שרות סטרימינג qobuz

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
מזל טוב!:) קח בחשבון אבל שתכנים הינם שונים בין ארצות הברית ואירופה (וייתכן יש שוני בין המדינות באירופה גם), אומרים שבארצות הברית תכנין ״עלובים יותר״ (לא בדקתי), אך כמובן תלוי מה מחפשים. תהנה!
מה הקטע לתת תכנים לפי מדינות ? אנשים אוהבים מוסיקה שונה ממדינות שונות? למדו מנטפליקס אבל לא הגיוני בכלל
אני משתמש בספוטיפיי (ללא רשיון) רק להכיר דברים חדשים ואז קונה או משאיל , בינתיים לא עושה מנוי לאף אחד מהשירותים האלה

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
מזל טוב!:) קח בחשבון אבל שתכנים הינם שונים בין ארצות הברית ואירופה (וייתכן יש שוני בין המדינות באירופה גם), אומרים שבארצות הברית תכנין ״עלובים יותר״ (לא בדקתי), אך כמובן תלוי מה מחפשים. תהנה!
לא חושב שזה נכון
אני רשום כבר שנתיים דרך חשבון בארה"ב
לא מזמן הייתי גם עם טידל ולפני שעזבתי אותם הרצתי שירות שהעביר את כל האלבומים והפלייליסטים לקובוז
היו לי מאות
הכל עבר אולי חוץ מ 2-3 אלבומים

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אם קובוז לא רוצה לתמוך במשתמשים בישראל אז לא צריך...
מפתיע, כי ראיתי שיש שם הרבה מוסיקה ישראלית...
כנראה יש להם בעייה של רוחב פס על מנת לתמוך בעוד מדינות...

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
מה הקטע לתת תכנים לפי מדינות ? אנשים אוהבים מוסיקה שונה ממדינות שונות? למדו מנטפליקס אבל לא הגיוני בכלל
אני משתמש בספוטיפיי (ללא רשיון) רק להכיר דברים חדשים ואז קונה או משאיל , בינתיים לא עושה מנוי לאף אחד מהשירותים האלה
שאלה מצויינת- רק אין לי תשובה ולא מבין גם אני מה ההגיון עומד מאחורי ההחלטה זו

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
777
נקודות
113
אם קובוז לא רוצה לתמוך במשתמשים בישראל אז לא צריך...
מפתיע, כי ראיתי שיש שם הרבה מוסיקה ישראלית...
כנראה יש להם בעייה של רוחב פס על מנת לתמוך בעוד מדינות...
לא נראה לי שכיום למי שהוא יש בעיה עם רוחב פס:) אבל יש מצב שזה זכויות , אך לא ברור למה אין בעיה זהה בטידאל...

972lior

אוהב את התחום
מעורבות
111
נקודות
43
לא חושב שזה נכון
אני רשום כבר שנתיים דרך חשבון בארה"ב
לא מזמן הייתי גם עם טידל ולפני שעזבתי אותם הרצתי שירות שהעביר את כל האלבומים והפלייליסטים לקובוז
היו לי מאות
הכל עבר אולי חוץ מ 2-3 אלבומים

איך נקרא שירות ההעברה הזה?

972lior

אוהב את התחום
מעורבות
111
נקודות
43
אחרי 24 שעות קובוז ניתקו אותי, לא הצליח

972lior

אוהב את התחום
מעורבות
111
נקודות
43
כלום, בדיוק יממה אחרי נותקתי

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
כלום, בדיוק יממה אחרי נותקתי
הזוי
אני מחובר אליהם שנתיים
נרשמתי עם vpn (היה אפשרי באותו זמן)
אני משלם עם כרטיס אשראי ישראלי שאפילו כבר פג תוקף ועודכן לפני 3 חודשים והם לא בדקו כלום

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
בדיוק הגיע

QOBUZ LAUNCHES IN SIX NEW COUNTRIES
Sweden, Norway, Denmark, Finland, Australia, New Zealand

לא רוצים אותנו

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
לא ידעתי איפה לשים את הפוסט הזה בחרתי בשרשור הזה די באקראי. מה שלדעתי עושה את קובוז לדי מיוחד הוא שהם עושים דברים שממש מכוונים לאנשים שאיכות האודיו היא בראש מעייניהם. היום ביקרתי את ז׳ובים-ג׳ילברטו-גטס. אלבום היסטורי והיום אני גם יודע שהוא אלבום אודיופילי למהדרין. הקשר שלי לאלבום הזה הוא די רגשי משום שכיליד דרום אמריקה גדלתי על תקליטים של ז׳ובים ושל אסטרוד ג׳ילברטו שאבי עליו השלום הביא הביתה. לא פחות משנים עשר גרסאות יש בקובוז - כולן קצת שונות כך שאפשר לבלות ערב שלם רק בהאזנה לגרסאות שונות של האלבום הזה. אחת מהן נראית לי ממש ריפ מויניל ושומעים ממש את השריטות. היא נקראת hd remastered אבל זה רדבוק. מה זה משנה היא פשוט נשמעת כל כך מדהים שבא לבכות. כל הכבוד לקובוז. אני מקווה שתוכלו להנות מהשירות הז בארץ בקרוב.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
לא ידעתי איפה לשים את הפוסט הזה בחרתי בשרשור הזה די באקראי. מה שלדעתי עושה את קובוז לדי מיוחד הוא שהם עושים דברים שממש מכוונים לאנשים שאיכות האודיו היא בראש מעייניהם. היום ביקרתי את ז׳ובים-ג׳ילברטו-גטס. אלבום היסטורי והיום אני גם יודע שהוא אלבום אודיופילי למהדרין. הקשר שלי לאלבום הזה הוא די רגשי משום שכיליד דרום אמריקה גדלתי על תקליטים של ז׳ובים ושל אסטרוד ג׳ילברטו שאבי עליו השלום הביא הביתה. לא פחות משנים עשר גרסאות יש בקובוז - כולן קצת שונות כך שאפשר לבלות ערב שלם רק בהאזנה לגרסאות שונות של האלבום הזה. אחת מהן נראית לי ממש ריפ מויניל ושומעים ממש את השריטות. היא נקראת hd remastered אבל זה רדבוק. מה זה משנה היא פשוט נשמעת כל כך מדהים שבא לבכות. כל הכבוד לקובוז. אני מקווה שתוכלו להנות מהשירות הז בארץ בקרוב.
מה עם לינק?

meni48

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
8
זה בטוח אבל אתה יכול גם לקחת טיידל או דיזר הייפי שזמינים בישראל. אני חושב שקובוז נשמע יותר טוב מטיידל אבל זה עניין די סוביקטיבי. חוץ מזה מעדיף flac בהיי רז . לא מאמין ב-mqa

חוץ מזה מעדיף flac בהיי רז ..טעית בנוסח.אתה מתכוון שאתה מעדיף 16/44 על HD24
פלאק הוא פורמט שיכול להיות גם בהייר רז וגם באיכות רגילה

מאסטרו צפון

עוסק בתחום
מעורבות
53
נקודות
28
אחרי כמה חודשים בקובוז, ואחרי שכבר לא הצלחתי להתחבר אליהם מחדש, חזרתי לטידל. דיכאון!
1. איכות שמע נחותה בצורה בולטת ביחס לקובוז.
2. הגשה שמתאימה בעיקר למוזיקת פופ, אבל ממש לא למוזיקה קלסית, ג'ז, עולם וכיו"ב:
קובוז מצרפים את החוברת הדיגיטלית, אם יש, והרבה פעמים גם ביקורת מרחיבת דעת על הביצוע,
כמו גם קישורים רלוונטיים.
3. הטיפוגרפיה והמראה בכלל של טידל מתאימים יותר, לטעמי, לאתר של משחקי מחשב וכו',
לא למוזיקה. או שבעצם, כל הז'אנרים שהזכרתי מפורסמים בטידל רק כדי לצאת ידי חובה.

אולי כדאי לארגן איזו עצומה עם כמה שיותר חתימות?
מי יודע, אולי זה יזיז למישהו שם בקובוז קצת יותר מפנייה פה, פנייה שם.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
אחרי כמה חודשים בקובוז, ואחרי שכבר לא הצלחתי להתחבר אליהם מחדש, חזרתי לטידל. דיכאון!
קובוז מצרפים את החוברת הדיגיטלית, אם יש, והרבה פעמים גם ביקורת מרחיבת דעת על הביצוע,

זה לא קשור אליהם
הם ישמחו להכנס לפה
מגבילים אותם
רגולציות, זכויות יוצרים ושאר ירקות

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43

מאד חבל שקובוז לא פותחים בארץ. אני אנסה שוב ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלהם.לדעתי האישית אין תחרות. קובוז הוא שירות סטרימינג שנוצר בשביל אודיופילים על ידי אודיופילים. נקודה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור