שלוש הודעות בלבד מאתמול ואחת בשחור ומקפיצים למכירה כל שלושה ימים, מה קורה?

• פותח הנושא gds
  • פורסם בתאריך

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
עד לפני הקורונה, שמעתי לא פעם ולא פעמיים כמה סוחרים מאוד רציניים שטענו שהסטריאו מת. כמה מהם החלו אפילו להרהר על סגירת העסק והסבת מקצוע.

ימי הקורונה, בשילוב עם העובדה שמחפשים איפה לבזבז, גרמו לנסיקה חזקה במיוחד אצל היבואנים שמוכרים ציוד בינוני ומעלה.

אגב, התמחור נובע מזה שיש מי שישלם, ובהרבה פעמים כלל לא מצדיק את התמורה יחסית למחיר המבוקש.

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
מאז שעלה העיצוב החדש של האתר אני פחות מעורב גם בקריאת הפוסטים וגם בכתיבה, קצת בעיית קשב וריכוז עם כל ההפרעות ברקע, לא ככ כיף כמו מקודם. ניסיתי להתרגל
אכן העיצוב
כבר רשמתי בפוסט הקודם בנושא
יתכן שהיה פירסומון גם קודם. אבל עכשיו בהבלטה. מבאס

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
אכן העיצוב
כבר רשמתי בפוסט הקודם בנושא
יתכן שהיה פירסומון גם קודם. אבל עכשיו בהבלטה. מבאס
גם אני חושב ככה.
זה אמנם אתר פרטי שאנחנו אורחים בו בחינם בהכרת תודה וברור שצריך להתפרנס וגם להרוויח, אבל העיצוב לא עובד והטרפיק יורד. נקודה למחשבה לבעלים.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
גם אני חושב ככה.
זה אמנם אתר פרטי שאנחנו אורחים בו בחינם בהכרת תודה וברור שצריך להתפרנס וגם להרוויח, אבל העיצוב לא עובד והטרפיק יורד. נקודה למחשבה לבעלים.

נאלץ להסכים
+1

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
לפי דעתי האתר היום הרבה טוב מלפני הכל עניין של הרגלים.
המצב בהודעות הוא כזה מפני שאם נסתכל לעומק לרגע, אין פה שום דבר ענייני מלבד ריבים בין אישיים או למי יש יותר גדול, בפורומים חול אפשר לשוטט ולקחת רעיונות למימוש, אף אחד לא רב שם עם אף אחד, ואין אינטרסים אישיים או עיסקיים, פה כל שרשור הופך לריב מסויים שמוציא את החשק, אין משהו ענייני שאפשר לומר וואלה אני ינסה אצלי או כל דבר שהוא שיכול לקדם את האיכות באופן אישי ומעשי, כל הפוסטים זה למי יש גדול יותר או אינטרסים,או של ריבים.
ו בסוף הכל חוזר על עצמו.
בהבנה.

yehudaa

חבר משקיען
מעורבות
62
נקודות
28
זה המגמה בהרבה פורומים ישראלים של ירידה באיכות ובטרפיק .

פה עוד איכשהו יש פעילות יום יומית .
הממורמרים שביננו מוציאים את החשק לשיתוף פעולה .

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
קבוצות אודיו בפייסבוק מזנבות בטרפיק .
הרבה דיונים מהר מאוד עוברים לפסים אישיים ולמריבות (יש כאן אנשים בני חמישים פלוס שרבים כמו ילדים)
מנהלים צריכים להתערב ולחנך אך מנהלים דיון.
המעטים שהורחקו מהאתר היו טכנוקרטים או כאלה שהביעו דעות שונות על אודיו .
כאלה שעוקצים , יורדים מעליבים ופוגעים לא נענשים וחבל.....
הפורום הופך להיות זירה לגיבורי מקלדת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור