רמקולים Bose 691 - פרויקט DIY , הפיכת רמקולים שקועים למדפיים - זקוק להמלצות

Macguruil

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אז לפני מספר שנים שעוד אשתי זרמה חלקית עם הרעיון של רמקולים בסלון ,הפשרה היחידה שהתקבלה היתה לקנות רמקולים שקועים ולשים אותם בתוך הגבס , ולכן לאחר מספר סקרי שוק קניתי 3 רמקולים של חברת Bose מדגם 691 שנתנו תמורה טובה למחיר.
מאז כבר הספקנו לעזוב את הבית , לעשות רילוקשיין ולחזור מארה״ב ושם קניתי מערכת סאונד של Sonos שמותקנת היום בסלון, כמובן שאת החורים בגבס סגרתי מזמן.

ניסיתי למכור את הרמקולים במחיר יחסית נמוך אבל לא ממש עבד ובסוף העדפתי לא למכור ומאז הם יושבים בארון …עד שבא לי איזה רעיון.

למה לא לקחת את הרמקולים האלו ולהפוך אותם לרמקולים מדפיים שישמשו אותי בעתיד בחדר העבודה שלי , כמובן שמספיקים לי 2 על מנת לנסות ולהוציא את המיטב מהם.

השאלה שלי היא כזאת : האם זה בכלל אפשרי? בסוף כל מה שצריך זה לייצר להם תיבת תהודה טובה, לא?
אשמח לשמוע את דעתכם בנושא , כיוונים אפשריים איפה ניתן לייצר תיבת תהודה שאצליח להפיק את המקסימום מבחינת סאונד לרמקולים האלו , או שאולי מדובר על בזבוז זמן .

תמונות מצורפות

• IMG_7537.jpeg
    IMG_7537.jpeg
    KB 147.6 · צפיות: 59
  • IMG_7538.jpeg
    IMG_7538.jpeg
    KB 171.9 · צפיות: 62
  • IMG_7540.jpeg
    IMG_7540.jpeg
    KB 198.1 · צפיות: 58
  • IMG_7541.jpeg
    IMG_7541.jpeg
    KB 501.1 · צפיות: 64
  • IMG_7542.jpeg
    IMG_7542.jpeg
    KB 130.6 · צפיות: 67
  • IMG_7543.jpeg
    IMG_7543.jpeg
    KB 159.8 · צפיות: 60

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
1. האם זה בכלל אפשרי?
- כמובן! אנשים מתחילים עם פחות! (הכוונה היא דרייברים לא "תואמים" ובלי קרוסאובר)

2. בסוף כל מה שצריך זה לייצר להם תיבת תהודה טובה, לא?
- במקרה שלך, כן.

עכשיו, יש פה בפורום לא מעט אנשים שעברו תהליך דומה בעזרתם של מומחים מקומיים, כמו @שניצל עם פרוייקט Altec Lansing שלו.
אם אתה רוצה לעשות הכל לבד, ממליץ להתחיל לקרוא באתר הבא:

בהצלחה, והכי חשוב שתהנה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור