Magico S1MK2 חווית האזנה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
פגישה אקראית עם חבר אצל חבר אחר הובילה אותי להאזין בפעם הראשונה לרמקולים מסוג Magico S1MK2

לאור ההבדלים הפיזיים בין הדגם שברשותי (S3MK2) ל S1MK2 הבאים לידי ביטוי במיימדים ובשני וואפרים בגודל 9 אינץ החסרים ב S1 לא ידעתי למה לצפות בתחום התחתון, נכון יותר לא היו לי ציפיות לתחום תחתון.

המגבר אליו חוברו הרמקולים אינטגרייטד של Luxman, המקורות סטרימר של Melco ופטיפון של מישל (פונו luxman EQ500) חדר האזנה כ 40 מטר רבועים.

במבט ראשון החלל נראה ענק על ה S1 והייתי סקפטי איך ישמע הרמקול הקטן במשפחת ה S בחלל שכזה.

זה הקטן גיבור – להשתוממותי הרבה ל S1 לא הייתה בעיה למלא את החלל בצליל מלא ובשרני עם יכולת לרדת בצליל בצורה שהשאירה אותי עם לסת שמוטה.

ה S1 מפיק את אותו הסאונד המוכר מהרמקול שברשותי, ניטראלי על סף חמימות קלילה, מוזיקאלי מאוד, לעולם לא חופר ובמפתיע גם 95% מהאוקטבות הנמוכות היו שם – לרגע הבטתי כלא מאמין בזמן שפלטתי - אני מאוהב.

מדובר ברמקול מושלם לחלל הסלון הישראלי, ככזה הוא יתמזג בקלילות במידות ובהצבה ב 99% מחדרי המגורים ו/או חדרי האזנה של האודיופיל הישראלי.
נכון שאין לו את היכולת לרדת לצליל נמוך כמו ה S3, אבל מצד שני אני מוכן להתערב שלרוב המוחלט של מי שיזכה לשים את היד על הרמקול הזה, זה לא יחסר, משום שה S1 מסוגל לרדת כמעט עד 30Hz שזה די והותר לרוב הגדול של מוזיקה אותה אודיופילים שומעים.

מי שמחפש רמקולים בקטגורית המחיר ובאיכות הבלתי מתפשרת של ה S1 חייב לעצמו האזנה, ובעיקר, אל תתנו לגודל של הממזר להטעות אתכם.

Trekmadone9

חבר אתר
מעורבות
16
נקודות
3
הופתעת???
אני מכיר מישהו שגם נפגש אקראית עם חבר אצל חבר שקיבל סנוקרת ישירות לפנים מהרמקול הזה.לא יאמן מה הדבר הזה מוציא.
שמעתי אותו ממש בתחילת ה Brake in ולא כזה נפלתי.שמעתי אותו שוב אחרי כ 80 שעות עבודה מאז שיצא מהאריזה וזה פשוט עולם אחר וסופר טוב.אחת ההפתעות המדהימות שנתקלתי בהם.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
הופתעת???
אני מכיר מישהו שגם נפגש אקראית עם חבר אצל חבר שקיבל סנוקרת ישירות לפנים מהרמקול הזה.לא יאמן מה הדבר הזה מוציא.
שמעתי אותו ממש בתחילת ה Brake in ולא כזה נפלתי.שמעתי אותו שוב אחרי כ 80 שעות עבודה מאז שיצא מהאריזה וזה פשוט עולם אחר וסופר טוב.אחת ההפתעות המדהימות שנתקלתי בהם.

מזל שיש חברים וברוך הבא לפורום. (ורד) (לא מצאתי אימוג'י של אופניים)
אכן מדובר ברמקול שכולו הפתעה לטובה, בייחוד כששומעים את ההבדל בין רמקול שיצא מהקרטון לבין אותו הרמקול שעבר הרצה - לא להאמין שמדובר באותו המוצר.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
ההבדל בין רמקול שעבר בריק אין לבין אחד שלא הוא דרמטי בשל האלמנטים המכאנים. לפני בריק אין שומעים תדר אחד לפה והשני לשם, אין אינטגרציה בין הדריברים בכלל. זה לא דומה לשום ברייק אין של אלקטרוניקה שאני מכיר, שלדעתי זניח עד לא קיים בכלל (פרט לפטיפון אולי, לא מבין בזה כלום).

דרך אגב, אם הייתי בשוק לרמקולים בכלל ולמגיקו בפרט, הייתי בודק את ה a5 הזה.

נערך לאחרונה ב:

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
ההבדל בין רמקול שעבר בריק אין לבין אחד שלא הוא דרמטי בשל האלמנטים המכאנים. לפני בריק אין שומעים תדר אחד לפה והשני לשם, אין אינטגרציה בין הדריברים בכלל. זה לא דומה לשום ברייק אין של אלקטרוניקה שאני מכיר, שלדעתי זניח עד לא קיים בכלל (פרט לפטיפון אולי, לא מבין בזה כלום).

ברייק של אלקטרוניקה יכול להיות לא פחות דרמטי!

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113

לאחר ששמעתי את ה S3, S1, A3 לטעמי האישי מעדיף את סידרת ה S היות ול A אין את האווריריות הקיימת בסדרת S - בעיני עדיף על עוד אוקטבה למטה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
@pruym אף אלקטרוניקה שעברה תחת ידי לא עברה מהפך כמו רמקולים.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
בסדר, בסדר! הברייק ברמקול יותר משמעותי, כשאני חושב על זה לעומק אתם צודקים! מצד שני יש מכשירי אלקטרוניקה שהברייק שלהם די מפתיע...

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
הברייק הכי דרמטי שעברתי היה עם רמקולים. אין ספק. אבל כבר נתקלתי באלקטרוניקה עם ברייק מאוד משמעותי ולא מבוטל.

Jay

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
נראה שהמג׳יקו על פניו מהנים את בעליהם כל כך שלא מוצאים רמקולים של החברה הזו בלוחות... ;)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ה s1 רמקול מדהים ושמעתי אותו כמה פעמים בחללים שונים.
מאוד אהבתי אותו, לדעתי הבעיה הגדולה שלו שהוא נראה לרבים קטן ולא מרשים, כך שהם מעדיפים רמקול גדול יותר ומרשים יותר לעיין.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור