MC STEP UP

• פותח הנושא diz1
  • פורסם בתאריך

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
האם ההשוואה בין MC STEP UP אחד לשני על ראש מסוג אחד מספיקה כדי להגדיר תוצאה ועדיפות?

למה אנשים רצים לספר על השוואות ראש בראש כאשר ברור שהם מבוצעות בצורה שבה לתוצאה יש משמעות מאוד קטנה?

מה הרציונל או הצורך מאחורי פרסום "השוואות" כאילו?
האם לא כדאי סתם לכתוב התרשמות ולסייג את זה בזה שכותבים שזו לא באמת "השוואה"

הבהרה:
אין לי שום העדפה לסוג MC STEP UP מסויים או סוחר.
וכמו שכתבתי- הלוחות לא משקרים
הראש שלטר 901 שהיה בשימושי לפני שנים ונמכר ל"ירקן במחנה יהודה" שמכר לישעיהו-נמצא בשימושו שנים בעוד יתר המרכיבים במערכת שלו הוחלפו כמה וכמה פעמים.

זה שהשלטר 901 עדיין לא הגיע ללוחות אומר שבחרתי טוב(lol) וזה כבוד גדול שאני חש כל בוקר.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
סתם לשם עניין , כמה זמן ראש כזה מחזיק מעמד ? כי בזמנו הראש שלי לא היה מחזיק מעמד יותר משנה שנתיים ואח"כ היה צריך RETIP . ואני מבין שאצלך הוא החזיק כמה זמן והוא עדיין אצלו . אז זה נראה עמידות מופלאה או שמשהו אצלי היה גרוע . מסקרן לדעת מה

עריכה
ואם אתה מתכווין לשירשור של שמעון/משה , אני כבר הבנתי שאין ממש מאחורי כול מה שהוא מספר , אישית, לגבי לפחות, בתור ספק מידע הוא חסר תועלת . כי פשוט אי אפשר לדעת מתי הוא מדווח על חוויות אמיתיות ומתי זו אג'נדה נגד יבואן או מישהו אחר . מה עוד שאם זה נכון לגבי הברינגר , אזי בכלל הוא לא יכול להחשב לאודיופיל שיכול לתת משהו

נערך לאחרונה ב:

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אברום,,,,לרגע חשבתי שאתה הוא שמעון ..אויש -אבטליון,,,אויש-ישעיהו,,,אויש- משה

בכל אופן העיצה שלך טובה ונכונה. מקווה שגם שיתר הדמויות הנ"ל הפנימו את זה.
הטרד הזה היה שווה בגלל שאיפשר לעוד משתתף להצטרף לפורום.

ברוך בואך לפורום.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
סתם לשם עניין , כמה זמן ראש כזה מחזיק מעמד ? כי בזמנו הראש שלי לא היה מחזיק מעמד יותר משנה שנתיים ואח"כ היה צריך RETIP . ואני מבין שאצלך הוא החזיק כמה זמן והוא עדיין אצלו . אז זה נראה עמידות מופלאה או שמשהו אצלי היה גרוע . מסקרן לדעת מה

עריכה
ואם אתה מתכווין לשירשור של שמעון/משה , אני כבר הבנתי שאין ממש מאחורי כול מה שהוא מספר , אישית, לגבי לפחות, בתור ספק מידע הוא חסר תועלת . כי פשוט אי אפשר לדעת מתי הוא מדווח על חוויות אמיתיות ומתי זו אג'נדה נגד יבואן או מישהו אחר . מה עוד שאם זה נכון לגבי הברינגר , אזי בכלל הוא לא יכול להחשב לאודיופיל שיכול לתת משהו

עזוב- לא רוצה לענות בכדי לא לפגוע בסיכויי המכירה שלו כאשר יבוא יומו להתנוסס בלוחות

לגבי הפסקה השניה שלך- זה לא יפה. יש דברים שלא אומרים באופן גלוי, מה גם שיש כאילו משתתפים שחושבים שהניסיון וצורות הבחירה שלו-רלוונטים עבורם.

נראה לי שאתה סתם רוצה שהוא ידביק לך איזו קונספירציה מטעם יבואן כזה או אחר.

נערך לאחרונה ב:

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
עזוב- לא רוצה לענות בכדי לא לפגוע בסיכויי המכירה שלו כאשר יבוא יומו להתנוסס בלוחות

לגבי הפסקה השניה שלך- זה לא יפה. יש דברים שלא אומרים באופן גלוי, מה גם שיש כאילו משתתפים שחושבים שהניסיון וצורות הבחירה שלו-רלוונטים עבורם.

הוא יכול להדביק מה שהוא רוצה , העניין הוא שאין לי בעיה אם תמצא משהו זול שמביך טובים ממנו , עשיתי את זה בעבר , הבעיה מתחילה עם העובדה שאם באמת מצאת משהו כזה , אתה שומר אותו . כי עם כול הכבוד , אי אפשר למצוא כאלו כול הזמן , ובד"כ זה גם סינאגיה שמוציאה מדברים זולים יכולות של מערכות בסדר כפול או יותר . לבוא לי עם אג'נדה כזו ולמצוא את המוצר בלוחות , ועוד עם מגבר שעולה 1800 ש"ח , אני מצטער אבל הבנאדם איבד את אמינותו כמי שיודע לבחון מכשירים . הוא מתלהב וזה טוב לטעמו הרגעי , אבל בתור לקבל רעיונות אי אפשר .
וכשבנאדם כזה יורד לי על יבואנים, מתחילות כול מיני תיאוריות קונספירציה לצוץ לי בראש (lol).

ומאוד יתכן והמגבר הזה באמת יותר טוב , הבעיה היא שמחר הביקורת הבאה שלו תהיה בכלל לא רלבנטית לכלום. זה כמו שעון מקולקל שפעמיים ביום מראה את השעה המדוייקת , זה עדיין לא אומר שהוא מדוייק (lol)

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
הוא יכול להדביק מה שהוא רוצה , העניין הוא שאין לי בעיה אם תמצא משהו זול שמביך טובים ממנו , עשיתי את זה בעבר , הבעיה מתחילה עם העובדה שאם באמת מצאת משהו כזה , אתה שומר אותו . כי עם כול הכבוד , אי אפשר למצוא כאלו כול הזמן , ובד"כ זה גם סינאגיה שמוציאה מדברים זולים יכולות של מערכות בסדר כפול או יותר . לבוא לי עם אג'נדה כזו ולמצוא את המוצר בלוחות , ועוד עם מגבר שעולה 1800 ש"ח , אני מצטער אבל הבנאדם איבד את אמינותו כמי שיודע לבחון מכשירים . הוא מתלהב וזה טוב לטעמו הרגעי , אבל בתור לקבל רעיונות אי אפשר .
וכשבנאדם כזה יורד לי על יבואנים, מתחילות כול מיני תיאוריות קונספירציה לצוץ לי בראש (lol).

ומאוד יתכן והמגבר הזה באמת יותר טוב , הבעיה היא שמחר הביקורת הבאה שלו תהיה בכלל לא רלבנטית לכלום. זה כמו שעון מקולקל שפעמיים ביום מראה את השעה המדוייקת , זה עדיין לא אומר שהוא מדוייק (lol)

אילו היית כותב בעברית, הייתי מגיב.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0

בריון, עבור למדרכה השנייה כשאתה קורא אותי.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לי ההשוואה של שמעון בין שני השנאים דווקא נראית תקינה, ומההכרות האישית שלי עם השנאים של סטיבנס ובילינגטון, התוצאות שהוא הגיע אליהם נשמעות לי הגיוניות. היה לי פעם את ה-MC3 והוא נשמע דומה למה ששמעון כותב.
חוץ מזה, עצה לשמעון מהתחום שאני עוסק בו: אחרי שאתה כותב פוסט, אל תגיב יותר, וככה לא תתלכלך בכל התשפוכת של סוחרים וכל מיני בעלי אינטרסים. כשעושים השוואות, ונוקבים בשמות קונקרטיים, תמיד הצד שלא יצא הכי טוב מההשוואה ינסה לפגוע בכל דרך באמינות של ההשוואה. תחשוב על זה.
שנה טובה, ותמשיך לכתוב!

חן חן, ושנה טובה גם לך.

dys

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
truejoker כתב
מה עוד שאם זה נכון לגבי הברינגר , אזי בכלל הוא לא יכול להחשב לאודיופיל שיכול לתת משהו
ומי שמשתמש רק ב ipod כן יכול?

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
truejoker כתב
ומי שמשתמש רק ב ipod כן יכול?

אני לא משתמש רק באייפוד , וזה לא קשור בכלל לעניין מה יש לי ומה אין לי . ואני לא ממש צריך להוכיח כאן כלום , אבל מי שחושב שמגבר של 1800 ש"ח ועוד מגבר פאוור של הגברות , יותר טוב ממגברי הספק היי אנד ואחרי זמן קצר מוכר אותו , אני לוקח את כול מה שהוא אומר עם המון המון מלח . ואם זה לא מובן לך ו/או לא מקובל עליך , אתה רשאי לשמוע את דעתו ולקנות ציוד ע"פ המלצותיו .
עוד דבר קטן , אני משתמש באינטרנט גם כדי לעזור לי להחליט על ציוד שאני אקנה על עיוור , כי כרגע עקב מגבלות אישיות , אני לא ממש יכול ללכת ולשמוע אצל יבואנים . מה עוד שאני לא מגביל עצמי , למה שמיובא באורח סדיר לארץ . לאנשים כמוני , זה בהחלט חשוב מי אומר ומה ואיך . וכן מי שמשתמש בברינגר הוא גם פחות אודיופיל ממי שמשתמש באייפוד (lol), אני גם בטוח שאיכות הסאונד ירודה עוד יותר בברינגר מאשר באייפוד (lol)שלא לדבר שהאוזניות שאיתן אני משתמש עלו לי יותר מאשר הברינגר שלו (lol)
אני את דעתי אמרתי

ומשה , אני כתבתי בעברית , זה שאתה רוצה לא להבין כי זה פוגע בך זה זכותך . אבל מי שפוגע בכול העולם שאינו מסכים איתו , חייב לדעת שכשלא יסכימו איתו גם יגידו את זה

ולזכותך יאמר שאתה באמת מתלהב מהציוד שלך , מאידך כINPUT עבורי , הסברתי טוב מדוע אתה לא קנדידט
שנה טובה וחתימה טובה לכולם

dys

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
במחשבה שניה החלטתי לצנזר את מה שניכתב.

ועצה קטנה בכוונה אמתית לעזור, קרא את מה שאתה כותב לפני שאתה שולח ותנסה לתקן את התחביר והכתיב (ישנם מספיק אמצעים לכך), זה יעזור לך ולקוראים.

נערך לאחרונה ב:

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אולי מכיוון שהיום הוא יום כיפורים, מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים. תודה dys. כבר חשבתי שאין עם מי לדבר פה.
מפתיע אותי מה שאתה מספר על טרוג'וקר. לפי שלל התגובות שלו באתרים השונים, ולפי הבטחון הרב שלו, הייתי בטוח שיש לו בוודאי BOSENDORFER VC 7, פטפון מישל אורב, מגבר-על של טדי פרדו, וחלקי ציוד דומים אחרים ש"נתפרו" בעמל רב זה לזה, תוך ניסוי וטעייה, ושימוש מושכל באוזני זהב. מה רבה תדהמתי!

ושוב בעניין הבהרינגר: אני מציע לקרוא שוב את ההיסטוריה שלי בעניין בשרשור על השנאים. שם הסברתי למה השתמשתי במגבר הזה. בקצרה, השידוך שלו לשני זוגות רמקולים לא נצילים שהיו לי אז: מרטין לוגן SL3, ו-VON SCHWEIKERT VR-2, היה מוצלח יותר ממגברים "אודיופיליים" אחרים שבדקתי איתם, כגון: CARY SLI-80 או מונובלוקים CRIMSON CS630D, שנחנקו איתם, או מגבר של יוניסון, בעוצמה של 150 ווט, שנשמע מרוח איתם, ועוד (אין ספק שעם רמקולים נצילים יותר, המגברים המוזכרים יפיקו תוצאות הרבה יותר טובות). בקיצור, ביחס למגברים האלה ואחרים שעברו דרכי באותו זמן, בשילוב עם שני הרמקולים האמורים, התוצאה עם הבהרינגר, יחד עם פונוסטייג' EAR 834P ופטפון טוב, היתה מוצלחת ומשביעת רצון יותר.

אני מניח שהבריון דיז 1 או הפילולוג טרוג'קר ימשיכו לדוש בעניין, ולא יקשיבו לתוכן דבריי.
אני מניח שהסוחר אייל פור ימשיך להתפרע וימשיך לנסות לפגוע באמינותי כאן בפורום, הן בשמו המלא, הן בכינוייו השונים, והן במזדנביו ועושי דברו.

אבל, בזכות אנשים כמו אברום ו-dys, לא אכנע להבלי סוחרים/מתחילים בעלי אי-פוד/בריונים עם הורנים, ואמשיך לכתוב את רשמיי ללא משוא פנים, בהתלהבות וברהיטות.

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
משה משה

'משה" יקרי
לא נראה לי הצורך הזה שלך לרדת על אנשים בגלל צורת הכתיבה שלהם או שגיאות הכתיב.(שלא נזכיר את זה שירדת במקום אחר על מוצאם או משלח ידם של אנשים )
אל תתבלבל.אל תחשוב שאתה כזה גיבור על "חלשים".

זה טעות.

יכול להיות שהרצון הזה שלך יוביל אותך בדרך לא נכונה.
תאמין לי שבחיים מחוץ לפורום אתה לא כזה כלי ואם אתה צריך פירוט כאן או שם- רק תגיד, אעזור לך.(heart)
אני מכיר טוב את אילו שאתה מתחנף אילהם. אולי הם ירצו להכיר אותך גם?
:rolleyes:
לכן פעם הבאה תחשוב דקה ותתיעץ עם האגו לפני שמלכלכים.

אני לא מבין איך גררת שוב את אייל פור לשרשור הזה? הוא לא כתב כלום ואתה ישר תוקף? למה ?

שמח שאתה מכיר טוב את אברום- מהיכן? אם אפשר לדעת, האם הוא מכר של אבטליון במקרה? הוא אדם טוב האברום הזה ולכן נשמח לראות אותו כאן בהודעות הבאות שלו כאן או שם, כי אם לא-אני כבר אזכיר לך שרצוי להשתמש בשמות נוספים כאשר אתה נכנס ומעודד את עצמיך.

לגבי- ואיואיואי-איך ירדת עלי. הולך לבכות. בכל זאת יום כיפור(sad)

ולעינייננו,
אולי לא הצלחת להפנים, כל מה שכתבתי הוא שאני מטיל ספק רב במתודות הבדיקה שלך.
תקרא שוב את ההודעה הראשונה ותבין למה אני מתכוון. אם אתה לא מבין-תחזור ואסביר לך שוב והפעם לאט.

מוחך הוליך אותך שולל- לכבוד יום כיפור אני סולח לך ..

שיהיה לך גמר חתימה טובה

ובמקום לנסות להעליב (העלבות שלך לגבי לא מספיק אפקטיבי(ורד))- תנסה להבין מה הביקורת שלי כלפי מה שאתה כותב. מי יודע, אולי ברגע שבו האגו שלך יעלם לשניה וחצי, תוכל להבין ולשפר.

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
'משה" יקרי
לא נראה לי הצורך הזה שלך לרדת על אנשים בגלל צורת הכתיבה שלהם או שגיאות הכתיב.(שלא נזכיר את זה שירדת במקום אחר על מוצאם או משלח ידם של אנשים )
אל תתבלבל.אל תחשוב שאתה כזה גיבור על "חלשים".

זה טעות.

יכול להיות שהרצון הזה שלך יוביל אותך בדרך לא נכונה.
תאמין לי שבחיים מחוץ לפורום אתה לא כזה כלי ואם אתה צריך פירוט כאן או שם- רק תגיד, אעזור לך.(heart)
אני מכיר טוב את אילו שאתה מתחנף אילהם. אולי הם ירצו להכיר אותך גם?
:rolleyes:
לכן פעם הבאה תחשוב דקה ותתיעץ עם האגו לפני שמלכלכים.

אני לא מבין איך גררת שוב את אייל פור לשרשור הזה? הוא לא כתב כלום ואתה ישר תוקף? למה ?

שמח שאתה מכיר טוב את אברום- מהיכן? אם אפשר לדעת, האם הוא מכר של אבטליון במקרה? הוא אדם טוב האברום הזה ולכן נשמח לראות אותו כאן בהודעות הבאות שלו כאן או שם, כי אם לא-אני כבר אזכיר לך שרצוי להשתמש בשמות נוספים כאשר אתה נכנס ומעודד את עצמיך.

לגבי- ואיואיואי-איך ירדת עלי. הולך לבכות. בכל זאת יום כיפור(sad)

ולעינייננו,
אולי לא הצלחת להפנים, כל מה שכתבתי הוא שאני מטיל ספק רב במתודות הבדיקה שלך.
תקרא שוב את ההודעה הראשונה ותבין למה אני מתכוון. אם אתה לא מבין-תחזור ואסביר לך שוב והפעם לאט.

מוחך הוליך אותך שולל- לכבוד יום כיפור אני סולח לך ..

שיהיה לך גמר חתימה טובה

ובמקום לנסות להעליב (העלבות שלך לגבי לא מספיק אפקטיבי(ורד))- תנסה להבין מה הביקורת שלי כלפי מה שאתה כותב. מי יודע, אולי ברגע שבו האגו שלך יעלם לשניה וחצי, תוכל להבין ולשפר.

סור מדרכי, בריון.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
למשה
תגובתו של דיז אכן אינה רכה במיחד, מה שלא משנה את העובדה שיש שם תוכן הראוי להתייחסות.
בכל אופן, ברגע שהדיון עובר מגופו של דבר לגופו של דובר - משהו השתבש.

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
למאן דהוא
סטייק פילה שאינו רך כהלכתו, משנה את העובדה שיש (היה!) בו תוכן ראוי למאכל אדם.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אולי מכיוון שהיום הוא יום כיפורים, מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים. תודה dys. כבר חשבתי שאין עם מי לדבר פה.
מפתיע אותי מה שאתה מספר על טרוג'וקר. לפי שלל התגובות שלו באתרים השונים, ולפי הבטחון הרב שלו, הייתי בטוח שיש לו בוודאי BOSENDORFER VC 7, פטפון מישל אורב, מגבר-על של טדי פרדו, וחלקי ציוד דומים אחרים ש"נתפרו" בעמל רב זה לזה, תוך ניסוי וטעייה, ושימוש מושכל באוזני זהב. מה רבה תדהמתי! .
להשכלתך , אני שומע עם אייפוד רק בגלל העובדה שאנני יכול להעביר את המגברים שלי לתיקון , אי לכך אני גם לא יכול לעשות בהם TRADE IN . אני אראה מה לעשות בעתיד הנראה לעיין . מכול מקום הציוד שכרגע ברשותי , בכלל אינו קשור לעובדה . זה שיש להוד מעלתו כסף רב לזרוק על ציוד אינו הופך אותו לבר סמכה אודיופילי , אלא נסיון לבריונות עם כסף במקום עם משהו אחר (lol). למרבה צערך וצער של עוד רבים כאן , אני יותר מידי מכיר את הכסף , ואת יכולתי להשיגו , ומה המחיר לכך . אי לכך ובהתאם לזאת מי שמתפאר בכסף אצלי הוא פשוט פאטטי . ולא הייתי נוהג בבוטות כזו אילוליה העובדה שזה הדבר היחיד שהיה לך לומר על הביקורת הענינית שלי

ושוב בעניין הבהרינגר: אני מציע לקרוא שוב את ההיסטוריה שלי בעניין בשרשור על השנאים. שם הסברתי למה השתמשתי במגבר הזה. בקצרה, השידוך שלו לשני זוגות רמקולים לא נצילים שהיו לי אז: מרטין לוגן SL3, ו-VON SCHWEIKERT VR-2, היה מוצלח יותר ממגברים "אודיופיליים" אחרים שבדקתי איתם, כגון: CARY SLI-80 או מונובלוקים CRIMSON CS630D, שנחנקו איתם, או מגבר של יוניסון, בעוצמה של 150 ווט, שנשמע מרוח איתם, ועוד (אין ספק שעם רמקולים נצילים יותר, המגברים המוזכרים יפיקו תוצאות הרבה יותר טובות). בקיצור, ביחס למגברים האלה ואחרים שעברו דרכי באותו זמן, בשילוב עם שני הרמקולים האמורים, התוצאה עם הבהרינגר, יחד עם פונוסטייג' EAR 834P ופטפון טוב, היתה מוצלחת ומשביעת רצון יותר..
אני אוריד את הכפפות עכשיו , אבל זה קישקוש בלבוש , שמעתי מספיק מגברי הגברה כשהייה לי רמקול בעייתי , כולל את הברינגר לשניה בלבד , אפילו בין מגברי הגברה הוא היה עלוב עד כדי כך שפשוט אמרתי לאדם שהמליץ עליו , למה הוא בכלל טרח לבזבז את זמני .
אם אתה רוצה , המגברים היחידים שהיו בעל סאונד נסבל היו הדנון POA2500 אאל"ט , וזה אחרי שבזבזתי כמעט שלושה חודשים בחיפושים . אז את השטות הזו אתה לא יכול למכור לי . אולי לעדת מעריצי הכסף שלך שחושבים שעם כסף קונים גם מרות אודיופילית (lol)

אני מניח שהבריון דיז 1 או הפילולוג טרוג'קר ימשיכו לדוש בעניין, ולא יקשיבו לתוכן דבריי.
אני מניח שהסוחר אייל פור ימשיך להתפרע וימשיך לנסות לפגוע באמינותי כאן בפורום, הן בשמו המלא, הן בכינוייו השונים, והן במזדנביו ועושי דברו.

אבל, בזכות אנשים כמו אברום ו-dys, לא אכנע להבלי סוחרים/מתחילים בעלי אי-פוד/בריונים עם הורנים, ואמשיך לכתוב את רשמיי ללא משוא פנים, בהתלהבות וברהיטותה.
אני לא מבין למה הכנסת את איחיל לעניין , ואני גם לא מבין מדוע ביקורת שהייתה די נייטרלית נהפכה ע"י אלימותך למצב הזה . אבל אין לי בעיה , אתה תחיה עם מצבך לא אני
ולגבי תוכן , אני פשוט לא רואה כאן תוכן
וד"א גם נמר שאתה בוודאי יודע שיש לו נסיון עם מגברים מקצועיים , מחזיק באותה דיעה כמוני לגבי הברינגר
האמת היא שאני עד היום לא מנסה אפילו לבדוק מוצרים אחרים שלהם , כי האיכות הייתה כ"כ עלובה , עד שאם הם מוציאים דבר כזה עם הלוגו שלהם , אני לא רוצה לדעת מה רמתם האודיופילית . אולי להופעות זה בסדר (וגם שם אני מסופק (lol)), אבל בתור מגבר הוא פשוט זוועה

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
למאן דהוא
סטייק פילה שאינו רך כהלכתו, משנה את העובדה שיש (היה!) בו תוכן ראוי למאכל אדם.
אתה צודק בהחלט . הבעיה היא מה קורה עם אנשים שמראים כול הזמן תגובות קשות מאוד לכול מי שלא מסכים עם דעתם ו/או עם הוונדטה שיש להם כלפי יבואן מסויים

אני לא רוצה לחשוב מה יקרא אם אני אקנה מגבר מאייל (lol), אני מניח שהפורומים כבר ירעדו מכך שאני שתול שלו (lol)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
לא רוצה להיכנס בעין הסערה {משאיר את זה לאחרים}

truejoker כתב במקור:
אני שומע עם אייפוד רק בגלל העובדה שאנני יכול להעביר את המגברים שלי לתיקון , אי לכך אני גם לא יכול לעשות בהם TRADE IN . אני אראה מה לעשות בעתיד הנראה לעיין

סלח לי מראש אם זה ישמע מעט בוטה, לא זאת כוונתי כמובן.

אתה חוזר על זה אני מניח יותר משנה? {בכל הפורומים}
ואני שואל בכנות. באמת כל כך קשה להעביר מגברים מהנגב לירושלים על ידי חבר קרוב/משפחה וכד'? בסה"כ לא מדובר על חו"ל.
{ואני לא רוצה לציין עזרה שהוצעה לך מכל הלב על ידי חבר פורום}

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לטרוג'וקר, אני מוכן להשאיל לך מגבר (אל חשש, לא בהרינגר). רוצה? ואני לא מתלוצץ.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור