שירות מעל ומעבר של רן שביט ו-Clearaudio

• פותח הנושא AK1
  • פורסם בתאריך

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,750
נקודות
113
האם המלצות שונות באים גם לידי ביטוי תוצעה שונה?
זה משפיע על התפלגות העיוותים לאורך התקליט, אבל לא השוויתי בין ההמלצות השונות. לכל אחת יש יתרונות וחסרונות, ואף אחת לא מושלמת.

זה די קשה להשוות, כי כידוע הזיכרון הצלילי הוא מאוד קצר-טווח, ורק לעבור מהמלצה אחת לאחרת לוקח הרבה יותר זמן, מה גם שאין לי את הפרוטראקטורים ושאר הכלים הנדרשים כדי לעשות את הכיוונונים בעצמי (וגם לא סבלנות).

לפי מה שהבנתי מהקריאה, ההשפעה הגדולה ביותר היא על מזעור עיוותים לקראת סוף התקליט, על חשבון יותר עיוותים בתחילתו ובאמצעו, אבל לא בכל התקליטים החריצים מגיעים מאוד קרוב למרכז, כך שהמזעור הזה גורם לאחוז גבוה יותר של תקליטים להישמע קצת פחות טוב.

בכל מקרה, אני לא מומחה לעניין, לא בשמיעה ולא בתיאוריה.

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
778
נקודות
113
זה משפיע על התפלגות העיוותים לאורך התקליט, אבל לא השוויתי בין ההמלצות השונות. לכל אחת יש יתרונות וחסרונות, ואף אחת לא מושלמת.

זה די קשה להשוות, כי כידוע הזיכרון הצלילי הוא מאוד קצר-טווח, ורק לעבור מהמלצה אחת לאחרת לוקח הרבה יותר זמן, מה גם שאין לי את הפרוטראקטורים ושאר הכלים הנדרשים כדי לעשות את הכיוונונים בעצמי (וגם לא סבלנות).

לפי מה שהבנתי מהקריאה, ההשפעה הגדולה ביותר היא על מזעור עיוותים לקראת סוף התקליט, על חשבון יותר עיוותים בתחילתו ובאמצעו, אבל לא בכל התקליטים החריצים מגיעים מאוד קרוב למרכז, כך שהמזעור הזה גורם לאחוז גבוה יותר של תקליטים להישמע קצת פחות טוב.

בכל מקרה, אני לא מומחה לעניין, לא בשמיעה ולא בתיאוריה.
וואלה, מעניין:) והעיקר שאתה מרוצה ונהנה!

לני

חבר משקיען
מעורבות
270
נקודות
63
עמיר י'גבר
תתחדש

• Like
Reactions: AK1

yeuda27

חבר משקיען
מעורבות
353
נקודות
63
רן שביט לשלטון

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור