כבלים DIY שובר שיאים!

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
שני כבלים שונים לחלוטין. אין בהם אפילו מ"מ זהה. גם לא השזירה. רק עלות חומרים פי 100 בערך. לא מגלה לך כלום. לך תתנייק.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
היה כבר אחד ששמע ויצא פצוע אנוש. תזהר! הנסיעה לרמב"מ מאצלי ארוכה. יש מצב לא תגיע בזמן.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
היה כבר אחד ששמע ויצא פצוע אנוש. תזהר! הנסיעה לרמב"מ מאצלי ארוכה. יש מצב לא תגיע בזמן.

אחרי ששומעים כבל חשמל CTS, קשה מאד ליפול מכבל אחר..

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
מה זה CTS? קדילק מייצרים כבלים חשמל??:D

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אחת הסיבות שאנשים אוהבים פורוטק רודיום כי הוא איקולייזר מושלם..רק רחוק מהמציאות.

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
לרוב לא אוהב רודיום בחשמל. אבל לא שמעתי הכל...

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43
איך ידעת כייצד לשזור את החוטים?
תורה שבעלפה או סרטון הסבר ברשת?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
איך ידעת כייצד לשזור את החוטים?
תורה שבעלפה או סרטון הסבר ברשת?

לא זה ולא זה.
לימוד עצמי והרבה ניסוי ותהיה. ממש הרבה!

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
נרשם.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אחת הסיבות שאנשים אוהבים פורוטק רודיום כי הוא איקולייזר מושלם..רק רחוק מהמציאות.
וזה תופס לגבי כל המערכות וכל הציודים...או רק לשלך וכמה אדיופילים שדיברתה איתם....(כפי שהצהרתה בעבר הקרוב)?

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אז מדובר פה על פוסט שישעיל את הרבים.
או התרברבות ושמירה בסוד

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אז מדובר פה על פוסט שישעיל את הרבים.
או התרברבות ושמירה בסוד

לא בטוח שהבנתי את דבריך.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
תחלקו איתנו מתכון ?

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
חלקתי סוג קונקטורים, בידוד ומוליכים והעלתי תמונות.
באשר לבניה עצמה, אתה מצפה להדרכה כתובה כיצד בניתי כבל בשזירה של 71 גידים? אין סיכוי בעולם שאני מצליח להעלות את זה בכתב בצורה מובנת. מה שכן, מי שממש ממש אבל ממש רוצה גם כזה יכול לדבר איתי בפרטי. לא חשבתי על לבנות עוד אחד כזה בקרוב. מה גם שאני סבור שהעלות לא תתאים לכל אחד. זה לא 200 ש"ח כבלים ג'נקיה שמסתובבים בין החברה. היו לי הרבה כאלו. בכבל הזה הטיפול קריו לבדו חייב אותי בכמות מינימום הזמנה.

נערך לאחרונה ב:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
וזה תופס לגבי כל המערכות וכל הציודים...או רק לשלך וכמה אדיופילים שדיברתה איתם....(כפי שהצהרתה בעבר הקרוב)?

זו שאלה קנטרנית או תכלס?
ברור שלא ניסיתי על כל הציוד שבעולם כפי שאף אחד לא ניסה, אך כשמצטברות חוות דעת אקראיות, כמו למשל מבקרים בתערוכה שלא הכרתי מעולם שזרקו את הפורוטקים לטובת אויאדה מאותן סיבות כמו שלי, חשמלים שנותנים שואו מרהיב לצליל ללא כל קשר לנאמנות למקור ובטח תשאל מה זה נאמן למקור אז התשובה נשמע כמו בחיים ללא הגברה או לחלופין ציוד שמופעל על סוללות (מגברי אוזניות\קדם וכו') עם מערכות שונות.. תבין בעצמך.

viamusic

אוהב את התחום
מעורבות
48
נקודות
28
מעניין על איזה כבל עשית ההשוואה בין הפלגים

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
זו שאלה קנטרנית או תכלס?
ברור שלא ניסיתי על כל הציוד שבעולם כפי שאף אחד לא ניסה, אך כשמצטברות חוות דעת אקראיות, כמו למשל מבקרים בתערוכה שלא הכרתי מעולם שזרקו את הפורוטקים לטובת אויאדה מאותן סיבות כמו שלי, חשמלים שנותנים שואו מרהיב לצליל ללא כל קשר לנאמנות למקור ובטח תשאל מה זה נאמן למקור אז התשובה נשמע כמו בחיים ללא הגברה או לחלופין ציוד שמופעל על סוללות (מגברי אוזניות\קדם וכו') עם מערכות שונות.. תבין בעצמך.
הבנתי אותך, רק שהתופעות עליהן אתה מדבר התרחשו בדיוק הפוך אצלי ואצל אחרים .כאשר הזהב נתן תחושה של איטיות,חוסר פירוט ,חוסר בפוקוס,הייתי אומר אפילו במיקרים רבים "סאונד מלוכלך"......
אני מצאתי שהשילוב בין כבל נחושת לבין קונטורים (גם אויידה) רודיום בהרבה מיקרים מביא את המע לרמה ותוצאה טובה יותר מחיבורי זהב.חד משמעי.
וכן אפילו לי יש ציוד סוללות.....
וההבדל בנינו שאתה בכל הזדמנות פוסל באופן גורף ציוד של פיורוטק באשר הוא.
תאמין לי איןלי מניות לא בחברה ולא אצל היבואן.
וזה שאני לא בעד חיבורי זהב לא מרגיש לי שאני צריך לפסול אותם בכל הזדמנות...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור