איכות הוינילים

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
20171130_163333.jpg
20171130_163333.jpg

תמונות מצורפות

• 20171130_163333.jpg
    20171130_163333.jpg
    KB 166.7 · צפיות: 235

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
שרון, תפסיק להפנות אותנו למקומות אחרים, אין איתך דיון שאתה לא מפנה לקרוא במקום אחר, הבנאדם מספר לך שיש לו כמה וכמה עותקים של אותו אלבום בכמה מדיות ורימסטרים, יש לו כנראה אחת המערכות הכי טובות בארץ, אודיופיל מאוד מנוסה ואתה מפנה אותו לקרוא משהו שמישהו כתב, זה מתחיל להיות בלתי נסבל, או שתספר לנו מניסיונך ואם אין לך מה לתרום מעצמך אז שחרר, הבנו מה אתה מעדיף…

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
ומי אמר שמסכימים איתו? אולי אתה סבבה.
את ההשואות במיוחד של התקליט דארק סייד אוף דה מון,אני לא חושב שיש פה מישהו שבחן אותו כמוני.יש לי דיסקים אורגינאלים של מובייל הדפסות של מובייל,יפני,גרמני,הולנדי...
לא מעוניין לקלקל לך את האמונה.אבל אני יודע את התשובה.

יצא לך להשוות את הויניל המקורי ההולנדי לאנגלי?

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
גם אני כמו מתן, לא מסוגל לשמוע אלבומים חרושים, ברמה שבא לי להקיא (לא מגזים). יש לי עותקים של כמעט כל מה שהוזכר פה מהדפסות שהגיעו לרדיו ולא נפתחו. כאוסף שאני שומר יש לזה ערך כי סה״כ כל החיים שלי אספתי מוזיקה, זוכר את אח שלי מביא תקליטים הביתה וזה ישר הדליק אותי, גם לאבא שלי היו תקליטים 78 סל״ד, המון תקליטים קלאסים שגם הוא היה קונה אבל אני הייתי הכי חזק בקטע ואת כל דמי הכיס שלי והעבודות המזדמנות כנער הייתי משקיע בתקליטים ויותר מאוחר דיסקים. אחת העבודות היותר טובות היתה למיין גלויות של מצעדי הפזמונים תמורת תקליטים, שקים של גלויות…
לעניינינו, אין לי שום יכולת בגוף לשמוע שוב שום אלבום של פינק פלויד (שגם ככה אני לא סובל את המוזיקה שלהם) או של זפלין, קלפטון, הנדריקס או יס ולכן אני מתפלא על מי שהיום משקיע בזה אבל כל אחד והעדפותיו.

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
גם אני כמו מתן, לא מסוגל לשמוע אלבומים חרושים, ברמה שבא לי להקיא (לא מגזים). יש לי עותקים של כמעט כל מה שהוזכר פה מהדפסות שהגיעו לרדיו ולא נפתחו. כאוסף שאני שומר יש לזה ערך כי סה״כ כל החיים שלי אספתי מוזיקה, זוכר את אח שלי מביא תקליטים הביתה וזה ישר הדליק אותי, גם לאבא שלי היו תקליטים 78 סל״ד, המון תקליטים קלאסים שגם הוא היה קונה אבל אני הייתי הכי חזק בקטע ואת כל דמי הכיס שלי והעבודות המזדמנות כנער הייתי משקיע בתקליטים ויותר מאוחר דיסקים. אחת העבודות היותר טובות היתה למיין גלויות של מצעדי הפזמונים תמורת תקליטים, שקים של גלויות…
לעניינינו, אין לי שום יכולת בגוף לשמוע שוב שום אלבום של פינק פלויד (שגם ככה אני לא סובל את המוזיקה שלהם) או של זפלין, קלפטון, הנדריקס או יס ולכן אני מתפלא על מי שהיום משקיע בזה אבל כל אחד והעדפותיו.

באופן אישי אני יותר נהנה מקלסיקות.
יש כמה אלבומים שאני יכול ונהנה לשמוע כל יום.
בשביל להתאהב בשירים או זמרים חדשים הם צריכים להיות ממש טובים.
הזמרת האחרונה שגרמה לי להתאהב בה הייתה יסמין לוי. שרה בסגנון לדינו, לא יודע למה אבל היא פשוט כישפה אותי עם הקול המטורף שלה.

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63

מה אתה אוהב לשמוע?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,472
נקודות
113
הוא פשוט הוכיח לך שאפשר לשמוע מוסיקה עם עיניים :כל-הכבוד:.

עם עיניים ו-pdf.

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
אם תצליח לשים יד על זה במצב טוב מאוד ,אתה תהנה מאוד.
https://www.ebay.com/itm/Pink-Floyd...2349624.m46890.l49286&mkrid=711-127632-2357-0

הוא בכלל לא מסכים איתך אבל כמובן שקשה לי לשפוט בלי לשמוע בעצמי.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
העניין הוא כזה
בכל תחום בעולם מסתמכים על מדע ונתונים
איכשהו כשזה מגיע לסאונד אנשים מאבדים את ההיגיון
מדע יכול להסביר כמעט הכל, כולל באודיו.
הפורום שממנו אני שואב את המידע הוא הכי מקצועי בעולם
ואני מסתמך על מדידות, נתונים ומספרים כי הם מהווים את הבסיס של לדעת מה בכלל אני אשקול לקנות.
אגב הדוגמא שלך לא מדויקת
כי אם אתה הולך לקנות טלוויזיה אתה קודם כל בודק לאיזה דגם יש את הנתונים הכי טובים, אחרי זה קורא על הטכנולוגיות השונות oled vs lcd ורק אז הולך לראות עם העיניים.

שוב אתה מתחיל עם מדע ומדידות,
תפסיק להיות נטע זר!!!

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
שוב אתה מתחיל עם מדע ומדידות,
תפסיק להיות נטע זר!!!
סאונד זה דבר מדיד כמו כל דבר אחר
כל חיי הייתי נטע זר אז זה בסדר ;)

sbk

חבר אתר
מעורבות
74
נקודות
18

שרון היקר,
אין ספק שהרבה פעמים מדידות ונתונים זה כלי מאוד יעיל כבסיס לקבלת החלטות. בוא נסתכל יחד על הנתונים ברשותך:
1. כמה פעמים השבוע חזרת על אותם משפטים שחוקים שמתארים את המנטרה שלך?
2. כמה פעמים שיתפת את אותם לינקים שמוכיחים שאתה צודק ובעצם מבין דברים שאנחנו לא מסוגלים לראות?
3. כמה שרשורים שבכלל לא קשורים אליך החרבת, סתם עם האמירות הלא באמת קשורות שלך?

עכשיו בוא ננסה לשקלל כמה אפקטיבי זה היה או כמה ערך מוסף זה תרם פה לקהילה או אפילו לך לצורך העניין.
בוא ניקח את הנתונים האלה וננסה להבין האם שווה להמשיך לחזור על האמירות האלה...

אם אתה צריך עזרה לשקלל את הנתונים דבר איתי, מבטיח לך שגם אני מבין קצת במדידות ו Data.

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
איזה פרמטרים מדידים יכולים להצביע על הסאונד או על חווית השמיעה ?

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28

תמונות מצורפות

• Screenshot_20210727-025632.jpg
    Screenshot_20210727-025632.jpg
    KB 190.4 · צפיות: 154
  • Screenshot_20210727-025643.jpg
    Screenshot_20210727-025643.jpg
    KB 232.6 · צפיות: 150
  • Screenshot_20210727-025637.jpg
    Screenshot_20210727-025637.jpg
    KB 122.5 · צפיות: 148

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור