Teddy Pardo מוסיף רמקולים לקו המוצרים

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
בהצלחה תדי , גאווה ישראלית :) .

שאלה מאוד פשוטה , האם נסית לייצר ספק לינארי למחשב ? מה הקושי בין הספקים שאתה מייצר וספק לינארי של זרמים גבוהים יותר ?

מישל
מהניסיון שלי בזרמים שמעל 4-5 אמפר ספקים ממותגים עובדים טוב יותר מספקים לינארים. כמעט בהגדרה, ספק מבוסס שנאי ל 10 אמפר יצטרך מזגן צמוד. המלצה שלי, מי שצריך ספק לזרמים גבוהים, חפשו ספק ממותג איכותי. בד"כ ספקים עם תקן רפואי טובים יותר אבל זה כמובן לא מחייב.

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
תדי, במונח 'המוצר המושלם', התכוונתי לכך שכאשר אתה מתבונן על כל מכשיר בנפרד, מיהו לדעתך המעולה ביותר מביניהם, מוצר שבאמת בו הגעת לרמות הגבוהות ביותר שיכולת בהשוואה לשאר: ספקים, ממיר, קדם, מונו בלוקים, פונו או אולי הרמקול ?

אני אאלץ לענות "כולם", וזאת מהסיבה הפשוטה שכל המכשירים מבוססים על אותם מעגלי הגברה ועל אותם ספקי כח. אם אני משפר מכשיר אחד, בד"כ כל המכשירים האחרים זוכים באותו שיפור.

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
לא התכוונתי להעליב חלילה ,או להיות חכם יותר רחמנה לצלן ,בסך הכל אמרתי שהשוק משווע לספקי מחשב אודיופילים ,לא ידעתי שאתה לא יודע לעשות כאלו ,
בקשר לרמקול ,סבבה ,תעשה מה שבא לך בהתאם לחושיך המפותחים הרבה יותר משלי .
אולי באמת זה משתלב עם הציוד המיוחד שלך הן במחיר ובגודל .
מצטער באם נפגעת ,ובאמת מי אני התולעת שאעוץ לך.

אני יודע שהכוונה הייתה טובה... :)

ראה פוסט קודם שלי לגבי ספקים ממותגים

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
איזה קוטר המיד באס ? ולמה לא מצוין בבירור במפרט הטכני .

146מ"מ

kyroz

חבר משקיען
מעורבות
51
נקודות
28
בהצלחה..
גם בעיניי העיצוב לא מוצלח

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
בהצלחה..
גם בעיניי העיצוב לא מוצלח

תודה על הפידבק, אני אישית מאוד אוהב את העיצוב שלהם, וכך גם כל האנשים שראו אותם במציאות. בסופו של דבר אי אפשר לעצב מוצר שימצא חן בעיני כולם כך שאין לי כוונה לשנות את העיצוב.

כמה ציטוטים מחו"ל:

As someone who finds most modern speakers blingy ugly things I very much like the look of these. A really tasteful form dictated by function use of plywood, almost architectural. The nicest looking speakers I've seen in a very
long time
. I bet those looks won't date either.

They look great Teddy

Very nice

כמה שנאמר, על טעם ועל ריח אין מה להתווכח...
ואולי זה גם עניין של גיאוגרפיה.

אדר

אוהב את התחום
מעורבות
7
נקודות
18
כיף לקרוא.
בהצלחה!

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
ברמקולים שלנו אנחנו משתמשים ביחידות עם מגנט ניאוודימיום, מדובר במגנטים הרבה יותר איכותיים והרבה יותר יקרים. עוד תכונה שמייחדת אותם זה משקלם הנמוך. מגנט ניאודימיום יכול להרים גוף ששוקל אלפי פעמים את משקל המגנט.

גם התיבה בנויה בצורה "חכמה", מפרוסות של סנדוויץ ליבנה כך שהסיבים מואנכים לדופן התיבה ויוצרים קשיחות מאוד גבוהה. גם כאן, מדובר בפיתרון יותר איכותי והרבה יותר יקר משימוש ב MDF שמשמש במרבית הרמקולים. וגם כאן הליבנה שהוא עץ טבעי קל יותר וקשיח יותר מ MDF, שהוא חומר רך ומכיל בעיקר דבק ואבקת עץ.

הרמקולים שלנו יכלו להיות עוד יותר קלים לולא הקרוסאובר. כאן יש בערך קילוגרם שלם של נחושת מאיכות הכי גבוהה, אני לא מכיר הרבה יצרנים שמוכנים להשקיע כל כך בקרוסאובר, בטח לא ברמקול בטווח המחירים הזה.

בקיצור, משקל זה לא מדד, אולי ההיפך, במקרים מסויימים משקל גבוה זה אינדיקציה לשימוש בחומרים זולים...

הי טדי
השאלה שלי נבעה מסקרנות גרידא ולא בנימה מזלזלת חלילה , להיפך !
תיבה "מנגנת" שתוכננה כך בכוונה תחילה יש ליצרנים מובילים כמו Harbeth ורציתי להבין מה עומד מאחורי נתון המשקל הנמוך.

בדיוק לתשובה מפורטת כזאת ציפיתי :)

בלי קשר יש לי הערכה רבה אליך ואני עוקב מזה שנים אחרי האבולציה של המייצבים הלינאריים שלך בפורום pinkfishmedia
אתה ונלסון פס הם היצרנים שאני הכי מוקיר בזכות התרומה העצומה ב DIY וזה ממש לא מובן מאליו.

ישר כח והמון בהצלחה , כשאוכל אשמח לשמוע את הרמקולים האלה.

דויד

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,510
נקודות
113
הי טדי
השאלה שלי נבעה מסקרנות גרידא ולא בנימה מזלזלת חלילה , להיפך !
תיבה "מנגנת" שתוכננה כך בכוונה תחילה יש ליצרנים מובילים כמו Harbeth ורציתי להבין מה עומד מאחורי נתון המשקל הנמוך.

בדיוק לתשובה מפורטת כזאת ציפיתי :)

בלי קשר יש לי הערכה רבה אליך ואני עוקב מזה שנים אחרי האבולציה של המייצבים הלינאריים שלך בפורום pinkfishmedia
אתה ונלסון פס הם היצרנים שאני הכי מוקיר בזכות התרומה העצומה ב DIY וזה ממש לא מובן מאליו.

ישר כח והמון בהצלחה , כשאוכל אשמח לשמוע את הרמקולים האלה.

דויד

מוקיר או לא ,הנה מה שהשוק צריך,
http://www.coreaudiotechnology.com/kaia-linear-power-supply/

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
העתיד....

עם ההתפתחויות האחרונות של תדי והשיפור המתמיד במוצרים שלו, נראה לי שבמקום ספק כח ליניארי הוא ימציא מחדש מחשב שמבוסס על המעגלים החשמליים שלו....בהצלחה תדי....

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תדי תתחדש.
מה שכן,3 דברים.

א. למה הטווטרים בצדדים ואיך זה משפיע על המיקום ?
ב. לא הצלחתי (אולי לא שמתי לב) להסבר באתר בין הגרסא הסגורה לגרסא הפתוחה.
ג. למה המחירים בדולרים שווים למחירים בשקלים. המוצר מיוצר בישראל? הייתי בוחר דווקא בגישת מורל .

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
תדי תתחדש.
מה שכן,3 דברים.

א. למה הטווטרים בצדדים ואיך זה משפיע על המיקום ?
ב. לא הצלחתי (אולי לא שמתי לב) להסבר באתר בין הגרסא הסגורה לגרסא הפתוחה.
ג. למה המחירים בדולרים שווים למחירים בשקלים. המוצר מיוצר בישראל? הייתי בוחר דווקא בגישת מורל .

א. מבנה א-סימטרי עוזר במניעת גלים עומדים
ב. לא הבנתי את השאלה. הרמקול הפתוח הוא מה שקוראים בס רפלקס והסגור סגור. מה אתה רוצה לדעת?
ג. אני לא יודע מה הגישה של מורל?

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
ערב טוב תדי.

מאוד שמחתי לקרוא.
ובכלל את ההצלחה מעבר לים.
סוג של גאווה ישראלית אם מותר לי.
ישר כח, ובהצלחה הלאה.

אגב, אותי יותר מסקרן הפונו.
יש ברשת כתבות או ביקורת שאפשר להתרשם?
מעבר לנתונים טכנים.

שבוע טוב.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
גישת מוראל (לצורך העניין) היא שהרמקולים שלהם בישראל זולים יותר מאשר כל מקום אחר בעולם.

יחד עם זאת. מוראל מוכרים המון רמקולים מה שמאפשר להם לעבוד בצורה הזו.
מוראל גם מייצרים את היחידות בעצמן ולא רוכשים יחידות יקרות מיצרנית צד ג׳.
כל אלא מאפשרים למוראל לעשות את מה שלתדי כנראה לא יהיה משתלם לעשות.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
א. מבנה א-סימטרי עוזר במניעת גלים עומדים
ב. לא הבנתי את השאלה. הרמקול הפתוח הוא מה שקוראים בס רפלקס והסגור סגור. מה אתה רוצה לדעת?
ג. אני לא יודע מה הגישה של מורל?

היי תדי.
א. השאלה זה איך זה משנה לי בהעמדתם. פנימה, החוצה וכו...
ב. לא היתה שאלה , אלא שבאתר מי שלא מבין בתחום לא באמת יודע מה ההבדל בין סגור לפתוח ואין הסבר למה זה מתאים ולמה זה מתאים.
ג. אני תיארתי לי שמוצר שמוצר בישראל, ומורכב בישראל, יעלה פחות לצרכן הישראלי.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
גישת מוראל (לצורך העניין) היא שהרמקולים שלהם בישראל זולים יותר מאשר כל מקום אחר בעולם.

יחד עם זאת. מוראל מוכרים המון רמקולים מה שמאפשר להם לעבוד בצורה הזו.
מוראל גם מייצרים את היחידות בעצמן ולא רוכשים יחידות יקרות מיצרנית צד ג׳.
כל אלא מאפשרים למוראל לעשות את מה שלתדי כנראה לא יהיה משתלם לעשות.

מורל לא מייצרים כזכור לי את כל היחידות בארץ, וזכור לי שיש לא מעט דגמים שלהם שמיוצרים בסין (תקן אותי אם טעיתי).
כמו כן, חוץ מהיחידות שהן רק X ממחיר הרמקול , כל השאר ישראלי. אז עדיין נראה לי שאפשר להתאים מחיר ישראל לישראל.
זה גם יותר נכון.

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
באופן עקרוני מוצר אודיו אמור לעלות בארץ יותר יקר מאשר בחו"ל וזה נובע מכך שבארץ בנוסף למע"מ (שקיים גם בחו"ל) יש גם מס קניה בגובה 15% שחל על אלקטרוניקה בידורית גם אם המוצר מיוצר בארץ. אם מוראל מוכרים בארץ במחיר זול יותר מאשר בחו"ל כנראה שהם סופגים את ההפרש.

המוצרים של מוראל, כמו כמעט כל מוצר, מתומחרים למכירה דרך מפיצים ולכן יש להם מרווח הרבה יותר גדול בין עלות הרכיבים למחיר הסופי. במקרה של המוצרים שלנו אנחנו עובדים עם רכיבים מאוד יקרים (שאנחנו קונים ישירות מהיצרן) ומכיון ואנחנו מוכרים ישירות לצרכן אנחנו מתמחרים אותם מראש במרווח רווחים הרבה יותר קטן.

למוצרים שנמכרים בארץ אנחנו נותנים משלוח חינם, שלעומת לקוחות מחו"ל שצריכים להוסיף דמי משלוח זה חסכון משמעותי.

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
אותי יותר מסקרן הפונו.
יש ברשת כתבות או ביקורת שאפשר להתרשם?
מעבר לנתונים טכנים.

לא ידוע לי על כתבה או ביקורת, אבל הלקוחות שקנו מאוד מרוצים. אם אתה מעוניין, כמו כל המוצרים שלנו, אתה יכול לנסות אותו במשך שבועיים ובמידה ולא תהיה מרוצה כספך יוחזר לך במלואו. עד היום אף אחד לא ביקש להחזיר לנו את הפונו...

teddy_pardo

עוסק בתחום
מעורבות
33
נקודות
18
.

שלא בדומה לגישה של תנובה, אוסם, ותלמה... :עצוב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור