RIAA ממשיכה לקבל בראש מבית המשפט.

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
בית משפט באריזונה, ארה"ב קובע כי התיאוריה של "זמינות הורדה" לא תקיפה משפטית. התיאוריה המשפטית הזאת של riaa טוענת כי עצם זה שיש לגולש ספרייה משותפת עם קבצים זמינים, לא אומר שהגולש הפיץ את התוכן, או במילים אחרות לא עבר על החוק. כלומר הם חייבים להוכיח ששיר ספציפי עבר ממחשב של גולש, למחשב של מישהו אחר. לא מספיק רק שהקבצים שם. אהבתי. אנו יכולים רק לקנא בדבקות של בתי המשפט האמריקנים בכל מה שנוגע להגנה על זכויות גולשים, ופרטיות של האזרחים. לצערי אצלנו מחוקקים חוקים שחוסמים אתרים אוטומטית.
נ.ב
רציתי להוסיף קישור למאמר של כרמי באתר אבל משום מה אני לא מוצא אותו? במאמר התגובות שלו הלינק מת.

קישור לכתבה ......

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
על איזה מאמר בדיוק אתה מדבר - אני כתבתי כמה בנושאים קרובים ?

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אנו יכולים רק לקנא בדבקות של בתי המשפט האמריקנים בכל מה שנוגע להגנה על זכויות גולשים, ופרטיות של האזרחים. ......[/URL]

אני חולק עליך [ ממש ].

במדינה שחוקקה חוקי הפרת פרטיות דראקוניים בעקבות התאומים, ועושה מה שבא לה למי שבא לה [ גוואנטאנאמו ],
במדינה שבה בחוסר מזל אתה יכול להיות מובל בטעות למותך ע"י השלטונות [ שמעת על פרוייקט ה DNA ? פותחים תיקים של מוצאים להורג מפעם, בודקים DNA בשיטות חדשות ומגלים כמה שחורים הוצאו להורג סתם]
במדינה שלפעמים על עציץ אתה יכול לחטוף שנים בלי פרופורציה [ פעם ראיתי סרט על אחד שאישתו חלתה בסרטן, הוא גידל לה גראס וחטף 18 שנה בפנים ],
ובכלל, חוקי ה'עבירה השלישית לכלא' [ שמבטאים את אינטרס הפרטת הכליאה והרווח ממנו ואינם מועילים לדבר, סטטיסטית ],
וואלאק, ח ר/א של מדינה, פשיסטית ופסיכית, שנהנים מהילה של 'חוקה' וכלמיני 'דמוקרטיה' ו'מירנדה' וכו', אבל אני לא מאמין להם בשיט. זה כמו חוקי המהפכה הצרפתית שבפועל יצרה מאסה עצומה של הוצאות להורג ושם ערכים שהם. זה נשאר כסמל לדמוקרטיה, רק סמל.

מדינה שבשנות השישים עוד הפלתה, בחקיקה, בין כושים ללבנים [ ! ] - היא לא דוגמא לכלום ואני לא מקנא בשום דבקות של שום בימ"ש אמריקאי [ פופליסטי, כמובן, עם מושבעים ]. תן לי את אריאל אטיאס כל יום, כל הזמן, כל החיים, ולא איזה ח/ר/א אמריקאי שאין לו בעיה לתלות מישהו בשם ערכים פלקטיים-שיווקיים-נבובים שמעניקים לו את הילת 'האבות המייסדים' והמייפלאואר בת-חת שלי .

אגב, אנלא מכיר את הפסיקה הזו אבל כשהריבון רוצח אנשים ללא סמכות , מה זה משנה האינטרנט והורדות.

(N)

ממש
(N)

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
על איזה מאמר בדיוק אתה מדבר - אני כתבתי כמה בנושאים קרובים ?

אתה כתבת על חוק סינון האתרים. וכתבת יפה לדעתי. רציתי להביא את מאמרך כדי להדגים את ההבדל בין הלך הרוחות בנוגע לחופש באינטרנט בין ישראל והעולם. שם עושים כל מאמץ לשמר את עיקרון החופש, ובארץ עושים מאמצי חקיקה כדי לצנזר בכפייה את הגולשים.

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
אני חולק עליך [ ממש ].

במדינה שחוקקה חוקי הפרת פרטיות דראקוניים בעקבות התאומים, ועושה מה שבא לה למי שבא לה [ גוואנטאנאמו ],
במדינה שבה בחוסר מזל אתה יכול להיות מובל בטעות למותך ע"י השלטונות [ שמעת על פרוייקט ה DNA ? פותחים תיקים של מוצאים להורג מפעם, בודקים DNA בשיטות חדשות ומגלים כמה שחורים הוצאו להורג סתם]
במדינה שלפעמים על עציץ אתה יכול לחטוף שנים בלי פרופורציה [ פעם ראיתי סרט על אחד שאישתו חלתה בסרטן, הוא גידל לה גראס וחטף 18 שנה בפנים ],
ובכלל, חוקי ה'עבירה השלישית לכלא' [ שמבטאים את אינטרס הפרטת הכליאה והרווח ממנו ואינם מועילים לדבר, סטטיסטית ],
וואלאק, ח ר/א של מדינה, פשיסטית ופסיכית, שנהנים מהילה של 'חוקה' וכלמיני 'דמוקרטיה' ו'מירנדה' וכו', אבל אני לא מאמין להם בשיט. זה כמו חוקי המהפכה הצרפתית שבפועל יצרה מאסה עצומה של הוצאות להורג ושם ערכים שהם. זה נשאר כסמל לדמוקרטיה, רק סמל.

מדינה שבשנות השישים עוד הפלתה, בחקיקה, בין כושים ללבנים [ ! ] - היא לא דוגמא לכלום ואני לא מקנא בשום דבקות של שום בימ"ש אמריקאי [ פופליסטי, כמובן, עם מושבעים ]. תן לי את אריאל אטיאס כל יום, כל הזמן, כל החיים, ולא איזה ח/ר/א אמריקאי שאין לו בעיה לתלות מישהו בשם ערכים פלקטיים-שיווקיים-נבובים שמעניקים לו את הילת 'האבות המייסדים' והמייפלאואר בת-חת שלי .

אגב, אנלא מכיר את הפסיקה הזו אבל כשהריבון רוצח אנשים ללא סמכות , מה זה משנה האינטרנט והורדות.

(N)

ממש
(N)

ריכטר, אתה מרחיב את היריעה. חופש באינטרנט הוא הנושא. לא ברור לי מה הקשר בין זה לבין קודקס החוקים הפליליים בארה"ב. אבל אם גררת אותי לשם, אז רוצה לומר לך, שעל אף העובדה שאני שמאלן-צמחוני- עוכר ישראל-יפה נפש לפחות כמוך, אני מקנא בארה"ב כיוון ששם חוק הוא חוק. אחוז אחד מהאמריקנים בכלא? יודע מה? נשמע לי הגיוני. לדעתי, ממה שאני רואה בארץ, לפחות אחוז מהאנשים ראויים להיעצר בשל כל כך הרבה סיבות כמו אלימות, התפרעויות בכביש, צייד לא חוקי, השתלטות בכוח על שטחי ציבור וממש לא בא לי להמשיך. אני לא מכיר יותר מדי מדינות מצליחות ללא עבר גיזעני-מפלה-גיזעני, אבל חלקן חותרות לעתיד טוב יותר. לא אצלנו.

ס. ריכטר

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
אכן התייחסתי לנושא רחב בהרבה ממה שהעלית : הקטע של המחמאות לארה"ב היה הטריגר.

לא הייתי קורא לעצמי שמאלן יפה נפש [ כלומר, ברצינות, מעבר למימד הקלישאי ] ובוודאי לא צמחוני, אבל לא הייתי רוצה לחיות במדינה שמסוגלת לטעות ולהוציא אותי להורג.

זה שהמדינה שלנו מצוייה לעניות דעתי בתהליך של פשיטת רגל כמעט טוטאלית לא עושה את הדמוקרטיה האמריקאית לטובה יותר [ בוא לא נדבר על פשיטת הרגל שלהם, גם ערכית וגם פיננסית ].

'שם חוק הוא חוק' ? זו אמירה מאוד כללית, אבל זה לא אומר כלום לאשתו של או-ג'יי.
קרא קצת על 'רוצחים סידרתיים' - תתפלא כמה מהם באים מדרום ארה"ב [ באופן כללי ].

בכלל, כל הקטע של רציחות סדרתיות שהתפתח שם. אלימות בכבישים ? יש אזורים בארה"ב שמבחינת סטטיסטיקות של אירועי ירי זה נראה כמו המערב הפרוע, ומרגיש ככה. אז איזה דרוזי צד דרבן , שזה מרתיח, ואין גישה משטרתית לבני מיעוטים בארץ כי החוק בארץ כבר מזמן לא בשליטה, אבל ארה"ב לא הדוגמא למשהו טוב בקטע הזה, וההשוואה בין ארץ מדברית עם אוכלוסייה קשה כמו שלנו [ ערבים ויהודים ] לא הולמת.

עזוב שנייה את זה, מה הקטע עם סטיב פוסט ? מזתומרת ביקשו מבימ"ש להכריז עליו כמת ? מה , לא היה לו ג'יפיאס-איתורית-משהו ? אי אפשר למצוא אותו ?! נראה קצת מוזר כל הסיפור הזה. :מבולבל:

Lazy Boy

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
אני לא משווה כלום ריכטר, אני בענייני RIAA יימח שמם וזיכרם. סטיב פוסט? מה לא ברור לך? הוא הלך לבקר את אמיליה אירהארט. הם מנסים לבצע את האתגר הקשה ביותר שלהם עד כה, למצא את המצפון של אמריקה. יקח זמן מה עד שיצוצו. ושיהיה לך ברור, אמריקה ממש רחוקה מפשיטת רגל פיננסית, ההיפך הוא הנכון.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור