King Snake Audio

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
חבר את המערכת עם ובלי המפצל וראה אם אתה שומע הבדלים כלשהם.
אגב, זה נכון לכל מוצר, מקורי או חיקוי, יקר או זול.

alicenir

חבר משקיען
מעורבות
172
נקודות
43
אבדוק......

alicenir

חבר משקיען
מעורבות
172
נקודות
43
יהושע,

ראה את התשובה של המוכר מאיביי:
Dear alicenir,
Hi
It's because the Furutech E-tp60 and the King Snake E-tp60 are made by the same OEM factory ,please don't worry ,the quality of them are exactly the same .
Thanks!!

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
למדתי לא להאמין באופן עיוור למה שאומרים מוכרים, בפרט מוכרים סיניים.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
למדתי לא להאמין למה שאומרים מוכרים סיניים.
:D:D

alicenir

חבר משקיען
מעורבות
172
נקודות
43
יהושע,

אתה לא סקרן?? בוא נשווה את שניהם מבפנים וגם בשמיעה......

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אין לי שום עניין וסקרנות לראות איך הוא נראה מבפנים.
הדבר היחיד שמעניין אותי הוא מהי השפעתו על המערכת.

alicenir

חבר משקיען
מעורבות
172
נקודות
43
OK, אני עדיין מחכה לעוד 2 כבלי מתח שקניתי ביד שנייה מאיביי(XLO REFERENC 2) אח"כ אוכל לבדוק

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
חברים, לכולנו ידוע שהסינים מסוגלים לייצר כל דבר, באיזה רמה שרק ירצו, ומייצרים OEM לכל העולם.
מצד שני מומחיותם הגדולה בזיופים ושקרים היא גם אינה סוד מדינה.

הבעיה עם המוצרים הסיניים (במיוחד מהסוחרים אונליין) היא לא תמיד המוצרים, אלא החוסר אינפורמציה והשקרים של הסוחרים לגביהם.
מה שמביא אותנו למצב העגום של התחום, כי כבר מזמן לא רק הסינים חוטאים בזה.

תוסיפו לזה שיש הרבה רמות שונות של מוצרים דומים אצלהם, וכל שניתן לעשות זה להמר ולנסות, או להתעלם לגמרי.

ב60$, סביר להניח שזה VFM, ואולי אף יותר, אך בטוח לא עשרות מונים יותר.
לא פעם הסקתי שהVFM, הוא בסוף לא VFM.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
XLO

OK, אני עדיין מחכה לעוד 2 כבלי מתח שקניתי ביד שנייה מאיביי(XLO REFERENC 2) אח"כ אוכל לבדוק

מסתובבים הרבה זיופים של XLO וחברות כבלים אחרות באי ביי.

מציע שתבדוק טוב טוב את המוכר.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
מצטרף לאייל בעניין הזה ,אם תעבור על כל המוצרים של XLO באיביי תראה שם הרבה כבלי חשמל רפרנס 2
אבל בצבעים שונים -חלק סגול בהיר חלק כחול ,חלק ירוק ששם רואים שיש רק מוליך אחד לפאזה ולאפס
כלומר זיוף,יש גם הרבה זיופים של סידרת XLO HT .אך יש לי בשורה עבורך את האינטרקוננקט וכבלי רמקול
של החברה מהסדרות אולטרה ורפרנס הם לא יכולים לחקות בגלל המבנה הייחודי של הכבלים-אתה יכול להיות רגוע
אך אל תקנה את כבלי החשמל מהונג קונג. רק אם יש מוכר מארה"ב והכבל מופיע בסגול וסגור עם שרינק בשני הצדדים עם חיבור US כמובן, כל היתר אפילו עם קונקטורים שוקו יפנים הם זיוף.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
אבל זה נותן תחושה טובה...

alicenir

חבר משקיען
מעורבות
172
נקודות
43
אז ככה...הכבל הראשון שקניתי מאיביי הגיע מזמן עם פלאגים US כמובן. אני כמו חתול סקרן ישר פירקתי את הפלאגים לראות מה מסתתר בפנים, מה שראיתי הוא שכל המוליכים בפנים כפולים (2 כבלים לכל ערוץ) עם בידוד כפול. הכל שהגיע הוא סגול עם הלוגו של XLO.
לפי הבנתי מה שהם עושים, הם קונים גליל 50 מטר מ-XLO ELECTRIC ומרכיבים את הפלאגים לבד, ראו קישור:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120481578938&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

תחליטו לבד.....עם מישהו רוצה לבדוק את הכבל שלי - מוזמן(מקסימום נגלה שהוא זיוף והלכו 40$) :)

alicenir

חבר משקיען
מעורבות
172
נקודות
43
נראה לי שהפחד של כולם זה שזה אכן מקורי ועולה הרבה הרבה פחות ממה שהרבה שילמו פה על אותו כבל בארץ.
פסיכולוגית לא מסתדר הרי שכבל שעולה 1000 ש"ח +- יעלה רק 40$ בחו"ל, הרי הגיונית כולכם צודקים - אבל מה קורה עם אכן זה כבל מקורי??

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
אם זה מקורי אז הרווחת ,אבל אם זה לא.........

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נראה לי שהפחד של כולם זה שזה אכן מקורי ועולה הרבה הרבה פחות ממה שהרבה שילמו פה על אותו כבל בארץ.
פסיכולוגית לא מסתדר הרי שכבל שעולה 1000 ש"ח +- יעלה רק 40$ בחו"ל, הרי הגיונית כולכם צודקים - אבל מה קורה עם אכן זה כבל מקורי??

הלוואי וזה יהיה מקורי.(ורד)

alicenir

חבר משקיען
מעורבות
172
נקודות
43
אם זה לא אז הלכו 40$ - כפרה.....
מישהו רוצה לבדוק את הכבל?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
גש לאייל עם הכבל ותבדוק אותו. מה הבעיה?

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אם זה לא אז הלכו 40$ - כפרה.....
מישהו רוצה לבדוק את הכבל?

הסינים מומחים בחיקויים שנראים לעין זהים למקור, אבל הם באיכות שונה לחלוטין.
השוואה חזותית לא תלמד כלום.
אם על המערכת שלך ולאוזנייך הכבל הזה משפר את הצליל – זכית. אם לא – שרפת $53 .

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
XLO 10A

מבדיקה של התמונה באתר ושל השם המדויק שלו, אני יכול לעדכן אותך ש:

הכבל הזה - אם הוא מקורי - אינו מיוצר כבר יותר מעשור.

מחירו הרגיל בארץ היה בסביבות 90$ למטר עם סיומות, ואחר כך ירד מחיר זה לסביבות 75$ כולל סיומות. למעשה עם יציאת דגם 10B לשוק, הפך דגם 10A לכבל החשמל של סידרת XLO ULTRA ונקרא בשם ULTRA 10. לכן גם ירד המחיר שלו.

מחיר זה כולל כמובן מיסים, מחברים באיכות גבוהה (המחברים שיש על הכבל שהזמנת עשויים, בסבירות רבה, להיות מוצר זול תוצרת סין), אחריות לכל החיים, ואפשרות לשידרוג משתלם בעתיד ותמיכה ביבואן הישראלי במקום בסוחר עלום.

הכבל עצמו, (במידה והוא מקורי וללא התחשבות באיכות המחברים והעבודה), הוא כבל טוב למחירו המקורי, אבל סדרות הכבלים הנוכחיות של XLO טובות יותר.

אני מאמין שזה הסבר לא רע למחיר הנוכחי של הכבל ב - E-BAY.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור