שוק ה- אודיו היי אנד בעליה!

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
כתיבה יפה וכביכול "הבנת החומר" מבוססת על מידע רב שמתגלגל ברשת
ללא יכולת לבסס אותו לניסיון חיים/שמיעתי. זאת הסיבה שהרבה אודיופילים
מדירים את רגליהם מפורומים.

לא רק זאת,בשאתה מנסה לתת טיפה מהניסיון ,כולם יורים עליך.

כיוונתם לדעתי.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
במקום לשמוח שיש אנשים שחולקים את התחביב שלכם אתם מקטרים על זה שהדיונים לא מתנהלים לטעמכם. זה יהיה פורום רע מאוד אם רק יסכימו אתכם ויקדשו את "נסיונכם". יש פה מגוון של אנשים עם נסיון שונה בתחומים שונים, אני מניח שזה כולל גם נסיון מגוון בתחום המוזיקה. אני לא מאמין שיש פה בפורום אנשים שהאזנה למוזיקה לא חשובה להם. תפסיקו לחשוב שאתם מיוחדים - אתם ממש ממש לא כאלה, אולי להוציא את סכומי הכסף שהשקעתם, מה שלא צריך להעניק לאף אחד שום זכות מיוחדת בפורום הזה. עם קצת פחות פטרונות ובכיינות (שמובילה לאגרסיות מצד אותם אנשים בד"כ) מחלק מהאנשים פה הדיונים יכולים להיות יותר ענייניים.
My 2 cents

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ג'וקר ידידי.

ערן הודה ששוק האודיו הדו ערוצי בנסיגה כשמדברים על מגבר סטריאו ב-3K לעומת רסיבר שעושה הכל במחיר דומה. אך כפי שבוודאי שמת לב, אני לא דיברתי על האודיו הדו ערוצי, אני דיברתי על האודיו היי אנד {כלומר האודיו שאין רסיברים שמתחרים בו}.

אני סבור ובטוח שגם האודיו הדו ערוצי הלא יקר חש בעליה מסויימת במכירות מפני ש"מהפכת" הקולנוע הביתי כבר חלפה וזה הפך להיות סטנדרט. כיום, הרבה לקוחות בעלי רסיברים מחפשים לשלב לו גם מגבר סטריאו או מגבר הספק על מנת לשפר את התוצאה.

מה שקורה הוא שכאשר נרגעים מהאופוריה הפיצ'רית מגלים כי חסרה להם האיכות באודיו דו ערוצי. זה לקח קצת זמן אבל לא מעט אנשים הבינו זאת ואני משער שעוד מעט, בעזרתינו ובעזרת כל מובילי דעת הקהל שמבינים באודיו דו ערוצי, התמונה תשתנה או לפחות תתבהר במעט.

ט.ר שעד היום הביאו רסיברים לקולנוע ביתי בלבד הציגו פיתרון הולם גם בתחום הדו ערוצי במחירים נמוכים {עד 8K}, ניופאן גם כן, מרנץ חזרו לשוק עם ליין רחב של מגברי סטריאו חדשים וחדישים שרובם כבר בארץ הקודש, S.G גם כן הביאו ארצה את דגמי הסטריאו החדשים של ימהה והטענה של כולם {ואני בקשר הדוק איתם} היא שיש עליה בביקוש.

בקיצור. עליה יש גם באודיו הדו ערוצי ה"זול" אך היא אינה מורגשת לעומת הנפילה הקשה כשנכנס לשוק הקולנוע הביתי בסערה כל כך גדולה.

ובלי קשר ג'וקר ידידי - מה שלומך?:)

נמר, עם כל האהבה אבל דגמיי הסטריאו החדשים של ימאהה זה לא "היי אנד"
גם המגברים הדו ערוציים הרגילים של מרנץ לא.
ההי אנד היחידים שלמשל SG מביאים זה : סדרות גבוהות של קנטון,QUAD וזהו.
אפילו את היוקרתיים ביותר של מישן ושל וורפדייל לא ראיתי שם מעולם, ואני לקוח מרוצה שלהם כבר 15 שנה תכף.

לניופאן גם אין יותר מדיי היי אנד כזכור לי, אם זכרוני לא מטעה אותי אי אפשר לשמוע את הסדרות החדשות של KEF רפרנס למשל.

שוק ההי אנד לא אמור לגדול. הוא אמור מקסימום להתייצב.
וזה בסדר.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר, עם כל האהבה אבל דגמיי הסטריאו החדשים של ימאהה זה לא "היי אנד"
גם המגברים הדו ערוציים הרגילים של מרנץ לא.
ההי אנד היחידים שלמשל SG מביאים זה : סדרות גבוהות של קנטון,QUAD וזהו.
אפילו את היוקרתיים ביותר של מישן ושל וורפדייל לא ראיתי שם מעולם, ואני לקוח מרוצה שלהם כבר 15 שנה תכף.

לניופאן גם אין יותר מדיי היי אנד כזכור לי, אם זכרוני לא מטעה אותי אי אפשר לשמוע את הסדרות החדשות של KEF רפרנס למשל.

שוק ההי אנד לא אמור לגדול. הוא אמור מקסימום להתייצב.
וזה בסדר.

אולי לא שמת לב ידידי.

אני התכוונתי שתחום ההי אנד הוא בעליה - זו עובדה, לא דיעה.
הוספתי בפוסט אליו הגבת שתחום האודיו הדו ערוצי לא בירידה. הוא פשוט נפל קשה כשנכנס לשוק הקולנוע הביתי בעוצמה רבה ועכשיו הוא לאט לאט חוזר לשוק.

הדו ערוצי עליו דיברתי בפוסט עליו הגבת הוא לא היי אנד, מסכים איתך בהחלט.(Y)

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
ברשותך אנסה להסביר את כוונתו

לא הבנתי . יש סיכוי שתסביר לי למה התכוונת ?

כמות המידע שיש היום ברשת מאפשרת היום לכתוב ים של מילים והסברים מלומדים
שאין מאחוריהם שום יסוד של התנסות. הרי לא הייתה רוצה לקבל המלצות ממישהו על פי קריאה
ברשת,אכן?

אין שום פסול לקרוא ולהעמיק את הידע על ידי קריאה ברשת,נהפכו -ההתקדמות שיש היום כמעט בכל תחום,היא פועל יוצא של זמינות החומר שיש היום ברשת. {גם אני לומד כל יום משהו חדש על ידי קריאה לאו דווקא בתחום האודיו, זה יכול להיום בתחום היקום למשל} אבל הבעיה מתחילה
כאשר מבססים את הידע/הבנה ע"י קריאה ווירטואלית ללא יכולת להוציא לרגע את הראש מהחול
ולהתנסות במשהו נוסף ופשוט שנקרא התנסות פיזית.(ורד)

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
הפוסט הזה בגלל דבר אחד
היה פוסט בפורום הכחול שטען
את ההפך ורצו כאן להגיד שאין להם מושג והפורום הזה טוב יותר ומה בכלל עופר לאור מדבר על אודיו כי אין לו מושג בדברים האילו -אז שישב בשקט.
בתכלס- די ברור שאודיו היי אנד בירידה שנה שנתיים האחרונות.
למה? כי כוח הקניה במדינות המערב ירד. לא צריך להיות מדען אטום בכור בבושר כדי להבין זאת.

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,060
נקודות
113
שלקוחות מלמדים אותי איך הציוד שלי נשמע מקריאה ברשת :)

לא הבנתי . יש סיכוי שתסביר לי למה התכוונת ?

הנייר/מסך סופג הכל, המציאות קצת יותר מורכבת

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא ידוע לי שניסיתי לומר לך איך הציוד שלך או של מישהו אחר נשמע . גם לא ידוע לי שחיוויתי דיעה על ציוד שלא שמעתי מעולם .
כול מה שאמרתי היה פשוט ביותר, שאז אנשים היו קונים מקטלוגים כי לא הייתה דרך לבדוק בארץ . כך שהם שמעו בחו"ל וניסו לבדוק דיעות של אנשים ולקנות ע"ס זה . וזה אומר שאם היום יש יותר נוחות בכך שיש יבוא להכול , והיבואן/חנות מוכנים גם להשאיל ציוד לבדיקה , ועדיין יש דיעות והרגשה פנימית אישית שלי שאין לה סימוכין , שהיום קונים פחות מאז ,זה אומר הרבה

נערך לאחרונה ב:

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כמות המידע שיש היום ברשת מאפשרת היום לכתוב ים של מילים והסברים מלומדים
שאין מאחוריהם שום יסוד של התנסות. הרי לא הייתה רוצה לקבל המלצות ממישהו על פי קריאה
ברשת,אכן?

אין שום פסול לקרוא ולהעמיק את הידע על ידי קריאה ברשת,נהפכו -ההתקדמות שיש היום כמעט בכל תחום,היא פועל יוצא של זמינות החומר שיש היום ברשת. {גם אני לומד כל יום משהו חדש על ידי קריאה לאו דווקא בתחום האודיו, זה יכול להיום בתחום היקום למשל} אבל הבעיה מתחילה
כאשר מבססים את הידע/הבנה ע"י קריאה ווירטואלית ללא יכולת להוציא לרגע את הראש מהחול
ולהתנסות במשהו נוסף ופשוט שנקרא התנסות פיזית.(ורד)
אני אספר לך משהו , בזמנו אנשים קנו ציוד גם בשווי של 100K$ ללא שמיעה בביתם:D
אני תמיד אעדיף לשמוע ציוד , ואני אף פעם לא אגיד דיעה על ציוד ללא שמיעה שלו , אבל אני בהחלט יכול לומר לך שיש המון פעמים שאני יודע בכמעט וודאות מוחלטת שמוצר מסויים הוא מעולה עבורי . לא תמיד יש לי את הכסף לקנייתו אבל אם יש אני קונה על עיוור . עד היום טפו טפו טפו לא קרה לי שהתאכזבתי . אז נכון שאפשר לומר שאם הייתי שומע ציוד אחר הייתי משיג תועלת יותר גדולה לכסף שלי , אבל בפעמים הבודדות שקניתי ציוד ע"ס שמיעה בלי שהיה לי "קליק פנימי" , דווקה מצאתי את עצמי משדרג די מהר . למה ? לא יודע

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
הפוסט הזה בגלל דבר אחד
היה פוסט בפורום הכחול שטען
את ההפך ורצו כאן להגיד שאין להם מושג והפורום הזה טוב יותר ומה בכלל עופר לאור מדבר על אודיו כי אין לו מושג בדברים האילו -אז שישב בשקט.
בתכלס- די ברור שאודיו היי אנד בירידה שנה שנתיים האחרונות.
למה? כי כוח הקניה במדינות המערב ירד. לא צריך להיות מדען אטום בכור בבושר כדי להבין זאת.

גידי.

אם כבר מדברים על התחלה אז בוא נדייק בעובדות, ההתחלה היתה בפורום אודיו וקולנוע ביתי בתפוז שכולם, כולל מיסדי האתר הכחול יצאו ממנו. זה המקור ולא ניתן לערער על כך. {כולל אותך}.

העלתי את הפוסט הזה רק שראיתי שהאתר הכחול מנסה בכל כוחו לתרץ מדוע אין לו היי אנד. התירוצים עלובים, הסיבות רחוקות מהמציאות והן אינן קשורות ל"נקיון כפיים". הם פשוט לא עוסקים בתחום הזה, לא מבינים בו.

הם ניסו לתת ל"עורך הראשי" שלהם {זיו} להכנס לתחום האודיו. כשהבינו שהבחור פשוט לא מבין כלום הם התייאשו לגמרי. אגב, מצחיק אותי שהוא בטוח שהוא מבין משהו ועוד "מייעץ" לגולשים בנושא. בחייאת רבאק, שלא יצחיקו אותי.

בעלי האתר מזמן לא מעודכנים באודיו. זה לא רק שהם לא מעודכנים, ככל שאני רוכש עוד ועוד ידע מהגולשים הוותיקים פה וחברי האודיופילים אני מבין כמה הם לא הבינו.

נכון, יצאתי משם וצמחתי משם. אבל עזבתי, אני וליאור. האתר ההוא מעולם לא היה חזק באודיו. איך שלא יסתכלו על זה אני הייתי שם האודיו! וכן. אני זה שכתב, אני שדחף שם את פעילות האודיו, ואני זה שעשה את הסקירות. מסורת "מבחן ה... הגדול" כאשר ישראל לופו השקיע ממרצו בסקירה של 4 רסיברים וליאור איגד את כולם תחת הכותרת "מבחן הרסיברים הגדול" שאחר כך הפך למסורת בתחום זה וגם בתחומים אחרים באתר שלהם. כמו כן את מבחן הרמקולים הגדול הראשון היה ביוזמה שלי ושל ליאור, אנחנו עיבדנו אותו יחד באופן עצמאי ללא קשר לשאר מנהלי האתר. וכך באופן טבעי כאשר נפתח DTOWN פעילות האודיו עברה אליו. דאגתם הגדולה היתה לקחת את כל הקרדיט גם אם לא היו מעורבים כלל בעניין. זה הדבר היחיד שמגיע להם בכל תחום האודיו. היו להם אנשים טובים מלאי אמביציה שהרימו בשבילם את התחום. בלעדי ובלעדי ליאור הם היו במצב של עכשיו מזמן, אנחנו רק עיכבנו את זה.

בקיצור.
הפוסט ההוא הוא תירוץ למצב העגום שהם נמצאים בו. התירוץ לא תופס.

שוק ההי אנד פורח ויפרח, שוק האודיו הדו ערוצי יגדל ויקבל את החשיפה המגיעה לו. מכיוון שאנחנו הרבה יותר חזקים מהם {בעשרות מונים אגב} בתחום האודיו וההי אנד הנסיונות שלהם לפגוע בתחום תוך כדאי "ניתוח מלומד" אינן משפיעות לעומת העוצמה שלנו בתחום הזה.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
אתן לך דוגמא לגבי אחד ממוצריך, ממידע שנמצא ברשת: הנגן רשת של מיקרומגה, מבוסס על הAirport Express של אפל. ה Airport Express עולה $99. אז נכון שבטח הוסיפו לו DAC מצוין (את זה אני אומר בלי לשמוע, אני מניח ע"פ המוניטין הטוב שיש לך פה, שאם אתה אומר שהוא נשמע טוב סומכים עליך), ואפשר להגיד שהמכשיר כולו מתומחר כמו DAC טוב מאוד (פרסמת ב 5990 ש"ח). מה שמעצבן זה שמיקרומגה לכאורה לקחו מוצר מדף זול, הוסיפו לו DAC, ולא מאפשרים להשתמש בו בתור DAC למעט הAirport הפנימי. מה ההבדל בין Airport Express רגיל וDAC מודרני והמכשיר של מיקרומגה?
1) אני יכול בקלות לשדרג או להחליף את ה Airport החיצוני שלי
2) כל DAC שאני מכיר יש לו יותר מכניסה אחת, ולכן לא רק ה Airport מחובר אליו.
3) אני יכול לשדרג/להחליף את ה DAC בלי שום קשר ל Airport
4) מכיוון שהAirport Express מוגבל ל 16 ביט 44.1KHz אז גם המכשיר של מיקרומגה לא מסוגל לנגן תוכן עם רזולוציה גדולה יותר, בניגוד לכל DAC מודרני אחר! זה סביר לAirport שעולה $99, אבל לDAC במחיר של מיקרומגה????

סתם מידע מהרשת, שהמאזין ה"אודיופיל" לא היה בכלל מודע אליו משמיעה בלבד. אל תזלזלו באנשים שקוראים. וזה שאנחנו קוראים לא אומר שאנחנו לא שומעים....
בברכה.

נערך לאחרונה ב:

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
Apple גם לא תומכים ב-FLAC, שזה הפורמט de facto של מדיה דיגיטלית היום לאודיופילים.

mokes

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
Apple גם לא תומכים ב-FLAC, שזה הפורמט de facto של מדיה דיגיטלית היום לאודיופילים.
זה פחות מפריע, מכיוון שניתן בקלות להמיר מFLAC ל Apple Lossless ללא איבוד איכות. אפשר גם לנגן FLAC עם כל תוכנה אחרת (Media Monkey, Songbird), ולהשתמש בתוכנת Airfoil לשלוח את הסאונד ל Airport Express, לא חייבים אייטונס. אבל ה Airport Express בכל אופן מוגבל ל 44.1/16. אם הוא עולה $99 זה בסדר. למכשיר שעולה 5990 ש"ח וכולל DAC זה שערוריה.....

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
גידי.

אם כבר מדברים על התחלה אז בוא נדייק בעובדות, ההתחלה היתה בפורום אודיו וקולנוע ביתי בתפוז שכולם, כולל מיסדי האתר הכחול יצאו ממנו. זה המקור ולא ניתן לערער על כך. {כולל אותך}.

העלתי את הפוסט הזה רק שראיתי שהאתר הכחול מנסה בכל כוחו לתרץ מדוע אין לו היי אנד. התירוצים עלובים, הסיבות רחוקות מהמציאות והן אינן קשורות ל"נקיון כפיים". הם פשוט לא עוסקים בתחום הזה, לא מבינים בו.

בקיצור.
הפוסט ההוא הוא תירוץ למצב העגום שהם נמצאים בו. התירוץ לא תופס.

שוק ההי אנד פורח ויפרח, שוק האודיו הדו ערוצי יגדל ויקבל את החשיפה המגיעה לו. מכיוון שאנחנו הרבה יותר חזקים מהם {בעשרות מונים אגב} בתחום האודיו וההי אנד הנסיונות שלהם לפגוע בתחום תוך כדאי "ניתוח מלומד" אינן משפיעות לעומת העוצמה שלנו בתחום הזה.

בפורום תפוז אני באמת מומחה עולמי.
הם לא מתיימרים להבין באודיו.
אני חושב שהם בעצמם יודעים את זה.
לרוב האנשים שם יש מערכת שקיבלו לבר מצווה .
אבל באמת לא יפה להתעלל בגופה.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
צר לי אבל שוב אתערב

לא ידוע לי שניסיתי לומר לך איך הציוד שלך או של מישהו אחר נשמע . גם לא ידוע לי שחיוויתי דיעה על ציוד שלא שמעתי מעולם .

אני משער שערן לא התכוון אליך, אלא דיבר באופן כוללני.

לפי מה שאני זוכר אתה לא מכיר את ערן,נכון? כשתכיר אותו? אני מבטיח לך שתרצה לשים את כל
כספך על אודיו אצלו. לא תמצא הרבה אנשים ישרים והגונים כמו ערן בתחום. {וסליחה מכל השאר} ערן הוא קודם כל אודיופיל {אתה צריך לראות את התשוקה שלו ממוזיקה} ורק לאחר מכן סוכן אודיו.

בכללי אין שום פסול לקרוא ברשת להיפך. אבל צריך להבין שהם לא יתנו הרבה אם זה לא יהיה מגובה אם בחינה בשטח.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בפורום תפוז אני באמת מומחה עולמי.
הם לא מתיימרים להבין באודיו.
אני חושב שהם בעצמם יודעים את זה.
לרוב האנשים שם יש מערכת שקיבלו לבר מצווה .
אבל באמת לא יפה להתעלל בגופה.

התייחסתי לכחול לא לכתום.

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שוק האודיו היי אנד הוא נגזרת של שוק האודיו הדו ערוצי (סטריאו) לכן לדעתי באופן טבעי כששוק הסטריאו הצטמצם (בגלל הרב ערוצי) גם ההיי אנד הצטמצם.

בתכלס כל ההייפ סביב עולה או יורד מבוסס יותר על תחושות וחצאי עובדות ולא על מידע סטטיסטי בדוק ומדוייק

שלמה

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,060
נקודות
113
שלום לך

אתן לך דוגמא לגבי אחד ממוצריך, ממידע שנמצא ברשת: הנגן רשת של מיקרומגה, מבוסס על הAirport Express של אפל. ה Airport Express עולה $99. אז נכון שבטח הוסיפו לו DAC מצוין (את זה אני אומר בלי לשמוע, אני מניח ע"פ המוניטין הטוב שיש לך פה, שאם אתה אומר שהוא נשמע טוב סומכים עליך), ואפשר להגיד שהמכשיר כולו מתומחר כמו DAC טוב מאוד (פרסמת ב 5990 ש"ח). מה שמעצבן זה שמיקרומגה לכאורה לקחו מוצר מדף זול, הוסיפו לו DAC, ולא מאפשרים להשתמש בו בתור DAC למעט הAirport הפנימי. מה ההבדל בין Airport Express רגיל וDAC מודרני והמכשיר של מיקרומגה?
1) אני יכול בקלות לשדרג או להחליף את ה Airport החיצוני שלי
2) כל DAC שאני מכיר יש לו יותר מכניסה אחת, ולכן לא רק ה Airport מחובר אליו.
3) אני יכול לשדרג/להחליף את ה DAC בלי שום קשר ל Airport
4) מכיוון שהAirport Express מוגבל ל 16 ביט 44.1KHz אז גם המכשיר של מיקרומגה לא מסוגל לנגן תוכן עם רזולוציה גדולה יותר, בניגוד לכל DAC מודרני אחר! זה סביר לAirport שעולה $99, אבל לDAC במחיר של מיקרומגה????

סתם מידע מהרשת, שהמאזין ה"אודיופיל" לא היה בכלל מודע אליו משמיעה בלבד. אל תזלזלו באנשים שקוראים. וזה שאנחנו קוראים לא אומר שאנחנו לא שומעים....
בברכה.

לגבי הAirstream של מיקרומגה, הסטרימר אכן הוא גרסה "אודיופילית" לAirport Express
והחברה לא מסתירה זאת. זהו לא AE עם DAC כמו שציינת!!!
השיפורים שנעשו תוכננו לקחת את המכשיר הבסיסי הנ"ל לרמה אחרת והרעיון המרכזי הוא לשפר את איכות הצליל דרך תעבורה אלחוטית, לכן למכשיר אין כניסות נוספות לשימוש בUSB או אופטי, מכיוון שהחברה טוענת שרמת הביצועים שהם הגיעו אליה בWiFi גבוהה יותר מUSB.
מקצה השיפורים מכיל:
1. שנאי R-Core של מיקרומגה המופיע בכל נגני החברה ופותח במיוחד עבור דיגיטל על ידם,
סינון הרעשים וייצוב המתח של המכשיר בכללותו הוא ברמה גבוהה יותר מבAirport Ex
2.שעון הClock הוא של מיקרומגה, והם טוענים לשיפור גדול באנטי ג'יטר בAirstream מול הAirport Express
3. לAirstream יש יציאה דיגיטלית SPDIF , כך שאתה יכול להשתמש בו כטרנספורט איכותי
לDAC חיצוני
4. המכשיר כמובן מגיע באריזה נאה ואלגנטית, וברור לך שכאשר מקבלים אישור להשתמש בטכנולוגיה של אפל, צריך לשלם על זה תמלוגים...

לגבי רזולוציה גבוהה, הממיר הוא 24Bit/192Khz , אך אינו עושה Upsampling
החברה טוענת שבקרוב הטכנולוגיה של Apple תאפשר להעביר קבצי High resolution בWifi
וכמובן שהiTunes יתמוך בהם- כך שהמכשיר יתמוך גם בקבצי רזולוציה גבוהה
והתוצאה עדיפה על Upsampling.
לגבי הנקודה שציינת על חיבור הAirport Express לDAC:
1. קודם כל אתה מוגבל מכיוון שלAE יש רק יציאה אופטית 3.5mm, ושוב, הוספת עוד כבל למערכת ואת זה אנו מנסים למנוע...
2. סביר להניח שיהיה לך ג'יטר גבוה יותר, כי לא כל DAC יתוזמן במדויק מול הAE כמו הAirstream
3. אתה עדיין תלוי בספק המתח הדל של הAE שאינו איכותי כמו בAirstream, כך שאתה למעשה משתמש בטרנספורט נחות יותר .

כנראה כמו שציינת, זהו "סתם מידע מהרשת" וזו אולי עוד דוגמא למה שבדיוק ציינתי.
ד"א, לא קראתי ביקורת אחת ברשת שלא ציינה שהAirstream עדיף בכל פרמטר על הAE.
הוא אכן יקר יותר ולכן כל אחד יעשה את השיקול שלו, לפי רמת שקיפות המערכת שלו.
באותה הביקורת ד"א, הAirstream הושווה לEMM ב16/44.1, וגם שם הכתב ציין שההבדל במחיר בינהם לא משקף את ההבדלים בצליל... זוהי דעתו כמובן , אך יתכן שגם זה "סתם מידע מהרשת"...

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,060
נקודות
113
ממש לא התכוונתי אלייך...

כול מה שאמרתי היה פשוט ביותר, שאז אנשים היו קונים מקטלוגים כי לא הייתה דרך לבדוק בארץ . כך שהם שמעו בחו"ל וניסו לבדוק דיעות של אנשים ולקנות ע"ס זה . וזה אומר שאם היום יש יותר נוחות בכך שיש יבוא להכול , והיבואן/חנות מוכנים גם להשאיל ציוד לבדיקה , ועדיין יש דיעות והרגשה פנימית אישית שלי שאין לה סימוכין , שהיום קונים פחות מאז ,זה אומר הרבה

אי הבנה קטנה, דיברתי על מיקרים שקרו לי בעבר , וגם לגבי ציוד שאני לא מייבא בכלל :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור