תלבטות בין D7000 ל D5200

yanivzu

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום אני רוצה לקנות מצלמה טובה שתשמש אותי להרבה זמן מפחינת יכולות קראתי וראיתי הרבה חומר, השימוש שלי צילום כללי אנשים, נופים גם לגבי עדשה אני מתלבט עדשה שתיתן לי תמונות טובות התקציב שלי עד 6,000 אשמח לשמוע מה אתם ממליצים .
תודה רבה לעוזרים!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש כמה הבדלים בין ה D5200 ל D7000 והראשון הוא הגדול של המצלמה ה D7000 יותר גדולה קצת יותר כבדה ובנויה יותר טוב וחזק וכן מוגנת יותר בפני אבק ומים. יש רבים שעוברם מצלמה גדולה יותר ועם יכולות תפעול נוחות יותר, זו נקודה מאוד חשובה בבחירת המצלמה
מצד שני ה D5200 קטנה יותר ויש שיראו בכך יתרון, מעבר לכך ל D5200 יש מסך מפרקי שעוזר בצילומי וידאו וכן בצילום בסטילס בכאשר מצלמים עם המסך - אבל הצילום עם המסך הוא פחות נוח במצלמות DSLR וכן יש לקחת בחשבון שהוידאו הוא ללא יכולת אוטופוקוס שבאמת עובדת (אבל זה בכל ה DSLR)
http://irrelevant.org.il/tag/security

כמובן של D5200 יש את החיישן החדש עם 24 MP מול ה 16MP בחיישן של ה D7000 - מכל מקרה מדובר על חיישנים מעולים שאני בטוח שספקו את רוב הצלמים

שתי המצלמות מגיעות עם מערכת פוקוס מאוד מוצלחת עם הבדלים, אבל כל אחת ממערכות הפוקוס תספק רק הדרישות שלך ללא בעיה

כך שבכל מקרה אני אישית לא הייתי בוחר באחת מהן לפי כמות ה MP או הבדלים קטנים במערכת זו או אחרת - הייתי בוחר את זו שיושבת לי הכי נוח ביד והכי נוח לי לתפעל אותה - בכל מקרה מדובר על שתי מצלמות מעולות.

לגבי עדשה עבור צילם כללי, אנשים ונוף הייתי ממליץ על טמרון 17-50 עם מצמם F2.8 (עולה כ 1500 ש"ח) שמספת איכות אופטית טובה עם יכולת לקבל עומק שדה רדוד (בגלל צמצם גדול). אומנם אין לעדשה הזו זום גדול, אבל לדעתי הוא פחות חשוב וצריך להתפשר איפה שהוא :)

נערך לאחרונה ב:

Jay

אוהב את התחום
מעורבות
5
נקודות
18
הייתי בהתלבטות דומה כמו שלך ממש לא מזמן..
לדעתי זה גם תלוי איזו מצלמה יש לך עכשיו.
לי היתה d80 וה5200 הרגישה לי קצת קטנה מדי.

כ״כ לי היה חסר מסך תצוגת התפעול.
כך הבנתי שה5200 פחות בשבילי.
אני בסוף החלטתי להשקיע את ההפרש ולקחת 7100..

אבל זה אני..
מצלמה היא יותר מאוסף תכונות, מציע שתחזיק את שתיהן..
התשובה לדעתי תהיה קלה :)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
מצטרף להמלצה, גש לחנות ואחוז בשתי המצלמות, זה יעזור לך להגיע להחלטה.

yanivzu

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
אתם ייכולים להציא לי חנויות שאני יכול לבדוק את זה ותפעל אותם?
אני הייתי בשתי חנויות צילום ולא היה להם את המצלמות האלה בתצוגה הם נתנו לי מצלמות דומות להתרשם מהם.
אני באמת רוצה לבדוק אותם לפני שאני קונה.
תודה על התגובות!

Nikonos

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מצטרף להמלצה של ליאור להחזיק ביד ולהחליט.
תוכל לנסות בפוטו שוורץ פוטו פריזמה פוטו נגבה טכנופוט ורשת קאמרה 4H
תתחדש

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור