Bryston מוציאה נגן מוזיקה BDP-1

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113

תמונות מצורפות

• BDP-1.jpg
    BDP-1.jpg
    KB 26.8 · צפיות: 500

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה חיובי מאוד:

The Bryston BDP-1 Player focuses ‘only’ on playing high resolution files and will support 16 bit and 24 bit files with the following sample rates: 44.1KHz, 48KHz, 88.2KHz, 96KHz, 176.4KHz & 192KHz.

וזה כבר פחות, למה לא סטרימר מלא עם ניגון מהרשת?...

It accesses these digital files from a USB device – either thumb-drive or hard-drive (the CD of the 21’st century).

למרות שאני מסוגל להבין חלק מהסיבות, בשלב הראשון מסובך להם להכנס לפיתוח תוכנת הפעלה שלמה וכו'.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כמו שאמרתי בכחול , מדובר במתחרה לדונגל של MT2TS רק שזה עולה 2100 ויש לו צג , וההוא עולה 150 דולר והוא דונגל

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
כמו שאמרתי בכחול , מדובר במתחרה לדונגל של MT2TS רק שזה עולה 2100 ויש לו צג , וההוא עולה 150 דולר והוא דונגל

1) קודם כל, M2Tech hiFace
2) בכלל לא אותו דבר. לזה יש יציאות BNC ו-AES/EBU. אם כבר אז EVO שאמור לצאת בחודש הבא בצירוף מחשב

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
1) קודם כל, M2Tech hiFace
2) בכלל לא אותו דבר. לזה יש יציאות BNC ו-AES/EBU. אם כבר אז EVO שאמור לצאת בחודש הבא בצירוף מחשב

1 - מה זה משנה כ"כ היצאות ? ההבדל ביציאות בלבד שווה לך את ההפרש במחיר? שהרי אם כול המערכת שלך אינה כזו , לא ידוע לי אם תפיק תועלת מכך (אני פשוט לא מכיר את הנושא ולכן אני שואל )
2 - למה צירוף מחשב ? מה יש הברייסטון ינגן ישירות מדיסק קשיח שמחובר אליו בUSB ? הוא לא צריך מחשב עם תוכנת נגן?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
1)
כמו שאמרתי בכחול
לא נכנס לשם יותר. אז מה כן משנה? אמירות כאלה בהחלט מתאימות לפורום ההוא...

2) Bryston לא צריך מחשב. זה כמו נגן CD, רק שבמקום CD, אתה מחבר אליו דיסק USB. פלייליסט/שליטה מרחוק אפשר לבצע גם מהרשת וגם מהמכשיר עצמו (אם כי ברמה מוגבלת)

אני אישית חושב שללא חיבור רשת (כמו שיש ב-Logitech, LINN), אין למכשיר זה זכות קיום, אבל יש סיכוי שלאודיופילים רבים זה דווקא יתאים

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור