמיעה יחד עם הרכבת המערכת, אתה פשוט וסתם לא יודע במה מדובר?

אולי, במקום לכתוב כל כך הרבה דברים המשלבים חוסר ידע, התנסות וסתירות עצמיות, סתם תלך להקשיב ולהאזין?

ואז ותוך כדי תתעדכן גם ב"הנדסה" של היום?

חקסמח

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
אין לך מושג ירוק איך לחץ נפשי בשעת מבחן מתהווה, אז אנא אל תדאג לזה בשבילי. ספורטאים גדולים המתחרים בענפים אישיים נבדלים זה מזה, מעבר למיומנותם הפיזית, ביכולתם להתמודד עם לחץ. חלק לחוצים כמו טמפון, לחלק לא מזיז כלום, וחלק לומדים לעמעם אותו. למה זה רלוונטי? כי אתה חושב שלחץ הוא גורם קבוע, ותופס תחת כאילו אתה מבין בזה משהו. עזוב, רד מזה בבקשה.

לגבי המחליף, אודיופיל או לא אודיופיל, אין לזה שום משמעות. לחץ יהיה כאשר תהיה לידי ותחכה שאכשל כל רגע. או במילים אחרות, תהיה היריב שלי. ואז ייכנסו נתונים לא רלוונטים למשוואה.

בכל מקרה, אני אוהב את מקומי על העץ ואין לי שום בעיה לעמוד בהצעתי. אם יש לך 5000 ש"ח, שים אותם אצל נאמן בטוח (עמיר למשל). אני אעשה אותו דבר ואחכה לך במפתן דלתי.

אני בודק את הכבלים , כבל אחד שלי הוא מדגם "תחנה מרכזית " וכבל אחר שלך . ברגע שהכבלים Flat 20 -20,000 Hz ואין להם בעיות אדמה (זימזומים, המים וכ') - אז קדימה........ 20 בדיקות - מותר לטעות פעם אחת (למען הדיוק הסטטיסטי) - הבדיקות עם קטעים מוסיקליים שאתה תבחר.

אני מבצע את ההחלפות ,,,,,ואתה בודק את החיבור A/B לאחר שבחרת . אתה יכול לפצל את הבדיקה ל-2 סשנים במידה ותרצה .

רק אתה ואני בחדר בזמן הבדיקה .

ועניין נוסף שהוא תנאי הכרחי לבדיקה - אני רוצה להיות נוכח מול אישתך/ משפחתך - כשאתה נשבע ביקר לה - שלא חברים אחרים בפורום מימנו לך את 5000 הש"ח - אני מוכן לבצע את אותו תהליך בפניך - עם משפחתי .

לילה טוב

נערך לאחרונה ב:

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
ועניין נוסף שהוא תנאי הכרחי לבדיקה - אני רוצה להיות נוכח מול אישתך/ משפחתך - כשאתה נשבע ביקר לה - שלא חברים אחרים בפורום מימנו לך את 5000 הש"ח - אני מוכן לבצע את אותו תהליך בפניך - עם משפחתי .

אתה לא חושב שנסחפת?
אולי גם אישור מההורים?
:נגד:

ארז

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אני בודק את הכבלים , כבל אחד שלי הוא מדגם "תחנה מרכזית " וכבל אחר שלך . ברגע שהכבלים Flat 20 -20,000 Hz ואין להם בעיות אדמה (זימזומים, המים וכ') - אז קדימה........ 20 בדיקות - מותר לטעות פעם אחת (למען הדיוק הסטטיסטי) - הבדיקות עם קטעים מוסיקליים שאתה תבחר.

אני מבצע את ההחלפות ,,,,,ואתה בודק את החיבור A/B לאחר שבחרת . אתה יכול לפצל את הבדיקה ל-2 סשנים במידה ותרצה .

רק אתה ואני בחדר בזמן הבדיקה .

לילה טוב
הגזמת שוב.

ראשית, אתה משנה באופן מהותי ביותר את תנאי ההתערבות שהוצעה לך.
זה שקול לאי-קבלת האתגר, ואחר כך להצעה שמשנה את כללי המישחק להיות לחלוטין לטובתך בכל פינה אפשרית.

20 בדיקות זה עניין ארוך ומייגע -- גם אם יש הבדלים טועים מעייפות. גם 10 זה הרבה.
זה לוקח הרבה יותר זמן מלקרוא פוסט שלי, והבנאדם נשבר הרבה קודם!!!

אין שום סיבה שיהייה כבל שלך אם אתה בודק אותם.
אם אין הבדלים בין כבלים גם לא יהייו בין כבלים תקינים שכולם של מתנוש.

אסור שבעל-עניין יבצע את ההחלפות, זה עלול להטעות את מתנווש בהבעות / שפת הגוף, גם לא במודע.
לכן בדיקה שאינה double אינה קבילה.

עניין ההשבעות כתנאי לעניין בכלל מוזר ומביך. ייתכן שגם משמעות ה-5000 ש"ח שונה לכל אחד מכם -- בעניין זה מראש אין בהכרח סימטרייה.

עמיר

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
הגזמת שוב.

ראשית, אתה משנה באופן מהותי ביותר את תנאי ההתערבות שהוצעה לך.
זה שקול לאי-קבלת האתגר, ואחר כך להצעה שמשנה את כללי המישחק להיות לחלוטין לטובתך בכל פינה אפשרית.

20 בדיקות זה עניין ארוך ומייגע -- גם אם יש הבדלים טועים מעייפות. גם 10 זה הרבה.
זה לוקח הרבה יותר זמן מלקרוא פוסט שלי, והבנאדם נשבר הרבה קודם!!!

אין שום סיבה שיהייה כבל שלך אם אתה בודק אותם.
אם אין הבדלים בין כבלים גם לא יהייו בין כבלים תקינים שכולם של מתנוש.

אסור שבעל-עניין יבצע את ההחלפות, זה עלול להטעות את מתנווש בהבעות / שפת הגוף, גם לא במודע.
לכן בדיקה שאינה double אינה קבילה.

עניין ההשבעות כתנאי לעניין בכלל מוזר ומביך. ייתכן שגם משמעות ה-5000 ש"ח שונה לכל אחד מכם -- בעניין זה מראש אין בהכרח סימטרייה.

עמיר

אני מבקש שמרגע זה תשאיר את העניינים של הבדיקה - לי ולמתנוש - בפרטי

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
כבל מהונדס יש לו "ענייני עקום הענות " והסברתי לך בפוסט קודם איך "ענייני עקום הענות " יכולים להשפיע על תלת מימד.
בא נדבר בבקשה מחר בטלפון - אני נוסע בבוקר מראשון לציון לבית שאן ויהיה לנו הרבה זמן לדבר - כמובן במידה ותהיה פנוי - תשאיר לי את הטלפון שלך בפרטי .

עזוב.
אין לי סבלנות יותר להתחמקויות ולזגזוגים.
אני לא צריך שתסביר לי שאני הוזה ואני כבר מתחיל לקחת כדורים נגד הזיות...

אתה פשוט מקובע בתפיסה ההנדסית שלך שרק מה שנמדד יכול להשמע.
אז תמשיך להאזין עם סקופ וספקטרום אנלייזר ואל תשכח לעשת DBT גם בתחומים אחרים...;)
אם זו השיטה האבסולוטית ואין בלתה - חובה עליך ליישם אותה גם ברכישות בתחומים אחרים. אחרת זה לא רציני מצידך.

ארז

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
עמיר,

אל תדאג - הוא כבר מכתיב תנאי מבחן לא הגיוניים שלא יאפשרו את קיום המבחן.
איפה נשמע שבעל עניין בהתערבות עושה את ההחלפות בעצמו ועוד ללא נוכחות אדם שלישי אוביקטיבי?

מה קרה ל"תעשה מבחן באופן פרטי, ללא לחץ, כאשר את ההחלפות עושה מישהו שבכלל לא מהתחום"...?

זה לא רציני.
וברוח החדשות הפוליטיות מהבוקר - מתאים לתרגילי מופז...

אני מהמר שהמבחן לא יתקיים.

ארז

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אני מבקש שמרגע זה תשאיר את העניינים של הבדיקה - לי ולמתנוש - בפרטי
חשבתי שהעניין ברמת הפורום, לא פרטי.

אני מסכים, אם אתה מבטיח שאם אתה זוכה בהתערבות, לא תשתמש בזה ברמת פורום כהוכחה מכרעת לכך שכל עניין הכבלים עורבא פרח (וכישלון של אדם חד שחושב שהוא מבחין כשהוא לא וזו אכן גם לא הוכחה מכרעת בכל מקרה).

אחרת, יש מקום להצביע על המצבים בהם אתה דורש תנאים שאינם הכרחיים מבחינה מדעית ו/או עלולים להטות את התוצאות (כמו זה שהצעת שאתה תבצע את ההחלפות).

למשל, לפחות מהבחינה המדעית, מספיק שתהייה מובהקות סטטיסטית, לא חייבת להיות 95% הצלחה.
אני לא מספיק מתמצא בסטטאטיסטיקה בשביל לחשב את גודל המידגם המינימאלי וכמה טעויות מותרות כדי שזה עדיין ייחשב מובהק.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
הי, רוברט!

המשכתי לחשוב על זה
אבל אתה עושה רושם עקבי בכתיבה שלך שאתה "שש אלי קרב"

ועל כך שכמו שלך יש "שליחות" במינוי עצמי:
יש לי שליחות !!!

גם לי יש מחוייבות שלקחתי על עצמי במינוי עצמי:
  • אני מחוייב לכך שאף אחד לא ינצל את ה"מדע" ככלי ניגוח בתחביב הזה, ואני מחוייב לסייע לכל אלה שלא עסקו בלימודי מדע להתגונן בפני ניגוחים כאלה
ובעצם כל זמן שאתה עוסק ב"שליחות" שלך, זה מעלה את המחוייבות שלי ונוצרים מצבים לא נוחים, אבל לא מפתיעים...

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לחץ יהיה כאשר תהיה לידי ותחכה שאכשל כל רגע. או במילים אחרות, תהיה היריב שלי. ואז ייכנסו נתונים לא רלוונטים למשוואה.
מתנוש,

עצם ההתערבות תגרום באופן בלתי נמנע לכך שאם רוברט יושב על ידך, הוא יהייה הייריב שלך ויחכה שתיכשל כל רגע, ללא תלות בכך שרוברט אדם ישר.

לפיכך, המסקנה ההגיונית היא שהמבחן צריך להיערך ללא נוכחותו של רוברט ליידך בעת האזנה.

ייתכן שמה שהגיוני הוא שרוברט יבצע החלפות כשאתה עוצם עיניים (מה שיעזור לך להתעלם מהבעות ומשפת גוף), ולא ישב ליידך, אלא בחדר אחר וייקרא ספר, או מאחורי פרגוד ויקשיב, או משהו כזה.

עמיר

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
עמיר: "אני מחוייב לכך שאף אחד לא ינצל את ה"מדע" ככלי ניגוח בתחביב הזה, ואני מחוייב לסייע לכל אלה שלא עסקו בלימודי מדע להתגונן בפני ניגוחים כאלה".

במובן מסוים, יש כאן בעיה. מה שרוברט טוען, אומר, מלהג, מציע, מספר, מכריז וכיו"ב - אינו "מדע", אפילו לא בן דודו החורג מצד אמו המאומצת.

העובדה שהוא מצמיד את המושג "מדע" להפגנה הבלתי-פוסקת של חוסר ניסיון, התנסות, ידע והבנה אפילו בתחומו שלו ו/או באודיו, שלא לדבר בהקשרים הרחבים יותר, ועל זה מוסיף לוגיקה קורסת וחוסר-עקביות עקבי מאוד, לא משנה את העובדה שמה שהוא מדבר עליו אינו מדע. אפילו לא קרוב.

נהפוכו: מנטרות של אמונות טפלות וקביעות חסרות ביסוס עמוסות סתירות פנימיות, גם מהבחינה המדעית (והרשימה ארוכה מאוד).

מנגד, המחויבות שלך לאור הנ"ל חשובה באמת.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
עמיר: "אני מחוייב לכך שאף אחד לא ינצל את ה"מדע" ככלי ניגוח בתחביב הזה, ואני מחוייב לסייע לכל אלה שלא עסקו בלימודי מדע להתגונן בפני ניגוחים כאלה".

במובן מסוים, יש כאן בעיה. מה שרוברט טוען, אומר, מלהג, מציע, מספר, מכריז וכיו"ב - אינו "מדע", אפילו לא בן דודו החורג מצד אמו המאומצת.

העובדה שהוא מצמיד את המושג "מדע" להפגנה הבלתי-פוסקת של חוסר ניסיון, התנסות, ידע והבנה אפילו בתחומו שלו ו/או באודיו, שלא לדבר בהקשרים הרחבים יותר, ועל זה מוסיף לוגיקה קורסת וחוסר-עקביות עקבי מאוד, לא משנה את העובדה שמה שהוא מדבר עליו אינו מדע. אפילו לא קרוב.

נהפוכו: מנטרות של אמונות טפלות וקביעות חסרות ביסוס עמוסות סתירות פנימיות, גם מהבחינה המדעית (והרשימה ארוכה מאוד).

מנגד, המחויבות שלך לאור הנ"ל חשובה באמת.
אני לא מוצא בעייה -- המחוייבות שלי כוללת לא רק את ה"מדע" אלא גם כל מי שטוען לייצג את המדע/האמת.

אני משתדל להצביע בדיוק על המקומות שבהם צורת החשיבה אינה "מדעית" [לדעתי, הכל לדעתי, ה"אמת" לא אצלי בכיס כל הזמן ברקע], או שייש קשיים מתודולוגיים, וכד'

ובדיוק המחוייבות הזו הייתה הבסיס לכל התנהלותי [הבעייתית לפעמים] מול כל "נציגי המדע" הקודמים, כשאחד מהם עוד הגדיל לעשות מכל האחרים בזה שייצא לחנך וללמד את כולם דברים שחלקם ממש לא נכונים מדעית/לוגית.

עמיר

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
לעמיר יש את הכי ארוך...

הפוסט כמובן!:)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לעמיר יש את הכי ארוך...

הפוסט כמובן!:)
כמובן שראיתי רק את המשפט הראשון, ואם כי הייה חשוד שלא ראיתי את הסוף, חשבתי שאצטרך לומר שזה נכון רק כשמדובר ברמת הפוסטים.

ברמה הפיסיולוגית, זה לא מדעי לטעון את הטענה הזו בלי לעשות השוואה בין כולם :)
רצוי ב-BT, גם יותר מדעי וגם כי אנשים לא רוצים שייראו להם...

ואין לי יומרות בנדון... :)
עמיר

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
--

נערך לאחרונה ב:

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
--

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
הי, רוברט!

המשכתי לחשוב על זה

ועל כך שכמו שלך יש "שליחות" במינוי עצמי:

גם לי יש מחוייבות שלקחתי על עצמי במינוי עצמי:

ובעצם כל זמן שאתה עוסק ב"שליחות" שלך, זה מעלה את המחוייבות שלי ונוצרים מצבים לא נוחים, אבל לא מפתיעים...

עמיר

ושהטוב ינצח....כמאמר הפירסומת של שברולט ;)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
מתנוש לא הגיב על ההצעה הנגדית של רוברט, אז תמהני:

האם העסק הוקפא, מת, בטיפול בפרטי, או סתם כל אחד מחכה שהשני יגיד משהו והכל תקוע?

לילטוף!
עמיר

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור