XTREAMER - סטרימר קטן וממזר, ביקורת

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אני לא בטוח שזה המצב במקרה הזה, אם כי בעיות המשלוחים שקרו, אולי ישכנעו את חברת XTREAMER להעזר בגורם מקומי כאן.

itays

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
פערים בביקורת XTREAMER לעומת האתר המקביל

ליאור שלום,

אודה להתייחסותך האם ניתקלת בבאגים במכשיר אשר נתקלתי בהם בביקורת מתאריך 08/10/2009 באתר המקביל (www.hometheater.co.il):

1. "תחתית ה Xtreamer מכילה מאוורר קטן בגודל 25 מ"מ. כל המזרימי מדיה מבוססי Realtek שניתקלתי בהם מכילים קירור אקטיבי, אך בשל המידות הצנומות של ה Xtreamer, היה צורך להכליל כאן מאוורר קטן מהרגיל אשר לפיכך מסתובב במהירות גבוהה יותר ולכן יוצר יותר רעש. ניתן לכוון את מהירות המאוורר ב 50 דרגות. גם כאשר הוא על מהירות בינונית, ניתן לשמוע בנקל את המאוורר ממרחק של שלושה מטרים. ייתכן ואני רגיש מידי, אך זוהי נקודה שצריך לקחת בחשבון, הXtreamer איננו שקט."
2."הכתוביות בעברית על המסך מופיעות בצורה איטית, ממש ניתן לראות כיצד הן מרונדרות על המסך משמאל לימין. התופעה בולטת לעין כאשר שורות הכתוביות מכילה יותר משתי מילים. התופעה מתגברת ככל ששורת התרגום ארוכה יותר. יש לציין כי באג זה מופיע גם עם שפות כתוביות אחרות, לא רק בעברית. ניתן לתקן את הבאג הזה על ידי עדכון קושחה, בדיוק כפי שהיה בזמנו עם דור ה NMT הקודם לפני 18 חודשים, אך נכון להיום תופעת הרינדור האיטי של הכתוביות מעיקה למדי ומפריעה בחוויה.

אז בסדר, הכתוביות מוצגות בצורה איטית, אפשר איכשהו להסתדר עם זה, אך יש עוד מספר באגים בכתוביות אשר צצים מידי פעם ומפריעים. לעיתים, מספרים מוצגים עם תוים משונים לידם. כמובן שבדיקה ויזואלית של קובץ התרגום לא גילתה שום תו כזה. כנראה שהבאג הזה מתקיים בשל צירוף מסויים של תוים באותה שורת כתוביות, אך הבעיה היא שהבאג הזה מתקיים כמעט בכל קובץ כתוביות שנבדק. מזרימי מדיה אחרים בהם ניסיתי אותן כתוביות היו חפים מבאג זה."
3."בעיה נוספת שמתקיימת הרבה הינה פיצול של שורת כתוביות. לעיתים, מילה אחת משורת כתוביות מפוצלת ועומדת לבדה, למרות שיש מקום למילה הזאת מאותה שורה ממנה היא נחתכה."

ארצה לציין כי לאור המלצותיך על ביצועי המכשיר, החלטתי (וכנראה מספר לא מבוטל של לקוחות) לרכוש אותו בתאריך 06/10. אני מקווה שהבאגים הנ"ל אכן לא קיימים אחרת אאלץ להחזירו.

"

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
המכשיר מאפשר שינוי מהירות המאוורר, בבדיקה עם מאוורר במהירות בינונית, כאשר מתקרבים למכשיר, ניתן לשמוע את פעולתו, ממרחק 2.5 מטרים זה לא היה מורגש אצלי.
בזמן הדלקתו, יש רעש מהמאורר למשך מספר שניות ואח"כ הוא דועך.

לגבי הצגת תוים "משונים" ופיצול שורות, התופעה נדירה במידה כזו שהיא לא מפריעה לשימוש השוטף, אין לזה שום השפעה על ההתרשמות והציון הכללי של המכשיר.

א

אורח

אורח
שלום יש לי רק שאלה X 3 בבקשה

אני שוקל לקנות את המכשיר. אשמח לקבל תשובות ממי שיודע על 3 שאלות:

1. כשאתם אומרים "עדיין" אינו תומך ב HD Audio. האם יש סיכוי שבעתיד המכשיר יתמוך באמצעות שינוי גירסא (Patch תכנה)?
2. במכשיר הטלויזיה שלי יש רק כניסת SVIDEO , וכניסת VIDEO אנלוגי עם מחבר RCA (הצהוב הישן של מכשירי הוידאו). האם אוכל להשתמש בסטרימר הזה? מה יהיה התשלום באיכות ביחס למכשיר אחר כמו ה-A110 שתומך ב SVIDEO?
3. האם אפשר להעביר קבצים מהמחשב הביתי, באמצעות הסטרימר, דרך הרשת הביתית, להתכן הזכרון שעליו (HD), כאילו ה HD הוא כונן רשת?

תודה רבה לכל המשיבים....
שבוע טוב
עופר

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
1. החברה מצהירה שתמיכה באודיו HD תגיע בהמשך, זה אכן אמור להתבצע בעזרת עדכון Firmware (תוכנה).
2. אתה מתכוון לחיבור קומפוזיט שקיים ב- XTREAMER, אכן תוכל להשתמש בו, יהיה הבדל מסויים בהשוואה ל- S-VIDEO.
3. ברמת העיקרון, אם אתה מתקין דיסק קשיח פנימי בסטרימר, תוכל להעביר אליו קבצים דרך הרשת.

א

אורח

אורח
יש לו תמיכה ב-MTS ?
מישהו יודע עם למכשיר יש תמיכה ב-MTS, פורמט ה-HD של המצלמות של SONY ?

ד

דיאגו

אורח
האם אפשר...

האם אפשר לחבר את הסאונד דרך RCA והוידאו דרך HDMI?
הרסיבר שברשותי לא מקבל HDMI ולא SPDIF,
אז הדרך היחידה שחשבתי עליה היא להעביר את הסאונד לרסיבר, ואת הוידאו ישר לLCD.

האם זה אפשרי? האם יש פתרון לזה?

תודה רבה.

א

אורח

אורח
שאלה: סרטים on-line

האם ניתן בסטרימר הזה לראות אתרים כגון אתרי רשת/קשת (ערוץ 2) באינטרנט: סדרות מוקלטות/חדשות?
תודה מראש

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
1. בדקתי קובץ MTS ממצלמת FULL HD של סוני (פורמט AVCHD) והוא נוגן בהצלחה.
2. אפשר להוציא אודיו במקביל דרך RCA
3. אפר להכנס לאתרים שברשימת המכשיר. אבדוק אם יש אפשרות נוספת.

shamoo

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
שאלה כללית לגבי סטרימינג:
יש לי בבית ראוטר שעובד על תקן N החדש. 300 מגה-ביט. האם הוא יכול להזרים מדיה HD?
מישהו ניסה פעם לעשות את זה?
זה עובד?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה יכול לעבוד, אבל... תלוי בעומס ברשת, בקליטה בבית, באיכות הראוטר וכרטיס הרשת וכו' וכו'
בקיצור, עדיין לא PLUG AND WORK אמיתי ללא בעיות.

א

אורח 99

אורח
צפיה בטלויזיה רגילה

אני מחפש סטרימר במחיר ותכונות כאלו כבר הרבה זמן אבל יש לי טלויזיה רגילה בבית.
איך אני יכול לחבר את הסטרימר שיש לו יציאת HDMI לטלויזית הפיילולט 29 אינץ שלי(מה לעשות לא לכולם יש פלזמה או LCD שטוח)

א

אורח

אורח
האם ניתן לחבר את המכשיר ישירות למחשב?
אם אני לא מעוניין לחבר דרך רשת/אלחוטי - המכשיר יכול להתחבר עם USB ישירות למחשב?

Diego

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
(מכיוון ואני רואה שבהודעה זו יש יותר התיחסות, והיא קשורה לסטרימר זה, הוספתי אותה גם כאן.)

שלום!

יש לי כבר כמה ימים התלבטות על האם לקנות את הסטרימר Xtreamer או לא.

הפתרון היחיד שמצאתי היא לחבר את הסטרימר לסאונד סטריאו RCA של הרסיבר.
הבעיה היא שבמקרה הזה, הסאונד שמועבר לרסיבר מהסטרימר הוא לא 5.1,
ואני מאבד את אפקט הסראונד המלא..

האם יש לכם רעיון אחר? פתרון לבעיה שלי (בלי לקנות רסיבר חדש?)?
אולי קיים ממיר [FONT=arial,helvetica,sans-serif]S/PDIF ל5.1 אנלוגי?

תודה רבה על תשובתכם!

דיאגו
[/FONT]

לינק להודעה המלאה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
ממיר דיגיטל ל- 5.1 אנלוגי יהיה בלתי כלכלי, עדיף יהיה לרכוש רסיבר קולנוע ביתי חדש.
אין יותר מדי מה לעשות, או לחבר בסטריאו ולבצע ברסיבר מניפולציה לסראונד (דולבי פרו לוג'יק).

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ליאור תוכל לחוות דעה על איכות האודיו שיוצאת מהאקסטרימר?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בחיבור אנלוגי RCA ?

א

אורח

אורח
2 שאלות על חיבור המכשיר - אנא ענו

1. האם ניתן לחבר את המכשיר ישירות דרך USB לPC?
2. האם ניתן לחבר את המכשיר לטלוויזיה רגילה (לא פלזמה או LCD) בחיבור רגיל כמו RCA וכו'?

תודה!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
1. ניתן לחבר את ה- XTREAMER למחשב, אך רק למטרת העברת קבצים (הסטרימר יראה ככונן חיצוני במחשב).
2. יש חיבור קומפוזיט (RCA) לטלויזיה "רגילה" (CRT).

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור