רמקולים איזה רמקולים הכי אהבתם מכל מה ששמעתם בחייכם ?

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
איזה רמקולים היו הכי טובים ששמעתם בחייכם, בלי קשר לתקציב או לאם הם שלכם או שלא?

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
לפני כמה שנים שמעתי בתערוכה בטוקיו רמקולים קומפקטיים של tad, עם אלקטרוניקה של air tight.
החוויה היתה קסומה אבל כמובן שתלויה בהרבה משתנים. בחדר קטן קשה לי לחשוב על משהו ששמעתי שטוב יותר. אבל כמובן שבחדרים גדולים יש צורך ברמקולים גדולים הרבה יותר עם הגברה מתאימה.

עמית

חבר משקיען
מעורבות
211
נקודות
63
אינפיניטי קאפה 100

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
לפני כמה שנים שמעתי בתערוכה בטוקיו רמקולים קומפקטיים של tad, עם אלקטרוניקה של air tight.
החוויה היתה קסומה אבל כמובן שתלויה בהרבה משתנים. בחדר קטן קשה לי לחשוב על משהו ששמעתי שטוב יותר. אבל כמובן שבחדרים גדולים יש צורך ברמקולים גדולים הרבה יותר עם הגברה מתאימה.
קראתי עליהם ביקורות מדהימות

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
Focal Grand Utopia
שמעתי פוקלים מסדרות יותר נמוכות ויש לי פוקל באוטו ב איכשהו הם משיגים איזון טוב בין שקיפות למוזיקליות

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
סיימון וגרפונקל באוזניות של ווקמן סוני בסאבווי F מקווינס למנהטן.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
שמעתי פוקלים מסדרות יותר נמוכות ויש לי פוקל באוטו ב איכשהו הם משיגים איזון טוב בין שקיפות למוזיקליות

כל אחד שקונה רמקול כלשהו, יגיד עליו שהוא מוזיקלי ושקוף:)

בפוקאל, אני לא פחות אוהב את העיצוב, איכות החומרים ורמת הגימור. בעיניי, אלה רמקולים הכי יפים שאני מכיר.

שים לב, שפוקל צריכים הגברה חזקה, העמדה נכונה ומרחב מתאים. רמקולים מפונקים.

Grand Utopia שמעתי אצל sound by singer ותערוכות בחו"ל. באמת משהו מדהים. לא מוזיקליות, מה שתפס אותי זה ריאליזם, לינאריות, פירוט מטורף גם כשזה מגיע לתדרים מאוד נמוכים

ZarJazz

אוהב את התחום
מעורבות
187
נקודות
43
במחשבה שנייה,
מעדיף את Harberth M40

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
Avantgarde-Acoustic TRIO XD + Basshorn XD Sub
עם הגברה נכונה, הדבר הכי קרוב להופעה חיה אצלכם בחלל הבית (בתנאי שיש את המרחב המתאים).

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
לפני 20 שנה בערך...ישבתי בחדר קטן בבית דגון אצל ערן אודיופריק...שמענו פינק פלויד עם פטיפון נדמה לי פרוגקט rpm6 משהו כזה עם זוג מדפיים אנגליים אורגינלים של מישן.
לא זוכר הדגם ( היום הם אצל אחד הילדים שלי ,שלושה בנים)
בקיצור קיבלתי סחרחורת....מאז היתה המטרה פטיפון ורמקול טוב.
עברו הרבה מים בנהר אבל זה הרמקול שאהבתי הכי הרבה.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
AudioNec Evo שהוצגו במינכן 2019

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא רמקולים. מערכת שלמה. שהרי בלי מגבר ונגן רמקול הוא סתם קופסא עם עיגולים.

ערן אודיופריק, אי שם ב-2006, רמקולים של lv, מונובלוקים מגבר מנלי סנפרס, פונו של סוניק פרונטיר, פטיפון של אריסטון, כבלים אקוסטיק זן, שידה של אטקמה, קדמגבר של kr ואווירה שעד היום לא מצליח לשחרר.

אם אני לא טועה חזרתי על הסיפור הזה כמה וכמה פעמים מאז 2006. ואם יש תקופה שהייתי חוזר אליה עכשיו, זה בדיוק לתקופה הזו. היה לי פחות כסף, פחות ידע, פחות יכולות והרבה יותר שאיפות. היום, כשאני במקום אחר מכל הבחינות, אני יכול להגיד בכנות שאני די אדיש לתוצאות של מערכות טובות ככל שיהיו.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113

ערן אודיופריק, אי שם ב-2006, רמקולים של lv, מונובלוקים מגבר מנלי סנפרס, פונו של סוניק פרונטיר, פטיפון של אריסטון, כבלים אקוסטיק זן, שידה של אטקמה, קדמגבר של kr ואווירה שעד היום לא מצליח לשחרר.

אם אני לא טועה חזרתי על הסיפור הזה כמה וכמה פעמים מאז 2006. ואם יש תקופה שהייתי חוזר אליה עכשיו, זה בדיוק לתקופה הזו. היה לי פחות כסף, פחות ידע, פחות יכולות והרבה יותר שאיפות. היום, כשאני במקום אחר מכל הבחינות, אני יכול להגיד בכנות שאני די אדיש לתוצאות של מערכות טובות ככל שיהיו.

יש חוויות בהם תחושת "הפעם הראשונה" חזקה יותר מכול הפעמים הבאים לאחר מיכן.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
התערוכה בכפר המכביה 2008. מורל אוקטב סיגנצ'ר גרמו לי להתרגש יותר מכל רמקול אחר שהוצג שם, כולל מפלצות בסכומים של שש ספרות.
לאחרונה החלפתי את הרמקולים שלי לסדרה הזאת.

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113

אני זוכר היטב את ה LV עם המונובלוקים של מנלי.
גן עדן של סאונד.
אם איני טועה, ערן לקח את ''החדר הכי טוב'' באחת התערוכות עם הסט הזה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור