האם השקעתם בטיפול לחשמל במערכת שלכם?

חשמל - השקעתם?

• Total voters
    30

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ההיגיון שלי אומר שאם היית נותן את אותו הסכום שהשקעת בחשמל על טיפול אקוסטי מקצועי התוצאה אצלך הייתה טובה בעשרות מונים ממה שהיא היום.
דברי נאמרים מתוך הערה בונה ולא מתוך התנסות עליך חלילה, אני מאד מעריך את נסיונך בכל הקשור לטיפול החשמל במערכת ובכלל באודיו באופן כללי.

מיכאל
כל השינויים בסאונד שחוויתי עם שקעים של פורטק וכבלי חשמל הם עניין סוביקטיבי לחלוטין ואני בטוח שאם יש לך אוזניים מיומנות ואתה מבדיל בין שקע ישראלי של 20 שח לבין שקע איכותי של פורטק או אוידה אתה תוכל להבדיל מתי השקע האיכותי נשמע טוב יותר אחרי הרצה.
נכון זה לא שינוי של החלפת מקור או מגבר אבל בכל זאת יש שינוי והוא מורגש.
אני חשתי בהתחלה קצת מתכתיות וחוסר נאימות באופי הסאונד במיוחד בגבוהים.
לאחר כמה שעות הרצה של כל הסט חל שיפור ממשי לטובה, ונכון להיום אין זכר למה שהיה בהתחלה.

פנתר, ואולי שניצל כבר טיפל בצורה רצינית באקוסטיקה אצלו?
חוץ מזה, לא הייתי נסחף ואומר שטיפול מקצועי באקוסטיקה טוב "בעשרות מונים" מטיפול מקצועי בחשמל.
ודבר נוסף, ניכר שהבנאדם אלוף בחשמל, אז רצוי לפרגן. כמה משקיענים כאלה אתה מכיר? קצת טעם טוב לא מזיק בשיחה. הרי אנחנו מדברים כרגע על חשמל, אז מאיפה פתאום הגעת עם אקוסטיקה?

ולגבי התשובה שלך למיכאל, אני לא מסכים איתך שהשינויים שחווית בהחלפת השקעים הם "עניין סובייקטיבי לחלוטין". למען האמת, אתה בעצמך בהמשך דבריך מפריך את הטענה הזאת.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
3 שנאים מבדלים עם הפרדה של פסה,כמה וכמה ביבי פיוריפריים בדרך,הפרדה בין דיגיטל לאנלוגכבלי כסף ב 3 קוים, הארקה חיצונית נפרדת, 3 קופסאות פיצול עם הארקת כוכב,שקעים של פורוטק ,אוידה ועוד כל מיני סוגים, פיוזים ובתי פיוז עם טיפול קיוגני ועוד.

שניצל, תודה על התשובה, מוריד בפניך את הכובע על ההשקעה וכיסוי הבסיסים, התעייפתי רק מלקרוא :).

הדרך שלך להשקעה בחשמל נשמעת לאזניי יותר הגיונית מאשר הכבל חשמל הזה או ההוא.

למה ? כי מנסיוני הקטן עם שדרוג הכבל הזה או ההוא, או הפלג הזה או ההוא, על ציוד דיגיטלי בחדרים קטנים שבד"כ משודכים לרמקולים ניר פילד, פשוט לא היה טעם.

כנראה שהערך המצטבר של לתקוף את זה בצורה מקיפה ככל האפשר שמביא את השינוי הרציני, (ועל מערכת כמו שלך ) אז זה שמיע.

האמת היא שהיא דורשת עוד שאלות והיא אם יש לך תרשים זרימה של כל זה שאני אבין איך כל זה מחובר בדיוק.

"שנאים מבדלים עם הפרדה של פסה,כמה וכמה ביבי פיוריפריים בדרך" אומר שאתה מריץ אחד לפזה, ואז פיוריפייר אחריהם מן הסתם כן ?

"הפרדה בין דיגיטל לאנלוג כבלי כסף ב 3 קוים"
את זה לא בדיוק הצלחתי לדמיין, אודה לך אם תסביר.

קופסאות פיצול עם הארקת כוכב?
וזה יתקשר גם לאיך נעשתה ההארקה חיצונית הנפרדת?

מקווה שלא שאלתי יותר מדי שאלות, אבין אם אין לך כוח להסביר.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
פנתר, ואולי שניצל כבר טיפל בצורה רצינית באקוסטיקה אצלו?
חוץ מזה, לא הייתי נסחף ואומר שטיפול מקצועי באקוסטיקה טוב "בעשרות מונים" מטיפול מקצועי בחשמל.
ודבר נוסף, ניכר שהבנאדם אלוף בחשמל, אז רצוי לפרגן. כמה משקיענים כאלה אתה מכיר? קצת טעם טוב לא מזיק בשיחה. הרי אנחנו מדברים כרגע על חשמל, אז מאיפה פתאום הגעת עם אקוסטיקה?
אם טיפל אני מוריד תכובע. על כל פנים עד כמה שאני יודע אלדר השקיע המון בחשמל לפני ששם רכיב אקוסטי אחד לרווחה וכאן תהייתי.
לגבי הפירגון תשאיר לי את העניין, אני אפרגן למי שאני רוצה ולמי שלא לא זה ענייני.
אגב אם תקרא שוב את מה שרשמתי תראה גם פירגון לאיש.
אם אתה חושב שטיפול בחשמל משתווה לטיפול אקוסטי בחדר שאינו מטופל גם זאת זכותך ואני לא שותף לדעתך ידידי.
ולגבי התשובה שלך למיכאל, אני לא מסכים איתך שהשינויים שחווית בהחלפת השקעים הם "עניין סובייקטיבי לחלוטין". למען האמת, אתה בעצמך בהמשך דבריך מפריך את הטענה הזאת.
אני עדיין חושב שזה סוביקטיבי יש שישמעו יש כאלה שלא. להערכתי אני חושב שלמיכאל יש את היכולת לשמוע הבדל וגם אם לא לא קרה כלום, סהכ זו דעתי ואני לא טענתי שחייבים להסכים לה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עידו.

איזה טיפול אקוסטי אתה מציע לאלדר?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
להערכתי אני חושב שלמיכאל יש את היכולת לשמוע הבדל וגם אם לא לא קרה כלום, סהכ זו דעתי ואני לא טענתי שחייבים להסכים לה.

תודה, אני גם חושב שיש לי את היכולת.
בעיה עם החלפת שקעים, כבלי חשמל בקירות זאת שאי אפשר לבצע השוואה
אני אישית לא מסתמך על הזיכרון לטווח ארוך שלי במה שקשור להשוואת אודיו. חושי אודיו (שלי לפחות) זה משהו שמשתנה בין יום ללילה, בין מצב רוח אחד לשני

שקעים של FURUTECH לא יעשו שום דבר רע, כמו גם כבלים כאלה או אחרים,
אבל גם אם נראה לי שאני שומע הבדל אחרי, השכל שלי אומר שזה לא בהכרח נכון
זה לא אומר שלא צריך לעושות זאת, סה"כ שקעים אלה בנויים טוב מאוד

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אם אתה לא סומך על הזכרון עשה כמוני - תכתוב.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
עידו.

איזה טיפול אקוסטי אתה מציע לאלדר?

א.היכן רשמתי שאני מומחה לאקוסטיקה?

ב.אם לא הייתי מכיר אותך לא הייתי חושב ששאלך צינית.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נראה לי שהתכוונת "אם לא הייתי מכיר אותך ,הייתי חושב ששאלך צינית"

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
רשמת שהיה עדיף שישקיע באקוסטיקה ולא בחשמל.

אז אני שואל, איזה טיפול אקוסטי היית מציע לעשות - לא בציניות, באמת.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
נמר
לדעתך החבר גידי(diz1)עשה בשכל שהשקיע עשרות אלפי שקלים באקוסטיקה מקצועית בחדר האזנה שלו או שהיה עדיף לו להשקיע יותר בחשמל ופחות באקוסטיקה כדי לקבל תוצאת סאונד עדיפה?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,529
נקודות
113

עזוב את פנתר בשקט,היה אצלי 3 דקות כדי לשמוע איך נשמע כבל חשמל "שניסה לקבל", אבל זו דעתו ב-3 דקות הללו,לא רוצה להראות לו כמה אקוסטיקה יש במחסן שהוצאתי מהחדר בזמן השיפוץ,אתה יודע ,אנחנו נפגשים במסלולינו בזמנים שונים ובמצבים משתנים,כלום לא קבוע,גם לא אקוסטיקה , RC ,כוון רמקולים ,אופי הצליל,מגברים,הכל מסתובב, רק מה -לא מסתובב בתהומות ובמערות שהוא הצליח להגיע עם הזינגלי ותקרה של חמישה מטר-ר-ר-ר
להתראווווווווווווווווווווווווווווווות(הדהוד)

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48

לא מדוייק. רשימת האיבזור של החשמל אצלו ארוכה לעומת טיפול אקוסטי שאינו קיים כלל ממה שראיתי בזמנו, לכן טענתי שאם היה מאזן את ההשקעה באקוסטיקה ופחות בחשמל היה מקבל תוצאה עדיפה.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,420
נקודות
113
אם אתה לא סומך על הזכרון עשה כמוני - תכתוב.

אתה מתכוון למסקנות - את זה אני זוכר
ואני דיברתי על סאונד עצמו, לצורך השוואה

במחשבה שניה, מה שאני כן יכול לזכור - זה את מה שהפריע לי לאורך זמן.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,529
נקודות
113
לא מדוייק. רשימת האיבזור של החשמל אצלו ארוכה לעומת טיפול אקוסטי שאינו קיים כלל ממה שראיתי בזמנו, לכן טענתי שאם היה מאזן את ההשקעה באקוסטיקה ופחות בחשמל היה מקבל תוצאה עדיפה.
איזנתי, תודה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,529
נקודות
113
שניצל,

תבוא תראה ,אני בקושי מוצא הפסיק במקלדת ,על איזה תרשים זרימה אתה מדבר?

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אלדר עכשיו אתה מתנהג כמו ילד.
אני לא כתבתי שום דבר פוגע או מעליב, אתה יכול לכתוב מה שאתה רוצה על הזינגלי מי שחי איתם זה אני לשמחתי. מה שמשגע אותי זה למה אתה לא יכול לקבל ביקורת בונה וכל הזמן חושב שרוצים ברעתך? אני הפנמתי מזמן שטיפול אקוסטי יעשה אצלי שינוי הרבה יותר רציני בסאונד מכל קבל חשמל באלפי $ולרים.

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מבין בהחלט שניצל, תודה על האינפורמציה.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שניצל, תודה על התשובה, מוריד בפניך את הכובע על ההשקעה וכיסוי הבסיסים, התעייפתי רק מלקרוא :).

הדרך שלך להשקעה בחשמל נשמעת לאזניי יותר הגיונית מאשר הכבל חשמל הזה או ההוא.

למה ? כי מנסיוני הקטן עם שדרוג הכבל הזה או ההוא, או הפלג הזה או ההוא, על ציוד דיגיטלי בחדרים קטנים שבד"כ משודכים לרמקולים ניר פילד, פשוט לא היה טעם.

כנראה שהערך המצטבר של לתקוף את זה בצורה מקיפה ככל האפשר שמביא את השינוי הרציני, (ועל מערכת כמו שלך ) אז זה שמיע.

האמת היא שהיא דורשת עוד שאלות והיא אם יש לך תרשים זרימה של כל זה שאני אבין איך כל זה מחובר בדיוק.

"שנאים מבדלים עם הפרדה של פסה,כמה וכמה ביבי פיוריפריים בדרך" אומר שאתה מריץ אחד לפזה, ואז פיוריפייר אחריהם מן הסתם כן ?

"הפרדה בין דיגיטל לאנלוג כבלי כסף ב 3 קוים"
את זה לא בדיוק הצלחתי לדמיין, אודה לך אם תסביר.

קופסאות פיצול עם הארקת כוכב?
וזה יתקשר גם לאיך נעשתה ההארקה חיצונית הנפרדת?

טריטון, כבלי חשמל זה לא "שינוי שולי", אפילו לא במערכת בינונית.
טיפול מקיף בחשמל, כמו אצל שניצל, משול לשדרוג רציני של כל המכשירים במערכת.
חשמל, ידידי, זה "50 אחוז מהמערכת. כל אחד יודע את זה"...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עידו.

אצל גידי יש חדר יעודי. הוא יכול לעשות בו מה שהוא רוצה.

כמות האקוסטיקה שהייתה אצל אלדר וכיום זרוקה במחסן {וחלקה מהסוג המאוד מעוצב ואסטטי} ענקית. הטיפול האקוסטי בחדר אינו נגמר בבס טראפ, דפיוזר ובולען לגבוהים שלא יהיו חריפים. זה נגמר גם באישה וילדים שרוצים לחיות בבית ואז הגיע ה-RC של לינדורף שעל פי עדיות של חברים שלי שמתעבים {ואלדר יעיד} RC ולאחר מכן קיבלתי טלפונים שטענו כי כל המערכות שלנו זה חרטא אחת גדולה ואצל אלדר זה הדבר האמיתי.

אני אישית רואה באלדר כמורי ורבי, מבין הדברים שלמדתי ממנו באודיו הוא שחשמל יכול להביא את המערכת שלך למקום שאקוסטיקה אינה יכולה - נקיון ודינמיות. אקוסטיקה היא חלק ממערכת ולא במקום או על חשבון. כפי שאתה בוודאי מבין אלדר לא מוותר על אקוסטיקה פסיבית בגלל בעיות תקציב.

אז המערכת של אלדר כן מטופלת אקוסטית - RC וגם חשמל.

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
חשמל, ידידי, זה "50 אחוז מהמערכת. כל אחד יודע את זה"...

זה נשמע כמו ציטוט של אחד מהאודיופילים האתונאים ... :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור