מה דעתכם- יש דבר כזה עודף כח במגבר

מצב
הנושא נעול.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
נדמה לי שמר רוברט הציע להפסיק את העניין בציבורי ובקש מAK1 להמשיך בפרטי,אך AK1 הוא זה שטען שזה מעניין הרבה מאד אנשים לראות איך הוא יוכיח שרוברט לא מבין חישובי דציבלים או כל דבר אחר ,בינתיים יצא שAK1 נתן לשניצל תשובה שמדידת הצליל במרחק 4.5 מטר מהרמקולים שלו,תביא לדעיכת צליל לרבע(פי 6db) ביחס לנתוני הייחוס של יצרן הרמקול(94 db/watt במרחק 1 מטר מהרמקול...(אני עם השכלתי הצנועה הגעתי לתוצאה של דעיכת צליל פי 20.25,המהווים בקרוב דעיכה בשיעור 13db)וכמו כן ,הגעתי למסקנה שאני סומך יותר על רוברט שעסוקו בתחום הטכני הנ"ל איננו מצריך אישורים מ AK1.
למותר לציין שזה מכבר הצעתי להפסיק את השרשור הזה שגלש לרמות לא ראויות, מחמת גישתו ו התבטאותיו של AK1 כלפי וכלפי מר Roberts.
למעריץ של רוברט -- כנראה שלא שמת לב לעניין הקטן שמייד אחרי שרוברט העיר על הטעות הטיפשית הזו, היכרתי בה, בלי לעשות עניין.

לעומת זאת, הרבה לפני כן והרבה אחרי כן, רוברט עשה הרבה שגיאות מהותיות, טעויות שבתפיסה, דברים שנוסחו המפורש כ"הנחות יסוד" וכאלה.

בעיוורון הערצתך ל"מר Roberts", אתה מעדיף לנפח בצורה פאתיטית את אותה שטות אחת שבסגנון 1+1=3 כבר כמה פעמים, ועוצם עיניים לכמה וכמה שגיאות מהותיות שלאחר מחשבה.

ושוב הראית שמה שמכתיב עבורך מה נכון ומה לא הוא העניינים האישיים שלך, ולא מה הגיוני/נכון/קביל מבחינה מתימאטית / פיסיקאלית / אלקטרונית / מדעית ובכלל.

עמיר

R

Roberts1

אורח
.

בעיוורון הערצתך ל"מר Roberts", אתה מעדיף לנפח בצורה פאתיטית את אותה שטות אחת שבסגנון 1+1=3 כבר כמה פעמים, ועוצם עיניים לכמה וכמה שגיאות מהותיות שלאחר מחשבה.

עמיר

עמיר , תכתוב בבקשה את תובנותך שלך !!! - תיקח כמה זמן שצריך ,ותכתוב משהו !!! וזוהי ה"קריאה אחרונה" שלי לכך בשירשור זה .

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
עמיר , תכתוב בבקשה את תובנותך שלך !!! - תיקח כמה זמן שצריך ,ותכתוב משהו !!! וזוהי ה"קריאה אחרונה" שלי לכך בשירשור זה .
הסברתי לך במדוייק למה אין לי כוונה לעשות זאת, ללא קשר לזמן.

לא ברור לי למה אתה חושב שהשתנה משהו.
כן ברור לי למה אתה מתעלם מזה -- אתה בונה לעצמך דרך מילוט נוספת להצעה לדבר בטלפון, ואחר כך תגיד משהו בסיגנון של "הצעתי לדבר בטלפון והוא סירב (לא חשוב שנימקתי) ואחר כך הצעתי שייכתוב את תובנותיו (לא חשוב שזה לא תנאי הכרחי, ולא חשוב שנימקתי למה), ואז המסקנה -- אין עם מי לדבר..."

פאתיטי.

אבל אמרתי לך במפורש -- אין לך מה לחכות עד שאכתוב את תובנותי -- אני לא הנושא, למרות שאתה מנסה להעביר את הפוקוס אלי.

אני מחוץ לעניין.

תורך להסביר את השטויות שכתבת, ואם אתה שומר על זכות השתיקה, זה די ברור שזה בגלל שאתה לא יכול להסביר.

איך מסבירים "הנחת יסוד" כמו שכל המוסיקה מעל קילוהרץ?
אי אפשר.

אז מתחמקים -- בכל הטכניקות האפשריות.

אינטגריטי ברמה המינימאלית של להודות בטעות הרי אין לך -- עובדה שהעדפת לתקן ולהוסיף בשקט -- אז אתה מנסה להערים ולתחמן גם עכשיו.

אולי זה מה שיציל אותך בעיני אנשים מסויימים, שלא מזהים טריקים כאלה.
וכר ראינו שאת מישהו אחד לא מעניין כמה שטויות תדבר וכמה תתחמק -- הוא מאחריך.

עמיר

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
למעריץ של רוברט -- כנראה שלא שמת לב לעניין הקטן שמייד אחרי שרוברט העיר על הטעות הטיפשית הזו, היכרתי בה, בלי לעשות עניין.

לעומת זאת, הרבה לפני כן והרבה אחרי כן, רוברט עשה הרבה שגיאות מהותיות, טעויות שבתפיסה, דברים שנוסחו המפורש כ"הנחות יסוד" וכאלה.

ושוב הראית שמה שמכתיב עבורך מה נכון ומה לא הוא העניינים האישיים שלך, ולא מה הגיוני/נכון/קביל מבחינה מתימאטית / פיסיקאלית / אלקטרונית / מדעית ובכלל.

עמיר

לא הבחנתי שהודית בטעותך הגסה התפיסתית והחישובית גם יחד,לא במפורש ולא ברמז,ואתה בתור אדם שבגסות רוח וההתנשאות לא מצאתי לך מתחרה,ובעיקר אחרי שקבעת בגסות רוחך וביצרך להזיק כי רע, שאני בעל חנות הסובל מחוסר ידע בלוגריתמים,היית צריך להתנהג בשפלות רוח ובענווה יתרה כלפי כל אדם וכלפי מר רוברטס,ואולי אם היית בן אדם גם להתנצל בפני לפחות בפרטי(אף שפגעת בי ובעסק שלי בפומבי,ולפיכך התנצלות צריכה לבוא בפומבי בחינת מידה כנגד מידה), אבל למדתי כבר לא לצפות ממך לדבר זולת המשך נסיונות פתטיים , לרומם את עצמך על ידי העלבת והשמצת אחרים,ופגיעה עסקית בי(אבל אל יקלו כבודי או פרנסתי בעיניך,...מאחר שאינני נמנה עם האנשים המוחלים על פגיעות מרושעות בהם).

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
......

עמיר

אין לי שום בעייה אישית עם מי מחברי הפורום....יש לי בעייה איתך בכך שאתה נטפל אלי יותר מפעםאחת,על מנת לעלוב ולהטיח טענות בלתי מבוססות בי ,בכך שאני לטענתך בעל חנות אודיו שאיננו יודע לוגריתמים,בעוד שאתה עצמך שגית בדיוק בעניין זה ,לפיכך אין לך שום סמכות להטיח הערות מרושעות באחרים...

באשר לטענתך,לחוסר העניין שלי בעניינים מדעיים/פיזיקליים,הרי שיש לי התמצאות טובה בתחום,ולאור טעותך הגסה בלוגריתמים,בנוסף לכך שהינך איש מרושע פוגעני,מצאתי שאין לי שום רצון ולא עניין ללמוד ממך דעת בתחומי המדע המתמטיקה או הפיזיקה.וגם לא שום דבר אחר.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לא הבחנתי שהודית בטעותך הגסה התפיסתית והחישובית גם יחד,לא במפורש ולא ברמז
אתה עוצם עיניים, כנראה:
אני מקבל את התיקון לעניין 6dB :):בעד:

זו השורה הראשונה בפוסט #81, התגובה הראשונה שלי אחרי פוסט #62 של מר Roberts שהעיר על הטעות.

ואתה בתור אדם שבגסות רוח וההתנשאות לא מצאתי לך מתחרה,ובעיקר אחרי שקבעת בגסות רוחך וביצרך להזיק כי רע, שאני בעל חנות הסובל מחוסר ידע בלוגריתמים,היית צריך להתנהג בשפלות רוח ובענווה יתרה כלפי כל אדם וכלפי מר רוברטס,ואולי אם היית בן אדם גם להתנצל בפני לפחות בפרטי(אף שפגעת בי ובעסק שלי בפומבי,ולפיכך התנצלות צריכה לבוא בפומבי בחינת מידה כנגד מידה), אבל למדתי כבר לא לצפות ממך לדבר זולת המשך נסיונות פתטיים , לרומם את עצמך על ידי העלבת והשמצת אחרים,ופגיעה עסקית בי(אבל אל יקלו כבודי או פרנסתי בעיניך,...מאחר שאינני נמנה עם האנשים המוחלים על פגיעות מרושעות בהם).
מאיפה לקחת שייש ברצוני להזיק לך? הייה אפילו שירשור שלם שבו נמנעתי מלענות לך רק כדי לא להזיק לפרנסתך (לחפור כדי למצוא לך אותו?), ואף אחד לא יפסיק לקנות אצלך גם אם לא תדע לוגאריתמים, והיות ואתה כן יודע, מה טוב.

אז אני מתנצל בזאת בפומבי על כל הפגיעות שפגעתי בכבודך ו/או ביידע שלך ו/או בפרנסתך
עקב חוסר הסבלנות שלי לתגובותיך.

אין לי במה להתנשא, לצערי, אני לא יותר משכיל או יותר משהו מאחרים פה, ולכל אחד שחושב שאולי יש לי מה שנראה לו כייתרון יחסי לגביו, אני בטוח שייש לו גם ייתרון מקביל לגבי.

ואם נראה לך משמעותי שהייה לי ציון טוב בנקודה במתימאטיקה או פיסיקה או משהו מאלה במבחן שעשיתי ב-1974, לפני כמעט 40 שנה, ו/או שאני מתנשא בעניין הזה -- אנא, שכח מזה. זו היסטורייה שלא ראוייה להיכנס לאף מוזיאון.

בדרך כלל אנשים נעלבים בעיקר כשאומרים להם את האמת כשהיא לא נראית טוב. אם מישהו יגיד לך שאתה בחורה שעסוקה יותר מדי בלכת הציפורניים שלה, או כל משהו אחר שלא נראה לך קשור אליך, לכל היותר תתהה על שפיותו ו/או מאיפה הוא הקריץ את השטויות האלה, אבל לא תיעלב מזה.

אז בכל מקרה לא מדובר לא בהתנשאות ולא ברישעות, לכל היותר חוסר סבלנות, אם כי לא מפריע לי להיות מואשם בדברים אלה, כמו שלא מפריע לי שאומרים לי שאני טיפש, כי ברור לי שזה לא העניין.

עמיר

נ.ב., אפרופו לוגאריתמים ומחשבון לעניין, לכל PC כיום יש מחשבון, תחת
Start / All Programs / Accessories / Calculator, כאשר אם בוחרים בתפריט View את הערך Scientific, מקבלים אפשרות לחישוב לוגאריתמים :)

נערך לאחרונה ב:
R

Roberts1

אורח
]

מישהו עוקב אחרי השרשור הזה?

כ- 1000 צפיות בכ-20 שעות .!

נמר / ליאור - או שה- Counter באתר מקולקל או שהאתר ושרשור זה במיוחד בצפיית שיא - בשעתיים ומשהו האחרונות התווספו כ- 600 צפיות לפוסט זה . (מכ- 4,000 לכ- 4,600 צפיות )

שניצל / מתנוש - עדיין לדעתכם הפוסט משעמם ??? או שהחברים סתם "אוהבים דם" ;)

אגב , האייקון של הקריצה הוחלף וקשה להבין ממנו את כוונתו ה"קריצתית" - יוחלף "קרצני " לאלתר ;)

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
בעיוורון הערצתך ל"מר Roberts", אתה מעדיף לנפח בצורה פאתיטית את אותה שטות אחת שבסגנון 1+1=3 .....
עמיר

כאשר העלבת אותי(ללא בסיס) שאני בעל חנות הסובל מחוסר ידע בלוגריתמים,לא טענת שטעות בחישובי לוגריתמים,זה כמו טעות כמו 1+1=3, כפי שאתה טוען כרגע(כי זו דרך המילוט הנוחה לך כרגע).

הטעות שלך בחישוב דעיכת צליל בעת הגדלת המרחק ממקור הצליל,פי 4.5 , היא טעות תפיסתית שאיננה נובעת משמוש במחשבון,כי טעית בכך שחישבת ירידת עוצמת הצליל ביחס ישר לגדילת המרחק(לטענתך ,גדילת המרחק פי 4, מביאה לדעיכת עוצמת הצליל פי 4(6db כפי שכתבת,במציאות שניצל בקש לחשב דעיכת עוצמה בהתרחקות מ1 מטר ל4.5 מטר,והתשובה הנכונה כפי שציינתי היא דעיכה פי 20.25 או 13db, דהיינו דעיכה ביחס ריבועי לגדילת המרחק),....זו איננה טעות בשימוש במחשבון אלא טעות תפיסתית יסודית,ואין לה שום דמיון לטעות באריתמטיקה של חיבור וחיסור כפי שאדוני המלומד מנסה להציג אותה כרגע,כי כך נוח לו כרגע.

clip99

חבר משקיען
מעורבות
119
נקודות
43
אתם נתפסים לקטנות , בחיי . מה שדי מחסל אפשרות לצאת מהבוץ הזה.
כל אחד טועה , אגב עמיר התייחס פעם מזמן לחוק דעיכת צליל נקודתי ביחס הפוך לריבוע המרחק וכתב פוסט ארוך בעניין כך שזה קטנוני להיתפס לטעות הזו מה גם שהודה בה מיד ותיקן.
אם תמשיכו ככה זה רק יביא לנטירת טינה ומטענים רגשיים שליליים , וכל ניסיון לקדם דיון ענייני רק יהווה עילה לכל אחד "לחפש" את רעהו ולהמתין לשעת כושר להדביק לו אותות קלון , במקום לנסות לקדם את העניין כך שכולנו נלמד משהו - אחרת אין ערך להתדיינויות האלה חוץ מלתת התעמלות לאצבעות.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
כאשר העלבת אותי(ללא בסיס) שאני בעל חנות הסובל מחוסר ידע בלוגריתמים,לא טענת שטעות בחישובי לוגריתמים,זה כמו טעות כמו 1+1=3, כפי שאתה טוען כרגע(כי זו דרך המילוט הנוחה לך כרגע).

הטעות שלך בחישוב דעיכת צליל בעת הגדלת המרחק ממקור הצליל,פי 4.5 , היא טעות תפיסתית שאיננה נובעת משמוש במחשבון,כי טעית בכך שחישבת ירידת עוצמת הצליל ביחס ישר לגדילת המרחק(לטענתך ,גדילת המרחק פי 4, מביאה לדעיכת עוצמת הצליל פי 4(6db כפי שכתבת,במציאות שניצל בקש לחשב דעיכת עוצמה בהתרחקות מ1 מטר ל4.5 מטר,והתשובה הנכונה כפי שציינתי היא דעיכה פי 20.25 או 13db, דהיינו דעיכה ביחס ריבועי לגדילת המרחק),....זו איננה טעות בשימוש במחשבון אלא טעות תפיסתית יסודית,ואין לה שום דמיון לטעות באריתמטיקה של חיבור וחיסור כפי שאדוני המלומד מנסה להציג אותה כרגע,כי כך נוח לו כרגע.
הנה אתה נותן שוב דוגמה ללמה אני מאבד את הסבלנות אתך :)

זה פוסט #59:
כנראה שפחות מוואט אחד:

כשהמגבר מספק ואט אחד לרמקול אחד, ואתה יושב במרחק מטר אחד, העוצמה שבה אתה שומע היא 94dB SPL -- זו משמעות הנתון "רגישות".

אם הרמקול (כל אחד מהדרייברים, בעצם) הייה מפזר את גלי הקול במידה שווה לכל הכיוונים, לא רק 360 מעלות ימינה ושמאלה אלא גם למעלה וגם למטה, וגם לא הייו שום החזרים מהקירות ומחפצים בחדר, העוצמה הייתה יורדת בייחס הפוך למרחק ממנו בריבוע. כלומר מרחק פי 2 מהמטר הראשוני הייה מוריד 3dB, פי 4 מהמטר הראשוני הייה מוריד 6dB וכו'. כלומר במרחק של 4 מ' העוצמה הייתה 88dB.

היות והתנאים האלה אינם מתקיימים, הירידה בעוצמה קטנה יותר, כלומר העוצמה של רמקול אחד היא מעל 88dB, וייש לנו שני רמקולים (לא מכפיל ב-2 אלא בפחות), והירידה מ-4 ל-4.5 מ' אינה דרמאטית, מתקבל שוואט אחד נותן לך יותר מ-85dB SPL בנקודת ההאזנה.

עמיר

רוברט העיר על הטעות כמה פוסטים אחרי זה, בפוסט #62, אבל כבר הפוסט שלי מלפני התיקון מכיל כבר את הידיעה שהעוצמה יורדת בייחס הפוך לריבוע המרחק. כך שזו לא טעות תפיסתית כפי שאתה מנסה להציג אותה כרגע.

ומה שיותר משעשע, זה שייש בפוסט הזה טעות תפיסתית, שאני עליתי עליה בעצמי בפוסט #81 ולא תיקנתי אותה במקומות אחרים, כולל לא בפוסט זה, וגם לא ניסיתי להסתיר אותה, אלא כתבתי אותה בפירוש ביוזמתי! ראה בסיבת העריכה של פוסט #81: ירידה מעניין "רק כשהפיזור הוא לכל הכיוונים במידה שווה", כשאכן זה לא תנאי ולא הסבר לתופעת הירידה בייחס הפוך לריבוע המרחק, אלא מה שכתבתי בפוסט #114:
הנה ההסבר למה העוצמה קטנה בייחס הפוך למרחק בריבוע עבור מקור נקודתי:

420px-Inverse_square_law.jpg

ומכאן גם אפשר לראות למה הדברים לא יעבדו לפי החוק הזה כשהמקור אינו נקודתי -- זה לא אותו מצב!

לא מספיק לזכור רק את החוק, אלא גם מתי הוא תקף ומתי לא!

עמיר

אבל מייסטר רוברט לא עלה על העניין (ובמאמר מוסגר, גם אתה לא), כאשר אין ספק שהוא (ואולי גם אתה) הייה שמח לעשות מזה צימעס.

אז לא רק שידעתי והבנתי כבר מהתחלה את עניין הירידה לפי המרחק בריבוע, אלא גם הבנתי מה הסיבה ומה לא, בעומק גדול יותר ממה שנראה מעל פני השטח...

אז האם אתה עדיין מתעקש שזו טעות תפיסתית ולא בסגנון 1+1=3? :)

עמיר

תמונות מצורפות

• 420px-Inverse_square_law.jpg
    420px-Inverse_square_law.jpg
    KB 16 · צפיות: 453
נערך לאחרונה ב:

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
Ak.... אם זו איננה טעות תפיסתית כפי שאתה טוען כעת,הרי שזו טעות חישובית שלך,ובתור מי שהרשה לעצמו להעיר לי בגסות רוח שאני בעל חנות שלא יודע לוגריתמים,רק כמה פוסטים לפני כן באותו שרשור, הרי שאתה משול לאדם המתגורר בבית זכוכית ,אך מרשה לעצמך ברב חוצפתך והתנשאותך להשליך סלעים על אחרים....מישהו כבר העיר בשרשור הזה שאין מי שידמה לך בטרחנות והתנשאות,(אני בטוח שביסודיותך תןכל למצוא ולהפנות את כולם מה מספר הפוסט שלו)בהקשר שאני כתבתי החישוב המדוייק לא היה חשוב לי,ולכן לא ניסיתי לעשות חישוב מדוייק,ובאמת מאז מבחן הבגרות שלי במתמטיקה לפני כ 30 שנה,מעולם לא הזדמן לי לעסוק בחישובי לוגריתמים,אחרי עוד מספר פוסטים זה חזר אלי,ולפיכך לעניות דעתי,התשובה שלי לשאלת שעור הדעיכה בעוצמה ,בין במספרים רגילים ו/או בלוגריתמים/ או db הייתה התשובה הנכונה והמדויקת ביותר.

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
אתה עוצם עיניים, כנראה:

זו השורה הראשונה בפוסט #81, התגובה הראשונה שלי אחרי פוסט #62 של מר Roberts שהעיר על הטעות.

מאיפה לקחת שייש ברצוני להזיק לך? הייה אפילו שירשור שלם שבו נמנעתי מלענות לך רק כדי לא להזיק לפרנסתך (לחפור כדי למצוא לך אותו?), ואף אחד לא יפסיק לקנות אצלך גם אם לא תדע לוגאריתמים, והיות ואתה כן יודע, מה טוב.

אז אני מתנצל בזאת בפומבי על כל הפגיעות שפגעתי בכבודך ו/או ביידע שלך ו/או בפרנסתך
עקב חוסר הסבלנות שלי לתגובותיך.

אינני מקבל את הכתוב לעיל כהתנצלות,כי היא כתובה בצורה מגחיכה,דהיינו ,שיש הסבר סביר כביכול לפגיעותיך משוללות היסוד בי,והוא חוסר הסבלנות שלך לתגובותי...מאחר שלא בקשתי ממך להגיב לתגובותי ,הרי שסבלנותך לא רלבנטית,מה גם שאם תשווה את אורכן של תגובותי ואת מספרן ,לאורכן ומספרן של תגובותיך יצא שאלה שלך ארוכות ועצומות במספרן מתגובותי,פי כמה וכמה....אם לטעמך תגובותי ארוכות מדי (ולכן הינך רשאי להגיב כי אני בעל חנות שאיננו יודע לוגריתמים,או האשמות חסרות יסוד אחרות),הרי שכל אדם המכיר היטב את אורכן העצום וטרחנותן של תגובותיך ,היה כותב עליך ארוכה של מחמאות שהדף איננו סובל,העניין הוא שרב האנשים כאן משום מה סובלים את תגובותיך בלי לכנות אותך בכינויי גנאי השגורים אצלך.

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
Ak.... אם זו איננה טעות תפיסתית כפי שאתה טוען כעת,הרי שזו טעות חישובית שלך,ובתור מי שהרשה לעצמו להעיר לי בגסות רוח שאני בעל חנות שלא יודע לוגריתמים,רק כמה פוסטים לפני כן באותו שרשור, הרי שאתה משול לאדם המתגורר בבית זכוכית ,אך מרשה לעצמך ברב חוצפתך והתנשאותך להשליך סלעים על אחרים....מישהו כבר העיר בשרשור הזה שאין מי שידמה לך בטרחנות והתנשאות,(אני בטוח שביסודיותך תןכל למצוא ולהפנות את כולם מה מספר הפוסט שלו)בהקשר שאני כתבתי החישוב המדוייק לא היה חשוב לי,ולכן לא ניסיתי לעשות חישוב מדוייק,ובאמת מאז מבחן הבגרות שלי במתמטיקה לפני כ 30 שנה,מעולם לא הזדמן לי לעסוק בחישובי לוגריתמים,אחרי עוד מספר פוסטים זה חזר אלי,ולפיכך לעניות דעתי,התשובה שלי לשאלת שעור הדעיכה בעוצמה ,בין במספרים רגילים ו/או בלוגריתמים/ או db הייתה התשובה הנכונה והמדויקת ביותר.
בטוח שקיימים אנשים שאף פעם לא עושים טעויות חישוב טיפשיות, אבל אני לא אחד מהם, ולא מתיימר להיות.
מכאן ועד בתי זכוכית וסלעים המרחק אדיר, הרבה מאוד dBs.
ואיזו דראמאטיזאצייה אתה עושה לכל העניין?!

בעצם, למה אתה עושה כזה סיפור מלוגאריתמים? מי מצפה ממך בכלל לדעת לוגאריתמים? ומה זה משנה, כל ההתעסקות הקטנונית הזו בפירטי הפרטים האלה, אם אתה יותר צודק או פחות צודק בחישוב 1+1 בלי ניסיון בחיבור, מה זה משנה??

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אינני מקבל את הכתוב לעיל כהתנצלות,כי היא כתובה בצורה מגכיחה,דהיינו ,שיש הסבר סביר כביכול לפגיעותיך משוללות היסוד בי,והוא חוסר הסבלנות שלך לתגובותי...מאחר שלא בקשתי ממך להגיב לתגובותי ,הרי שסבלנותך לא רלבנטית,מה גם שאם תשווה את אורכן של תגובותי ואת מספרן ,לאורכן ומספרן של תגובותיך יצא שאלה שלך ארוכות ועצומות במספרן מתגובותי,פי כמה וכמה....אם לטעמך תגובותי ארוכות מדי (ולכן הינך רשאי להגיב כי אני בעל חנות שאיננו יודע לוגריתמים,או האשמות חסרות יסוד אחרות),הרי שכל אדם המכיר היטב את אורכן העצום וטרחנותן של תגובותיך ,היה כותב עליך ארוכה של מחמאות שהדף איננו סובל,העניין הוא שרב האנשים כאן משום מה סובלים את תגובותיך בלי לכנות אותך בכינויי גנאי השגורים אצלך.
זכותך לא לקבל, אבל מה שלי מפריע אינו קשור לאורך התגובות ו/או מספרן, למרות שלא חסרים לך רצפים של תגובות, או מצבים שאתה ממשיך להתקרצץ על איזה עלבון אמיתי או מדומה במשך מיליון פוסטים (כבר מיליון פעם אמרתי לך לא להגזים!).

מה עניין בעל חנות שלא יודע לוגאריתמים??? למה מה קרה??? למה אתה בוחר להיעלב עד עומקי נשמתך משטות כזו???
זכותך, אבל היעלבות היא בחירה.

אני לא יכול לנהל את ההיעלבויות שלך ולא את זה שתיקח דברים בקלילות.
"אוי ואבוי, הוא אמר עלי שאני בעל חנות שלא יודע לוגאריתמים, היידע העיקרי הדרוש לכל איש אודיו באשר הוא, ומי שלא יודע -- אבוד לו והוא עף אוטומאטית מאגודת האודיו הסגורה..."

בחייך!

עמיר

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0

לא מצאתי שום שרשור שבו נמנעת מלהשיב לי על מנת ״לא לפגוע בפרנסתי״, אלא שיש שרשור שעוסק בעניין תכונותיהם של כבלי רמקולים שאני פתחתי אותו,ובו כתבת שאתה כאילו נמנע מלענות לי כדי לא לפגוע בפרנסתי....דא עקא שאתה כתבת שם דברים חסרי שחר בעניין תכונותיו החשמליות של הכבל של Naim Audio ,שאין לך שום מושג לגביהם או לגבי ציוד של Naim בכלל,בעוד שאני כתבתי במדוייק כי אלה כבלים שתוכננו להשראות גבוהה מאחר שבמגברי ניים אודיו,בניגוד לרב היצרנים האחרים,Naim בכוונה לא הכניסה סלילים בדרגת היציאה....גם חברים אחרים העירו לך באותו שרשור שאתה טועה ,גם לגופו של עניין ,וגם מתנהג בצורה לא הוגנת כאשר אתה טוען שיש בידך טיעונים נוספים שיבהירו את טעותי,אך אתה נמנע מלהעלותם ״על מנת לא לפגוע בפרנסתי״ כביכול.,נימוק שמעולם לא היה מחסום להשתלחויותיך בי כאשר היה נדמה לך שהצלחת לתפוס אותי בטעות.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לא מצאתי שום שרשור שבו נמנעת מלהשיב לי על מנת ״לא לפגוע בפרנסתי״, אלא שיש שרשור שעוסק בעניין תכונותיהם של כבלי רמקולים שאני פתחתי אותו,ובו כתבת שאתה כאילו נמנע מלענות לי כדי לא לפגוע בפרנסתי....דא עקא שאתה כתבת שם דברים חסרי שחר בעניין תכונותיו החשמליות של הכבל של Naim Audio ,שאין לך שום מושג לגביהם או לגבי ציוד של Naim בכלל,בעוד שאני כתבתי במדוייק כי אלה כבלים שתוכננו להשראות גבוהה מאחר שבמגברי ניים אודיו,בניגוד לרב היצרנים האחרים,Naim בכוונה לא הכניסה סלילים בדרגת היציאה....גם חברים אחרים העירו לך באותו שרשור שאתה טועה ,גם לגופו של עניין ,וגם מתנהג בצורה לא הוגנת כאשר אתה טוען שיש בידך טיעונים נוספים שיבהירו את טעותי,אך אתה נמנע מלהעלותם ״על מנת לא לפגוע בפרנסתי״ כביכול.,נימוק שמעולם לא היה מחסום להשתלחויותיך בי כאשר היה נדמה לך שהצלחת לתפוס אותי בטעות.
אני מוותר ברגע זה על הניסיון לסגור את אי ההבנות בינינו.

אתה מתעלם ו/או לא מקבל את מה שאני אומר, ורץ הלאה כמו שור זועם עם ההיעלבות הבאה והבאה והבאה.

בסדר, אם זו בחירתך, שאני השטן בכבודו ובעצמו ואתה הקדוש המעונה, שייהייה כך.

לא לדאוג -- אני לא נעלב מזה.

עמיר

נ.ב., גם הניסיון שלי בלוגאריתמים חלוד לפחות כמו זה שלך, ואולי יותר, so bloody what???

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
חברים,
אני לא חושב שיש כאן אחד שמסוגל לטפס לרמות האובססיסיות של AK1
אין כאן אחד עקשן כמוהו
אין גם אחד טרחן כמוהו
גם אף לא אחד שמתקשה להבחין כמוהו בין תפל לעיקר, בין חשוב ללא חשוב, בין מהכרחי למיותר.
ולכן -
אם תמשיכו לענות לו, הוא ימשיך וימשיך, עוד הרבה אחריכם. יש לו כנראה הרבה זמן וחשק לויכוחים הטרחניים הללו.
אז אנא מכם - רוברטס, רוני, ארז והבודדים שעוד טורחים להגיב ולהתייחס, פשוט תעצרו כאן,
ואז אולי גם הוא יעצור, ויתן לנו קצת מנוחה.

תנו לו לענות לי עכשיו ולהסביר שוב שאף אחד לא חייב לקרוא, וזה אני שיוצר כאן את האווירה העכורה ושהוא לא מבין מה הבעיה פשוט לדלג, ושיש לי משהו אישי נגדו וכו' וכו'.
ונמשיך הלאה.
אחרת העסק הזה כבר ייצא לכולם מהאזניים, עד שיייסתמו הללו ולא נוכל לשמוע מוזיקה.

אני חושב שהפוסט הזה משקף גם את דעתי,אבל לא היו לי כוונות לכתוב את הדברים עד ש AK ,התחיל להשתלח בי ברשעותו הרגילה,ללא שום בסיס אמיתי....מבחינתי אפשר לסיים כאן את השרשור.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אני חושב שהפוסט הזה משקף גם את דעתי,אבל לא היו לי כוונות לכתוב את הדברים עד ש AK ,התחיל להשתלח בי ברשעותו הרגילה,ללא שום בסיס אמיתי....מבחינתי אפשר לסיים כאן את השרשור.
בחינתך לא מעניינת.
מה גם שלא תרמת שום דבר לדיון.

עמיר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
ronnyb,

האם שמת לב שהרבה הפוסטים האחרונים לא הייו בענייני אודיו, אלא בענייני הבעיות האישיות שלך מולי, כשאתה מתקיף ומתקיף ואני מנסה להסביר, מתנצל וכו' עד שנשברתי?

האם במקרה אתה סובל מאולקוס?

עמיר

ronnyb

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
זכותך לא לקבל(ההתנצלות.....האמור בסוגריים הוסף על ידי.ronnyb) אבל מה שלי מפריע אינו קשור לאורך התגובות ו/או מספרן,.....
עמיר

כהרגלך כאשר זה לא נוח לך,אין שום נימוק לדבריך (אם לא אורך תשובותי מפריע,מה כן מפריע), ,כי בעצם אין לך שום סיבה להשתלח בי,זולת רשעות לשמה....
לעניין זה,מצאתי לנכון לצטט דברי חז״ל בערב לג׳ בעומר:

דעלך שני , לחברך לא תעביד (מה ששנוא עליך ,לחברך לא תעשה).

כל המלבין פני חברו ברבים,הרי זה כאילו השליך עצמו לכבשן האש(ולפיכך אדם נבון או מחונך משאיר לאחרים את הג׳וב המלוכלך של הלבנת פנים,דבר שאתה אינך מונע עצמך ממנו כלל וכלל,שהרי כפי שאמרו כבר חז״ל: אדם הרגיל לעבור עבירה מסויימת שוב ושוב,הרי זאת נדמית בעיניו כהיתר......אבל לא כך הוא המצב האמיתי).

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור