Aurum Cantus-VOLLA

• פותח הנושא dupo
  • פורסם בתאריך

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
הייתי שמח לקבל מידע וחוות דעת באופן נרחב ומפורט לגבי רמקול זה.

תודה מראש :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לדעתי רמקול שדורש הגברה חזקה כדי לקבל ממנו את היכולות שלו - לא יצא לי לשמוע אותו עם הגברה מתאימה כך שאני לא יכול לעזור לך יותר מכך. למרות זאת אני יודע שהרמקול הזה היה תקופת זמן מה אצל נמר בבית ואולי הוא יכול לתת לך יותר מידע

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הוא יודע את דעתי על הרמקול הזה ואני בטוח ב-100% שהמגבר שלו יתמודד איתו בלי בעיה.
אבל העדפתי שישאל עוד חוות דעת מהחברים בפורום ששמעו {אם בכלל}.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לצערי הרב שהרמקול היה אצל נמר לא יצא לי לשמוע אותו - כך שבאמת מעניין מה אחרים חושהבים ויודעים

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
נמר אני מכיר את דעתך באופן כללי מאוד לגבי הרמקול הייתי שמח אם היית נותן כאן חוות דעת מקצועית ,מספר עליו קצת ויורד לפרטים מה לא אהבת מה אהבת איפה הוא מצטיין ואיפה לא ובאמת כל פיסת מידע למען נחכים כולנו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בקרוב תהיה עליו כתבה.

סבלנות.

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שמעתי אותו לא מזמן ....

1. הרמקול מעוצב בצורה יוצאת דופן ונראה מרשים מאוד, אפילו נשים יכולות להתאהב בו מיד.
2. הסאונד שלו נחמד מאוד, מאוזן נקי ומפורט .
אני שמעתי אותו בשילוב המגבר שלי ROTEL RA-0 לדעתי הוא פתח אותו עד הסוף והוא היה נשמע לא רע בכלל

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא נראה לי שהרוטל הוציא ממנו את מה שהוא באמת מסוגל לתת, אני מכיר את הרמקול הזה טוב מאוד על הגברות שונות. מהניופורס ועד למגבר אונקיו 700 ומשהו של כרמי.
הרמקול הזה מתקדם בצליל ככל שתתקדם בהגברה, פשוט מצויין.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לא נראה לי שהרוטל הוציא ממנו את מה שהוא באמת מסוגל לתת, אני מכיר את הרמקול הזה טוב מאוד על הגברות שונות. מהניופורס ועד למגבר אונקיו 700 ומשהו של כרמי.
הרמקול הזה מתקדם בצליל ככל שתתקדם בהגברה, פשוט מצויין.

נמר, אז זה היה ONKYO 703 (היום זה ONKYO 804)

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
איך השילוב שלו עם ה B&W כרמי?? ( של האונקיו כמובן)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מתן יצא לי לשמוע את B&W 805 עם ה NNKYO 804 והרמקול נשמע היטב עם במה עמוקה - הבעיה שיצא לי לשמוע את ה B&W 805 עם מוזיקל פדילטי A5 ואז אני מבין מה הרמקול הזה מסוגל לתת. ה ONKYO לא עושה לו את זה

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תזכיר לי שניה, לך יש FOCAL? או B&W??

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אפרופו musical fidility?? איפה ניתן לשמוע בצפון??

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
למי שיש את הרמקול הזה או לפחות חי איתו תקופה ובחן אותו על הגברה בריאה וראויה לא להתבייש לכתוב וכמובן לא לחסוך במילים בבקשה :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
תזכיר לי שניה, לך יש FOCAL? או B&W??

השאלה מופנת אלי? אני כעת חי עם פוקל 726 (בנתיים) - ה B&W 805 יחד עם ההגברה של MF A5 לא בתקציב שלי ברור שגם זה לא משאיר לי כסף CDP. אני עדיין מחפש את הסאט אפ שלי

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הרמקול הוא רמקול סיני לגמרי אגב.....
זה מעיד על משהו ?? מחיר ?? מישהו זוכר +- את מחירו?? טיבו של הרמקול?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כן מתן אכן הארום קנטוס הוא רמקול סיני.

זה מעיד על איכות הבניה המדהימה שלו , מחיר שפוי {15K }, ואיכות יוצאת דופן בלי לשבור תוכניות חיסכון.

בגדול כיום הסינים נחשבים בעיני ליפן הבאה, מתייחסים אליה כמו שהתיחסו ליפן בשנות ה-80.

ליצור בסין יש יתרון מסויים.
הרמקול שלי נניח {גם ה-VOLLA} ניבנה בעבודת יד מתחילתו ועד סופו, אפילו את הספייקים מישהו עטף ידנית וקשר עם חוט משי. הצביעה והלקה נעשת ידנית, כל רמקול מושקע באופן אישי. בכדי לקבל את אותה איכות בניה באירופה אתה צריך להיפרד מבערך פי 2 כסף, או להיסתפק ברמקול דרגת כניסה של חברה אירופאית.

אני בחנתי עד היום המון רמקולים ראש בראש וכושר ההבחנה שלי בתחומי המחיר האלה הוא גבוה מאוד, אני יכול להגיד לך בביטחה שישנם שני רמקולים מדפיים שבאמת הרשימו אותי.
הראשון הוא האופרה פרימה שהוא מדהים לטעמי , השני הוא הארום קנטוס VOLLA שהוא יודע ליצר יותר בס עם אותו מיד שמזכיר את הפרימה.

אותי לא מעניין מי בנה את הרמקול, אני לא מתעסק בשמות אלה באיכות צליל, ואני מוכן להעיד כי אחרי ששמעתי כמה הגברות סיניות ואני מחזיק במגבר כזה שאכל לארוחת בוקר כמה מגברים אירופיים מכובדים.

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הייתי רוצה להבין משהו בבקשה.

הרמקול הזה הוא 4 OHMלא?!
אם כך מגבר שמוציא 70 W ל8OHM לא יתמודד איתו?? הרי ב 4OHM הוא מוציא יותר לא?! אני לא ממש מבין בזה...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מנסיון שלי מגבר של 80 וואט בריאים מתמודד איתו בלי בעיה.

מתן

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
וךמה את קורא 80 וואט בריאים??

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור