CHARIO Constellation Lynx – רמקולים חטובים מאיטליה

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113
שרשור תגובות עבור המאמר: CHARIO Constellation Lynx – רמקולים חטובים מאיטליה

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
מהנה לקרוא על רמקול שנראה נהדר, נשמע כך ומציג בנוסף לכל מחיר בהחלט נוח, אפילו זול.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
אין ספק שלמוניטורים יש קסם מיוחד,
ואם הרמקול הזה יודע להעביר את
אותו קסם ובנוסף להישמע טוב ,אז
במחיר כזה שווה את המאמץ וביכלל שווה
האזנה.
נהנתי מהסקירה,ממצה ,ממוקדת ומעבירה
את תחושות הסוקר.

נערך לאחרונה ב:

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
הרמקול הזה נשמע ב"ז
אני זוכר ששמעתי אותו בכנס במכביה והופתעתי מהבאס שדומה לבאס של רמקול גדול
בהחלט אחת הקניות היותר טובות בתחום המחיר הזה

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
דווקא לא אהבתי אותו, או את אחיו לא זוכר כבר. מה שהיה מחובר בתערוכה למשולב של סאגדן שדווקא נראה לי שלא הוא המקור לצבעוניות השוברת גבולות, אולי קשור לחמימות יתר שהוצגה שם בשילוב הצבע

בטוח יש כאלה שיאהבו, סתם דיעה אישית..

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
השוואות יקירי, השוואות .....
אני יודע שתגיד שצריך לקרוא שוב את הכתבות ולהשוות. אבל יחד עם זאת מסקרן מאד לשמוע את דעתך על הדומה והשונה בין הצ'אריו לרמקול אחר במימדים דומים שנמכר ע"י אמנון, ושזכה בכל העולם וגם פה בהרבה תשבחות : האפוס M12i. נראה ששניהם מוציאים בס גדול ממידותיהם, ונראה ששניהם מצטיינים במוסיקה קלאסית. האפוס אם הבנתי נכון יותר ניטרלי ושקוף, הצ'אריו פחות מפורט אבל יותר סלחני ונותן חוויה מאד נעימה בכל טווח התדרים.
למי שמחפש מוניטור למוסיקה קלאסית, על איזה מביניהם היית ממליץ ?

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
האמת,זה אחד החדרים שסיקרנו אותי בתערוכה.
חזרתי אליו מספר פעמים.
לדעתי ההגברה המעולה של סאגדן,לא ממש עשתה עם הרמקול חסד,לא בגלל איכותה חלילה,אלא בשל תחושת חמימות היתר,וסוג של ניפוח והידהוד בחדר.השילוב של הגברה חמה וסאונד קלאס A בשרני ואיטי משהו,על רמקול מלא באופיו היה "טו מאץ".

אולם...כאשר בפעם השלישית שפקדתי את החדר,הגיע בחור עם הדיסק של זאקיר חוסיין,על הצמד האיטלקי הזה...ממש לא יכולתי לעזוב את החדר,סוג של מוסיקה עם באס לייט משהו,וזה נשמע ממש חלום .

רמקולים עם פוטנציאל אדיר לטעמי,וגימור פנומנאלי.ההיתי משדך להם הגברה קרירה ואנלטית,ונהנה מכל רגע.

איתן.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שים לב מה כתבת.

"נראה ששניהם מוציאים בס גדול ממידותיהם, ונראה ששניהם מצטיינים במוסיקה קלאסית. האפוס אם הבנתי נכון יותר ניטרלי ושקוף, הצ'אריו פחות מפורט אבל יותר סלחני ונותן חוויה מאד נעימה בכל טווח התדרים. "

אתה בעצם השוואת בעצמך על סמך שתי הכתבות וההשוואה שלך היא בהחלט נכונה. זה בדיוק מה שאני חושב על שניהם. עכשיו מה שנותר הוא לבחור.

הצ'ריו, כפי שכתוב בכתבה, נוח יותר למיקומים וינגן גם בקרבה לקיר.
האפוס נטרלי ומדויק יותר אך הוא יותר רגיש למיקומים.
שניהם מסוגלים לנגן בחדר שינה ממוצע.
האפוס נציל יותר.
שניהם אוהבים מגברים נטרלים נוטים לחמימות.

כל זה רק בגלל שקראת את שתי הכתבות. מה זה משנה לך אם אחת מהן נכתבה לפני חודש על אותה אלקטרוניקה והשניה נכתבה עכשיו על אותה אלקטרוניקה. המסקנות הן החשובות ואתה בהחלט יכול להשוות.

rrrr1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
בשישי שמעתי את הרמקול - מדהים - כל מילה בכתבה מדוייקת

ממש נהנתי

rel_benrey

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
איך עבד השידוך של הצ'אריו עם האודיולאב?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור