revolution 5.1 בעיה

maor676

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
יש לי xp sp3 ויש לי בעיה עם הכרטיס קול: כל פעם שאני מפעיל מחדש את המחשב המסטר ווליום משתנה לשלושה רבעים מהמקסימום למרות שכיוונתי אותו לעוצמה אחרת בכלל(לפני כן). בנוסף, לפעמים שומעים יותר חזק מרמקול אחד ואחרי שאני משנה את הווליום זה חוזר. לפעמים יש הפסקות בסאונד, הרבה פעמים ביציאה של האוזניות.
לפני כן היה לי כרטיס קול מובנה וביטלתי אותו במנהל התקנים אבל התהליך smax4pnp עדיין עובד. אולי זה קשור לבעיות?
מישהו יודע על הבעיות האלה? מה אני אמור לעשות כדי לסדר את זה?
אולי כדאי להחזיר לsp2?

נערך לאחרונה ב:

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
יש לי xp sp3 ויש לי בעיה עם הכרטיס קול: כל פעם שאני מפעיל מחדש את המחשב המסטר ווליום משתנה לשלושה רבעים מהמקסימום למרות שכיוונתי אותו לעוצמה אחרת בכלל(לפני כן). בנוסף, לפעמים שומעים יותר חזק מרמקול אחד ואחרי שאני משנה את הווליום זה חוזר. לפעמים יש הפסקות בסאונד, הרבה פעמים ביציאה של האוזניות.
לפני כן היה לי כרטיס קול מובנה וביטלתי אותו במנהל התקנים אבל התהליך smax4pnp עדיין עובד. אולי זה קשור לבעיות?
מישהו יודע על הבעיות האלה? מה אני אמור לעשות כדי לסדר את זה?
אולי כדאי להחזיר לsp2?

שלום מאור
האם ביטלת את האפשרות של הכרטיס קול בביוס?האם הסרת את ההתקנה של הכרטיס הקודם?כי אם לא, מע' ההפעלה מזהה את ההתקן של הכרטיס קול ומשתמשת בדרייברים שיוצרים
קונפליקט עם הכרטיס הנוכחי.
ברגע שתסיר את ההתקנה של הכרטיס הקודם,לא יופיע לך התהליך הנ''ל .

maor676

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
הכרטיס הקודם היה מובנה ואני לא מצליח להסיר את התוכנה שלו ואת הדרייברים אבל ביטלתי אותו דרך המנהל התקנים. האם זה חיוני לבטל אותו גם דרך הביוס?

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
הכרטיס הקודם היה מובנה ואני לא מצליח להסיר את התוכנה שלו ואת הדרייברים אבל ביטלתי אותו דרך המנהל התקנים. האם זה חיוני לבטל אותו גם דרך הביוס?

כן,רצוי מאוד לבטל את הכרטיס הקודם.
האם ניסית להסיר את ההתקנה של ההתקן דרך לוח הבקרה?
אתה יכול לבדוק אם ישנה ספריה אצלך בנתיב הזה,ולהסיר את ההתקנה:
C:\Program Files\Analog Devices\SoundMAX\Remove.exe
נקווה שיעזור.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור