42 הרמקולים היקרים בעולם- חוויה לעיניים...

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא הבנתי מה עושה אותו "סט מקצועי" ואיך אתה מרשה לעצמך לשפוט מוצר בלי לשמוע אותו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אלוני

אני מרשה לעצמי דבר אחד בחיים והוא לחשוב בהגיון.

לגבי המיקצועי בוא נחשוב.
בנוי בול כמו נקסו אלפא , שופרי וענק , ארגזים שופריים באותו סיגנון שאני מכיר , אין סלונים בגודל שיכולים לאכלס את המערכת מה שגורם לי להבין שזה לאולמות ענק, ומליון דולר זה לא שווה.

אלוני.
לא צריך לשמוע משהו בשביל להבין שמשהו כאן קצת מוגזם. כמה עולה כבר ליצר את הסט הזה? 100K שקל?
ואני כולל בפנים את המהנדס, העובדים השכירות לחצי שנה.

העיניין הוא שאנשים שאינם מכירים את השוק המיקצועי יכולים לחשוב שזה איזה משהו אלוהי או עילאי, אני כאחד שחי מערכות שופריות גדולות יכול להגיד לך שהמערכת הזו היא מערכת עם תג מחיר מוגזם לצורך מיתוג בלבד ולא מעבר.

אין רמקול בעולם ששווה את המחיר הזה. אבל תמיד יהיו את האנשים שיהיו מוכנים לקנות {וזה בסדר גמור}.
אותי המערכת הזו ממש לא מרגשת.

תכלס? יהיה מעניין לשמוע אותה רק בשביל להבין על מה אנשים דורשים כאן מליון דולר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אגב.
אם יגידו לי שהקרוס עשוי זהב 24 קראט והיחידות מפלטינה דקיקה אני אוכל להאמין שהוא שווה את המחיר מבחינת חומרים, אבל זה רמקול עם תג מחיר מפוצץ רק בגלל שזה מה שהם רצו, ולא חלילה בגלל שהוא שווה את זה.

dudib

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
נמר
לא הכנסת את החלק של התכנון בחישוב שלך .
זה עלול לגרום לניפוח עלויות ייצור .

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כמה אתה מעריך את זה? עוד 100K? אם כן קיבלת , אפילו קח תוספת של 50K {אני מרגיש לארג' הלילה}.:D

דודי תעצור אותי לפני שניגמר לי התקציב!!!:מה??????????:

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אלוני

אני מרשה לעצמי דבר אחד בחיים והוא לחשוב בהגיון.

לגבי המיקצועי בוא נחשוב.
בנוי בול כמו נקסו אלפא , שופרי וענק , ארגזים שופריים באותו סיגנון שאני מכיר , אין סלונים בגודל שיכולים לאכלס את המערכת מה שגורם לי להבין שזה לאולמות ענק, ומליון דולר זה לא שווה.

אלוני.
לא צריך לשמוע משהו בשביל להבין שמשהו כאן קצת מוגזם. כמה עולה כבר ליצר את הסט הזה? 100K שקל?
ואני כולל בפנים את המהנדס, העובדים השכירות לחצי שנה.

העיניין הוא שאנשים שאינם מכירים את השוק המיקצועי יכולים לחשוב שזה איזה משהו אלוהי או עילאי, אני כאחד שחי מערכות שופריות גדולות יכול להגיד לך שהמערכת הזו היא מערכת עם תג מחיר מוגזם לצורך מיתוג בלבד ולא מעבר.

אין רמקול בעולם ששווה את המחיר הזה. אבל תמיד יהיו את האנשים שיהיו מוכנים לקנות {וזה בסדר גמור}.
אותי המערכת הזו ממש לא מרגשת.

תכלס? יהיה מעניין לשמוע אותה רק בשביל להבין על מה אנשים דורשים כאן מליון דולר.

1. אתה אמרת שזה שווה למערכת מקצועית ב- 300K, להגיד דבר כזה בלי לשמוע את המוצר זה חוסר אחריות. זכור לי שאתה התעצבנת על מישהו שאמר שאין הבדל בין כבלים אחרי שבדק כבל ב- 250 ש"ח... בצדק...

2. לא מתאים לך לרדת לרמה של "כמה עולה לייצר" חשבתי שאתה כבר עברת את המחסום הפסיכולוגי הזה

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
רמקולים של מליון שקל או דולר הם רמקולים עם תג מחיר מופרז מפני שאף רמקול לא עולה ליצר במחיר הזה. במקרה של הקארמה זה בכלל לא רמקול ביתי אלה סט רמקולים ענקי שמי שרוכש אותו לא מבין שהוא קנה מערכת מיקצועית לכל דבר במחיר מוגזם.
לדעתי זה חרטה אחת גדולה והוא עולה כך רק כאשר הדיוט {עם "ה" } חושב שהוא קנה את הרמקול הטוב ביותר שקיים, אנשים כמוני ישימו אותו בספר השיאים של גינס ויגידו שהוא הקונה הכי פריאר שקיים.:D

נמר,

לדעתי, הרמקולים במיליון $ הם לא העיקר בקישור. רוב הסיכויים שהם כלל לא קיימים במציאות, אף אחד טרם שמע או ראה אותם, יתכן שהם תרגיל של גרפיקאי בפוטושופ. מצד שני, לא כל מה שנראה כמו PA, חייב להיות PA.
מה שמעניין בקישור, היא כמות הדגמים מעל ל-$100,000 (יצא לי לשמוע 11 דגמים). חלק ממהדגמים הם אגו טריפ של יצרני בוטיק, שכמו תמיד "היו מאוכזבים מהרמקולים שיוצרו עד אז והחליטו לייצר בעצמם את הרמקולים הטובים בעולם".

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
1. אתה אמרת שזה שווה למערכת מקצועית ב- 300K, להגיד דבר כזה בלי לשמוע את המוצר זה חוסר אחריות. זכור לי שאתה התעצבנת על מישהו שאמר שאין הבדל בין כבלים אחרי שבדק כבל ב- 250 ש"ח... בצדק...

2. לא מתאים לך לרדת לרמה של "כמה עולה לייצר" חשבתי שאתה כבר עברת את המחסום הפסיכולוגי הזה

להבדיל אלפי הבדלות אני חושב שזה מחיר מופקע ומטרתו היא מיתוג ורעש שיווקי נטו.
אני לעומת אלה שלא מאמינים בהבדלים בין כבלים אבל לא שמעו כבלים שמעתי כמה דברים בחיים שלי. את השוק אני מכיר מספיק טוב ותומר בהודעתו הוכיח שיש משהו בדברי.

ואני מצטט אותו "רוב הסיכויים שהם כלל לא קיימים במציאות, אף אחד טרם שמע או ראה אותם, יתכן שהם תרגיל של גרפיקאי בפוטושופ"

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
טוב, לפחות הוא לא השווה אותם לכלום בלי ששמע.

אם הם קיימים במציאות או סתם תוכנית יומרנית זה בכלל לא משנה... לדעתי יש זוג אחד כזה.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לגבי הרמקול של קרמה:

מדובר ברמקול שיוצר ספציפית עבור אדם מסוים - מן הסתם עשיר מאוד - לפני כחמש שנים.

האיש, מן הסתם, אהב את מוצרי החברה, והציע למתכנן שלה לעשות לו רמקול לחדר הענק שלו שיהיה CUSTOM עבורו. הוא רצה את הרמקול "הכי" טוב והכי יקר בעולם, נקודה.

בהתחשב בכך שרוב הרמקולים של קרמה הם מעטי יחידות (יחסית), בכך שזה לא פרויקט מסחרי עם עתיד, בכך שהחברה לא תקום או תיפול על המוצר הזה - אבל אם יתר המוצרים שלה יוזנחו בשל העבודה עליו היא כן תיפול, בקיצור - בכך שזה משהוא שמנוגד בצורת ביצועו והגדרותיו לכל מה שהחברה עשתה ויודעת לעשות, לא הייתי מזמין אחד כזה על עיוור גם אם היה לי את הכסף ואת המקום עבורו.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
מדובר ברמקול שיוצר ספציפית עבור אדם מסוים - מן הסתם עשיר מאוד - לפני כחמש שנים. האיש, מן הסתם, אהב את מוצרי החברה, והציע למתכנן שלה לעשות לו רמקול לחדר הענק שלו שיהיה CUSTOM עבורו. הוא רצה את הרמקול "הכי" טוב והכי יקר בעולם, נקודה.

שמעתי את הסיפור הזה בעבר, הוא תמיד נשמע לי מצוץ מהא...

לא הייתי מזמין אחד כזה על עיוור גם אם היה לי את הכסף ואת המקום עבורו.

לא היתי מחווה דעה על מוצר שלא שמעתי.

אוף טופיק- שם מענין לתינוק:
http://bp1.blogger.com/_GmMXfVVwTNw/Rmlqltw8nzI/AAAAAAAAAkY/SRFcUFs1_nE/s1600-h/horsedick.jpg

stereophile

חבר משקיען
מעורבות
63
נקודות
28
נמר,
מה הקשר בין עלות הייצור לבין תמחור המוצר?
אף חברה לא מתמחרת את המוצרים ביחס כלשהו לעלות הייצור...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
יובל.

בוא אני אסביר לך. אני מעולם לא היתייחסתי לעלות יצור ברמקול עד שהראו לי רמקול במליון דולר. מה יש שם ששווה מליון דולר? זהב? פלטינות? נערות גלגל?

כאשר חברה דורשת סכום כזה אני מצפה שהוא יהיה עשוי מעץ אמיתי ולא מ-MDF. אני מצפה שיהיה איזה פיתוח מיוחד שלהם {פטנט} שיהיה חסר תקדים, אני מצפה שהחומרים יהיו החומרים הטובים ביותר ולא העיקר לבנות רמקול שופרי דמוי מיקצועי שאדם שלא ראה סט מיקצועי מיד יחשוב שמדובר במפלצת שהעולם טרם ראה.

ואני אשאל אותך יובל שאלה.
אתה עכשיו רוכש מכונית במליון דולר. יהיה חשוב לך שהכיסאות יהיו מעור? שהצמיגים יהיו פירלי ולא קודה? שהגיר יהיו ZF ולא גיר של פיאט אונו? ועוד כמה דברים שעולים ליצרן קצת יותר כסף מאשר ליצרן שמוכר את הרכב ב- 100K שקל? נכון אנחנו אודיופילים ואנחנו מתייחסים רק לתוצאתת הצליל, אבל שמדובר במליון דולר אני רוצה לדעת מדוע הוא שווה את המחיר הזה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נמר - האם אתה מתחיל לחשוב כמו הטכנוקרטים :)
בכל אופן אתה מתחיל לענות כמוהם :D

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר - האם אתה מתחיל לחשוב כמו הטכנוקרטים :)
בכל אופן אתה מתחיל לענות כמוהם :D
:מה??????????:

תודה על ההערה.:מה??????????: אני חייב לך.

כל אודיופיל הוא טכנוקרט משופר.:D

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא מתאים לך...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור