מגבר משולב עוצמתי - Anthem Integrated 225, ביקורת

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: מגבר משולב עוצמתי - Anthem Integrated 225, ביקורת

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יש לי הרגשה שמדובר בסנסציה,בכל זאת האבא של אנטם היה פעם סוניק פרונטיר ,חוץ מזה החברה הזו באמת יודעת לבנות ציוד , לפני 15 שנה היה לי קדם שלהם שקשה היה לעבור אותו , חוץ מזה 6000 שח זה לא כסף להפצצה שכזו.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
ממש "לא מופתע ופעור פה" - חברה נפלאה !!

שלום,

כמי שהיה הבעלים של מגבר אנטם בארה"ב- מדובר בחברה שיחס תמורה לכסף שלה הוא אדיר.
בעצם הרבה יותר מזה. (ואני יודע שהביטוי הפך לאחרונה לבדיחה בברנג'ה בגלל השימוש התכוף בו עד לידי מצב שאין מוצר שמיובא היום לישראל והיבואן לא מתעלף מ- VFM) :להלהלה:

מדובר בחברה עם היסטוריה מפוארת (שניצל כבר ציין) שעד היום מוצרים של הגלגלול הקודם שלהם מבוקשים באודיוגון.

כבר לפני כשנה- בפוסט שפתחתי "הייתי בתערוכה" ציינתי את התרשמותי מהמחירים האטרקטיבים של המגברים.

במחירו- כל חובב מתחיל חוסך את השדרוג הבא .אכן פ33ה

איתי

יעקב ח

חבר משקיען
מעורבות
170
נקודות
63
שלום נמר
סקירה יפה ומעניינת.
רק שחסרה לי התיחסות והשוואה למגבר אחר באותו סדר גודל של מחיר או קרוב לכך.
למשל איך ה-HAGEL 70 לעומתו?
כדאי לדעתי לערוך השוואות למוצרים מקבילים, שאתה סקרת, כדי שיהיו נקודות להשוואה.
תודה.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
מצטרף לשאלתו של יעקב ח

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ל-hegel ישנם כמה יתרונות וכמה חסרונות מול האנטם. היתרון המובה הוא ה- dac המדהים שבו והעובדה שהוא אינו מתחמם כלל. ברמת הכוח האנטם חזק יותר, ולדעתי איכות הצליל בניהם מעולה והשאר יהיה עניין של טעם.

אני ממצב אותם ברמה דומה, עם יתרון של dac ל-hegel ויתרון של כוח ושליטה ל-אנטם.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
נמר
1. רשמת בכתבה "יכול בהחלט לספק גם את האודיופיל המחמיר המדופלם..."
מכיוון שכקורא אין לנו מדד להשוואה, איך את שם את האנטם מול הפאס לאב שלך?
שניהם חזקים שולטים וגם אמרת שהאנטם מתאים לאודיופיל המתקדם, אם כך כמה רחוק הוא מן המגבר שלך?

2. איך הוא יהיה עם רמקולים מהמשפחה הבהירה, לדוגמא דאלי מנטור 6?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שאלה טובה.

בגדול ה-pass יותר טוב ממנו בשילוב עם ה-vac. אבל עדיין מדובר במגבר הספק וקדמגבר במחיר של 80,000 ש"ח לעומת 6990 ש"ח.

בגדול.
הסט שלי מאוזן באותה מידה. שניהם בעלי גוון צליל נטרלי נוטה לחמים בעוד הסט שלי טיפה יותר חם. שניהם מפורטים מאוד, ההפרדה בסט שלי קצת יותר טובה, ברמת השליטה שניהם שולטים אבסולוטית ברמקול שלי, שניהם מאוזנים טונאלית רק שהסט שלי קצת יותר מלא ועשיר.

במילים אחרות.
הבדלים יש והם ברורים למי שמכיר מערכות יקרות וחי עם כזו. החובב המתחיל ירגיש שמדובר במגבר יקר במיוחד ביחס לביצועים גם אם ישווה אותו לאלקטרוניקה שלי. כלומר, אם אינך יודע למה להתייחס כנראה שתהיה בטוח שמדובר במגבר שעולה כמה עשרות אלפי שקלים במידה ותשווה בניהם. במילים אחרות, אתה תבין שהסט שלי איכותי יותר בשורה התחתונה אבל עדיין תקבל רושם חיובי אדיר מהאנטם.

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
תודה, ולגבי התאמה לרמקולים בהירים כדוגמת דאלי מנטור 6?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
נמר
קודם כל שאפו לביקורת שקצת הורסת לאודיופילים (כמוני) את הדיעה שאין הגברות (משולבות) טובות במחירים האילו (ועוד SS)...:כל-הכבוד:
אני עדיין לא נתקלתי בשום ביקורת בארץ ובעולם שמשווה שני הגברות בכאילו הפרשי מחיר, ומסקנותיה שהם בעצם כמעט זהים.

בהתחשב בהפרשי המחיר (וזה לפני IC, כבל חשמל ומדף על הפגודה), אם היית היום צריך לבחור בינהם, את מי היית לוקח?

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
VFM מצויין

בתחילת דרכי יצא לי להיות בעלים גאה של מגבר הספק MCA2 של אנטם -פשוט מצויין.
אגב הרבה זמן חלמתי על ה-PRE2L שלהם, לצערי לא השגתי אותו:(

gurgen

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
מגבר כזה יכול להתאים לKlipsch RF62?תודה

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר
קודם כל שאפו לביקורת שקצת הורסת לאודיופילים (כמוני) את הדיעה שאין הגברות (משולבות) טובות במחירים האילו (ועוד SS)...:כל-הכבוד:
אני עדיין לא נתקלתי בשום ביקורת בארץ ובעולם שמשווה שני הגברות בכאילו הפרשי מחיר, ומסקנותיה שהם בעצם כמעט זהים.

בהתחשב בהפרשי המחיר (וזה לפני IC, כבל חשמל ומדף על הפגודה), אם היית היום צריך לבחור בינהם, את מי היית לוקח?

תודה איש.

אתה מתכוון לבחירה בינו לבין ה-hegel?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
חדש מהתנור

אנטם מוציאה בימים אלו זוג מונובלוקים מושקעים להפליא , של (ואט ,1KW (1000
תחרות למיוסיקל פידליטי וחלכל התותחים , כאן כבר מדובר בחיה אחרת שכל העוצמה של אנטם מאחריה , מעניין מה יהיה עכשיו !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא הספקתי לכתוב הכל כי אני באמצע העבודה , אנטם היא חברת ענק אמריקאית שתחת אותוו גוף מיצרים גם את PARADIGM (לא פארדיגאם)ועוד כל מיני מוצרים , בזמנו הכילו גם את סוניק פרונטיר שהיתה חברת על לציוד שפורפרות , כמו כן את אסמבלז ופרטסקונקטיין, חברה לרכיבי אודיו משובחים שחברת אסמבלז היתה מרכיבה מהם מוצרים להיי אנד ,כשהחברה הזו יוצאת עם מוצר היא לא מעמיסה עליות פיתוח כבדות על המוצר כמו איזה חברת בוטיק של 10 עובדים במיבנה של 150 מטר , שאז אם יוצא להם טוב -קורעים לנו התחת, ולכן יש סיכוי שאם חברה גדולה כזו עושה מוצר , הוא יהיה יותר שלם והרבה יותר זול מאשר חברה כמו טנור ואק ועוד כל מיני שמכחבים פה עם מלאן תלפים סופרלטיבים, תארו לכם שסוני העולמית פתאום יתחשק לה להוציא מגבר על,הרי הם ישכרו מין פראויציני או נלסון שיעשה להם טיונינג , ועם יכולת הביצוע שלהם והתימחור שלהם ,יש סיכוי שזה יהיה מגבר על בחצי מחיר של כל האבולושיין ,ספקטרל ועוד הרבה חברות אקזוטיות שמחפשות 5 אוליגרכים ושתי שייכים סעודים למוצרים שלהם בשנה , ולכן שחברה גדולה מוציאה מוצר לא צריך לזלזל באיזה ימהה או אפילו טושיבה ,הם חזקים החברה האלה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
לא הספקתי לכתוב הכל כי אני באמצע העבודה , אנטם היא חברת ענק אמריקאית שתחת אותוו גוף מיצרים גם את PARADIGM (לא פארדיגאם)ועוד כל מיני מוצרים , בזמנו הכילו גם את סוניק פרונטיר שהיתה חברת על לציוד שפורפרות , כמו כן את אסמבלז ופרטסקונקטיין, חברה לרכיבי אודיו משובחים שחברת אסמבלז היתה מרכיבה מהם מוצרים להיי אנד ,כשהחברה הזו יוצאת עם מוצר היא לא מעמיסה עליות פיתוח כבדות על המוצר כמו איזה חברת בוטיק של 10 עובדים במיבנה של 150 מטר , שאז אם יוצא להם טוב -קורעים לנו התחת, ולכן יש סיכוי שאם חברה גדולה כזו עושה מוצר , הוא יהיה יותר שלם והרבה יותר זול מאשר חברה כמו טנור ואק ועוד כל מיני שמכחבים פה עם מלאן תלפים סופרלטיבים, תארו לכם שסוני העולמית פתאום יתחשק לה להוציא מגבר על,הרי הם ישכרו מין פראויציני או נלסון שיעשה להם טיונינג , ועם יכולת הביצוע שלהם והתימחור שלהם ,יש סיכוי שזה יהיה מגבר על בחצי מחיר של כל האבולושיין ,ספקטרל ועוד הרבה חברות אקזוטיות שמחפשות 5 אוליגרכים ושתי שייכים סעודים למוצרים שלהם בשנה , ולכן שחברה גדולה מוציאה מוצר לא צריך לזלזל באיזה ימהה או אפילו טושיבה ,הם חזקים החברה האלה.
:בעד:
משום שדעתי כדעתך, מעולם לא נמשכתי יתר על המידה לחברות אקזוטיות. אמנם לא ימאהה ודנון, אבל מעדיף חברות גדולות יותר שלא קורעות את הכיס כדי לשרוד. לדוגמא: ברמקולים, PROAC (כרגע DYNAUDIO), אבל לא כל מני חברות של 2 נגרים ומזכירה.

Matan.L

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום, יש לי שתי שאלות :
1. לגבי מגבר האוזניות, האם זה עובר דרך אותם המעגלים ורק מעביר הספק נמוך יותר או שמדובר בסט מעגלים ובעצם במגבר נפרד שפשוט במקרה יושב באותה הקופסה ?
2. האמ המגבר עובד ללא הארקה ? זה יכול להיות? כי פשוט בתמונה שהיתה בכתבה נראה שבחיבור החשמל יש רק שני פינים.
תודה,
מתן

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מתן.
בתמונת היחץ מדובר בגרסא האמריקאית ולכן השאסי בנוי אחרת. לכולם יש הארקה.
מגבר האוזניות, לפחות על פי הנתונים, הוא מגבר נפרד.

רוזי.
בוחר בשלי. אין מה לעשות, זה יותר איכותי אבל עדיין עולה "קצת" יותר. בכל אופן, בכל הנוגע לתמורה לכסף האנטם הזה הוא נדיר בהחלט.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור