סאונד אנליטי /נייטרלי vs סאונד חם

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
כמו שפאסיב אגרסיב יכול להיות לגמרי אלים ככה נשוא הדיון מתנהג. אמנם הוא לא מגדף אבל הוא מתקרבן על דברים שאף אחד לא אמר, הוא קובע שאודיופילים מעדיפים פטיפון ומנורות ואז עונה לעצמו שבגלל שהוא לא מסכים עם האודיופילים יורדים עליו. למה זה מרתיח? כי עובדתית זה לא נכון, אבל מה לו ולעובדות? הוא מחפש ליצור פרובוקציות בין אם נכונות ובין אם מומצאות… כנ״ל האמירה שלו לגבי ווילסון מה בינה לבין האמת? כלום ושום דבר אבל הוא אומר ואחר כך עונה בשם האודיופילים ואז עונה לעצמו בקום רם שהם טועים…
קובע שיש פה איזה קבוצה מקובעת שחושבת זהה כאשר תכלס יש פה חילוקי דעות כמספר המשתתפים אבל זה לא משנה, הוא מתקרבן וזה אולי ללא גידופים אבל זה לגמרי אלים.
עכשיו גם לסתום אל הפה ולא להגיב על כל המילים היפות שנשפכות עליי כל 20 שניות זה "אלים"
ולחשוב אחרת זה passive aggressive
נייס.
אז אני חוזר ואומר
הדעה שלי היא לא פחותה משל אף אחד אחר כאן
אני אמשיך להאמין במה שאני מאמין ולהביע את דעתי
כמו שאני לא בא ואומר לך לשנות את הדעה והאמונה שלך
מצךה לאותו הדבר.
האם לנצח אאמין באובייקיביות של המכשיר הכי משוכלל שאי פעם נוצר למדידת רמקולים הכולל אלפי מדידות שכולן מבוססות מדעית יותר מאוזן של איזה אודיופיל עם שמיעה העדפות ו bias כלפי x ו y
אז התשובה היא דפנטלי כן
אני מאמין בKlippel וזכותכם שלא.

soler

אוהב את התחום
מעורבות
129
נקודות
43
כמו שפאסיב אגרסיב יכול להיות לגמרי אלים ככה נשוא הדיון מתנהג. אמנם הוא לא מגדף אבל הוא מתקרבן על דברים שאף אחד לא אמר, הוא קובע שאודיופילים מעדיפים פטיפון ומנורות ואז עונה לעצמו שבגלל שהוא לא מסכים עם האודיופילים יורדים עליו. למה זה מרתיח? כי עובדתית זה לא נכון, אבל מה לו ולעובדות? הוא מחפש ליצור פרובוקציות בין אם נכונות ובין אם מומצאות… כנ״ל האמירה שלו לגבי ווילסון מה בינה לבין האמת? כלום ושום דבר אבל הוא אומר ואחר כך עונה בשם האודיופילים ואז עונה לעצמו בקום רם שהם טועים…
קובע שיש פה איזה קבוצה מקובעת שחושבת זהה כאשר תכלס יש פה חילוקי דעות כמספר המשתתפים אבל זה לא משנה, הוא מתקרבן וזה אולי ללא גידופים אבל זה לגמרי אלים.
לבינתיים אתה אחד המגיבים האלימים שיש בשרשור הזה ואגב לא רק בשרשור הזה.
ולא מספיק שאתה מגיב בצורה אלימה אתה גם מאשים אחרים בכך וגם משתמש בתירוץ הזה כסיבה להתנהגותך :נגד:
אף אחד לא מכריח אף אחד להגיב - מותר להתעלם מההודעות שלו או של כל אחד אחר.
אין ספק שפותח השרשור מצליח להוציא מהמגיבים אגרסיות וכעסים אבל זו בעיה שלכם - לא שלו.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אף אחד לא מכריח אף אחד להגיב - מותר להתעלם מההודעות שלו או של כל אחד אחר
אין דיון אם מתעלמים וזו בדיוק הבעיה עם הבחור, כשלא נוח לו להגיב כי זה לא מסתדר לוגית הוא לא עונה, משאיר את השאלה ששואלים אותו ללא מענה…
לבינתיים אתה אחד המגיבים האלימים שיש בשרשור הזה ואגב לא רק בשרשור הזה
אין לי כוונה להגיב באלימות ואני לא חושב שאני מגיב כך אבל אם מישהו נפגע מתגובה שלי וקיבל אותה כאלימה אני מתנצל ואם היית נותן דוגמה או שתיים בהן יצאתי אלים זה היה עוזר לי להימנע מכך בעתיד…

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
עכשיו גם לסתום אל הפה ולא להגיב על כל המילים היפות שנשפכות עליי כל 20 שניות זה "אלים"
ולחשוב אחרת זה passive aggressive
נייס.
אז אני חוזר ואומר
מצךה לאותו הדבר.
האם לנצח אאמין באובייקיביות של המכשיר הכי משוכלל שאי פעם נוצר למדידת רמקולים הכולל אלפי מדידות שכולן מבוססות מדעית יותר מאוזן של איזה אודיופיל עם שמיעה העדפות ו bias כלפי x ו y
אז התשובה היא דפנטלי כן
השאלה באמת מה המטרה
אתה רואה שלחזור על האמונות שלך לא משנה פה כלום.
זורקים אותך, אתה ממתין קצת שישכחו , פותח חשבון חדש , מתחיל בשאלות כאילו תמימות ואז דוחף את המדידות , ASR , פטיפון זה חרא וכו

מה זה נותן לך לא ברור. סתם להטריל? משעמם לך? בפנסיה ?

אם הקהילה ב ASR כזו מדהימה, למה אתה לא שם?

• Like
Reactions: omi

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
השאלה באמת מה המטרה
אתה רואה שלחזור על האמונות שלך לא משנה פה כלום.
זורקים אותך, אתה ממתין קצת שישכחו , פותח חשבון חדש , מתחיל בשאלות כאילו תמימות ואז דוחף את המדידות , ASR , פטיפון זה חרא וכו

מה זה נותן לך לא ברור. סתם להטריל? משעמם לך? בפנסיה ?

אם הקהילה ב ASR כזו מדהימה, למה אתה לא שם?
אז שוב
אני מביע את דעתי בפורום הזה בדיוק כמו בASR, ששם אני מאוד פעיל ואף אחד לא הגיב אליי שם כמו שמגיבים אליי כאן.
למה אני כותב כאן? בדיוק כמו כל אחד אחר
אני אוהב את התחום ומאמין בדברים מסוימים כמו כל אחד אחר
אז אני מסרב לתת לאנשים לגרום לי לעזוב כי אני לא מרגיש שעשיתי משהו לא בסדר.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
אז שוב
אני מביע את דעתי בפורום הזה בדיוק כמו בASR, ששם אני מאוד פעיל ואף אחד לא הגיב אליי שם כמו שמגיבים אליי כאן.
למה אני כותב כאן? בדיוק כמו כל אחד אחר
אני אוהב את התחום ומאמין בדברים מסוימים כמו כל אחד אחר
אז אני מסרב לתת לאנשים לגרום לי לעזוב כי אני לא מרגיש שעשיתי משהו לא בסדר.
מה המשתמש שלך ב ASR?

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
זה פחות רלוונטי
ברור היה לי שלא תענה.
הוכחה הכי טובה שאתה טרול
ציוד - אין
נסיון - אין
דעות למכביר

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
ברור היה לי שלא תענה.
הוכחה הכי טובה שאתה טרול
ציוד - אין
נסיון - אין
דעות למכביר
לא הבנתי למה אני חייב לך את פרט המידע הזה?
אני שואל אותך מה השם משתמש שלך בפורומום אחרים?
אני לא חייב דין וחשבון לאף אחד ואני בין הכי פעילים שם אבל כשנחמדים אליי במקום כלשהו כ"כ אז וואלה לא בא לי לשתף.
אז לא, לא הוכחת כלום.

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
69
נקודות
28
אמיר חצרוני של התחום

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
מצךה לאותו הדבר.
אז התשובה היא דפנטלי כן
הדעות שלך פחותות משל כולם כאן כי:
  • הן סתם דיקלומים של מנטרות שכמעט כל מתחיל יודע.
  • אלה שאתה בוחר לדקלם ובצורה שאתה מדקלם אותן מבוססות על אי-הבנות מעמיקות.
  • אתה תקוע עם זה שאובייקטיבי per se עדיף על סובייקטיבי per se בתחום שנועד עבור הסובייקטיביות בלבד. לכל היותר אפשר להיעזר במדידות, כמו שאפשר להיעזר בחוות דעת סובייקטיביות. זה לא או זה או זה.
  • אתה מאמין בדברים טכניים כמו בדת.
יש לציין שהמכשיר המשוכלל ביותר שהצליחו לפתח עד כה יכול להיות עדיף על מכשירים ומדידות קודמים, אבל זה לא אומר שהתוצאות מספיק משמעותיות כדי לקבוע על פיהן חד משמעית מה טוב יותר. אולי בעתיד יפתחו שיטות שכן.

אף אחד לא אומר לך לשנות את דעותיך, אלא רק אומרים לך שלא מעניין לאחרים כאן לשמוע אותן

נערך לאחרונה ב:

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
הדעות שלך פחותות משל כולם כאן כי:
  • הן סתם דיקלומים של מנטרות שכמעט כל מתחיל יודע.
  • אלה שאתה בוחר לדקלם ובצורה שאתה מדקלם אותן מבוססות על אי-הבנות מעמיקות.
  • אתה תקוע עם זה שאובייקטיבי per se עדיף על סובייקטיבי per se בתחום שנועד עבור הסובייקטיביות בלבד. לכל היותר אפשר להיעזר במדידות, כמו שאפשר להיעזר בחוות דעת סובייקטיביות. זה לא או זה או זה.
  • אתה מאמין בדברים טכניים כמו בדת.
יש לציין שהמכשיר המשוכלל ביותר שהצליחו לפתח עד כה יכול להיות עדיף על מכשירים ומדידות קודמים, אבל זה לא אומר שהתוצאות מספיק משמעותיות כדי לקבוע על פיהן חד משמעית מה טוב יותר. אולי בעתיד יפתחו שיטות שכן.

אף אחד לא אומר לך לשנות את דעותיך, אלא רק אומרים לך שלא מעניין לאחרים כאן לשמוע אותן
בסדר אני לא מעניין, הבנתי
גם חלק מהאנשים כאן לא מעניינים אותי ולמרות זאת אני לא אומר להם ללכת מכאן או שהם לא מבינים כלום בכלום
שוב, לא עשיתי שומדבר לא בסדר ולכן אין לי שום רגשות אשם

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
69
נקודות
28
כולל הקטע של הכסא והכל?

לא, אבל מבין את האנשים שאתה מעלה להם את העצבים.
גם הבנו את הפואנטה שלך, בוא לפחות תן משהו מנסיון מעשי.
לפי הלוגיקה שלך, בן אדם חירש לגמרי יכול להרכיב את המערכת הטובה בעולם, שזה האמת קצת מצחיק אותי.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
בסדר אני לא מעניין, הבנתי
גם חלק מהאנשים כאן לא מעניינים אותי ולמרות זאת אני לא אומר להם ללכת מכאן או שהם לא מבינים כלום בכלום
שוב, לא עשיתי שומדבר לא בסדר ולכן אין לי שום רגשות אשם
רוצים שתלך כי לא רוצים לשמוע על מדידות, בטח לא בצורה השבלונית שאתה מדקלם בנושא, בניגוד לדן שממש תורם להבנה ולידע, וגם כי לא רוצים לשמוע שוב על ASR, ולא רוצים לשמוע על תיאוריות שאפילו לך הן לא מתאימות.

כבר היו לנו מספיק "טכנולוגיסטים" בעבר, אם כי אפילו עם ידיעותיהם הלקויות והמטעות לפעמים, הם בטח ידעו יותר ממך.
הפורום הזה הוא לא על טכנולוגיה, וטכנולוגיסטים שאינם אודיופילים אמיתיים אינם רצויים כאן.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
רוצים שתלך כי לא רוצים לשמוע על מדידות, בטח לא בצורה השבלונית שאתה מדקלם בנושא, בניגוד לדן שממש תורם להבנה ולידע, וגם כי לא רוצים לשמוע שוב על ASR, ולא רוצים לשמוע על תיאוריות שאפילו לך הן לא מתאימות.

כבר היו לנו מספיק "טכנולוגיסטים" בעבר, אם כי אפילו עם ידיעותיהם הלקויות והמטעות לפעמים, הם בטח ידעו יותר ממך.
הפורום הזה הוא לא על טכנולוגיה, וטכנולוגיסטים שאינם אודיופילים אמיתיים אינם רצויים כאן.
למרות הכל החלטתי להשאר אם זה בסדר מבחינתך

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113

סליחה אמיר
אל תכניס אותו בבקשה לחבורה של הטכנוקרטים. הוא ממש לא שייך
כל המטרה שלו זה להטריל
לא מעניין אותן טכני ולא מדידות , מעניין אותו לקדם אתר אחר
היו ועדיין יש פה טכנוקרטים שכן משתתפים בדיוניים ומתווכחים לפעמים אבל לא באותה צורה

הוא טוען שהוא הכי פעיל ב ASR , אני אומר שהוא לא כתב שם פוסט אחד.

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28

עם כל הכבוד לא אתה תקבע אם אני אודיופיל אמיתי או שלא

Audiogod

מושעה
מעורבות
32
נקודות
28
סליחה אמיר
אל תכניס אותו בבקשה לחבורה של הטכנוקרטים. הוא ממש לא שייך
כל המטרה שלו זה להטריל
לא מעניין אותן טכני ולא מדידות , מעניין אותו לקדם אתר אחר
היו ועדיין יש פה טכנוקרטים שכן משתתפים בדיוניים ומתווכחים לפעמים אבל לא באותה צורה

הוא טוען שהוא הכי פעיל ב ASR , אני אומר שהוא לא כתב שם פוסט אחד.
אז אמרת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור