VOLLA נגד קווינטה

• פותח הנושא dupo
  • פורסם בתאריך

מצב
הנושא נעול.

Ozen

חבר משקיען
מעורבות
2
נקודות
18
מה הולך פה?
הבן אדם בסך הכל סיפר על שני רמקולים שונים שעברו אצלו והחליט לספר לנו איזה הוא אהב יותר.
מה עשיתם מזה???

אדם, נמאס לי לקרוא כבר בעמוד השביעי, אז אני אסיים ב"תתחדש"! (Y)

אילן אופק

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
Opera-Quinta

<נערך על ידי נמר לוי - טרול>

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
יש גבול לכל דבר

כמות השקרים והלכלוך בשירשור הזה הגיע לרמה שטרם ראיתי כמוה.

בכל פינה צצים כאן טרולים, או לקוחות שחייבים טובות לארמה, וכולם שמעו את ה - VOLLA, הישוו אותו לרמקולים אחרים, והגיעו למסקנה שהציוד שאיל פור מייבא הוא זבל, והציוד שאמיר ארמה מייבא הוא נופת צופים.
וכולם כמובן כובים בדיוק באותו סגנון ובאותה שפה.

אז אתייחס רק להודעה האחרונה: מעולם לא היה אצלי בבית שום איל אופק, זה טרול, שקרן, וברור מאיפה הוא צץ ומי עומד מאחוריו.

אמיר ארמה עומד להפוך את הפורום הזה לפורום תפוז, מכתיב לחברים שלו מה לכתוב, ממציא ניקים שונים ומשונים ועושה דברים שלא רק מנוגדים להגינות מינימלית, אלא גם עומדים בניגוד לחוק.
אם ככה אתם רוצים שהפורום יראה - תנו לו להמשיך.

z.y

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אז אתייחס רק להודעה האחרונה: מעולם לא היה אצלי בבית שום איל אופק, זה טרול, שקרן, וברור מאיפה הוא צץ ומי עומד מאחוריו.

ו אילן אופק היה :מבולבל:(lol)

לטעמי, הפרשנות שלך מיותרת...מי שקצת בינה בין אזניו מבין.....

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ronenmmm ואילן אופק.

שני משתמשים אלא כותבים מאותה כתובת IP במילים אחרות שני האנשים הם אותו איש אחד ויחיד ולא שניים {למי שטרם הבין}.

אי לכך ובהתאם לזאת ההודעות שלהם נערכו על ידי זה עתה. אתר DTOWN שומר לעצמו את הזכות להגיב בהתאם לחוק.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
השירשור ממש לפני נעילה. שימו לב.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לבדיקה:

אני מאמין שכתובת IP זו תהיה זהה גם לכתובת של המכונה MEIR 78. אבקש לבדוק ולהודיענו - לדעתי זכות משתתפי הפורום לדעת.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,593
נקודות
113
Z.S,

אני יכול לומר בוודאות כי כבל הרמקול מסדרת רפרנס של XLO מנופח וסתום. יש לי זוג כזה כאן בביתי ומה לעשות, הוא לא משתווה לכבלים אחרים בהם אני משתמש. לגבי האינטרקונקט, הוא באמת פתוח ומפורט אך רזה מדי לטעמי. כן, היה לי גם אותו.

לגבי הפליניוס, שמעתי אותו בביתי מחובר למגנפלאנרים שלי והוא היה מצויין.

שוב, הכל הוא לדעתי/טעמי/מנסיוני. עבורי, רק אוזניי קובעות.

כפי שכתבתי אני מוכן להשוות את הכבל של XLO ,
(אם אתה רוצה גם הכבל שיש לך בבית)ותוכיח לי
שהוא לא מפורט,איטי,ומנפח באס,אצלך במע'
או אצלי.ואם הפליניוס היה טוב עם המגנפלאנר,
אז לא יכל להיות שXLO יהיו טובים במע' אחרות משלך?
אתה קבעתה נחרצות שהבעיה של דופו היו הXLO ,
בא אלי הביתה עם הXLO ומה שיש לך עכשיו
+הכבל הצנוע שלי,וכל מסקנה שנגיע בהסכמה ניכתוב
אותה,מוכן?

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
חברה הבנתי תקטע,

כתבתי בשביל לשתף אבל מטרתם של כמה "מכורים" כאן שקופה לגמרי.

ובכל זאת כמה מקורות שבהם השתמשתי בבדיקתי (רשימה חלקית) :

Project - RPM5
Xindak - Muse 2.0
Original - 2800 MK2
Unison Research cdp (לא זוכר תדגם) - בביתו של אמיר , תחת האקוסטיקה שלו ובעזרת החשמל וכבלי החשמל שלו.

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
סנסציה מדעית !

מסתבר שנושאים מסויימים הם כה מתסיסים , בעלי ארומה כה משלהבת, ומציתים להט פנימי עמוק ויוקד ,כזה הגורם למספר חברים ,באופן אוטומטי ,לפיצול אישיות !
(ולעיתים אף לריבוי אישיויות !)

מי היה מאמין ש-ronenmmm ואילן אופק הם אותו בן אדם !

אני מניח שהחבר הסביר נעצר לרגע ותוהה :אם ronenmmm ואילן אופק הם אותו בן אדם - אז מי אני ? , או ליתר דיוק: מי הם אני?
(ולפתע מזדמזמת מעצמה המנגינה הסוחפת "אומרים שאני אינני אני- אז מי אני בכלל "?)

היתכן שאנו על סיפה של תגלית קולוסאלית בתחום הפסיכופתולוגיה? -
תגלית העשוייה אף להניב עימה קבלת פרס נובל לפסיכולוגיה ?,
תגלית המוצאת קשר ישיר ,ניתן להוכחה (שלא כהבדל בין כבלי אינטרקונקט),
כזה המצביע על סיבה ומסובב- ובמילים אחרות:הוכחה ניצחת, אבסולוטית , שהתופעה העלומה הקרויה פיצול/ריבוי אישיויות ,נגרמת למעשה ,כתוצאה משמיעת רמקול סיני מסויים והשוואתו המיידית אל מול רמקול איטלקי מסויים.

עכשיו, משום החשש להיתפס לא מוכן (על אף שיש שיאמרו שאני רותם פה סוסים לפני עגלות), אני מציע שבמידה והגילוי הסנסציוני הזה, יוביל (באופן טבעי) להכרה כלל עולמית ולקבלת פרס נובל ו/או אחר- ייצג את הפורום בטקס הענקת הפרס החבר המשקיען אלוני .

(גם משום תכונותיו שפורטו,לפחות בחלקן הקטן מעל דפי פורום זה ,
אך בעיקר משום שלא נוכל לעלות על במה אחת כולנו , עכשיו שהפורום מחולק למספר מחנות -ובעיקר משום כל חבר במחנה x עשוי ,כפי שנוכחנו לדעת , להיות למעשה שניים או שלושה חברים בעצמו.

הידד לגילוי !,
וכולי תקווה שלא נקפא חלילה על שמרינו ונמשיך לחתור למצוינות מדעית ,הטומנת בחובה הפתעות נוספות ,כפי שעשינו עד כה.

רם

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
BULLSHIT

ronenmmm ואילן אופק.

שני משתמשים אלא כותבים מאותה כתובת IP במילים אחרות שני האנשים הם אותו איש אחד ויחיד ולא שניים {למי שטרם הבין}.

אי לכך ובהתאם לזאת ההודעות שלהם נערכו על ידי זה עתה. אתר DTOWN שומר לעצמו את הזכות להגיב בהתאם לחוק.

מה אתה אומר, האם ידוע לאדון נמר שהרבה אירגונים יוצאים לאינטרנט עם כתובת IP בודדת ?
IP מייצג לא אומר כלום , האם בדקת למי שייך ה- IP ? או שזה מעבר ליכולות של חוקר לעינייני פשעי מיחשוב?

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
כאמור

אבקש ממנהלי הפורום לבדוק את כתובת IP של MEIR 78.

בבקשה לשים לב: הנושא הפך לנושא פלילי ועל פניו יש כאן מקום לחקירה משפטית.

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
אני מאמין שכתובת IP זו תהיה זהה גם לכתובת של המכונה MEIR 78. אבקש לבדוק ולהודיענו - לדעתי זכות משתתפי הפורום לדעת.

אייל, מה התחרפנת לגמרי? מה אתה מנסה להגיד ? יש גבול לפרנויות שלך .
למה להדליק אנשים בכוח?

נמר, אני מרשה לך לבדוק.

אייל, אני מבקש ממך להירגע .

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
סנסציה מדעית part 2

סלחו לי ידידי שאני עדיין נלהב מאותה תגלית מדעית ,אותה פרטתי מעט קודם
אבל: האם יתכן שהכינוי Meir 78 (לדוגמא) הוא מעין מספר סיריאלי המעיד על קיומם של 77 Meirs קודמים?

הידד לאינסןף האפשרויות המדעיות הטמונות בפורום!

רם

נערך לאחרונה ב:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
כפי שהראיתי כבר בעבר

אזי MEIR 78 ואמיר ארמה הם אותו אדם.

האם ה - IP שלו ושל זוג הטרולים האחרים זהה או לא זה מעניין, אבל לא משנה את העובדה.

אמיר, אני מציע לך שוב להזהר, הנושא הפך להיות פלילי.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
איל אני מבקש ממך לתת לנו לנהל את האתר - אם יש לך בקשות מצוות האתר אתה יודע כיצד לפנות לכל אחד מאיתנו.

איל תאמין לי שאנחנו עושים כל שיש בידנו להביא את פורום להיות הגון.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
כרמי,

תודה, אתה צודק.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מסתבר שנושאים מסויימים הם כה מתסיסים , בעלי ארומה כה משלהבת, ומציתים להט פנימי עמוק ויוקד ,כזה הגורם למספר חברים ,באופן אוטומטי ,לפיצול אישיות !
(ולעיתים אף לריבוי אישיויות !)

מי היה מאמין ש-ronenmmm ואילן אופק הם אותו בן אדם !

אני מניח שהחבר הסביר נעצר לרגע ותוהה :אם ronenmmm ואילן אופק הם אותו בן אדם - אז מי אני ? , או ליתר דיוק: מי הם אני?
(ולפתע מזדמזמת מעצמה המנגינה הסוחפת "אומרים שאני אינני אני- אז מי אני בכלל "?)

היתכן שאנו על סיפה של תגלית קולוסאלית בתחום הפסיכופתולוגיה? -
תגלית העשוייה אף להניב עימה קבלת פרס נובל לפסיכולוגיה ?,
תגלית המוצאת קשר ישיר ,ניתן להוכחה (שלא כהבדל בין כבלי אינטרקונקט),
כזה המצביע על סיבה ומסובב- ובמילים אחרות:הוכחה ניצחת, אבסולוטית , שהתופעה העלומה הקרויה פיצול/ריבוי אישיויות ,נגרמת למעשה ,כתוצאה משמיעת רמקול סיני מסויים והשוואתו המיידית אל מול רמקול איטלקי מסויים.

עכשיו, משום החשש להיתפס לא מוכן (על אף שיש שיאמרו שאני רותם פה סוסים לפני עגלות), אני מציע שבמידה והגילוי הסנסציוני הזה, יוביל (באופן טבעי) להכרה כלל עולמית ולקבלת פרס נובל ו/או אחר- ייצג את הפורום בטקס הענקת הפרס החבר המשקיען אלוני .

(גם משום תכונותיו שפורטו,לפחות בחלקן הקטן מעל דפי פורום זה ,
אך בעיקר משום שלא נוכל לעלות על במה אחת כולנו , עכשיו שהפורום מחולק למספר מחנות -ובעיקר משום כל חבר במחנה x עשוי ,כפי שנוכחנו לדעת , להיות למעשה שניים או שלושה חברים בעצמו.

הידד לגילוי !,
וכולי תקווה שלא נקפא חלילה על שמרינו ונמשיך לחתור למצוינות מדעית ,הטומנת בחובה הפתעות נוספות ,כפי שעשינו עד כה.

רם

אהבתי גם את התגובה הזו , אבל אתה צריך לשמור על הסטנדרטים שעשו אותך כ"כ גדול (lol)

meir78

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
(Y)(lol)
סלחו לי ידידי שאני עדיין נלהב מאותה תגלית מדעית ,אותה פרטתי מעט קודם
אבל: האם יתכן שהכינוי Meir 78 (לדוגמא) הוא מעין מספר סיריאלי המעיד על קיומם של 77 Meirs קודמים?

הידד לאינסןף האפשרויות המדעיות הטמונות בפורום!

רם

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה אתה אומר, האם ידוע לאדון נמר שהרבה אירגונים יוצאים לאינטרנט עם כתובת IP בודדת ?
IP מייצג לא אומר כלום , האם בדקת למי שייך ה- IP ? או שזה מעבר ליכולות של חוקר לעינייני פשעי מיחשוב?

מאיר.

לא מעניין אותי מאיזה אירגון זה הגיע.
לא מעניין אותי למי שייך ה-IP

אני רק יודע שהשירשור הזה בנוי מהרבה תגובות לא עינייניות, הרבה תשובות חכמולוגיות, כמה תשובות שלא קשורות בכלל לדיון, טרולים, וכאלה שבאים לבדוק כמה אנחנו הוגנים והאם עשינו מחקר ראוי רב ממצאים על שני אנשים שהם בעצם אחד.

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור