תעשיית האודיופיליה

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
לא שהוא גילה משהו שלא יודעים אבל שווה לזכור .

https://www.youtube.com/channel/UCiOmwLhAObKBHYlTfMAtHTw

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
עצוב כמה נכון.
בכי לדורות.
היום הכל זה ייצור זול וחסכוני אחרת החברה לא תשרוד, ותג מחיר אסטרונומי אחרת גם החברה לא תשרוד כי התחום מת וגם זה פשוט לא יימכר/לא ייכנס לקטגוריה האודיופילית של ההי-אנד.. מה שגורם לעניין של טררם על לא כלום ומוצרים שהם סוג של אופנה חולפת, מרימים אותם למעלה, יבואנים מביאים בזול מנפחים מנפחים ואחרי תקופה זה נעלם ומתפוגג, וניתן לראות זאת היטב בלוחות.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
לפחות 13 הדקות הראשונות הן מכירה של תיאוריית קונספירציה עם corporate וכאלה, והצעה לא לבחור את החברות הגדולות אלא רק את הקטנות שאף אחד לא שמע עליהן, שאפשר לדבר עם היצרן/המתכנן.

לאנשים יש נטיה להאמין לתיאוריות קונספירציה כאלה, אבל יש כאן bug בחשיבה.

בחלק מהמקרים סביר שמה שהוא אומר הוא נכון. אבל בחלק מהמקרים, דווקא לחברות גדולות יש תקציב R&D גדול וטכנולוגיות שלא לכל הקטנות יש, וכסף לרשום עליהן פטנטים, שאחרים לא יוכלו להשתמש בהן, ואפשרות לשכור את הגאונים בתחום.

זה שבעל העסק הקטן בא כל יום ודואג למה שקורה, כפי שהוא מתאר בצורה נוגעת ללב, לא אומר שה-designer שלו כזה גאון גדול, ושיש לו כסף לעשות testing ו-Q&A לפני שהוא מוציא את המוצר לפני שהוא בשל, וכו' וכו'.

בהכללה, אני שונא תיאוריות קונספירציה והכללות.

viamusic

אוהב את התחום
מעורבות
48
נקודות
28
תחום ההיי אנד פורח יותר מתמיד
מה שמת זה אולי זה התחום של המערכות הפשוטות
שילדים שומעים דרך האייפון במקום לקנות מערכת

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
תהנו ותבזבזו כסף כי מגיע לכם ואין לזה תיקרה
ההבדלים כמובן ואומר זאת בחיוב למי שמסוגל לשמוע אותם באוזן

אבא שלי התלונן אוי הולכים לבנות לנו שדה תעופה כאן
אמרתי לו אבא שזה יקום כבר לא תשמע כלום רק אם מכשיר בקושי

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מסכים עם החלק השני של דברך.
אך כשתחום אחד "נובל" השני פורח...
כמעט כל בית היום מחזיק רמקול בלוטות×2 ...במחירים של 500 שח בערך....ראה חנויות חשמל למינהן.
וגם אני.:)

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
מזמן טענתי גם מטרנסיזטור אפשר להנות ממוסיקה כשבאמת אוהבים ולא אוהבים את המכשירים
אני אוהב גם וגם

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
מדובר בתעשיית פנאי, לא בהצלת חיי אדם...
כמו בכל תחום של תעשיית פנאי, יש מגוון רחב של מוצרים במחירים שונים.
לא מבין את המתלוננים הסדרתיים - פשוט אל תקנו (!) בדיוק כמו שלא תיקחו לילה במלון פאר או באתר נופש יוקרתי שעולה אלפי דולרים ולא תקנו שעון יוקרה בעשרות/ מאות אלפי ש"ח ולא תקנו את הדגם החדש של פרארי שעולה בארץ "רק" 3 מיליון ש"ח וגם לא תקנו בקבוק יין נדיר באלפי דולרים...
מה כואב לכם כל הזמן להתלונן רק על מחירים מוגזמים של אודיו ?
מילא אם היה עוזר במשהו אבל אין בזה שום תכלית או תועלת.
אנשים רוצים להנות מהתחביב והמרירות הזאת נעשתה מאוסה.
ארז

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,007
נקודות
113
....לא גילה את אמריקה, זו אינה התעשייה הראשונה או האחרונה שדברים כאלה יכולים להיאמר עליה
ברכישה רגשית מעורבים הרבה הייפ, שיווק וכסף שלעתים יוצרים תדמית שלא תמיד מתקיימת במוצר.
שורה תחתונה, מי שלא מתאים לו שלא ירכוש, יש מוצרים ויש קונים בכל פלח שוק.

נערך לאחרונה ב:

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
הכל מציאות מדומה שמוכרים לנו כל אחד עם הבלוף שלו
יש סרט מעניין מיד אמצא אותו ואפתח שרשור חדש
רוצים ממש טופ בחרו רק מה יש {במידת האפשר כן לא רמקולים מעפן טובים }לאולפני הקלטה רמקולים/ מגברים /והשיגו את המסטר
ומי שרוצה להוסיף ימשיך למה לא כל אחד נהנה ממשהוא שונה וכיפי וכל אחד יש לו את המכשירים המדברים אליו
וזהו לא צריך יותר

רועי51

חבר משקיען
מעורבות
204
נקודות
43
זכותך לקנות מה שאתה רוצה, לא שווה יותר מזכותי לקטר על מחירים מופרכים, אפילו על זכותי לקבוע שמי שמשלם מחירים כאלו על מה שאינו יותר מסמל להבנתי הוא קצת טמבל. ופרארי בשלושה מיליון לפחות מראה קבלות שנסמכות על עובדות בדמות איכות, הנדסה עילאית, יכולת כביש, אפילו טיב העור שמשמש לריפוד שם, בקיצור דברים שגם עולים המון כסף ליצרן וגם אפשר למשש ולהרגיש. אותו דבר מלון מפואר במיוחד שגובה ממך מחירים בהתאם ונותן לך להבין שאתה לא משלם רק בגלל השם שמתנוסס לו על הגג. באודיו מאידך, אי אפשר להמנע מהתחושה שהיות והמדובר במוצר שתוצרתו פונה לחושים באופן שאינו מדיד, אי אפשר כמעט להמנע ממניפולציה ומשחק של מיתוג וסוגסטיה. כל זה כאמור לא גורע ולו טיפונת מזכותך המלאה לעשות מה שבא לך עם כספך, בחירה חופשית עדיין יש פה.
מופנה לחבר/ים ארז וחני, שלא יובן שאני איזה פסיכי שמדבר לעצמי.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
כן במיוחד היום, עם הקורונה ומליון מובטלים, רק ההיאנד חיי ובועט.
(משדרים שהעסק פורח, זה חלק מהעניין).
בסופו של יום כל אחד רואה מה שהוא רוצה לראות.
העיקר שנהיה בריאים.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
זכותך לקנות מה שאתה רוצה, לא שווה יותר מזכותי לקטר על מחירים מופרכים, אפילו על זכותי לקבוע שמי שמשלם מחירים כאלו על מה שאינו יותר מסמל להבנתי הוא קצת טמבל. ופרארי בשלושה מיליון לפחות מראה קבלות שנסמכות על עובדות בדמות איכות, הנדסה עילאית, יכולת כביש, אפילו טיב העור שמשמש לריפוד שם, בקיצור דברים שגם עולים המון כסף ליצרן וגם אפשר למשש ולהרגיש. אותו דבר מלון מפואר במיוחד שגובה ממך מחירים בהתאם ונותן לך להבין שאתה לא משלם רק בגלל השם שמתנוסס לו על הגג. באודיו מאידך, אי אפשר להמנע מהתחושה שהיות והמדובר במוצר שתוצרתו פונה לחושים באופן שאינו מדיד, אי אפשר כמעט להמנע ממניפולציה ומשחק של מיתוג וסוגסטיה. כל זה כאמור לא גורע ולו טיפונת מזכותך המלאה לעשות מה שבא לך עם כספך, בחירה חופשית עדיין יש פה.
מופנה לחבר/ים ארז וחני, שלא יובן שאני איזה פסיכי שמדבר לעצמי.

את העור בפרארי אפשר למדוד ?
מה בדיוק נמדד במלון מפואר...? מחיר האריחים או עלות הגבינה בארוחת הבוקר?
תמחור מוצר או שירות אינו קשור רק לעלות מרכיביו.
יש עלויות פיתוח, יש ייחודיות, יש מיתוג ובסוף יש גם את נכונות השוק לשלם.

בכל המוצרים והשרותים שהזכרת - אין הצדקה למחיר אם תפרוט ותכמת רק את עלויות למרכיבי המוצר או השירות.

אותי לא מעניינים האריחים והגבינה בארוחת בוקר ולך אין הבדל בין DAC ב 100000 שח לDAC של 2000.
הכל בסדר

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,007
נקודות
113
כן במיוחד היום, עם הקורונה ומליון מובטלים, רק ההיאנד חיי ובועט.
(משדרים שהעסק פורח, זה חלק מהעניין).
בסופו של יום כל אחד רואה מה שהוא רוצה לראות.
העיקר שנהיה בריאים.
מי שנפגע מהמיתון ברובו המוחלט אינו אותו קהל שרוכש היי אנד, דבר עם סוחרי ההיי אנד בארץ ובעולם, אולי תבין באיזה סדר גודל מכירת ציוד קצה גדל בתקופה הזו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
לא מבין את המתלוננים הסדרתיים - פשוט אל תקנו (!)
הסרטון שהפוסט הפותח מפנה אליו זו לא סתם התלוננות, זה ניסיון למכור תיאוריית קונספירציה, ולהיראות חכם וכאילו לא פראייר של אף אחד וכזה שיודע איך לבחור נכון והאחרים טיפשים ופראיירים וכו'.

זה קידום עצמי, והתלונה היא רק האמצעי למטרה, לא העיקר.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
ולהיראות חכם וכאילו לא פראייר של אף אחד וכזה שיודע איך לבחור נכון והאחרים טיפשים ופראיירים וכו
הבעיה שגם פה בפורום יש תמיד את המתלוננים הקבועים שלא מפסיקים להגיד לחברי פורום אחרים כמה הם פריירים, טיפשים ולא מבינים כמה עובדים עליהם היצרנים והיבואנים, אין שום מצב שהם שומעים הבדלים בשידרוגים השונים והסיבה היחידה שהם משדרגים היא שופוני...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
הבעיה שגם פה בפורום יש תמיד את המתלוננים הקבועים שלא מפסיקים להגיד לחברי פורום אחרים כמה הם פריירים, טיפשים ולא מבינים כמה עובדים עליהם היצרנים והיבואנים
אכן

אין שום מצב שהם שומעים הבדלים בשידרוגים השונים והסיבה היחידה שהם משדרגים היא שופוני...
זה אני לא יודע אם זה נכון, ולא בהכרח יש מיתאם בין אלה שמקטרים לאלה שלא שומעים ו/או לשופונים

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
לא שהוא גילה משהו שלא יודעים אבל שווה לזכור .

https://www.youtube.com/channel/UCiOmwLhAObKBHYlTfMAtHTw

תגיד, למה אתה משחית את זמנך בלראות אמריקאים משועממים מזיינים את השכל על כלום, נראים כמו סחבה מרוטה, קרוב לוודאי חסרי חיים, ושהדבר היחיד שראו לנכון לעשות הוא לעשות ערוץ יוטיוב בתקווה להכניס כמה ג'ובות לכיס כי הם במילא עצלנים מדי ואין להם DAY JOB? כאילו... למה? איזה ערך קיבלת בסרטון הזה?
יצור מרוט וחסר ערך כמו הזקן היהודי הנרגן ההוא שמלהג עצמו לדעת בתוך בית שסובל מאגרנות כפייתית.

לי כואב הלב לא עליהם אלא עליך, שבזבזת - בחישוב מהיר - ובהנחה שיש לך כושר גופני סביר - 33*60 + 35 = 2015 פעימות לב מיותרות על הסמרטוט הזה.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
תגיד, למה אתה משחית את זמנך בלראות אמריקאים משועממים מזיינים את השכל על כלום, נראים כמו סחבה מרוטה, קרוב לוודאי חסרי חיים, ושהדבר היחיד שראו לנכון לעשות הוא לעשות ערוץ יוטיוב בתקווה להכניס כמה ג'ובות לכיס כי הם במילא עצלנים מדי ואין להם DAY JOB? כאילו... למה? איזה ערך קיבלת בסרטון הזה?
יצור מרוט וחסר ערך כמו הזקן היהודי הנרגן ההוא שמלהג עצמו לדעת בתוך בית שסובל מאגרנות כפייתית.

לי כואב הלב לא עליהם אלא עליך, שבזבזת - בחישוב מהיר - ובהנחה שיש לך כושר גופני סביר - 33*60 + 35 = 2015 פעימות לב מיותרות על הסמרטוט הזה.
גם אתה ראית את הסרטון + 5 דקות לכתיבת התגובה הזו :)
לא חבל?
חלק מהזמן אנחנו מבזבזים על שטויות
אם הייתי מנצל כל רגע הייתי גדול הדור :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור