Snell?

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
יש למישהו היכרות אינטימית עם הרמקולים של Snell, ובמיוחד עם ה SNELL QBX 25 ? אלה רמקולים רצפתיים 3way.

אני זומם על זוג, ולא מוצא מספיק עליהם ברשת. לא שמעתי באזנים שלי שום דבר של סנל, אבל הרפיוטיישן שלהם מצויין עם מלא חובבים מושבעים.

אז?

Av1

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
16
סנל הינה חברת בת של בוסטון אקוסטיק
בשונה מבוסטון לסנל יש מחלקת R&D גדולה ומושקעת והפיתוחים שלה זולגים לבוסטון ולא ההפך
מאז ומעולם סנל הייתה פורצת דרך ויקרה משמעותית מבוסטון
בשנים האחרונות החברה התבייתה על תחום הקולנוע הביתי ופחות בסטריאו והיא כיום נחשבת לאחת החברות המובילות והיקרות בעולם בתחום זה {בייחוד ברמקולים שקועים}
עש לפני כ 5 שנים לחברה היו כל הזמן חידושים בתחום הסטריאו והביקורות היללו בכל פעם מחדש
מאוד קשה להשוות בגלל הפרשי המחירים הגדולים אבל בגדול הסאונד מאוד מזכיר את בוסטון מבחינת הפתיחות של הצליל, אופן ההצגה {מאוד קדמי} והטקסטורה של הבמה רק פחות צורמני בהיי ובמיד היי כלעומת בוסטון.

אני לא מכיר חברה בעולם עם חותם סאונד דומה לחברות אילו כך שאם לא שמעת אותם יהיה קשה להסביר/ לתאר לך במה מדובר.

מוצרי החברה לא הובאו לארץ רק על פי הזמנות מיוחדות {אם אני טועה יש זוג של XA 90 אצל הבעלים של טרקלין חשמל} מהזמנים שישפר היו הנציגים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור