Grounding of Speakers

• פותח הנושא diz1
  • פורסם בתאריך

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
נושא שלא דובר בו עדיין:
http://www.russandrews.com/article-Earthing-Loudspeaker-Drivers-driverearthing.htm

ודיון מתוך פורום אודיו נחמד באוסטרליה
http://www.stereo.net.au/forums/showthread.php?t=7410
מישהו ניסה את העיניין?

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא ניסיתי ...

אך אני מנסה לדמין את המבט של זוגתי היקרה לכשתראה בסלון גם חוטים יוצאי מהקדימה של הרמקולים ...

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
הזוי משהו...

ram_bra

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
הגורם האנושי

האם למישהו מהחברים, יש מידע,עמדה, ו/או ניסיון ,בסוגייה מה מידת התועלת בהארקת המאזין עצמו?

הידד

רם

נערך לאחרונה ב:

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יש, אבל לא בהארקת המאזין אלא בחיבורו לפאזה ...

extrabeat

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
יודע שיש כבלי רמקולים עם אפשרות הארקה למגבר, מה שמשפר את הצליל לפי הטענה, אבל זה ודאי לא חדש כמו מה שאתה מתאר..

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
הזוי או לא- זה לא מאוד רלוונטי.
בסך הכל מדובר על משהו שינתן לבדוק בעלות קרובה לאפס.
בכל זאת תמצא יותר "פרשני כורסא" בנוסח רון קופמן( אני מתחיל להתגעגע לחברי א',לא מבית הנשיא, שלפחות בודק , עם או בלי מובילים) . מה יותר קל מלנסות ולראות אם יש אמת בעניין או לא (עבורי ידחה מעט מחוסר זמן).

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
יודע שיש כבלי רמקולים עם אפשרות הארקה למגבר, מה שמשפר את הצליל לפי הטענה, אבל זה ודאי לא חדש כמו מה שאתה מתאר..

נתקלתי כבר בלא מעט מגברים, בהם קו ה(-) ביציאות לרמקולים כבר מחובר להארקה, מתוך שיקולי תכנון של מתכנן המגבר, בלי קשר לשיקול שפתח את השרשור...

ramkol

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אהלן דיץ,
אהלן יאיר,

מדובר על הארקה של השלדה של רכיבי הרמקול. בירחון סטראופליי לפני כמה שנים כתבו על הנושא והציעו לנסות. הניסיון פשוט מאוד... מחברים כבל לאלמנטים בחזית באופן פסוביזורי, אפילו עם מסקינג טייפ, דואגים אבל שיהיה מגע, מאריקים אותו, ורואים אם יש שינוי. ההארקה אמורה לרסן כל מיני השראות שמגיעות לשלדות ויכולות לגרום לעיוותים בסיגנל...

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אהלן רמקול
הרי אתה לא מתאר לך שאתחיל פוסט הזה בלי לחבר חוט הארקה בין הדרייבר שלי לשקע הארקה.....
עשיתי זאת "על הדרך" ברמקול אחד , רק כדי לקבל את התחושה...שכנראה יש בזה משהו.
אבל יצטרך להמתין לתקופה שיתחשק לי יותר ברצינות לבדוק

(אוקטובר נובמבר יש לי איזה כנס בברלין----יש איזה קונצרטים שווים?)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,240
נקודות
113
אורי. בהקשר למה?

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
בהקשר לזה שיש גבול כמה אפשר להתעסק בדברים כאלו ע"י חובבנים.
כן גם אני עוד חובבן בתחום, עוד לא הגעתי עד כדי כך לפן המקצועי לגמריי (עוד יש לי ללמוד על הנושא הרבה).
אבל... אם היה צריך תאמינו לי שמהנדסי החשמל-אלק', פיזיקאים , והאנשים שמתעסקים בנושאים האלו בחברות היו עושים את זה הרבה לפני שמישהו היה מנסה את זה.

זה פשוט עוד דרך הזויה שאני מוצא לבזבז זמן על המערכת במקום להנות מהמוזיקה שיוצאת ממנה.

liorms

חבר משקיען
מעורבות
50
נקודות
28
בהקשר לזה שיש גבול כמה אפשר להתעסק בדברים כאלו ע"י חובבנים.
כן גם אני עוד חובבן בתחום, עוד לא הגעתי עד כדי כך לפן המקצועי לגמריי (עוד יש לי ללמוד על הנושא הרבה).
אבל... אם היה צריך תאמינו לי שמהנדסי החשמל-אלק', פיזיקאים , והאנשים שמתעסקים בנושאים האלו בחברות היו עושים את זה הרבה לפני שמישהו היה מנסה את זה.

זה פשוט עוד דרך הזויה שאני מוצא לבזבז זמן על המערכת במקום להנות מהמוזיקה שיוצאת ממנה.

(Y)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור