TMS-9 PREMIUM - אוורסט!

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
238
נקודות
43
ה-TMS-9 PREMIUM, ספינת הדגל של THIVAN LABS, סיים את הברייק-אין הארוך שלו - בעקבות, בין השאר, קבלי שמן ענקיים - והתוצאה מעוררת השתאות. הנה המכשיר הראשון שמצליח, שוב ושוב, לבלבל אותי, ואת מי ששמע אותו, לחשוב שאנחנו נמצאים במופע מוזיקה חיה ולא מול מערכת והקלטה...

מהו ה-TMS-9 PREMIUM?
מדובר בשלושה מכשירים בגוף של רולס-רויס, לא פחות!
שרת מוזיקה עם ממיר 32bit R-2R,
קדם-מגבר המבוסס על שפופרות 300B,
ומגבר אוזניות עם שלושה סוגי כניסות.

ThivanLabs - TMS-9 Premium - Front.jpg

כשרת מוזיקה: בתערוכת האודיו שהתקיימה בסוף אוקטובר ביוון נערכה השוואה בין ה-TMS-9 PREMIUM, כשרת מוזיקה, לבין טייפ-סלילים רציני. המאזינים העדיפו את ה-TMS-9 PREMIUM, וטענו שהוא עולה עליו, בין השאר, אפילו בדינמיקה – המגרש הביתי של טייפ-סלילים!
המכשיר הזה הוא בקלות לא רק השרת הטוב ביותר ששמענו אי-פעם, אלא גם המקור בכלל, דיגיטלי או אנלוגי, הטוב ביותר שעבר דרכי אי-פעם.

TMS-9 VS R2R.jpg

כקדם-מגבר: ה-TMS-9 PREMIUM, בסיוע שפופרות 300B קסומות, מביא אל הקצה את התכונות של כל מגבר המחובר אליו ומעניק לו רטט מצמרר של חיים ורעננות בתוך במה ענקית ומרובדת להפליא. קדם-מגבר ברמה העליונה הזאת הוא המפתח למערכת סטריאו פנטסטית.

כמגבר אוזניות: אני אוהב אוזניות, ובמשך השנים עברו לי תחת הידיים כמה ממגברי האוזניות היותר טובים בעולם. השילוב, במכשיר אחד, בין שרת מוזיקה אולטימטיבי לבין מגבר האוזניות במכשיר הופך את חוויית ההאזנה לאוזניות לדבר הטוב ביותר ששמעתי אי-פעם – ובמרחק ניכר מהשאר!

אם לא די בכל זה, ה-TMS-9 PREMIUM כולל גם פונוסטייג' MM\MC ברמה מרשימה -
מה שהופך את המכשיר המופתי הזה ללב הפועם של מערכות סטריאו ברמות הגבוהות ביותר.

ThivanLabs - TMS-9 Premium - Back.jpg

במילים אחרות, מדובר בשלושה מכשירים עיקריים שונים בגוף אחד כביר וכבד (48 ק"ג), שהרמה של כל אחד מהם, בנפרד, מקבילה לרמה של מכשירים ברמה פי שניים עד ארבעה ממחיר ה-TMS-9 PREMIUM כולו - וזה בלי לדבר על כבלים, מדפים ומקום.

מחיר: 43,000 ש"ח...

054-2901166

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
קצת חבל שאחרי כל העבודה באגף הדיגיטלי, HDMI הושמט.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
איזה ציוד מדהים בהצלחה במכירה והשיווק :בעד:

Vivaldi Audio

עוסק בתחום
מעורבות
238
נקודות
43
קצת חבל שאחרי כל העבודה באגף הדיגיטלי, HDMI הושמט.

תודה.
נראה לי שהכוס גם ככה די מלאה.
בכל מקרה, THIVAN LABS מתמחה באודיו דו ערוצי בלבד, וטהור ככל האפשר.
ה-TMS-9 הוא דוגמה מצוינת לכך - כששומעים את המכשיר הזה מבינים סופסוף, ולעומק,
שדיגיטל זה נפלא, ומה שמחריב אותו זה הממיר.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור