קולנוע ביתי

מה דעתכם- יש דבר כזה עודף כח במגבר

הנושא בפורום 'אודיו דו ערוצי' פורסם ע"י איתי ו., ‏19/4/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. AK1

AK1 חבר משקיען

לייקים:
    954
    אני בכל זאת אכתוב, אפילו אם לא תקרא או לא תגיב, וזה בסדר בשני המקרים.

אין לי כוונה לייצר כאן ג'ורה, ואני מעדיף לנקות אם זה מה שנוצר.

אני לא חושב שסביר להניח שמישהו באמת נפגע מסחרית מההערה של נמר על מקרה מסויים בתנאים מסויימים.
    כמוכן, אם אתה עצמך אומר שתיאור המקרה הוא נכון, אולי נמר לא צריך להסתיר את המצב לטובת ניל -- אולי גם זה לא הייה הוגן לעשות, לא בגלל היבואנים אלא דווקא מבחינת הצרכנים הפוטנציאליים.

אני לא נגדך, אלדר, לא כאן ולא בשום מקום אחר. ובכוונה הדגשתי שמה שקרה כאן לא אופייני לך.
    פשוט כואב לי לראות איך נמר ואתה מתכסחים על כאלה דברים, ואיך אתה באופן עקבי מפחית מערך עצמך. ממש חבל.

עמיר

2. matanoosh

matanoosh חבר משקיען

לייקים:
    660
    שקול מאד לסטריפטיז. חבל שאתה לא רואה את זה.
    השיחה שאתה מנהל עם החברים החדשים שלך היא פרטית ואין לאף אחד בה ענין. שנינו יודעים את זה. האטימות המופגנת שלך והפגנת השרירים שלך כל אימת שמראים לך שאין ענין בשרשורים שלך, מקוממת אותי.

לא אמרתי לך מעולם לא לדבר. כן אמרתי לך שהליהוגים שלך פוגעים בי, בפורום, ומשחיתים לאנשים זמן לריק. ואני אמשיך לדבר על זה כי בעיני אתה סוג של תולעת פורומית שרק מחריבה שירשורים ועל אף תרומתה לקולקטיב מדי פעם, עושה הרבה יותר נזק מתועלת. ועל זה לא אשתוק.

תרצה שישתיקו אותי, פנה למנהלים ובקש שיחסמו אותי.

3. matanoosh

matanoosh חבר משקיען

לייקים:
    660
    אבא, אמא, אכלו לי, שתו לי. משכו לי בצמות. זה באמת כ"כ מפריע לך?

אולי תספר קצת על האפוג'י שלך, זה הרבה יותר מענין. ולשם שינוי אני ממש לא ציני. איך בחרת להם מגבר, אגב? זה היה בהאזנה או על פי נתונים? וגם עכשיו - אני ממש לא ציני.

4. שניצל

שניצל חבר משקיען

לייקים:
    188
    ממש לא מפחית בערך עצמי ,איזו פרשנות שלך מוזרה ,גם לא מתכסח עם נמר ,דיברתי איתו לפני שעה ,ההבדל פשוט שאני חי בעולם האמיתי,ורואה את המציאות נכוחה ,ואתה להערכתי רואה זאת אחרת אם לומר זאת בעדינות ,שים לב ! למשל עכשיו אתה מנסה ליצור סיכסוך ביני לבין נמר ,קודם הרחבת לגבי נקודה עדינה של חוסר סימפטיה עם ניל ,עכשיו אתה גם מיחס לי רגגשי נחיתות -שזו בדיחה טובה כשלעצמה ,תגיד מה יש לך ?,האם נפשך מתבשלת במיץ של זבל ?האם עיקר תשומת ליבך לחולשות ונקודות רגישות אצל אחרים .,האם אי פעם ניסיתי לתאר בפניך את חולשותיך כי רבות הם .?,עזוב אותי בשקט!

5. ronnyb

ronnyb עוסק בתחום

לייקים:
    0
    AK הפוסט שלך מס.300 איננו אלא סלט מקושקש,רווי הטעיות ,ככל הפוסטים הארוכים שלך ...ואת העיקר לא הבהרת,מדוע מצאת לנכון לצטט ממגזין זר,בדיקה טכנית של מגבר מדגם אחר מזה שנמר שמע ותיאר,(אף אם של אותו יצרן ולא ברור מאיזה דור)....האם מטרתך היית להוכיח שנמר לא הבין שהמגבר שהוא שמע הוא מוגבל מאד,כי לפי בדיקה במגזין זר של מגבר קלאס A מאותו יצרן,לא ברור מאיזה סדרה ואיזה שנת יצור,המגבר לא הצליח להגיע לנתוני הצהרות היצרן שלו במלואם(did not meet its specifications ,בשפה האנגלית שאינני מומחה בה, אבלשולט בה קצת יותר טוב משליטתך בלוגריתמים.....זה הכנסתי כי לא התאפקת לנסות לטעון שמפריע לי צטוטך ממגזין זר,כי אינני שולט באנגלית...חחחה,עד לפני כ 10 שנים לא הכרתי אתרים ברשת בנוגע לאודיו בשפה העברית,ולכן נאלצתי לעיין במגזינים באנגלית,וכך למדתי את השפה,נשארת טיפוס שפל מאד,כי אפילו אם הייתי אדם שאינו שולט באנגלית ,לא היה צורך אמיתי לציין זאת,מלבד לצורכי הלבנת פנים, העסק שאתה שולט בו בצורה טובה יותר מכל חבר בפורום....)
    (חוץ מזה אני גם מורה לאנגלית).
    ובכן ,אנא הבהר לנו מה הייתה כוונתך בציטוט הנ״ל מהמגזין האנגלי,אם לא בשביל להזיק למישהוא ?

6. AK1

AK1 חבר משקיען

לייקים:
    954
    לא, אין לי בעייה שתברבר על בחירתך להיפגע כמה שאתה רוצה, ולא אבקש שיישתיקו אותך עקב כך, למרות שאתה כן מנסה להשתיק אותי.

אתה גם מכניס לי מילים לפה כשאתה אומר ש"שנינו יודעים את זה".
    אני גם לא יודע בביטחון דומה לשלך שהשיחה היא פרטית. על מה בדיוק אתה מבסס את זה?
    מספר הכניסות די סותר את הנאמר,

כך גם כל המקרים שבהם אתה "מראה לי שאין ענין בשרשורים שלי", מייצגים רק את דעתך, גם אם אתה מתנסח ברבים, וכך לגבי כל גולש יחיד שמתלונן באותה צורה.

זו בחירה להיכנס לשירשור או לא, וייש אפשרות להתנתק, יש לאנשים שליטה מלאה על העניין, והם אנשים בוגרים שבוחרים באופן אקטיבי, כל פעם מחדש, עבור עצמם, מה מהווה עבורם "השחתת זמן לריק", מה נזק ומה לא.

לך אין לא הזכות ולא המנדט לייצג אותם על דעת עצמך.

חוצמזה, כפי שהסברתי בדוגמה עם השיחות הפרטיות בזירה הציבורית, שלא התייחסת אליה, משום מה, זה לגיטימי לחלוטין לקיים שיחות פרטיות בזירה הציבורית.

בנוסף, יש את העניין שזכותו של כל אחד להחליט שהוא נפגע ממעשי האחר, אפילו אם אינם קשורים אליו.
    למשל דוגמה דמיונית: אתה יכול להחליט, בשם דת כלשהי, שמפריע לך שאני נוסע בשבת, אפילו אם אני לא עובר בשכונות של השותפים לאמונותיך, אינני עושה זאת משום פרובוקאצייה, או מכל סיבה שקשורה קשר ישיר, עקיף או אחר אליך או לאמונותיך, אבל אתה יכול לחשוב שאמונותיך מחייבות אותי.

עלי זה לא מקובל.

כל ליהוגי אינם קשורים אליך, ומקומם אותי שאתה מנסה לכפות עלי את הסטנדארטים/אמונות שלך בענייני התנהגות ציבורית, ואם היית רואה אותי, היית צוחק על עצמך על השימוש בביטוי "הפגנת שרירים".

אז אתה יכול להמשיך במסע הצלב שלך, מתוך תחושת הצדק האלוהי, אבל לכל היותר אתה מייצג את עצמך וקבוצה קטנה וקולנית של גולשים החושבים שייש להם הזכות להשתיק אחרים, אבל לא את כלל הגולשים שאתה ממנה את עצמך לדבר בשמם.

עמיר

7. AK1

AK1 חבר משקיען

לייקים:
    954
    אני עוזב. מתנצל.

עמיר

8. רוזי1

רוזי1 חבר משקיען

לייקים:
    405
    ובאותה נשימה אתה מודיע לכולם את מי כן אוהבים ואת מי לא.
    אז כנראה, שזה דומה לפרה ולפח החלב.
    כשאני מבין את כוונתך, אני בהחלט חושב שמה שכתבתי לא היה במקום

9. AK1

AK1 חבר משקיען

לייקים:
    954
    כוונתי הייתה מסובכת מאוד -- להביא מדידות הספק.
    פשוט בניגוד אליך, יש לי נטייה לבדוק לפני שאני כותב משהו.

עמיר

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/13
  10. שניצל

שניצל חבר משקיען

לייקים:
    188
    בקשר לקלס a ,לא חסרות בדיקות שמראות ש tube play louder ,לי יש שני מונובלוקים 100 w שפופרתיים ששום מגבר 400 w טרנזיסטור יוכל להשתוות ליכולתם להניע רמקולים ,וזאת מבלי להתיחס לאיזו איכות סונית.האמת מנסיון שלי ,לא מוצא כמעט סיבה להתעניין בקלאס a לא נשמעים לי יותר טוב ,הטענה שהצליל שלהם קרוב לשפופרתי אינה נכונה ,שהדרייב שלהם יותר טוב גם לא נכונה ,טרנזיסטור טוב הוא טוב גם באם הוא קלאס ab ,כמו שקלאס a אינו בכלל ערובה לאיכות,האמת שהיחידי שאהבתי הוא איזה טרשהולד ישן,כל החדשים לא מדברים אלי ,לא סגדן ,לא פאס ולא בטיח.

11. Roberts1

Roberts1 אורח

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/4/13
  12. ronnyb

ronnyb עוסק בתחום

לייקים:
    0
    AK אל תצחיק אותי...כוונותיך תמיד מתוחכמות יותר מאשר סתם להביא נתונים.אתה התכוונת שאנשים יסיקו מסקנות שאתה מעוניין בהם לצרכיך בשרשור זה,רק שלא לגמרי ברור אם הציטוט נועד לפגוע בי ,בנמר,או ברוברט.

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/13
  13. שניצל

שניצל חבר משקיען

לייקים:
    188
    אז תגיד סליחה חבר ! אני התכוונתי רק לצדק ,ואני מכיר יותר טוב ממך את הסאגה בין נמר לניל ,אז כשאני יוצא להגן עליו גם במחיר של להסתבך עם חבר כמו נמר ,אל תתלה לי על הגב ותחנוק מאחור!

14. ronnyb

ronnyb עוסק בתחום

לייקים:
    0
    מסכים לגמרי שמגברי שפופרות טובים הם משהו שקשה מאד להתחרות בו מבחינת איכות צליל,ויש גם תכנונים שפופרתיים שמשיגים עוצמות גבוהות.ומאחר שבאופן רגיל הם תמיד פועלים בclass A,לא הייתי אומר שכל מגבר קלאס A הוא חסר....אבל עצם העובדה שהוא פועל בקלאס A היא כשלעצמה איננה ערובה לאיכות סאונד.יש הרבה מאד Class AB designs טובים לא פחות משום מגבר קלאס A.

15. AK1

AK1 חבר משקיען

לייקים:
    954
    לא פלא שלא ברור, אתה מייחס לי יותר חוכמה/התחכמות ממה שייש לי במאגר.

בוא נעזוב את החפירות האלה. אפילו בשבילי זה מתחיל להיות מופרז באופן הגזמתי :(

16. AK1

AK1 חבר משקיען

לייקים:
    954

17. שניצל

שניצל חבר משקיען

לייקים:
    188
    יאללה נגמר חברה ! רוני ורוברט ,נא לא לשלוח יותר פוסטים בנושא ,הפכתם h2o (מים) לh-o-h ,ואתם בשלב של לפרק אלקטרונים מהאטום ,מספיק חברה ,יוצא לא טוב העסק ,ומתנוש כבר מאיים "בחבילה" האימתנית שלו ,שיהיה שבוע טוב ונושאים חדשים.

18. liorkoren

liorkoren מנהל צוות האתר

לייקים:
    592
    למה זה חייב להגיע למחוזות המכוערים האלו? להפסיק עם זה, כולם.

19. zs

zs חבר משקיען

לייקים:
    909
    נמרוש כפארה.....(lol)
    תיזהר לא יהפוך אותך לפודל עם כיסוי של חורף :אוהב-מאוד:

20. Roberts1

Roberts1 אורח

ליאור , אתה ראית מה קורה בשירשור הזה ? לאחר כל מה שהתרחש כאן זו התגובה הראויה לדעתך ? לאור תגובה כל כך "עדינה " ומאוחרת מצידך , מה מבטיח שמקרה כזה לא ישנה כבר בימים הקרובים ?:( .......ובעצם אני יודע מה תהיה התשובה שלך ........."תנסו אותי" אתה תכתוב ........

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/4/13
מצב נושא:
הנושא נעול.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!