Nottingham Analogue ביקור במפעל!

eyal

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
נמר,
אין להם יבואן בארץ שהיית צריך להגיע עד המפעל או שכל מי שמזמין פטיפון מהם
לוקחים אותו שם לסיבוב?
תתחדש ותהנה

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לאיל,

אם זה מסקרן אותך, קנה ותגלה בעצמך ...:cool:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר,
אין להם יבואן בארץ שהיית צריך להגיע עד המפעל או שכל מי שמזמין פטיפון מהם
לוקחים אותו שם לסיבוב?
תתחדש ותהנה

חלילה.

אני לא הלכתי למפעל, רק שמתי לינק.

את הפטיפון שלי הזמנתי מאייל.(Y)

Vandoren

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ברכות על הבחירה, נמר. לגבי ביקור אישי, עם יותר מ-10,000 בעלים גאים, אני חושב שיהיה קושי לוגיסטי למפעל הקטן הזה לתאם ביקורים לכל אחד (אפילו אם מדובר בנמר :D).
ביקורת קטנה: אמנם מדובר בעבודת יד אבל הייתי מצפה מטום פלטצ'ר, שעובר ליד פסלו של רובין הוד בעיירה הציורית שלו מדי פעם, לספק דגם אחד או שניים במחיר שפוי יותר. הסרת מוצר הפתיחה של נוטינגהאם (ההורייזן) מצערת. היא נבעה ממניעים כלכליים מובנים - רצון להתרכז באיכותי וביקר יותר בגלל פס הייצור המוגבל.

תמונות מצורפות

• 250px-Robin_Hood_Memorial.jpg
    250px-Robin_Hood_Memorial.jpg
    KB 33 · צפיות: 263

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נכון. יש משהו בדבריך אכן מוצרי נוטינגהם אינם זולים, אך התמורה למחיר היא מקסימלית.

יצא לי לשמוע לא מעט פטיפונים שגרמו לי לבחור דווקה בנוטינגהם, כאשר שמעתי לראשונה את הפטיפון הזה {אצל אייל בבית} היתמוגגתי ואמרתי לו שתוך שנה יהיה לי כזה, כמובן שאני אדם שעומד מאחורי המילה שלו וכך היה.
חסכתי קניתי.

הייתי שמח אם היו להם דגמים יותר זולים {אולי הייתי קונה} אבל בתחום האנלוגי למדתי משהו חשוב "תשלם יותר תקבל יותר" וכך זה באמת. היה לי דביוט של פרוג'ק , אחר כך RPM5 עם ראש MM ופונו גרוש וחצי, אחר כך שודרג הראש ל-MC של אורטופון והפונו לפונו בוקס ב- 1400 שקל . כל פעם הרגשתי שיפור.
היום הגעתי למסקנה שאני מעוניין להשקיע פעם אחת לכל החיים {למרות שאין דבר כזה} ואני חושב שהנוטינגהם הוא אחד הפטיפונים הטובים ביותר ששמעתי אם לא הטוב ביותר.

לכן.
שווה להשקיע במשהו שאני יודע שייתן לי את התוצאה אליה אני מייחל. זה במרחק שבוע וקצת ממני ואני מחכה בקוצר רוח.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
איל אני מוכן לעזור,כל מי שקונה נוטינגהם,
שלח אותו אלי למסגריה ואני מראה לו,אותה מחרטה
ואותה כרסומת.השבבים בדיוק אותו דבר וממילא
יש לבחור פטיפון בבית,בשביל מה לרוץ עד אנגליה.
(ארוחת צהריים עלי):)

נמר אתה מסודר ,אתה לא צריך סיור.
(חוץ מזה אתה ישן ביום;))

Vandoren

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אין ספק שלפטיפון יחס עלות-איכות ברור וליניארי יותר מכל רכיב אחר במערכת, לדעתי. במקרה של נוטינגהאם נחשב ה-Horizon ע"י כתבי אודיו רבים לקרוב באיכויותיו לדגם הבא בסדרה. הוא ממש התחרה בדגם הפופולרי והטוב יותר (Space Deck).

עשית דרך אנאלוגית יפה ולדעתי מצאת את הגביע הקדוש שלך.

כרגע גם אני ממתין בכיליון אוזניים לבשורות דומות מירושלמי אחר.

eyal

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
מתוך סקרנות אני שואל
מה המחיר של הפטיפון הכי "זול" שלהם?

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לגבי מחיר:

ה - INTERSPACE כולל זרוע INTERSPACE ARM עולה 10500 ש"ח.

אפשר לשים זרוע של REGA ולחסוך איזה 1000 ש"ח, אבל לא מומלץ.

ה - HORIZON אכן כבר לא מיוצר, למרות הכתבה המפורסמת בסטריאופייל (כמובן שהיו עוד הרבה כתבות גם במגזינים אחרים) שמסקנותיה הקפיצה את מכירותיו לשמיים. בכתבה זו הוא הושווה לכמה דגמים של יצרנים אחרים ונמצא כטוב ביותר . המעניין בכתבה זו, הוא שממצאיה הם שרוב יצרני הפטיפונים מייצרים את הדגמים עם מהירות סיבוב "קצת" גבוהה מידי, כדי שהצליל שלהם יהיה יותר מרגש. ה - HORIZON היה היחיד מכל הדגמים שנבדקו שהסתובב במהירות הנכונה, ובכל זאת ולמרות זאת (ואולי בזכות זאת) נשמע בבירור טוב יותר וגם מרגש יותר.

הסיבה להפסקת ייצור ה - HORIZON לא היתה, כאמור, בגלל קצב המכירות, אלא מכיון שטום פלטשר הרגיש תמיד שיש בו פשרות ושבקצת יותר כסף הוא יכול לעשות מוצר שהוא יהיה שלם איתו לחלוטין. אז "קצת" זה יחסי, אבל מכאן הגירסה האחרונה של ה - INTERSPACE שיצאה לשוק השנה.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
ניראה יפה ואיך אומרים,
"בנוי לתלפיות".כמישהוא עם
רקע טכני(במיקצת)רואים שישנה
פה השקעה בבניה וחומרים.
אהבתי.
z.s

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
נמר, קנית את השלטר הזה בסוף?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור