Luxury High End: Heart vs. Head

gtr

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
ניר ידידי,
אל תצטער ולו לרגע.
כשההינו אצלך אני ושוני,עם הגברה שפורפרתית של אוריס,שמענו מצויין.

לא חסר שם לא כוח ולא שליטה.
למעשה דיי הופתעתי מהתדרים הנמוכים שהצלחת להפיק,מרמקול צנוע מימדים,
ולא משנה אם זה הרמקול או התרומה של החדר,
בתוצאה הסופית מאוד התרשמתי.

לתקוע את הקאראן 600 בחדר כמו שלך,לדעתי ומניסיוני,ועם העוצמה שיכול לספק,
ההית ממש “מחשמל” את הרמקול,הוא חזק מידי עבור הסט שלך,פשוט מיותר.
בעניי,זה כמו להרוג זבוב עם טיל לאו....
ויסלחו לי מראש חובבי תחנות הכוח,זה אכן טוב,אבל היכן שבאמת צריך.
תהנה ממה שרכשת,בטוח סאונד מעולה.
ואתה מוזמן לבקר.

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
ניר ידידי,
אל תצטער ולו לרגע.
כשההינו אצלך אני ושוני,עם הגברה שפורפרתית של אוריס,שמענו מצויין.

לא חסר שם לא כוח ולא שליטה.
למעשה דיי הופתעתי מהתדרים הנמוכים שהצלחת להפיק,מרמקול צנוע מימדים,
ולא משנה אם זה הרמקול או התרומה של החדר,
בתוצאה הסופית מאוד התרשמתי.

לתקוע את הקאראן 600 בחדר כמו שלך,לדעתי ומניסיוני,ועם העוצמה שיכול לספק,
ההית ממש “מחשמל” את הרמקול,הוא חזק מידי עבור הסט שלך,פשוט מיותר.
בעניי,זה כמו להרוג זבוב עם טיל לאו....
ויסלחו לי מראש חובבי תחנות הכוח,זה אכן טוב,אבל היכן שבאמת צריך.
תהנה ממה שרכשת,בטוח סאונד מעולה.
ואתה מוזמן לבקר.
:לב:(ורד)שנה טובה ידידי

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
אני חושב... שאנחנו הגברים הרבה פעמים מחליטים לא עם הראש ולא עם הלב... אלא עם איבר אחר שנמצא באמצע הגוף שלנו. חשוב לנו ה
pride of ownership. ובינינו... נרגיש יותר סיפוק ממוצר שעולה פי 3, גם אם סונית שני המוצרים זהים.
.
אבל יש גם הרבה מעבר לזה. למשל... אני זוכר שהלכתי להדגמה של רמקול X. התלהבתי. עפתי על זה. ואחרי זה, שמעתי הדגמה של הרבט', שבכל פרמטר היה פחות וואו. אבל הבנתי שזה רמקול שאיתו אני יכול לחיות שנים, והלכתי על זה. וצדקתי. ראש או לב? לא זה ולא זה. אוזן. וקצת מחשבה על הטווח הארוך.
.
לא שמעתי את הסטאפ שלך אבל אני בטוח שנשמע נפלא. לא מכיר מישהו שקנה הגברה כמו שלך והתחרט. אתה בטופ של ההיי אנד, לא פחות מגריפון, קאראן, כל מותג אחר.

וגיא הורנלס - שמעתי את האפוג'י אצלך, ועוד עם אלקטרוניקה רחוקה ממושלמת - וזו היתה אחת התוצאות הטובות ששמעתי בארץ. שמור את הלואת'ר אם בא לך... אבל אל תוותר על האפוג'י.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ברקצ - נהיית סנטימנטלי להפליא

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
בדיוק נמצא עם אותה הדילמה. שני זוגות רמקולים. הראשון apogee duetta signature. עושה הכל ממש מושלם.
השני, lowther tp1, ישנים, שופריים, לא סלחניים. שיפצתי מאפס, השקעתי את הנשמה והמוזיקה איתם נכנסת מהלב אך להגיע לשם קשה פי כמה ( רמקול עם אלמנט יחיד, ללא קרוס) כל הבדל הכי קטן בציוד ( אם זה כבל או אפילו מנורה מיישרת) נשמע בבירור. הפיין טיונינג הכי קשה בעולם. אבל חיוך שלא נגמר כשמגיעים.
בעצם גם עם האפוג'י.
האם זהו win win ? או בעיה ששניהם נמצאים אצלי בסלון? קשה להחליט.
חג שמח!
עם כל הכבוד ל apogee ויש כבוד
לטעמי ה lowther חד משמעית
אבל אני אוהב שופריים

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
שלום ניר...אני מכיר אותך רק ממפגשי תערוכה פה ושם והבנתי שאתה אדיופיל ,אוהב מוזיקה וגם אחד שלא חוסך פרוטה בנוגע למע שלו,סחטיין.
אבל לדעתי סאונד בוחרים גם עם הראש וגם עם הלב .חייב שילוב של שניהם ע"מ לא לאכזב אחד מהם.
אם אתה יודע בדיוק מה שאתה רוצה לשמוע מהמע שלך .אתה מגובש לגבי הסאונד "שלך" .למרות שאתה שומע תוצאות מהממות פה ושם.אבל זה לא חשוב ,זה לא שלך.גם לקלפטון וגם לפייג' יש אחלה סאונד...אבל כל אחד מגובש לסאונד שלו.
שמעתה סאונד מהרמקול שלך שאהבתה ,לדעתי אתה צריך לכוון לשם בכל מחיר..אין פשרות "בגלל כך וכך" לא מקבל את העניין שהקראן לא היה עובד טוב בחדר שלך,אין מצב.
הייתה מסדר את החדר בשביל הקראן והרמקול.כך אני הייתי עושה.
אני מכיר בחור עם חדר לא הרבה גדול משלך,ממש מעט יושב עם שני מנו קרל אבולושיין 900 ואט וyg ענת
עם סאונד לפנים.הבחור הפך החדר ע"מ לשמוע את מה שהוא רצה.
ממש מבלי לגרוע או שאולי זה נשמע כך..ממה שרכשתה ,או התוצאה כרגע. הלב והראש שלך,לא של אחרים, אמורים להיות רגועים יחדיו.
תתחדש וחג שמח..

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
הלב אצלי מאז ומתמיד גובר על השכל בתחביב הנל.

כאשר ניסיתי להפעיל השכל
התאכזבתי.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113

כאשר ניסיתי להפעיל השכל
התאכזבתי.
זה קורה להרבה אנשים בהרבה תחומים

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113

כאשר ניסיתי להפעיל השכל
התאכזבתי.
הי איתי,
אני מאמין מהיכרות עימך שאתה באמת ובתמים מאמין במה שאתה כותב, אבל האם תמיד התוצאה שנלקחה מהלב היתה נכונה (התוצאה לה כיוונת, חשבת שתקבל אצלך בחלל)?
דרך אגב, אין בעיה גם לטעות, מבחינתי, אני עשיתי גם אי אילו טעויות במהלך הרכישות בין השנים... כמו שאומרים מי שלא עושה ( במקרה הזה מנסה), לא טועה...
אני גם בעד ללכת עם הלב, אבל באותה עת ב- Corona time , ההימור היה גדול מנשוא
ניר

נערך לאחרונה ב:

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
שלום ניר...אני מכיר אותך רק ממפגשי תערוכה פה ושם והבנתי שאתה אדיופיל ,אוהב מוזיקה וגם אחד שלא חוסך פרוטה בנוגע למע שלו,סחטיין.
אבל לדעתי סאונד בוחרים גם עם הראש וגם עם הלב .חייב שילוב של שניהם ע"מ לא לאכזב אחד מהם.
אם אתה יודע בדיוק מה שאתה רוצה לשמוע מהמע שלך .אתה מגובש לגבי הסאונד "שלך" .למרות שאתה שומע תוצאות מהממות פה ושם.אבל זה לא חשוב ,זה לא שלך.גם לקלפטון וגם לפייג' יש אחלה סאונד...אבל כל אחד מגובש לסאונד שלו.
שמעתה סאונד מהרמקול שלך שאהבתה ,לדעתי אתה צריך לכוון לשם בכל מחיר..אין פשרות "בגלל כך וכך" לא מקבל את העניין שהקראן לא היה עובד טוב בחדר שלך,אין מצב.
הייתה מסדר את החדר בשביל הקראן והרמקול.כך אני הייתי עושה.
אני מכיר בחור עם חדר לא הרבה גדול משלך,ממש מעט יושב עם שני מנו קרל אבולושיין 900 ואט וyg ענת
עם סאונד לפנים.הבחור הפך החדר ע"מ לשמוע את מה שהוא רצה.
ממש מבלי לגרוע או שאולי זה נשמע כך..ממה שרכשתה ,או התוצאה כרגע. הלב והראש שלך,לא של אחרים, אמורים להיות רגועים יחדיו.
תתחדש וחג שמח..
הי מה עניינים ?
מסכים איתך ב 100% עם מה שכתבת, ברור שבתחום שלנו חייב ללכת גם עם הלב, אחרת למה להשקיע כל כך הרבה זמן וכסף, אם הבנאדם לא מרוצה/ אוהב את התוצאה הסופית, באותה נקודת זמן ובהינתן שלא יכולתי להביא את הציוד אלי להתרשמות, השכל הישר (מבחינתי) היה לא להמר, כי האלטרנטיבה החלופית (pass), נשמעה לי מצויין בחדר האזנה שלי.
בסיטואציות אחרות לדוגמה, בחרתי ללכת עם הלב (הימור ללא האזנה מוקדמת) ורכשתי הגברה מנורתית (חלום ישן שמעולם לא ניסיתי אצלי), וכפי שציין איתן gtr, התוצאה היתה לפחות מבחינתי מאוד טובה...(גם כנגד לכל ההיגיון, או שלא... הגברת מנורות 100 וואט לכל צד ומחברת בוטיק שאין להרבה בארץ, כך שלא ניתן היה להתרשם יותר מידי- auris) אבל, בסוף העדפתי לחזור להגברה אלקטרונית (פחות התחברתי לתחזוקה של מנורות, להדלקת מזגן מיני מרכזי בכל הבית ולפחד שהילדים הקטנים שלי עלולים לשבור את המנורות, איו חלילה להיפגע)....
לגבי החבר המשותף שלנו ג. (שגם היה אצלי), הלוואי והיה לי חדר בגודל שלו...
מועדים לשמחה.
ניר

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
הי איתי,
אני מאמין מהיכרות עצמך שאתה באמת ובתמים מאמין במה שאתה כותב, אבל האם תמיד התוצאה שנלקחה מהלב היתה נכונה (התוצאה לה כיוונת, חשבת שתקבל אצלך בחלל)?
דרך אגב, אין בעיה גם לטעות, מבחינתי, אני עשיתי גם אי אילו טעויות במהלך הרכישות בין השנים... כמו שאומרים מי שלא עושה ( במקרה הזה מנסה), לא טועה...
אני גם בעד ללכת עם הלב, אבל באותה עת ב- Corona time , ההימור היה גדול מנשוא
ניר

זוכר השיחה בינינו
על רכיב שלקחתי מתוך "שכל" (גם לב מן הסתם)
אך יותר מתוך תשתית שכלית במחשבה של ה"חסכון" שיתכן שיגיע אחרי...
אמממ רק הכניס אותי להוצאות לחלוטין לא ציפיתי להן.
כ"פלסטר" לאותה כוויה.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,475
נקודות
113
הי מה עניינים ?
מסכים איתך ב 100% עם מה שכתבת, ברור שבתחום שלנו חייב ללכת גם עם הלב, אחרת למה להשקיע כל כך הרבה זמן וכסף, אם הבנאדם לא מרוצה/ אוהב את התוצאה הסופית, באותה נקודת זמן ובהינתן שלא יכולתי להביא את הציוד אלי להתרשמות, השכל הישר (מבחינתי) היה לא להמר, כי האלטרנטיבה החלופית (pass), נשמעה לי מצויין בחדר האזנה שלי.
בסיטואציות אחרות לדוגמה, בחרתי ללכת עם הלב (הימור ללא האזנה מוקדמת) ורכשתי הגברה מנורתית (חלום ישן שמעולם לא ניסיתי אצלי), וכפי שציין איתן gtr, התוצאה היתה לפחות מבחינתי מאוד טובה...(גם כנגד לכל ההיגיון, או שלא... הגברת מנורות 100 וואט לכל צד ומחברת בוטיק שאין להרבה בארץ, כך שלא ניתן היה להתרשם יותר מידי- auris) אבל, בסוף העדפתי לחזור להגברה אלקטרונית (פחות התחברתי לתחזוקה של מנורות, להדלקת מזגן מיני מרכזי בכל הבית ולפחד שהילדים הקטנים שלי עלולים לשבור את המנורות, איו חלילה להיפגע)....
לגבי החבר המשותף שלנו ג. (שגם היה אצלי), הלוואי והיה לי חדר בגודל שלו...
מועדים לשמחה.
ניר

אותו חבר משותף
דווקה בעל חדר דיי סטנדרטי.
ולחלוטין לא מטופל (ברמה מעוררת השראה חייב לציין) כשלך.
באהבה.

ymym

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
במערכת שלא נבחרה רק להיות פונקציונלית, קיים החלום האוטופי והריאֿלי.
הראש והלב משמשים כיצר הטוב והרע,
אם לא ניקנה את החלום האוטופי, נמשיך לרדוף אחריו שנים במחיר נח ביד שניה או חדש כשמתאפשר, תוך כדי תחליפים ראליים שברובם לא יספקו אותנו.
וגם אז הכל זמני, עד שנשמע משהו מרגש יותר ( לאו דווקא את האוזן)
בקיצור הלב ורק הלב, כי זה בסופו של דבר מניע אותנו וגורם את הדבר המיוחל - סיפוק

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
נירצ'ו.
ראשית, מזט.

מעבר לזה, לטעות אפשר הן בבחירה שכלית, והן מהלב.
אזי תנוח דעתך.
תהנה ממה שבחרת, ולבטח יש מה להנות.
ובעתיד....
אתה מכיר מישהו שלא מחליף/ משדרג?

מועדים לשמחה אחי.

BigYossiCohen1

חבר אתר
מעורבות
12
נקודות
8
אני חושב שזה שילוב של שניהם. מי שהולך רק עם הראש, אז תמיד ישאר הרמקול או הרכיב שהוא באמת רצה בלב והוא ימשיך להחליף עד שהוא יגיע אליו. מי שהולך רק עם הלב לפעמים שוכח שיש הרבה דברים שצריך להפעיל בשבילם את הראש בתחביב הזה אחרת אתה קונה דברים שלא מתאימים בכלל לחלל שלך או לרמקולים שלך. לא חסרות דוגמאות של אנשים שמחליפים ציוד כי הם מתעקשים להכניס לחלל הפיצפון והלא מטופל שלהם רמקולים עצומים שגורמים להמון בעיות וגוררים אותם לסדרה של החלפות באלקטרוניקה הכל בגלל שהם לא הפעילו את הראש. אז זה לא או זה או זה אלא שילוב

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
נירצ'ו.
ראשית, מזט.

מעבר לזה, לטעות אפשר הן בבחירה שכלית, והן מהלב.
אזי תנוח דעתך.
תהנה ממה שבחרת, ולבטח יש מה להנות.
ובעתיד....
אתה מכיר מישהו שלא מחליף/ משדרג?

מועדים לשמחה אחי.
מועדים לשמחה איש יקר
נהנה מהפוסטים שלך על מוסיקה (בנינו זה הכי חשוב), ישר כוח

נערך לאחרונה ב:

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
אני חושב שזה שילוב של שניהם. מי שהולך רק עם הראש, אז תמיד ישאר הרמקול או הרכיב שהוא באמת רצה בלב והוא ימשיך להחליף עד שהוא יגיע אליו. מי שהולך רק עם הלב לפעמים שוכח שיש הרבה דברים שצריך להפעיל בשבילם את הראש בתחביב הזה אחרת אתה קונה דברים שלא מתאימים בכלל לחלל שלך או לרמקולים שלך. לא חסרות דוגמאות של אנשים שמחליפים ציוד כי הם מתעקשים להכניס לחלל הפיצפון והלא מטופל שלהם רמקולים עצומים שגורמים להמון בעיות וגוררים אותם לסדרה של החלפות באלקטרוניקה הכל בגלל שהם לא הפעילו את הראש. אז זה לא או זה או זה אלא שילוב
שילוב של הלב והראש= לקחת את הציוד שפינטזתי עליו המון זמן (לב) אלי להאזנה ולבחון האם מתאים ומנגן בסנרגיה לציוד הקיים בבית (ראש), אבל זה לא התאפשר ... ולםיכך נותר לי לבחור, או-
(1). להמר ולרכוש בכל זאת, ולהמר (יתכן שהיתי פוגע ויתכן שלא)... עם כל מי שהתייעצתי ודעתו חשובה לי (כולל שני חברים שהציוד היה בביתם והם מכירים את החדר שלי טוב מאוד), אמרו לי שמדובר בהימור גדול.
(2). לרכוש הגברה אחרת, שאני מכיר ומוכיר שנים רבות, שהתאפשר לי להאזין בביתי ושמאוד מאוד אהבתי את התוצאה.
בחרתי, במקרה הזה בראש (היינו, לא בחרתי בהימור), אני מאוד שמח בחלקי, אין חרטות וכלום.
קראתי כתבה על בחירות מהראש מול הלב וחשבתי שזה מאוד מעניין ומתאים בדיוק בנקודת זמן שהייתי בה לא מזמן.... בחרתי לשתף וחשבתי שחברים נוספים יתרמו מנסיונם וחוויתם בנושא... רוב המגיבים בחרו לנתח את ההחלטה שלי (וזה גם בסדר)...
ברור שהכי טוב זה לשלב ראש ולב, אבל זה לא תמיד מתאפשר.
מועדים לשמחה

נערך לאחרונה ב:

ni-ro

חבר משקיען
מעורבות
694
נקודות
113
. מי שהולך רק עם הלב לפעמים שוכח שיש הרבה דברים שצריך להפעיל בשבילם את הראש בתחביב הזה אחרת אתה קונה דברים שלא מתאימים בכלל לחלל שלך או לרמקולים שלך. לא חסרות דוגמאות של אנשים שמחליפים ציוד כי הם מתעקשים להכניס לחלל הפיצפון והלא מטופל שלהם רמקולים עצומים שגורמים להמון בעיות וגוררים אותם לסדרה של החלפות באלקטרוניקה הכל בגלל שהם לא הפעילו את הראש. אז זה לא או זה או זה אלא שילוב
בדיוק בגלל המשפט הזה שכתבת בחרתי לשתף בדילמה שחוויתי (וגם אני מכיר אנשים שהגדילו בשקל ותשעים והצטערו/ מצטערים/ יצטערו)... אבל זה התחביב וכל עוד זה רק כסף, אז דיינו.

BigYossiCohen1

חבר אתר
מעורבות
12
נקודות
8
אהבתי את השקל תשעים. וואלה לא חסר דוגמאות על משתמשים שחושבים שגדול תמיד שווה טוב יותר ומכניסים רמקולים שמיועדים לפי החברה שייצרה אותם לחללים גדולים לתוך סלון קטנצ'יק ולא מטופל הכל בגלל יעני הלב
ואחרי זה לא מבינים למה יש להם הידהודים ואין במה ואין כלום ולא משנה כמה אלקטרוניקה הם מחליפים כל שני וחמישי זה לא עוזר חח אז לא יעזור בחלל כזה טיפולים או אפילו מערכת תיקון אלקטרונית מפונפנת הראש צריך להתגבר על הלב ויש דברים שהם בסיסיים שלא עושים אלא אם כן זה סתם לרושם

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור