נגן שוקל לרכוש נגן SACD .וצריך עזרה מעוסקי בתחום שבאתר תודה

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
שוקל לרכוש נגן SACD . אשמח ואודה לעזרה מעוסקי התחום שפה באתר
אני מחפש במחיר 4.000 גג משהו סביר ועם אחריות יבואן אגב הנגן צריך
להיות קורא צרובים אשמח לעזרה אייל
----------------------------------------------
תומר צין ..
כל הפוסל במומו פוסל
לכן למען הנפשות הטובות שכן רוצות לעזור אנא אל תגיב פה בבקשה ...

עריכה

נכון לעכשיו 19.11.2023

טוב חברים נכון עבר הרבה זמן ..
אומנם קבלתי את הנגן הפיוניר שהזמנתי באוגוסט
אבל אבל ..לצערי הוא הגיע משומש באריזה לא יפה
והחזרתי להם אותו עכשיו אני צריך עזרה
אני רוצה נגן סופר אודיו עד במחיר 5000 או 6000
אשמח לעזרה
אייל

נערך לאחרונה ב:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
בימינו נראה שעדיף לקנות נגן אוניברסאלי, כזה שיודע לנגן לא רק CD+SACD אלא גם Blu ray (שדי מחליף SACD כמדיום הי-רז פיזי) ו‑DVD Audio (שהיה בזמנו מתחרה של SACD ויש כותרים מצוינים מהעבר).

שאלה גם אם אתה רוצה נגן רב-ערוצי. כיום רוב הנגנים עובדים עם HDMI במקום שיהיו להם 6 חיבורי RCA/XLR עבור 5.1, אבל אתה צריך שהרסיבר/פרוססור שלך יידע לקבל קלט מ‑HDMI, ורצוי מאוד שיתמוך ב‑DSD over HDMI, אחרת לא תוכל לשמוע SACD כ‑SACD אלא בהמרה ל‑PCM שהנגן שלך יצטרך לבצע.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
הנגן היחידי,שהוא קרוב לתקציב שלך. כל יתר האופציות יקרות ממנו בהרבה.:בכי: https://www.brand-audio.co.il/product/cds50-נגן-cd-משולב-dac-וסטרימר-מובנה-מותג-arcam

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
הנגן היחידי,שהוא קרוב לתקציב שלך. כל יתר האופציות יקרות ממנו בהרבה.:בכי: https://www.brand-audio.co.il/product/cds50-נגן-cd-משולב-dac-וסטרימר-מובנה-מותג-arcam
זה גם לא נגן אוניברסלי, וגם לא הזול ביותר, רחוק מזה.

אם מחפשים בגוגל למשל Sony SACD Blu ray מקבלים רשימה של נגנים אוניברסליים בסביבות 1,600 ש"ח, למשל זה, ואולי באותה צורה אפשר למצוא מכשירים של חברות אחרות.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
פותח השרשור לא ציין בשום מקום שהוא זקוק בנגן אוניברסלי לרב ערוצי
ובדו- ערוצי לסוני שציינת אין שום סיכוי מול הארקאם לא בסופר פורמט ולא בסידי רגילים פלוס לארקאם יש בונוס נחמד בתור מזרים מדיה.;)

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
למה / AK1, השאלה מופנת ליבואני SACD לא לאודיופילים.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
פותח השרשור לא ציין בשום מקום שהוא זקוק בנגן אוניברסלי לרב ערוצי
ובדו- ערוצי לסוני שציינת אין שום סיכוי מול הארקאם לא בסופר פורמט ולא בסידי רגילים פלוס לארקאם יש בונוס נחמד בתור מזרים מדיה.;)
הוא לא ציין. זו הצעה שלי. לא נראה לי שכיום כדאי לקנות רק נגן CD+SACD אפילו למי שממשיך עם פורמטים פיזיים.

ואני לא כזה בטוח בקשר ל-Arcam -- ההבדלים בין נגנים הולכים וקטנים עם השנים, וכדי לקבל שיפורים מהותיים כנראה שצריך לקפוץ פי 10 ויותר, לא פי 2, חוצמזה שצריך מערכת שמשקפת את ההבדלים.

דרך אגב, או דווקא העיקר, בסטריאו, עיקר ההבדלים בין SACD/Blu-ray ל-CD רגיל הוא בכך שלרוב ה-CD נוצר מרימאסטר מוקדם יותר ופחות טוב. כשהמקור הוא אותו מאסטר, ההבדלים קטנים, ומתבטאים בעיקר בתדרים מעל 20 קה"צ ובסף רעש של מתחת ל-90dB-. אני לא בטוח שיש הרבה שמבחינים בין CD שהועבר היטב להי-רז כלשהו מאותו מאסטר בהשוואה עיוורת לאחר השוואת ווליום מדויקת.

אם מדובר רק בסטריאו, לדעתי אין הרבה טעם לרכוש מכשיר כדי לנגן מדיה היי-רז. עיקר היתרון בפורמטים החדשים הוא בסראונד (אני מדבר על מוזיקה, לא קולנוע), אבל בהקשר זה צריך לבדוק כמה כותרים מבין אלה ששוקלים לקנות הם בכלל בסראונד.

נקודה חשובה למחשבה.

למה / AK1, השאלה מופנת ליבואני SACD לא לאודיופילים.
כל הכבוד על הצנזורה, אבל לפעמים יש לאנשים מה לתרום גם כשהשאלה אינה מופנית אליהם. סך הכל מדובר פה בפורום.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
חברים תודה על העזרה ערכתי את הפוסט על מנת שיהיה יותר ברור
תודה :)

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
תבדוק DENON 1700

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
כל הכבוד על הצנזורה, אבל לפעמים יש לאנשים מה לתרום גם כשהשאלה אינה מופנית אליהם. סך הכל מדובר פה בפורום.
צודק בהחלט :בעד:

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
@ayal30 -- כתבתי לך הודעה פרטית

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
שוקל לרכוש נגן SACD . אשמח ואודה לעזרה מעוסקי התחום שפה באתר
אני מחפש במחיר 4.000 גג משהו סביר ועם אחריות יבואן אגב הנגן צריך
להיות קורא צרובים אשמח לעזרה אייל
----------------------------------------------
תומר צין ..
כל הפוסל במומו פוסל
לכן למען הנפשות הטובות שכן רוצות לעזור אנא אל תגיב פה בבקשה ...
ראיתי איזה מרנץ נחמד בלוחות, שווה בדיקה אולי? http://www.hifimusic.co.il/Marantz-UD7007-SACD-CD-BLU-RAY-player-p402422.html#p402422

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
נגן של מרנץ קונים רק חדש או ש לא קונים בכלל.
והיו לי כמה שלהם ...
בתקציב שלך משומש הייתי מחפש OPPO 105 סוגר לך עניין. מכשיר סוף(היה לי).

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אייל,

מצטער שהייתי קשה איתך... הייתי צריך לקרוא בין השורות ולהבין בדיוק מה אתה רוצה / צריך :).

תקן SACD יצא בשנת 2000 והוא זכה עד היום להצלחה מעטה, לכך תרמו מספר גורמים: תחרות עם הפורמט המתחרה DVD Audio (אף הוא לא הצליח בשוק), העובדה שלרוב הגדול של קהל הקונים התועלת בפורמט החדש הייתה קטנה מדי, ביחס להשקעה הנדרשת.
כיום (לדעתי), רק החברה היפנית "איזוטריק אודיו" ממשיכה לייצר כ-60 דיסקים מהפורמט ה-SACD.

לפי מגזיני האודיו בגרמניה, איכות הצליל יותר טובה ב-SACD מקומפקט דיסק רגיל בין 0-5 אחוז בממוצע, הדבר תלוי בנגן עצמו.

נגן שאני לא מכיר אותו וסביר להניח שהוא טוב ושתהנה ממנו (אתה צריך לשמוע אותו), הוא ה-SACD / CD וסטרימר מובנה בנגן של ארקאם CDS-50, שנכנס בתקציב שלך.

בהצלחה... ותספר לנו איזה נגן רכשת.
.
Screenshot_2023-08-18-20-22-01-526_com.android.chrome.jpg

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
רוב הדיסקים של ALIAVOX בשנים האחרונות ויש לא מעט יצאו בפורמט SACD.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
ה-DENON SACD 1700חורג מעט מהתקציב(כ-6000 שח) אך הינו נגן כבד משקל תרתי משמע.מהתרשמות בכתובים לא מנסיון.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
קחו בחשבון שלנגן אופטי משומש צריך להחליף עינית

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
שבת שלום ! אני לא מחפש נגן מדייה או מזרים מדייה יש לי כבר סטרימר איכותי . בדקתי את הסוני בלו רי והוא לא מתאים לחבורים שלי כדי לחבר אותו לקדם מגבר . ציפיתי שאיזה עוסק בתחום יתן איזה עזרה אבל כניראה שהם עסוקים . ולגבי קניית נגן משומש אני לא קונה נגנים משומשים אני אוהב דברים חדשים עם אחריות .מהבוקר אני מחפש פטרונות ולא ממש מוצא כניראה שאני אדבר עם חבר קרוב שיעזור לי להגיע לעמק השווה תאמינו לי ניסיתי אבל לא הלך ואם יש משהו הוא יקר מאוד בדקתי באודיו קלאב הכל יקר בדקתי בפיוז לא מצאתי משהו שיתאים לי !

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אולי הימאהה CDS1000 (לא שמעתי), בחנות סטריאו שופ בחיפה?

Screenshot_2023-08-19-11-49-45-722_com.cellerium.client.zap.jpg

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור