B&O Play H6 - על אוזניות ועיצוב, ביקורת

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
תודה על הסקירה, הגימור נראה איכותי והרעיון של שרשור אוזניות מוצלח !

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
יש לי H8. זה לא נראה איכותי, זה באמת גימור וחומרים איכותיים. כמה הבדל בין מזדה למרסדס

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הרעיון עם חיבור אוזניות לזוג שני מזכיר את הימים עם מכשיר ווקמן סוני הראשון שהציע שתי יציאות, מאוד חברתי...

sofivest

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
תודה על הסקירה המענינת. לי יש את ה-H7 ודווקא קניתי אותה בתערוכה האחרונה של DTown בחנוכה.

שלי בצבע קרם אגב. לדעתי אוזניה משובחת ומעולה. בדגם שיש לי, ישנה אפשרות לשלוט באודיו מהאוזניה עצמה. להעביר שירים, להגביר ווליום, לעצור את המוסיקה וכולי, והכל ממגע באצבע עם האוזניה עצמה. פשוט גאוני!

הסאונד שלה מדבר אלי מאוד ובטח לאוזניה שמיועדת לחיבור באמצעות לוטוף וכבל לניידים. גם בניגון מהמחשב הנייד שלי היא מצטיינת. אמר החבר מעלי שההבדל הוא כמו בין מאזדה למרסדס ואני מסכים, בתנאי שנגיד שזו אוזניה שיותר קרוב למרסדס S קלאס.

גם את 12 השעות לכל צד "שביליתי" על הטיסה לדרום קוריאה וחזרה, היא העבירה בנעימים מבלי להכביד על האוזן. במטוס היא כמובן מתחברת עם כבל (שנכנס רק לצד אחד של האוזניה), אבל אפשר במקביל לטעון אותה משקע USB שבמטוס.

סה"כ אני חושב שזו אוזניה של ציון 9.5 לנישה שלה. ממליץ בחום! ואם אני מצטער על משהו, זה רק שלא קניתי את ה-H8 עם מסנן הרעשים שיעיל מאוד בטיסות.

חייב גם לציין שהמחיר בזמן התערוכה היה כמו המחיר באמזון!!!

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
האם הן מתאימות לחיבור למגבר משולב שיש לו כניסה לאוזניות ?

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אכן, יש לה חיבור כבל.

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
תודה רבה ליאור.
אולי לא שאלתי נכון .שאלתי היתה לא ברמה של איך לחבר למגבר אלא מבחינת הסאונד. האם הם מתאימות לחיבור למגבר ביתי או רק למכשירים סלולריים ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מתאימות גם בחיבור למגבר ביתי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור