meridian g08

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
883
נקודות
113
יאיר זכותי המלאה לדרוש תמורה מלאה למחיר מיצרן -כלומר במקרה הנ"ל לפחות ספק ליניארי מכובד וטרנספורט
ייעודי למוזיקה. ומרידיאן בעבר ידעה לייצר מוצרים מדהימים עם ערך גבוה לכסף גם כאשר מדובר במוצרים של עשרות אלפי דולרים, אין בעיה עם מוצר ברמת השקעה צנועה שנישמע בסדר אך שיתומחר בהתאם.
זכותך היחידה זה לקנות או לא לקנות את המוצר במחיר שהספק מציע.
מעבר לזה, עלות הרכיבים אינה המרכיב במרכזי במחיר המוצר.
הדבר המרכזי החשוב הוא אייכותו הפונקציונאלית והמיתוגית של המוצר ביחס למוצרים אחרים.
כמו שכבר כתבו לך, אם לדעתך יש מוצרים שווי ערך במחיר זול יותר - קנה אותם ולא אותו.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
226
נקודות
63
יאיר ספקים ממותגים -זהו העיסוק שלי בתחום האלקטרוניקה היום, המוצרים של לין עם הספקים הממותגים הם לא יותר מסבירים בעיני ,וישנם נגנים זולים עם ספקים ממותגים שנישמעים נפלא אך כמובן שהם יותר זולים.
ואם כבר נתת דוגמא אזי תציין את הטובים בתחום הזה:CHORD ELECTRONICS וNEWFORCE
ולמרות שהנושא התקדם (ספקים) עדיין ישנם בעיות רבות בתחום הזה ,דברים אשר משפיעים גם על רכיבים אחרים במערכת.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אני חושב שאני מתחיל להבין מאיפה נובע התסכול שלך:
1. Linn, Meridian ועוד כמה יצרנים מכניסים ספק ממותג למוצרים שלהם ומוכרים אותם ב-$$$$$
2. החברה שלך לעומת זאת, מכניסה ספקים ממותגים למוצרים שלה ומוכרת אותם במחיר צנוע (?).
אז למה שלא תנסו גם אתם את מה שכתוב ב-(1) ותראו איך הולך?

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
226
נקודות
63
יאיר שיחקת אותה-אהבתי
אבל אז לא היינו מוכרים במיליוני דולרים

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
948
נקודות
113
יאיר שיחקת אותה-אהבתי
אבל אז לא היינו מוכרים במיליוני דולרים

למה לא?
הרי מחיר כל מכשיר היה הרבה יותר גבוה, נכון?

אה...לא היו קונים את המוצר בכמויות במחיר הזה...כנראה שהמוצר/חברה לא ממש בליגה של הגדולים.
בשביל זה צריך ליצור מוניטין ומוניטין יוצרים באיכות, אמינות ושרות. אחר כך אפשר לדרוש ולקבל פרמיה נוספת (או עודפת...).
אגב,
מכיר את נגן הבלו ריי של לקסיקון ? לקחו OPPO ושמו אותו במארז של לקסיקון...מי שלא יודע ו"סומך" על חברה רצינית כמו לקסיקון משלם סתם ביוקר.
מבחינתי החברה הזאת הרסה לחלוטין את המוניטין שלה.

ארז

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
מר אוטופיה היקר האם אתה חושב שזה הוגן לדרוש תמורת מוצר שעלות הייצור שלו צנועה סכומים מופרזים?
תגיד אתה יודע באיזה פורום אתה ? אתה יודע על מה משוחחים כאן ? כי נראה לי שאולי בטעות אתה חושב שאתה בפורום אחר , או לחילופין אתה פשוט חי בסרט
משלמים על מכשירים את הסאונד שלהם סה טו . לא מוצא חן בעינך , אתה יותר ממוזמן להראות לנו איך אתה משתמש ברכיבים סופר יקרים ומוציא תוצאה יותר טובה מבחינת סאונד . ואם תצליח מאוד , אולי תוכל אפילו למכור את זה במחיר מופקע (פלא עד כמה מה שרואים מכאן לא רואים משם וכשעוברים לצד השני עושים בדיוק כמוהו :D ).
עד אז מחיר מופרז זה למכשירים שאו שאינם מחזיקים מעמד או שהתכונות הסוניות שהם נותנים , הם בכמה דרגות ממה שהמתחרים נותנים ברמת מחיר נתונה .

אתה ועוד מישהו(שגם התלונן על כך :D) יכולים לקנות מכשירים ע"פ המשוואה הבאה :
מחיר המכשיר/מכיר הרחיבים MSRPP= מחיר נטו של המוניטין ו/או ההפרזה במחיר . וכמובן ככול שההפרזה עולה כך המכשיר נפסל . יהיה מענין מאוד לדעת איך תוציא מאסטרטגיה כזו סינרגיה שתשמע טוב .
אני בהחלט ארצה לראות את זה , ולא בציניות כי אני חסיד גדול של VFM , והתקציב הנוכחי שלי הוא גרושים

אריה

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
<מכיוון שאלדר מתקמצן על הפרחים אני אשים לך אחד על חשבוני.:D>​

בבקשה.
(ורד)

נכון, אלדר אומנם מוגדר כחבר עצבני אבל בתוך תוכו הוא מרגרינה הולנדית אחרי 2 דקות במיקרוגל.:p

אין דבר כזה מרגרינה הולנדית, נמר התכוון לחמאה משובחת

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
226
נקודות
63
אם זה המצב אזי מצבינו היה טוב, אגב נגנים של מרידיאן מהעבר באותה רמת מחיר גם היוו תמורה גבוהה למחיר
אך בשנתיים האחרונות אתה רואה יותר ויותר חברות טובות ונחשבות שעוברות לחסוך כך וזה בא על חשבון הלקוחות

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
אין דבר כזה מרגרינה הולנדית, נמר התכוון לחמאה משובחת

אצלינו {התימנים} חמאה ומרגרינה זו אותה מילה.:D

וזה הפוך מהמאכלים שלנו שהשמות שונים אבל זה בעצם אותו מאכל.

מגלגלים את הבצק יוצא ג'חנון.
פותחים אותו יוצא מלוואח.
מקבצים אותו יוצא קובנה.
עושים בו חורים יוצא לחוח.
הופכים אותו לפיתה יוצא סלוף.
מטגנים אותו בשמן עמוק יוצא זלבייה.

:)

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אתה צודק, אבל מצד שני אתה רואה חברות נהדרות (Sonic Frontiers, DPA ) שלא השכילו להסתגל לעידן החדש ופשטו את הרגל.
{תגובה לרונן פרץ, לא למרגרינה}

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
הם לא פשטו את הרגל בגלל זה. אחרי הכל עדיין נמכרים מוצרים באיכיות גבוהות עם תשומת לב לרכיבים איכותיים והן עדיין שורדות.

אי לכך המסקנה שלך שגוייה לחלוטין.

gil

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
אצלינו {התימנים} חמאה ומרגרינה זו אותה מילה.:D

וזה הפוך מהמאכלים שלנו שהשמות שונים אבל זה בעצם אותו מאכל.

מגלגלים את הבצק יוצא ג'חנון.
פותחים אותו יוצא מלוואח.
מקבצים אותו יוצא קובנה.
עושים בו חורים יוצא לחוח.
הופכים אותו לפיתה יוצא סלוף.
מטגנים אותו בשמן עמוק יוצא זלבייה.

:)

תימני עלק.
כנראה שכחת מה זה קובנה,
זה בצק שונה לגמרי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
תימני עלק.
כנראה שכחת מה זה קובנה,
זה בצק שונה לגמרי.

הכוונה היא שהכל בצק.:)

ואם כבר נכנסים לעומק הקולינרי אז גם הלחוח שונה, הזלבייה שונה והמלוואח שונה.:p

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
הם לא פשטו את הרגל בגלל זה. אחרי הכל עדיין נמכרים מוצרים באיכיות גבוהות עם תשומת לב לרכיבים איכותיים והן עדיין שורדות.

אי לכך המסקנה שלך שגוייה לחלוטין.

בודאי שנמכרים מוצרים איכותיים עם רכיבים טובים, אך אילו מתומחרים בסדרי גודל שונים לחלוטין בהשוואה לשתי החברות שציינתי.

אריה

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הכוונה היא שהכל בצק.:)

ואם כבר נכנסים לעומק הקולינרי אז גם הלחוח שונה, הזלבייה שונה והמלוואח שונה.:p

הכי טוב תכין תערוכה ונבוא ללמוד (הכל עם חמאה בבקשה, אני בטוח שבתימן לא היתה מרגרינה)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
אתה תמיד מוזמן. אפשר מחמאה במקום חמאה? {אתה יודע, עדיין תימני}.:p

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
948
נקודות
113
אפשר לקחת את המרגרינה והחמאה לשרשור אחר?
לפורום המטבחון, למשל?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
ארז וחני.

אם השירשור יהפוך רק לכזה שמדבר על מרגרינה וחמאה אז אתה צודק, מכיוון שהוא מאוזן בין החלק החברי לבין החלק המקצועי אני מעדיף שישאר כך.

קצת שמחת חיים וצחוקים לא יזיקו. קבל את זה באהבה, חג שמח!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור